Kapott már valaki RP pontot?

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
Nem, nem kaptam. Pedig volt pár szituáció amiben benne voltam mióta bejött a téma.
Kíváncsi vagyok a többiekre is.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
A kérdés adott, kíváncsi vagyok.
Minek RP pont ha Allah veled van?

Adok én neked Laci!

LWtjBEO.jpg
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Eddig nem volt lehetőségem sok embernek osztani, de:
Crucial csapatjának egy része a folyamatos közösségépítő RPkért kapott már
TBC ből egy ember kapott azért, mert bármilyen elvárás nélkül kezdeményezett minőségi RP -t ( Tacana kontra PD, illetőnket nem érdekelte, hogy nem tud győztesen kijönni a szituációból-, az RP miatt kezdeményezett. )
Illetve, tegnap majdnem kapott a PD 50% -a is egyet, de végül inkább nem adtam nekik.

Azt azért hozzátenném, hogy akitől látok hasonlót-, vagy akár ennél jobb más helyzetet, instant adom a pontot.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Eddig nem volt lehetőségem sok embernek osztani, de:
Crucial csapatjának egy része a folyamatos közösségépítő RPkért kapott már
TBC ből egy ember kapott azért, mert bármilyen elvárás nélkül kezdeményezett minőségi RP -t ( Tacana kontra PD, illetőnket nem érdekelte, hogy nem tud győztesen kijönni a szituációból-, az RP miatt kezdeményezett. )
Illetve, tegnap majdnem kapott a PD 50% -a is egyet, de végül inkább nem adtam nekik.

Azt azért hozzátenném, hogy akitől látok hasonlót-, vagy akár ennél jobb más helyzetet, instant adom a pontot.
Ez a jó hozzáállás! Majdnem kaptak, de inkább nem. :ROFLMAO: Sejtettem, hogy valahogy így megy ez a pontozós dolog dolog. (kávé > rendvédelem)
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Ez a jó hozzáállás! Majdnem kaptak, de inkább nem. :ROFLMAO: Sejtettem, hogy valahogy így megy ez a pontozós dolog dolog. (kávé > rendvédelem)
Hát miután a PD egy része úgy gondolta, hogy miközben ütik őket, random előveszik az AR - 15öt, igen, nem kaptak :D
De nem kell félni, figyelve van a PD is a legtöbb RPnél.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Hát miután a PD egy része úgy gondolta, hogy miközben ütik őket, random előveszik az AR - 15öt, igen, nem kaptak :D
Egyetlen egy lövés sem lett leadva az incidens alatt!! Kényszerítésként lett elővéve egy HOOD KÖZEPÉN a tömeg ellen. Nyílván te csak a fegyvert láttad és naívan arra következtettél, hogy dara lesz.. Csak tudod többen is vannak köztük akik már TÖBBSZÖRÖS LVB miatt voltak letartóztatva. Tájékozódni is lehetne a dolgokról két jamaikai kávé közt. :D
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Egyetlen egy lövés sem lett leadva az incidens alatt!! Kényszerítésként lett elővéve egy HOOD KÖZEPÉN a tömeg ellen. Nyílván te csak a fegyvert láttad és naívan arra következtettél, hogy dara lesz.. Csak tudod többen is vannak köztük akik már TÖBBSZÖRÖS LVB miatt voltak letartóztatva. Tájékozódni is lehetne a dolgokról két jamaikai kávé közt. :D

Fogalmam nincs, miből szűrted le, hogy bárki is arra következtetett, hogy dara lesz.
Emlékeim szerint végignézte a történéseket, a két eset még csak nem is pont ugyanabban a másodpercben folyt (Crucial RP és Hood RP) főleg, hogy az egyik egy tök casual RP, a másik meg nagy izgalmas cuccli volt :D
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Tisztában voltam ezzel is amikor adtam az RP pontot, de látom nem érted a helyzetet

Ütnek, random elő kapod az ARt. Értem én, hogy elrettentés, stb, de miközben 3an ütnek éppen, hogy fognád rájuk az ARt? Illetve, ahogy fentebb leírtam, a crucialben azért kapták a pontot, mert közösségépítő RPt tolnak folyamatosan, nem várnak el cserébe kvázi semmit.

Részemről ezt itt lezártam, térjünk vissza a topic eredeti témájához.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó