Anderson D Cortez - Több személy ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Pont ezért írtam ide, mert nem egyértelmű. Drog civilnél is lehet kisebb mennyiségben. A box-meccs, megintcsak egy bejegyzett cég körein belül zajlik.Nem az a baj, hogy megfigyeltek, ne érts félre. De a képeken nem látszik semmi bűnszervezetre utaló jel. Az egyik tagom sétál, az egyik autó a HQ előtt éppen parkol befelé. Úgy gondolom mindent megpróbáltam annak érdekében, hogy érthetően fogalmazzak a porblémánkat illetően. Elkerüli a figyeelmed a valódi ok.
Bejegyzett cég Darkweben hirdeti a boxmeccset. Kicsit sem gyanús, hogy egy "legális" cég egy illegális felületet használ a hirdetésre. :)
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Sajnos sokszor került a szervezetetek velünk tűzharba ezután lettek a kocsik megfigyelve és párszor terítésetek során egyre gyanúsabb lett a tevékenységetek.

Elkezdtünk informáciokat szerezni rólatok ezután ami mégtöbb bonyodalomba vezetett.

Ezek után történtek a rablások és egyéb információk kicsikarása és ezeknek.

Több illegális frakciósnak is beleköptél a levesébe a területes hódításokkal és ezután figyeltünk fel rátok.

Edit: Mi vagyunk az egyik frakció akiknek “ártottatok” ezzel.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Sajnos sokszor került a szervezetetek velünk tűzharba ezután lettek a kocsik megfigyelve és párszor terítésetek során egyre gyanúsabb lett a tevékenységetek.

Elkezdtünk informáciokat szerezni rólatok ezután ami mégtöbb bonyodalomba vezetett.

Ezek után történtek a rablások és egyéb információk kicsikarása és ezeknek.

Több illegális frakciósnak is beleköptél a levesébe a területes hódításokkal és ezután figyeltünk fel rátok.

Edit: Mi vagyunk az egyik frakció akiknek “ártottatok” ezzel.

Ez itt már inkább előrehaladás. Azóta is intézzük a dolgot, folytatjuk az RP-t. Bármi legyen is a végkimenetel. A tűzharc úgy tudom, hogy egyszer fordult elő, az is a Lina bekerülését követően, amikor még semmi olyan infótok nem lehetett a szervezetről. Itt nem csak az én személyemről van szó, leaderként nekem kell betöltenem a “szóvivő” szerepét. Nem a frakciótok ellen szól ez, OOC nem ismerlek így semmi gondom veletek. Van pár tisztázatlan dolog. Amiket fentebb leírtam ügye.

Érdekes, amikor Lacával lekérettünk egy garázst, teljesen elkülönülve más tulajdonunktól, ti 10 perc múlva megjelentetek ott, és
szó nélkül elkezdtetek ledarálni minket, akkor mi se rohantunk egyből PK-t nyitni, hogy erről mégis hogyan volt tudomásotok.
Amikor meg elraboltatok engem, akkor a legelső kérdések közül is ilyet kaptam meg, ami most is neked a problémák között van: "Kinek dolgozol???"
Hogy miből sakkoztátok ki, hogy bármiféle szervezetnek a tagja lehetek, az is egy remek kérdés.

De én inkább nem viszem át ezt OOC-ba, és nem kérek rá válaszokat, mert már így is kicsit be vagyok rosszulva. Csak így itt hagyom a kommentet,
és nem "követelőzök" IC információk megosztásáért. :)

Erre az esetre nem emlékszem pontosan melyik is lehet. Egy embert vittünk el mostanában az egyik IC szövetségesünk kért segítséget. Információt tőlük kaptunk. Ott biztos, hogy maszk volt rajtunk, bár a nevet kikapcsoljuk. A darálásra ha esetleg a tegnapira gondolsz, nem mi voltunk, az egyik szövetséges szervezet volt (ha egyáltalán mind a ketten arról beszélünk, sajnos ezt nem tudom).

Edit: Mi is tudjuk melyik terület kihez tartozik, bár ezt IC nem használjuk fel, hisz az NPC írja. Már írtam, ha tényleg teljeskörűen bizonyítva van az eset (nem felém, Henzó felé, nem kell tudnom OOC a dolgot), nagyon szívesen àllunk a kialakult RP helyzet elébe. Folyamatosan megy az RP azóta is.

A PK-hoz szeretném ha hozzászólna pár tagom: Suzu, Clay és Elsa. Tegnap jeleztek felém egy dolgot ők is
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:125
Nina Cortez
Sziasztok. Tegnap késő esti órákban kocsikáztunk Clay-el a városban össze-vissza , egyszer csak utánunk fordult egy autó úgy tűnt eléggé megnéz minket( az autón sötétített üveg van) úgy hogy kicsit ráléptem a gázra, igazából nem is láttam, hogy jön e utánunk, mert sajnos nekem a rockstar eléggé szórakozott tegnap, így ki is dobott. Jött is egy üzenet Dc-én Hectortól, hogy ki fagytunk-e, mondtam is hogy igen, amire az volt a válasz, hogy megvár. Ebből gondoltam arra, hogy minket is valószínű elakartatok kapni, na már most, én az ég világon semmilyen hirdetést nem adtam fel illegál, a telefonom kb. naponta változik, illetve azt se tudom honnan tudta, hogy mi ülünk abban az autóban, ismétlem sötétített üveg volt rajta. Kiváncsi lettem volna a folytatásra, De Hectornak el is küldtem a bizonyítékot, hogy offline-ba rak a rockstar. Szóval számomra is vannak itt olyan dolgok amiket nem értek, természetesen ez nem kötekedés, mert ebből tényleg egy elég jó kis RP alakulhat ki, ha mindenki a szabályok szerint játszik, ezért is szeretnénk tisztázni, és leszögezni, hogy amit itt beszélünk most meg semmilyen körülmények között nem fogunk ic felhasználni. Köszi szépen mindenkinek aki elolvassa. :)
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Jött is egy üzenet Dc-én Hectortól
Ez valóban így történt. Célom nem volt, szoktam ilyet, hogy megyünk egy nagyot, aztán elválunk kategória. Ha el szerettelek volna rabolni titeket, akkor maszkban, nem kétszemélyes autóval indulok neki. Én személy szerint neveket csak párat tudok, IC nem ismerjük egymást, így nem is mehetek rátok, hisz a neved a fejed felett nem IC infó. Az üzenetet is amiatt küldtem csak, hogy tudok-e esetleg ismerkedést nyomatni veletek ezután, vagy sem. Jelezted, hogy nem fog sikerülni, akkor már fordultam is meg és mentem a dolgomra. Nagy célja nem volt a tegnap estének.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Tisztázva, de azért nektek is fura lenne ez. Pont két Cortez vezetéknévvel rendelkező taggal szeretnél random ismerkedni, bár te nem tudtad, hogy ők Cortez-ek (ez bárkinek gyanús egybeesés lenne az elmúlt napok eseményei után). Az én rablásomnál is ez volt a gond (kirablás bocsánat). Először az a bizonyos autó tolatort, közelebb jött az autóhoz és elhajtott. Ez nektek is arra adna gyanút, hogy nevet olvasott ki az illető
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Tisztázva, de azért nektek is fura lenne ez. Pont két Cortez vezetéknévvel rendelkező taggal szeretnél random ismerkedni, bár te nem tudtad, hogy ők Cortez-ek (ez bárkinek gyanús egybeesés lenne az elmúlt napok eseményei után). Az én rablásomnál is ez volt a gond (kirablás bocsánat). Először az a bizonyos autó tolatort, közelebb jött az autóhoz és elhajtott. Ez nektek is arra adna gyanút, hogy nevet olvasott ki az illető
Azt ne felejtsd el hogy rendszámot is leolvashatott az autórol ha ismerős az nekik.
Nem feltétlen kell gyanakodni minden apróságra ic teljesen jól el lehetett járni és eltűnni hogy valami nem oké.

Egy komolyabb RP-nél az alvázszámodat is megnézhetik (bemásznak alá mikor őrizetlen) vagy rendszám alapján is betudnak azonosítani, az mindegy ki ül benne utána.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Azt ne felejtsd el hogy rendszámot is leolvashatott az autórol ha ismerős az nekik.
Nem feltétlen kell gyanakodni minden apróságra ic teljesen jól el lehetett járni és eltűnni hogy valami nem oké.

