Anderson D Cortez - Több személy ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
panaszkonyvj.png

Neved: Anderson D Cortez
Játékos(ok) neve: Brett Walsh, Elektra Chloros, Maryan Sancuer, Hector Calderon, Hans Schroeder

Panasz oka:
Tisztázatlan információszerzés IC.

Panasz kifejtése:


Először is, szeretném leszögezni, hogy nem feltétlen a szankciók kiosztása miatt írom a lapot. Mindössze tisztázni szeretném a dolgot, mert pár dolog elég fura, legalábbis egyáltalán nem tiszta.
Kezdőtött ott, hogy a Goldenbergers egyik tagja (Lina) elvileg megpróbált beépülni az én szervezetembe (a beépülés alapja nem világos). Egyetlen RP-ben vett velünk részt, ami a Cortez Security irodájában zajlott. Az RP egy sima teszt volt, mint biztonsági személyzetbe való jelentkező egy ruházatátvizsgálást kellett nekünk bemutatnia. Az RP teszt sikeres volt így Lina be is került a frakcióba mint associate (külsős tag). Ezután egyetlen RP-ben sem vett részt, így sem a labort, sem pedig a HQ-t nem ismerhette IC. Pár napra rá ki is lépett. Ezután valaki betört a HQ-ra darálni, erről nem vagyunk megbizonyosodva, hogy ők voltak, szimpla gyanú.

A Cortez's Night Club-ban megrendezett karácsonyi eseményen is velük volt a baj IC, okuk ebben az esetben sem teljesen tiszta, ez még a kisebb probléma lenne igazából.
A tegnapi nap folyamán az esti órákban egy tagommal RP-ztem egy autóban, a HQ-tól körülbelül 500-600 méterre. Egy fekete autó ment el a mi autónk mögött, majd ezt követően megállt, közelebb jött az autóhoz (arra tudok gondolni, hogy a nevünkre volt kíváncsi az illető). Az autó hátulját láthatta csak IC, az autó sötétített ablakokkal van felszerelve, tehát a karakter nem láthatta, hogy ül-e abban az autóban valaki vagy sem. Pár percre rá kettő autó jött vissza, az egyik tag fegyverrel a kezében közelítette meg az autónkat azonnal. Kiraboltak, ezzel probléma még önmagában megint csak nem lenne. A Gwen - nél (a frakcióm tagja), találtak egy telefont amiben benne volt a drogos NPC telefonszáma, ezt alá is írjuk. Nálam egy fegyvert találtak, de mivel IC egy biztonsági cég tulajdonosa vagyok, így azt mondtam, hogy a fegyver azért van nállunk.

A mai napon egy másik tagom (Suzu) az autójában ült, bent a HQ-n. Egyszer csak arra eszmélt fel, hogy a fentebb említett személyek fegyverrel tessékelik ki az autójából, majd elrabolják. Faggatni kezdték a szervezetről, egy hetet kapott, hogy információt adjon ki a családról. Ami ebben megint csak furcsa, hogy honnan volt sejtésük arról, hogy mi egy rivális bűnszervezet vagyunk és azt, hogy a HQ merre található. Az sem teljesen tiszta, hogy hogyan kötötték a Suzu-t a szervezethez, hiszen elmondásuk szerint követték őt. Semmiféle tudomásunk nincs arról, hogy esetleg honnan ismerhetnék a Suzu-t és, hogy egyáltalán a mi szervezetünk tagja. Az egy másik ráadás pont, hogy a HQ-ra jöttek be, bár ez elenyésző.

Ismétlem magam én nem vitázni, letisztázni jöttem a dolgot.

Bizonyíték (kép, log, videó):
Log-ot a mai esetről már küldtünk, arról van leginkább bizonyíték.
image.png
image (1).jpg

Megjegyzés: Mi esetleg egy teljes két frakció közötti megbeszélésben is benne vagyunk, az ügy tisztázása érdekében.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Szia. Megvagyok említve, bár nemtudom, miért.
Az én szemszögemből (és a "frakcióm" szemszögéből is) is tudjuk, hogy Ti vagytok. A HQ-tokon is jártam (nemcsak én).Az is, hogy a Te telefonod is el lett véve a tegnap esti RPben. (Én abban az RPben nem vettem részt, IC tudomásom van arról) Ez egy remek IC lenne, ha nem itt landolt volna a story és nem rettegne senki, hogy lebukik, pláne egy rivális bandával szemben. (Jobb, mint az LSPD, hidd el nekem ;) )

Mi esetleg egy teljes két frakció közötti megbeszélésben is benne vagyunk, az ügy tisztázása érdekében.
Bennevagyok. Bár nemtudom, mi szükség van rá. :)

Egy remek RPnek lehetsz a részese, ha hagyod megtörténni és nem panaszkönyet írsz. :) A telefonok, az SMS-ek, minden ott van. Adott minden feltétel, hogy játszunk egy jót! Ezt szerintem mindannyiunk nevében elmondhatom. :)
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Amint említettem, nem azért vagyunk itt, hogy az RP-t felfüggesszük. Azért, hogy ezek a dolgok amik kicsit gyanúsak, tisztázzuk. Pont az érdekelne, hogy honnan tudjátok ezeket az infókat. Mi most is a szituációt RP-zzük a tagokkal. Abban a telefonban tudtommal semmi arra utaló jel nincs, hogy IC én egy szervezetet vezetek. Tehát nem kibújni akarunk a helyzet alól, mindössze tisztázni. Bármilyen RP-ben szeretünk részt venni (ezt már bizonyítottuk nem egyszer, akkor is ha veszítünk), amennyiben az RP szabályainak a keretein belül történik. Az sms-ek semmit nem árulnak el abban a telefonban, semmit ami a szervezethez köthető lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Amint említettem, nem azért vagyunk itt, hogy az RP-t felfüggesszük. Azért, hogy ezek a dolgok amik kicsit gyanúsak, tisztázzuk. Pont az érdekelne, hogy honnan tudjátok ezeket az infókat. Mi most is a szituácoót RP-zzük a tagokkal. Tehát nem kibújni akarunk alóla, tisztázni.
IC ügyet szeretnél OOC megtudni? Hogy mit honnan tudunk? Ez így nem feltétlen lenne megfelelő. Amit elmondanak IC, abból tudsz/tudunk táplálkozni. Plusz a srácok (inkább Ők) biztos hoznak infót rólad, hisz a MetaGaming nem túl előnyös, pláne egy ekkora volumenű RPben. Adminsegédként minden lehetőséged meg is van erre. Talán PK nélkül is! :) ❤️
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Amiket fentebb leírtam, bárkinek gyanús lenne, még a tegnapi autós dolog is. Én abban is benne vagyok, ha csak egy adminnak külditek a bizonyítékot, nekem nem kell tudni róla. Ezekről a gyanúsnak mondható dolgokról szeretnénk / szeretnénk (nem csak a Cortez Crime Family) megbizonyosodni, mielőtt ekkora RP-be vágunk. Kihátrálni nem szeretnénk belőle, előre leszögeztem, hogy itt a cél nem az.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Amiket fentebb leírtam, bárkinek gyanús lenne, még a tegnapi autós dolog is. Én abban is benne vagyok, ha csak egy adminnak külditek a bizonyítékot, nekem nem kell tudni róla. Ezekről a gyanúsnak mondható dolgokról szeretnénk megbizonyosodni, mielőtt ekkora RP-be vágunk. Kihátrálni nem szeretnénk belőle, előre leszögeztem, hogy itt a cél nem az.
IC ügyről van szó Mr. Több alkalommal is megfigyeltek már, erről bőven lehetne mit visszanézni. Azt is, hogy Én pl miért voltam tanúvédelemben... IC amit tudunk rólad, azt tudjuk. Ez nem értem, hol lenne gyanús. Természetesen, manapság minden gyanús, ami nem a mi szájízünk szerint alakul. Ettől jó, ettől izgalmas, ettől élvezetes, hogy nem mindíg az van, amit mi akarunk! Én sem szeretném, hogy a PD megtaláljon, mégis mindíg megtalál!
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Leírtam, nem az RP alól akarunk kibújni, most is az esetet RP-zzük a tagokkal, fentebb említettem. Eddig nem veszítettünk semmit, de ha mégis fogunk, állunk elébe. RP szabályainak keretei között. Az RP-t folytatjuk amennyiben az szabályos. Az, hogy ki veszít, ki nem, majd az RP hozza ami kialakul. nem feltétlen nyitottam volna témát, ha nem ez lenne a séma.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Leírtam, nem az RP alól akarunk kibújni, most is az esetet RP-zzük a tagokkal, fentebb említettem. Eddig nem veszítettünk semmit, de ha mégis fogunk, állunk elébe. RP szabályainak keretei között. Az RP-t folytatjuk amennyiben az szabályos. Az, hogy ki veszít, ki nem, majd az RP hozza ami kialakul. nem feltétlen nyitottam volna témát, ha nem ez lenne a séma.
Legalább 2 telót, benne infókkal, több inkognitó módot, nevet, stb. Sokat nem, pont annyit, amennyi elég ahhoz, hogy az információ legyen a birtokunkban.

Egy fekete autó ment el a mi autónk mögött, majd ezt követően megállt, közelebb jött az autóhoz (arra tudok gondolni, hogy a nevünkre volt kíváncsi az illető). Az autó hátulját láthatta csak IC, az autó sötétített ablakokkal van felszerelve, tehát a karakter nem láthatta, hogy ül-e abban az autóban valaki vagy sem. Pár percre rá kettő autó jött vissza, az egyik tag fegyverrel a kezében közelítette meg az autónkat azonnal.
Erre reagálva csak egy képet mutatnék. 01.03. készült. Tegnap vittek el a srácok. :) Valamint, a "megnézni a neved" az instant MetaGaming, amelyet a szerverszabályzat büntet! Pláne, ha csak emiatt rabolsz ki valakit!
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Továbbra sem tudom, hogy ezeket honnan tudjátok, a telót értem. Ebből túl sok információ nem derül ki, pláne nem az, hogy egy szervezet vagyunk. IC mindenki tudja, hogy a Cortez Security Limited vagyunk, ami egy biztonsági cég. Arról, hogy a másik tagotok, nagy valószínűséggel a nevemet nézte ki, megbizonyosodni nem tudok. Az esetet leírtam fentebb, hogy hogyan is történt.

Amiért gyanús a dolog: Az eddig kilépett tagok mind CK-zva lettek. Igaz, Lina volt a frakcióban, associate rangon, egyetlen RP-ben vett részt, a teszt ideje alatt. A telefonomban konkrét dolgok nem voltak, ha volt is 1-2, nem elég arra, hogy azt gondold mi rivális szervezet vagyunk. Ha megis figyeltetek engem / a tagjaim, annak mi is volt az alapja, indoka. Illegális tevékenységet csakis a két IC szövetséges szervezettel folytatunk. Suzu teljesen új tag, nem tudom, hogy hogyan kötöttétek a szervezethez. Még ha megis figyeltétek, mi okból...Ha minket figyeltetek meg és úgy láttátok, hogy velünk van, mivel IC cég vagyunk, semmi gyanúsnak nem kellene ebben lennie. Ha a Club-nál láttatok minket, megint csak egy legális, nem gyanús cégről beszélünk. Ezzel csak vázoltam pár pontot, hogy igazából miket is szeretnénk itt tisztázni. Na most ha tévedek (ami meglehet) és kiderül, hogy minden jogos és szabályos, azt természetesen elismerem.

Amint mondtam, nem kell tudnom arról, hogy hogyan tudtátok meg, nekem elég ha egy admin rábólint az esetre a bizonyítékok alapján. Addig is az RP folytatódik a ti és a mi részünkről is, ahogyan annak lennie kell.
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Továbbra sem tudom, hogy ezeket honnan tudjátok, a telót értem. Ebből túl sok információ nem derül ki, pláne nem az, hogy egy szervezet vagyunk. IC mindenki tudja, hogy a Cortez Security Limited vagyunk, ami egy biztonsági cég. Arról, hogy a másik tagotok, nagy valószínűséggel a nevemet nézte ki, megbizonyosodni nem tudok. Az esetet leírtam fentebb, hogy hogyan is történt. Amint mondtam, nem kell tudnom arról, hogy hogyan tudtátok meg, nekem elég ha egy admin rábólint az esetre. Addig is az RP folytatódik a ti és a mi részünkről is, ahogyan annak lennie kell.
Valamint a Darkwebes hirdetések, az azonos telefonszámról érkező Cortez Fight Club - Meth eladó... Amikor Rendes hirdetésbe adjátok fel az illegális meccset.. A figyelmetlenségetek lett a mostani állapot kezdete. és ez csak egy! Egyetlen példa.
Ja hogy közben szerkesztetted...
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
A Cortez Fight Club egy bejegyzett cég, hivatalosan folytak ott RP-k (cégjegyzékben láthatod is, bármikor adhatunk fel IC hirdetést, még facenetwork-on is volt hirdetve). Az a telefon ami nálatok van, az nem azzal a számmal rendelkezik, amin annó hirdetve volt 1-2 dolog. Ha még azt a telefont is megszerzed akkor láthatod, hogy kb 1.5 hónapja nem volt rajta hirdetve semmi. Ez még mindig nem elég információ arra, hogy bármi bűnszervezetben lett volna elkövetve. Amiket az előző válaszomban leírtam, továbbra is fenn áll. Ha olvastál már valaha ilyesféle dokumentációt akkor tudhatod, hogy ezt nem egyszerű bebizonyítani. Még mindig keresem a választ. 1-ről a 2-re így nem jutunk. Amennyiben bizonyítod Henzó felé, hogy teljeskörű RP által megszerzett bizonyítékod van arra, hogy tudod azt, hogy mi bűnszervezet vagyunk, annak én vagyok a feje és minden tagunkról van információd ami alapjául és okául szolgálhat a megfigyelésnek, abban az esetben elismerem, hogy tévedtem. Minden esetre mi tovább folytatjuk az RP-t ameddig nem születik döntés. Most fejeztük be éppen az RP-t ezzel kapcsolatban. Szó sincs arról, hogy kibújnánk ezalól.
 
Utoljára szerkesztve:

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Nem vágom, hogy mit szeretnél megbeszélni, de totál mindent IC viszünk végbe. Amikor speciálisan tőled vettük el a telefont, azért eléggé SOK minden volt benne, ami bizonyos helyekre vezetett. Tegyük fel például, hogy néhány GPS kordit megnéztünk, és valamelyik konkrétan a pincére vezetett. Szóval nem vágom, hogy miért tartunk megint egy PK oldalán. - Plusz már volt arra példa, hogy pontosan tőletek akartunk venni meth féle drogot, de lövöldözés lett belőle, ahol meg is haltatok. Olyan kocsival jöttetek, ami pontosan a birtokon álldogált ugyanazzal a rendszámmal.
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
A frakció több napon keresztül figyelt Titeket úgy, hogy Ti abból semmit nem vettetek észre.
CD36F7AD-90C5-4B23-AA45-8452D23BA1EA.png
6C708042-6A8D-4ADE-B340-BFC242AE7C36.png
E6A0FAC6-9AF1-4B81-B546-E7DE3F1722FB.png

Én magam nagyon nem folytam bele, csak pár alkalommal figyeltelek Titeket. De ha több napon keresztül sikerült így Titeket nyomon követnem, akkor bárki másnak. Legközelebb körültekintőbben közlekedjetek és ne túl gyanúsan.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Nem vágom, hogy mit szeretnél megbeszélni, de totál mindent IC viszünk végbe. Amikor speciálisan tőled vettük el a telefont, azért eléggé SOK minden volt benne, ami bizonyos helyekre vezetett. Tegyük fel például, hogy néhány GPS kordit megnéztünk, és valamelyik konkrétan a pincére vezetett. Szóval nem vágom, hogy miért tartunk megint egy PK oldalán. - Plusz már volt arra példa, hogy pontosan tőletek akartunk venni meth féle drogot, de lövöldözés lett belőle, ahol meg is haltatok. Olyan kocsival jöttetek, ami pontosan a birtokon álldogált ugyanazzal a rendszámmal.
És a koordináta hova vezetett? Egy két sikátorba vagy kietlen helyere, vagy akár a Club-ba stb…, ahova pár embert hívtam találkozóra sms-ben, semmi tõbb (semmi illegális dolog nincs egy találkozóban). Egy koordináta lehet elvezetett a pince kõzelébe (magához a bejárathoz biztos nem), nem értem miért volt nektek biztos, hogy ott droglabor van a kõrnyéken? A közelében lévő helyeket nem csak az adott szervezet használhatja, illetve akár még civilek is. (Edit)

Mi azt eddig is értettük, hogy figyeltek. Az alapját nem értettük.
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Mi azt eddig is értettük, hogy figyeltek. Az alapját nem értettük.
Alapja kell legyen annak, hogy egy illegális szervezet megfigyeljen bárkit? :O Ha igen, akkor én maradtam le valahol. A Fight Club, a drogeladás, amit leírtam én is, a több azonos telefonszám stb... Darkweb vs. Legál hirdetések. A telefonszámok publikusak. Ergo, ha hirdetsz valamit, ami a Te cégedre irányul, felkeltheted az érdeklődést.

@krekor -al nem szoktam egyetérteni, de itt és most Ő mondta meg a frankót!
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
A frakció több napon keresztül figyelt Titeket úgy, hogy Ti abból semmit nem vettetek észre.
Melléklet megtekintése
Melléklet megtekintése
Melléklet megtekintése

Én magam nagyon nem folytam bele, csak pár alkalommal figyeltelek Titeket. De ha több napon keresztül sikerült így Titeket nyomon követnem, akkor bárki másnak. Legközelebb körültekintőbben közlekedjetek és ne túl gyanúsan.
Az, hogy közlekedtünk, arra miért írod, hogy gyanús? Mi IC egy cég vagyunk. Még mindig a megfigyelés indoka ami zavaros. Ha megfigyeltetek pár tagom, hogy találkoznak, kiszállnak egy-két autóból, az gyanús? Egyébként jó párazor észrevettük az esetet, bár úgy gondoltuk, hogy mivel semmi illegális tevékenységet nem végeztünk az eseteknél ahol bárki megfigyelt, nem lehet gond.

Alapja kell legyen annak, hogy egy illegális szervezet megfigyeljen bárkit? :O Ha igen, akkor én maradtam le valahol. A Fight Club, a drogeladás, amit leírtam én is, a több azonos telefonszám stb... Darkweb vs. Legál hirdetések. A telefonszámok publikusak. Ergo, ha hirdetsz valamit, ami a Te cégedre irányul, felkeltheted az érdeklődést.

@krekor -al nem szoktam egyetérteni, de itt és most Ő mondta meg a frankót!
A legtöbbre már fentebb reagáltam. Ahogy már többször megemlítettem: Amennyiben kiderül, hogy az RP szabályainak megfelelően került minden információ a bírtokotokba és azok teljeskörűen bizonyítják azt, hogy bűnszervezet vagyunk és a fentebb leírtak, szívesen vesszük a kialakult RP helyzetet.
 
Utoljára szerkesztve:

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Érdekes, amikor Lacával lekérettünk egy garázst, teljesen elkülönülve más tulajdonunktól, ti 10 perc múlva megjelentetek ott, és
szó nélkül elkezdtetek ledarálni minket, akkor mi se rohantunk egyből PK-t nyitni, hogy erről mégis hogyan volt tudomásotok.
Amikor meg elraboltatok engem, akkor a legelső kérdések közül is ilyet kaptam meg, ami most is neked a problémák között van: "Kinek dolgozol???"
Hogy miből sakkoztátok ki, hogy bármiféle szervezetnek a tagja lehetek, az is egy remek kérdés.

De én inkább nem viszem át ezt OOC-ba, és nem kérek rá válaszokat, mert már így is kicsit be vagyok rosszulva. Csak így itt hagyom a kommentet,
és nem "követelőzök" IC információk megosztásáért. :)
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Tehát, ha egy illegál elkezd valakit figyelni, aki Methet hirdet, vagy Boxmeccset szervez, akkor az már gyanús? Nem értelek Mr. Definiáltam én is, valamint krekor is, hogy mi a helyzet. Hol keresel még problémát a történésekben? Egyértelműnek látom a helyzeteteket.

Pont ezért írtam ide, mert nem egyértelmű. Drog civilnél is lehet kisebb mennyiségben. A box-meccs, megintcsak egy bejegyzett cég körein belül zajlik.Nem az a baj, hogy megfigyeltek, ne érts félre. De a képeken nem látszik semmi bűnszervezetre utaló jel. Az egyik tagom sétál, az egyik autó a HQ előtt éppen parkol befelé. Úgy gondolom mindent megpróbáltam annak érdekében, hogy érthetően fogalmazzak a porblémánkat illetően. Elkerüli a figyeelmed a valódi ok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó