Legutóbbi tevékenység

  • angyal
    angyal reagált pologt témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Igen , van igazság benne ,mert azért az embereknek jó cselekedeteik is lehetnek, de azért nem kapsz semmit. Ha hibázol akkor meg kapod a...
  • P
    pologt válaszolt erre: Vizben animáció.
    Támogatom mert sajnos ha a lábujjad vízbe ér már a mágnest sem tudod bedobni. chillesebb ha tudsz vízbe bugizni.
  • LACI
    LACI válaszolt erre: Autó enginek / Limit.
    Hát egyik autó sincs lebutítva srácok
  • P
    pologt válaszolt erre: Autó enginek / Limit.
    Támogatom, mert tényleg sok autónál irreálisak az enginek az IRL -hez képest. Aki meg gyorsan hajt az 200-nál is elrepül ugyan úgy. Jó...
  • P
    pologt válaszolt erre: Warn rendszer ötlett..
    Igen , van igazság benne ,mert azért az embereknek jó cselekedeteik is lehetnek, de azért nem kapsz semmit. Ha hibázol akkor meg kapod a...
  • angyal
    angyal válaszolt erre: Warn rendszer ötlett..
    Van benne vallami de mint mindig négy Warn uttán már senki semmit nem akkar. Igazából nekem csak az lenne a célom hogy aki rá szolgál...
  • angyal
    angyal létrehozott egy témát Vizben animáció, az alábbi fórumon belül: Szerverrel kapcsolatos ötletek.
    Szerverrel kapcsolatos ötletek In Game Neved/Discord Neved » Lionel De Marlowe « Ötleted leírása » Lehessen animációt használni...
  • Janiivok16
    Janiivok16 reagált popek témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    4 év alatt szerintem 1x láttam ilyet hogy valaki továbbvigyen egy sérülést. Erre nem alapoznék, hogy 100ból 1 ember max 2 majd mit fog...
  • Janiivok16
    Janiivok16 reagált Taktikaiteknős témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Ezzel csak az a baj, hogy vannak, akiknek a kórházi RP nem annyiból áll, hogy "köszi hogy összevartad a 18 lőtt sebem, most szaladok...
  • Janiivok16
    Janiivok16 reagált 3sm4rt témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Esetleg egy olyan dologgal nem lehetne bővíteni, hogy oké legyen megemelve az idő(vagy legyen eltörölve, a kötelező rp miatt) viszont a...
  • Janiivok16
    Janiivok16 reagált Laca témájára ezzel a reakcióval: Like Like.
    Szia! Megtörtént a csere.
  • angyal
    angyal létrehozott egy témát Autó enginek / Limit, az alábbi fórumon belül: Lezárt ötletek.
    Szerverrel kapcsolatos ötletek In Game Neved/Discord Neved » Lionel De Marlowe « Ötleted leírása » Hát szerintem sok autó nagyon le...
  • Taktikaiteknős
    Most elvetem azt a részt, hogy figyelj oda és nem kapsz warnt, mert az az alap felvetésed, hogy mindenki hibázhat, ami igazándiból...
  • angyal
    angyal létrehozott egy témát Warn rendszer ötlett., az alábbi fórumon belül: Lezárt ötletek.
    Szabályzattal kapcsolatos ötletek In Game Neved/Discord Neved » Lionel De Marlowe « Ötleted leírása » Nos hol is kezdjem Mikor...
  • pjdn
    pjdn reagált Rúni témájára ezzel a reakcióval: Imádom Imádom.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó