Kapott már valaki RP pontot?

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Fogalmam nincs, miből szűrted le, hogy bárki is arra következtetett, hogy dara lesz.
Emlékeim szerint végignézte a történéseket, a két eset még csak nem is pont ugyanabban a másodpercben folyt (Crucial RP és Hood RP) főleg, hogy az egyik egy tök casual RP, a másik meg nagy izgalmas cuccli volt :D
Akkor magyarázd el te vagy Ő, hogy miben zavart az AR jelenléte? Mert Shaddy elmondása szerint ez gátolta meg őt a pontok kiosztásában.
Tisztában voltam ezzel is amikor adtam az RP pontot, de látom nem érted a helyzetet

Ütnek, random elő kapod az ARt. Értem én, hogy elrettentés, stb, de miközben 3an ütnek éppen, hogy fognád rájuk az ARt? Illetve, ahogy fentebb leírtam, a crucialben azért kapták a pontot, mert közösségépítő RPt tolnak folyamatosan, nem várnak el cserébe kvázi semmit.

Részemről ezt itt lezártam, térjünk vissza a topic eredeti témájához.
Csodás! Kollektív büntetés mint az iskolában. Akkor miért nem csak az adott illetőt kérdezed fel vagy mellőzöd a pontoknál?:rolleyes:

Valószínüleg én nem értem a helyzetet, de szerintem fordítva van. Megtehettük volna, hogy felszámoljuk az egész helyet is mivel ÉLETÉT VESZTETTE EGY OFFICER, az autókon ugráltak és mint említettem több LVB-s volt a helyszínen! De még így sem került sor lövésre! Én kezdeményeztem a verekedés rp-t mert tudtam, hogy velük lehet ilyet. DE MÉG EKKOR sem került sor lövésre. Ha elővette az Ő gondja, de akkor sem lőtt!
Úgy látom nem mérlegelted a helyzetet, hogy mi és miért történt ott lent Chamberlain-en.
Én nem a Crucial rp-t beefelem, isten ments. Csak akkor ott sem adsz pontot majd egyszer mert teáskanalat rakott a csészébe kávéskanál helyett? :unsure:

Azt meg végképp nem értem, hogy nem várnak el semmit. Miért, mi elvárunk? Eddig nem is tudtuk, hogy lett volna ilyenünk. De a hasonlatod az első kommentél kicsit arra utalt, hogy nem is akartál adni. Csak akkor nem értem minek írtad le, hogy akartál de mégsem. :unsure:
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó