A bőség zavarában - beszélgető topic.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Az USA-ban nem lövöldözik a cartel amúgy nagykaliberekkel meg nagy kevlárokkal, főleg nem a gettóban ahol kint vannak a különböző banda elhárítási egységek. (Operation Safe Streets Bureau, LAPD Gang and Narcotic, FBI különböző gang és narcotic elhárítási egységei és természetesen a DEA)
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
“2001 és 2013 közt közel fél millió ember, 406 496 fő vesztette életét lövöldözésben.”
 

Botosjeti

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Felipe Contreras
“2001 és 2013 közt közel fél millió ember, 406 496 fő vesztette életét lövöldözésben.”
Ez tény és való, de nem azért mert fullba egyruhába, kevlárba, nagy kaliberrel berontanak a gettóba, lemészárolva egy egész negyedet. Ez inkább mexikóra jellemző, ahol a kartell aktivitás nagyon nagy.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Ezt szerintem az illetékessel beszéld meg, ne nekem tegyetek megjegyzést mert semmilyen módon nem voltam benne
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
“2001 és 2013 közt közel fél millió ember, 406 496 fő vesztette életét lövöldözésben.”
Igen? Ez így sokat nem mond. Milyen lövöldözések? Utcai? Vagy full aromosos taktikai szettes? Ezen lövöldözések túlnyomó része utcán történik. Nem úgy, ahogy itt van bemutatva. Ez így egy kontextusból kiragadott semmitmondó idézet. Mi ezzel a célod, mit szerettél volna elérni? Nem jön át.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Akkor minek van a szerveren nagykaliber armor? Ki használja akkor, ha a cartel ne használja? Egy Lspdvel szembeni akcióban menjünk kiskaliberrel vagy kevlár nélkül ? Gondolom ők csak bedutyznak és megkapják “semmi vesziteni való nincs” hogy legyen kiegyenlítve az esély?
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
A gondolom azt jelenti nem tudom ezért is tettem hozzá. De kapnak állami tàmogatást erre tudják fordítani vagy saját pénzből kell nekik finanszírozni?
 

ferisz

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Ronnie Yates
Szóval ott alapvetően úgy volt megoldva a rendszer, hogy egyes drogok, közelharci és távoli fegyverek, fúrók és ami a rablásokhoz kellettek külön frakciókra voltak bontva. Mindenki mást tudott craftolni, elkészíteni, így igazából ha a frakciók hozzá akartak jutni egy droghoz, csak interakció és üzletek által tudták hozzá jutni. Mindenképp kapcsolatba kellett kerülni egy másik frakcióval annak érdekében, hogy legyen fegyvered, drogot, golyóálló mellényed. Nyilván nem volt monopólium, általában hasonló dolgokat kettő-három frakció is le tudott gyártani. Így nem volt az hogy ha valakivel fasírtban vagy akkor megállt az élet. Ott voltam egy frakcióban és naponta mentek az üzletelések egymás között, a behúzások és az interakció, így mindig kapcsolatban voltak egymással az emberek, plusz emiatt a viaskodás is kialakult, hogy éppen ki mennyiért árulja és hogyan "lehetetlenítse" el a másik üzletét, hogy inkább tőle vásároljanak. Szerettem ezt a rendszert. Szerintem érdemes lehet el gondolkodni ezen.
Ez egyébként átgondoltabban/jobban kidolgozva kifejezetten jól hangzik imo..
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Igen? Ez így sokat nem mond. Milyen lövöldözések? Utcai? Vagy full aromosos taktikai szettes? Ezen lövöldözések túlnyomó része utcán történik. Nem úgy, ahogy itt van bemutatva. Ez így egy kontextusból kiragadott semmitmondó idézet. Mi ezzel a célod, mit szerettél volna elérni? Nem jön át.
Nap mint nap meghal egy csomó ember, rengeteg a bandatevékenység miatt... ne a kartellt akarjuk ebben felhozni, mint elsődleges tényezőt.
Köszönik az amcsik, helyben is meg tudják ölni egymást, a kartell tevékenysége minimális ahhoz képest, amit az utcai bandák a Tec-9ekkel összemurderelnek (Nyilván egyetértek veled)
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Nap mint nap meghal egy csomó ember, rengeteg a bandatevékenység miatt... ne a kartellt akarjuk ebben felhozni, mint elsődleges tényezőt.
Köszönik az amcsik, helyben is meg tudják ölni egymást, a kartell tevékenysége minimális ahhoz képest, amit az utcai bandák a Tec-9ekkel összemurderelnek (Nyilván egyetértek veled)

Mert a kartel a szerveren annyi nagykaliberes lövöldözésért felelös?
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
@Diablo Szerintem ezt inkább hagyd. Eléggé azt a feelinget hozod, hogy próbálsz mindenbe belekötni, -sikertelenül, mivel olyan dologban nyilvánítasz véleményt, amiről fogalmad sincs- hogy neked legyen igazad. Ezzel magad minősíted.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
De kapnak állami tàmogatást erre tudják fordítani vagy saját pénzből kell nekik finanszírozni?
Kapnak, ahogy Ti is kaphatnátok. Leader infoba minden ki van írva, ennek a menetéről, Klicsko gondolom tájékoztatott titeket már erről. Szervernyitás óta van lehetőség fiktív cégekre kérni támogatást, amennyiben az megfelel a GOV által elvártaknak, illetve RP képekkel vannak alátámasztva. Minden is megoldható. :)
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
@Diablo Szerintem ezt inkább hagyd. Eléggé azt a feelinget hozod, hogy próbálsz mindenbe belekötni, -sikertelenül, mivel olyan dologban nyilvánítasz véleményt, amiről fogalmad sincs- hogy neked legyen igazad. Ezzel magad minősíted.

Igen? Mert te ezt miből állapítottad meg , hogy nekem nincs fogalmam? Szerintem több közöm van itt az éjszakai élethez mint a szerver nagy részének màrcsak az életkorom miatt is. De nem itt fog ez eldőlni ki milyen csibész gyerek a monitor/telefon mögött

Kapnak, ahogy Ti is kaphatnátok. Leader infoba minden ki van írva, ennek a menetéről, Klicsko gondolom tájékoztatott titeket már erről. Szervernyitás óta van lehetőség fiktív cégekre kérni támogatást, amennyiben az megfelel a GOV által elvártaknak, illetve RP képekkel vannak alátámasztva. Minden is megoldható. :)
Mivel 3 hónapja jàtszom a szerveren nem tudtam hogy van ilyenre lehetőség illetve senki nem mondta .
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szerintem több közöm van itt az éjszakai élethez mint a szerver nagy részének màrcsak az életkorom miatt is.
Magyarországon tuti. USA-t rpző szerveren ez a tapasztalat nem releváns. Ez pont olyan, mint mikor OOC chatbe írják, hogy bocsi, jobban tudom, mert rendőr vagyok XD. Vannak közös pontok, de nem annyi, hogy erre te ilyen nagyon támaszkodj.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
Állami rendvédelmi szerv ne kapjon támogatást az államtól? A kettő nem hozható párhuzamba. Nektek magatokat kell eltartani, nekik nem.

Ha ilyeneket bevállaltok, akkor meg végképp ne csodálkozzon senki sem.

De kapjon senki nem mondta ezt, de ha magunk kell eltartani mégis miből tartsuk el magunk ha nem a scriptelt dolgokból mikor ők is abból tartjàk el maguk? 😀😀A topic lényege igaz, nincs kereslet semmire csak nem értem miért a cartel van elővéve mert kihasználja a script adta lehetőségeket.

Senki nem mondta hogy így megyünk… làtom elolvastad mire válaszoltam

Magyarországon tuti. USA-t rpző szerveren ez a tapasztalat nem releváns. Ez pont olyan, mint mikor OOC chatbe írják, hogy bocsi, jobban tudom, mert rendőr vagyok XD. Vannak közös pontok, de nem annyi, hogy erre te ilyen nagyon támaszkodj.
Ez megint egy olyan dolog amit nem mondtam. Honnan tudja bárki is , hogy mennyire vagyok képben az usaban levő dolgokkal, honnan tudja mennyi dokumentum filmet néztem, olvasok utána, film persze normális keretek között mert az nyilván nem a valóságon alapul..
 

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
Sziasztok, nos nem igazán szoktam témákhoz szólni de valamiért most a Cartel lett a porondon, véleményem szerint nem a Cartell szokta a közöségi rendezvényeket szétbarmolni hanem éppen az aktuális kedvenc banda aki kb miskolc stylebe pakolja a napjait és mindenkibe belekötve szurkálnak vagy lövöldöznek. Sok mindenben igazatok van, a szerveren a kereskedelem igencsak visszaesett és nincs is, ezen kellene változtatni és nem mindig egy adott Fk-ra rá mászni ki mit csinál, van lehetősége mindenkinek megmutatni mire képes hiszen a vezetőség mindenki számára szokott adni lehetőséget, hogy megmutassa mire is képes. Szerintem a kommentelők 80% kapott már esélyt, hogy mutasson valamit, de szerintem ez nem sikerült. Szóval jó lenne ha összefognátok és közösen összeülve csináltátok valamit és nem egymást becsmérelnétek: Peace(y)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó