Legutóbbi tevékenység

  • loreia metunus
    loreia metunus reagált Laca témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Szia! Feloldom a kitiltásod, de olvasd át a szabályzatot. https://face.onerp.hu/static/rules
  • loreia metunus
    loreia metunus létrehozott egy témát Elfogadva fn-ub kérelem, az alábbi fórumon belül: Archívum.
    Név: loreia_10088 Indok: Más képeivel való visszaélés! Tiltás időpontja: 2024.04.26 Hányszor voltál tiltva a platformról: Ez az első...
  • S
    Spaceat reagált Laca témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Szia! Megtörtént a csere.
  • Corey
    Corey létrehozott egy témát Samson Jeans Segítségkérés, az alábbi fórumon belül: Archívum.
    InGame neved és Discord azonosítód: Samson Jeans / ThatCorey_ Problémád ismertetése: Szia. Szeretném visszaigényelni a...
  • Kirazu84
    Kirazu84 reagált Laca témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Nem véletlen van konkrétan 1.0 óta globálisan lekorlátozva a járműsebesség. ECU-val max 217 km/h-ig lehet bizonyos járműveket húzni -...
  • Csirke
    Csirke reagált Poqu témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Vissza lehetne írni a /opentable-re. Az legalább nem volt hosszú és elrontani is nehéz volt.
  • Csirke
    Csirke reagált Corey témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Szerverrel kapcsolatos ötletek In Game Neved/Discord Neved Samson Jeans / ThatCorey_ Ötleted leírása /businessclosetable parancs...
  • angyal
    angyal reagált Lucas. témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Jail-nek is lehetne elèvülèsi ideje, 2 éve játszok lassan és egy új értelmetlen szabály miatt kaptam.. (Tiszta volt az ucp-m.)
  • angyal
    angyal válaszolt erre: Autó enginek / Limit.
    Most Equ-val nem megy 200 at ha nem puklis az utca.
  • angyal
    angyal reagált Kuglóf témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Annó nem, hát küldtem neked a képet a 298-ról, elég kellemes volt. :D
  • K
    Kuglóf válaszolt erre: Autó enginek / Limit.
    Annó nem, hát küldtem neked a képet a 298-ról, elég kellemes volt. :D
  • angyal
    angyal válaszolt erre: Autó enginek / Limit.
    Amikor meg vettem Pl sunrise R az nem igy ment. Le vannak régótta itt játszom.A tolatás a gyorsulás stb.
  • P
    pologt reagált angyal témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Szerverrel kapcsolatos ötletek In Game Neved/Discord Neved » Lionel De Marlowe « Ötleted leírása » Hát szerintem sok autó nagyon le...
  • P
    pologt reagált angyal témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Van benne vallami de mint mindig négy Warn uttán már senki semmit nem akkar. Igazából nekem csak az lenne a célom hogy aki rá szolgál...
  • angyal
    angyal reagált Taktikaiteknős témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Most elvetem azt a részt, hogy figyelj oda és nem kapsz warnt, mert az az alap felvetésed, hogy mindenki hibázhat, ami igazándiból...

Kinézet személyre szabása

Top Alsó