Azt írta Elsa, hogy a városban mászkáltak. Ebben nem kell, hogy gyanús dolog legyen. Ha azt írta volna a Hector, hogy a rendszám miatt ment még talán okés, ha valóban van rendszám és tudjátok is kihez tartozik.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Azt írta Elsa, hogy a városban mászkáltak. Ebben nem kell, hogy gyanús dolog legyen. Ha azt írta volna a Hector, hogy a rendszám miatt ment még talán okés, ha valóban van rendszám és tudjátok is kihez tartozik.
Mint írtam, ismerkedés. Ne keressünk már mindenben hibát légyszi. Kapcsolatépítés, akárkivel. Nem fogok neveket felhasználni és a karakterem nem fog másképp cselekdni, mint egy vadidegennel szemben, akinek bármilyen üzlet, lehetőség, extra infó lenne.
Ha azt írom, hogy rendszám, akkor hazudok. Ha azt írom, hogy láttam a nevüket, akkor ismét hazudok. Amikor kifagytak, akkor láttam csak a nevüket, Elsaval DC már beszéltem annó, amikor jelentkezett hozzánk, de nem jött össze a kapcsolatfelvétel. (Mind1, ide nem releváns, tudtam, hogy kit kell keressek, hogy megkérdezzem, hogy kifagytak-e. Remélem nem gond..)

Pont két Cortez vezetéknévvel rendelkező taggal szeretnél random ismerkedni
Félsz. Megértelek. Én is félek, hogy elkap a PD autókerrablás miatt. (Bruce, innen is köszi a multkorit! ❤️ ) Nem kockáztatok a frakció miatt. Nem viselem a frakció, a klub, a kamionos cég vagy a fene tudja minek a nevét, a karakteremen. Azzal, hogy hirdetve van minden, azzal, hogy Darkweben (illegális felület) hirdetsz boxmeccset, adod el a methet azonos telefonszámmal... Több, mint veszélyes. Bekell lásd te is, hogy valahol félrement az IC terjeszkedés, a nem odafigyelés, amikor új terüeltet szerzel és odamész foglalás után pár percel. (Nem személyesen Te!) Amikor bemész a pincébe és kattan az autón a nyomkövető, amiről nem tudsz... Megvan a helyed. MEgvan minden rólad. :) Gondolj bele ebbe is, ne csak a MetaGaming vagy az IC-OOC keverés lebegjen légyszi a szemed előtt. Jó az RP, nem gondolom, hogy szabálytalan lenne. Megkérdezheted a srácokat is, főleg Lina-t, hogy hány alkalommal mondtam el neki OOC, hogy gondolják át, hogy valóban valid-e az infó és nem MG, mert akkor itt hatalmas szar lesz a levesben! Több 10 ember RPje, több frakció RPje megy a levesbe, ha nem validok az infók.

Várom a folytatást. Nagyot fog szólni, reméljük.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Egyébként csak a miheztartás végett: Az RP a mi és a ti részetekről is folytatódik az elbírálásig. Aztán a döntéstől függően eldől.

Mint írtam, ismerkedés. Ne keressünk már mindenben hibát légyszi. Kapcsolatépítés, akárkivel. Nem fogok neveket felhasználni és a karakterem nem fog másképp cselekdni, mint egy vadidegennel szemben, akinek bármilyen üzlet, lehetőség, extra infó lenne.
Ha azt írom, hogy rendszám, akkor hazudok. Ha azt írom, hogy láttam a nevüket, akkor ismét hazudok. Amikor kifagytak, akkor láttam csak a nevüket, Elsaval DC már beszéltem annó, amikor jelentkezett hozzánk, de nem jött össze a kapcsolatfelvétel. (Mind1, ide nem releváns, tudtam, hogy kit kell keressek, hogy megkérdezzem, hogy kifagytak-e. Remélem nem gond..)


Félsz. Megértelek. Én is félek, hogy elkap a PD autókerrablás miatt. (Bruce, innen is köszi a multkorit! ❤️ ) Nem kockáztatok a frakció miatt. Nem viselem a frakció, a klub, a kamionos cég vagy a fene tudja minek a nevét, a karakteremen. Azzal, hogy hirdetve van minden, azzal, hogy Darkweben (illegális felület) hirdetsz boxmeccset, adod el a methet azonos telefonszámmal... Több, mint veszélyes. Bekell lásd te is, hogy valahol félrement az IC terjeszkedés, a nem odafigyelés, amikor új terüeltet szerzel és odamész foglalás után pár percel. (Nem személyesen Te!) Amikor bemész a pincébe és kattan az autón a nyomkövető, amiről nem tudsz... Megvan a helyed. MEgvan minden rólad. :) Gondolj bele ebbe is, ne csak a MetaGaming vagy az IC-OOC keverés lebegjen légyszi a szemed előtt. Jó az RP, nem gondolom, hogy szabálytalan lenne. Megkérdezheted a srácokat is, főleg Lina-t, hogy hány alkalommal mondtam el neki OOC, hogy gondolják át, hogy valóban valid-e az infó és nem MG, mert akkor itt hatalmas szar lesz a levesben! Több 10 ember RPje, több frakció RPje megy a levesbe, ha nem validok az infók.

Várom a folytatást. Nagyot fog szólni, reméljük.
Nem mondtam, hogy hazudsz. Mindössze azt, hogy ez a véletlen egybeesés azért bárkinek gyanús lenne. Ezt ti sem tagadhatjátok. Ha IC “háború” van, fura, hogy még az események estéjén te véletlen pont két Cortez-el szeretnél ismerkedni amikor pont róluk szerzel infót. Ne állítsd azt kérlek, hogy ez egyáltalán nem gyanús.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Nem mondtam, hogy hazudsz. Mindössze azt, hogy ez a véletlen egybeesés azért bárkinek gyanús lenne. Ezt ti sem tagadhatjátok. Ha IC “háború” van, fura, hogy még az események estéjén te véletlen pont két Cortez-el szeretnél ismerkedni amikor pont róluk szerzel infót. Ne állítsd azt kérlek, hogy ez egyáltalán nem gyanús.
Kérlek, ne állítsd azt, hogy tudtam, hogy ki után indultam. Megindultam, hogy RPzzünk egy jót. Az autót felírhatjátok, nem véletlen járok vele. Ottvan. Rendszámot ti is tudtok olvasni. Ha nem élsz vele/éltek vele, akkor ez nem az én gondom. Találkoztunk már párszor IC, megtehettétek volna, hogy rendszámot gyűjtesz, nevet gyűjtesz. Minden lehetőség adott, akkor talán te is tudnál valamit a környezetedről. :) Lehetségesen Te építed fel azt, amit mi, így frakciószinten megtettünk veletek szemben. Ha gyanús valami, LSPD segíthet. Habár... 🤔 Érted...
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Kérlek, ne állítsd azt, hogy tudtam, hogy ki után indultam. Megindultam, hogy RPzzünk egy jót. Az autót felírhatjátok, nem véletlen járok vele. Ottvan. Rendszámot ti is tudtok olvasni. Ha nem élsz vele/éltek vele, akkor ez nem az én gondom. Találkoztunk már párszor IC, megtehettétek volna, hogy rendszámot gyűjtesz, nevet gyűjtesz. Minden lehetőség adott, akkor talán te is tudnál valamit a környezetedről. :) Lehetségesen Te építed fel azt, amit mi, így frakciószinten megtettünk veletek szemben. Ha gyanús valami, LSPD segíthet. Habár... 🤔 Érted...
Mivel mi téged nem ismerünk IC, nem volt okunk a rendszámod leolvasására. Ti sem tudhatjátok, hogy mi mit intézünk és mit intéztünk eddig / mit tudunk. Neveket, rendszámokat stb. Természetesen mi is intézkedünk / intézkedtünk ezekkel az ügyekkel kapcsolatban. Mi körülményesek vagyunk (ezzel nem azt mondom, hogy ti nem). De ez nem is ide tartozik.

Edit: Próbálok olyan stílusban fogalmazni végig, hogy az egyértelmű legyen, mi rosszat nem akarunk senkinek
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Sziasztok! A PK-t én veszem át Henzótól bizonyos okok miatt! Átolvastam mindent, illetve kaptam Henzótól jó pár bizonyítékot.

Adminisztrátor hozzászólás
A Panaszkönyv jogtalan! Ennek tudatában folytassátok az IC szálat és cselekedjetek!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó