Samson Jeans Segítségkérés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Corey

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Samson Jeans
HG33rPA.png






InGame neved és Discord azonosítód:

Samson Jeans / ThatCorey_



Problémád ismertetése:

Szia. Szeretném visszaigényelni a Bugjelentésemben leírt problémára ráköltött összeget ha lehetséges. A pénzzel kapcsolatos folyamat az volt, hogy felemeltem a hasmagasságot 50k-ért, ami után elkezdődött a bug, így visszaraktam mindent alaphelyzetbe: vissza a hasmagasságot és az előtte felemelt hátsókerékmagasságot is. Ekkor teszteltem a műhelyben az első kerékmagasságot, és láttam hogy bugol, úgyhogy azt nem raktam rá. Megpróbáltam fordítva, először a hasmagasságot vissza magasra 50k-ért, hátsó kerékmagasságot maxra 30k-ért, és így se jött össze, úgyhogy visszaraktam újra alaphelyzetbe, és ekkor bugolt be, fent maradt az eleje.

A bugjelentés írásakor még nem tudtam, hogy a Kerékbeállítások alaphelyzetbe rakása is ingyen van, úgyhogy az a 110k igazából 80 volt, viszont most alaphelyzetben van a kocsi, de a bug előtt felemeltem a hasmagasságot, és a hátsó kerék már régebben fel volt emelve. Mindent összevetve 160.000 ha jól számolom.

Illetve még annyi a kérésem, hogy ha megoldható, le kellene tesztelni, hogy fel lehet-e emelni a hátsókereket és a hasmagasságot is együtt, vagy konkrétan bugos. Mert én szeretném mindkettőt belerakni.






Megjegyzés:

Videó:


 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,547
-
Head of Staff hozzászólás
Helló, keress majd fel a szerveren. A kettő együtt pedig nem fog működni, tehát vagy az egyiket vagy a másikat tedd bele.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó