you're now tuning into 9.11 FM

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret

Athena.png
  • GND logo.pngName: Athena Corderolspdlogo.png
  • Gender: Female
  • Place of birth: Los Santos, SA
  • Date of birth: 03/07/1987
  • Height: 162 cm
  • Weight: 74 kg
  • Hair color: Dark brown
  • Eye color: Light grey
  • Body shape: Mesomorph
  • Autofóbia - A magánytól, egyedülléttől való félelem. Ez egy kialakulóban lévő fóbia Athenanál.
  • Talasszofóbia - Tenger mélységétől való félelem, mely fiatalkorában alakult ki egy rosszul sikerült búvár kaland által.





Céltudatos - Makacs
Együtt érző - Hiszékeny
Tapintatos -
Aggódó
Kitartó - Gyanakvó
Álmodozó - Túlgondoló

Megvan az az érzés, hogy óhatatlanul keresed a helyed a világban, csak nagyon nehezen találod meg az igazi célod? Na igen... valahogy így történt nálam is.

Athena vagyok, pontosabban Athena Cordero, életem első meghatározóbb pillanata leginkább a Davis-i Középsuliban kezdődött. Ugye mindenki tudja, hogy Davis nem éppen egy veszélytelen környék, eszméletlenül nagy ott a bandák által elkövetett bűncselekmények száma, nos.. én egy ilyen környéken jártam suliba, így van...

Egyrészt örülök is ennek, mivel sok mindent megtanulhattam akkor, plusz kicsit ki ismerhettem a bandák tevékenységeit amit később a karrierem során előnnyé kovácsolhattam, láttam ezeknek a srácoknak az életét.

Gyermekkoromtól kezdve mindig is egy folyton agyaló, álmodozó személyiség voltam. A szüleim mindent megadtak, féltve szerettek én pedig próbáltam a tökéletes gyermek szerepét eljátszani, jó tanuló voltam és amiben tudtam kivettem a részem, természetesen mellette a kalandvágyó, kíváncsi kis pukkancs Athena sosem aludt ki bennem. Eszméletlenül könyvmoly vagyok a mai napig, gyermekként nagyon szerettem olvasni, ezek közül legjobban azokat a könyveket szerettem, ahol egy adott történetszálat végigvezetve bogozhattuk ki a történeteket. Sok-sok hasonló könyvem volt, a polcom már-már beleroskadt a könyvek sokaságába, imádtam a helyi parkban olvasni és a környezetet csodálni.

Ahogy növekedtem egyre jobban kezdtem nyitni a horror történetek felé, azon belül is leginkább az előzmények, megoldások kibontakozásának részletei felé.

A középsulis évek, sokaknak tele bulikkal, pasikkal és minden mással.. Nos ez nálam kissé máshogy történt. A sulis idők alatt én inkább tanulmányoztam, plusz igyekeztem fenntartani az átlagom, valamint a megítélésem mint kitűnő tanuló. Ja, eléggé stréber dolognak hangzik.. de hát ez voltam én. Mi volt a tanulmányom célja? - Mint fentebb is említettem Davisbe jártam, ami nem éppen egy mesés környék, de próbáltam beleélni magam a nyomozó szerepbe és informálódtam, folyamatosan próbáltam magam szituációkba képzelni, tanulmányozni az ottani bandákat, persze nem úgy mint egy igazi nyomozó.. kb hullazsákban is végeztem volna. Próbáltam azokat megfigyelni akikkel egy közegben mozogtam, mindezt persze amennyire lehet távolról, észrevétlenül.

Párszor keveredtem eléggé kellemetlen szituációkba, bár valahogy sikerült magam kimagyaráznom ezekből, vagy valahogy másképp kihúzni magam.
A középsuli után ahogy tehettem próbáltam saját talpra állni és elmenni otthonról, egy ideig tengődtem mellette pedig rengeteg kisebb munkát vállaltam, ezzel arányosan pedig próbáltam magam fejleszteni, mi másból? - Hát természetesen könyvekből... rengeteg önfejlesztő könyvet vettem, mellé természetesen a bűnügyi és thriller könyvek szerelmesei is maradtam.

Ezen idő alatt az életem egyáltalán nem volt felhőtlen, családban történt haláleset, hatalmas pofonok az élettől meg minden más.. Ugyebár amint mondtam próbáltam saját talpra állni, kerestem egy kisebb albérletet, amit az első nagyobb fizetésemből ki tudtam fizetni.. aztán próbáltam valamennyire rendbe tenni. Több munkahelyen is jártam, felszolgáló, eladó, minden egyéb.. Ez viszonylag megtanította azt, mit is ér a kemény munka.. semmit! Nehéz, de tanulságos évek voltak, bár ekkor még nem számítottam a csattanóra, mely édesanyám halála. Súlyos beteg volt, sajnos nem sokat voltam vele az utolsó hetekben, ezt a mai napig bánom.. Sosem szerettem elveszteni senkit, főleg nem egy családtagom, de hát ez is biztosan egy tanuló lecke az élettől. Próbáltam a pozitív dolgokat keresni patakokban folyó könnyeim közt mellyel a bánatom csillapíthatom.

Örökbe fogadtam egy háziállatot, aki mai napig a bútoraim rémálma. Pontosabban egy Sziámi cicát, akit Pamnek hívnak. Legtöbb bánatom neki adtam ki, persze ő készségesen hallgatta ezeket pár nyávogás közepette, plusz kipróbáltam pár tippet a netről, kimentem egy elhagyatott szeméttelepre csak azért, hogy tányérokat, jelentéktelen dolgokat törjek szét egy ütővel, de végül is bevált. Egyre több időt próbáltam a szabadban tölteni, túrázni, vagy csak szimplán sétálni egy parkban, kezdtem értékelni a természet adta gyönyöröket. Nagy nehezen feldolgoztam ezt az időszakot, persze ebben leginkább Pam, valamint a rengeteg túra, plusz a saját céljaim segítettek, melyek újból kezdtek értelmet nyerni. Nagyobb korszakot zártam le magam mögött, ezáltal elhatároztam, itt az ideje értelmet adnom az életemnek, egy nagyobb célt kitűznöm magam elé, mellesleg nem árt valami komolyabb kereseti megoldást is találnom.

Igyekeztem fejleszteni magam és elkezdtem jobban odafigyelni a külsőmre, bár sosem voltam ducibb alkat, valamiért nem feleltem meg magamnak, így hát megfogadva könyveim íróinak tanácsait, miszerint ami számomra nem megfelelő, azon csakis sajátmagam tudok változtatni. Elkezdtem edzeni... Sosem szerettem segítséget kérni, így ebbe is egyedül fogtam bele, ezzel egyetemben egyre több célt tűztem ki magam elé. Célok.. mint például két hét alatt szerettessem meg magammal a normális, tartalmas étkezést, amely szükséges volt ahhoz, hogy pár kilót magamra szedjek, melynek később hasznát tudjam venni. Célok... melyek segítenek kitartani, melyek a szemem előtt lebegnek és irányt mutatnak, mit is szeretnék elérni.

Pár röpke év leforgásáig így éltem az életem, bár még mindig ott lebegett a szemem előtt a változás szele. Felfigyeltem az interneten az LSPD állás hirdetésére, mely viszonylag jó pénzt ígért, mellette az igényeimnek megfelelő célt is kielégítette. Mindig is valami nagy részese akartam lenni, valami olyat szerettem volna csinálni, ahol fontosnak érezhetem magam plusz talán így jobban nyithatok az emberek felé is.

Ahogy tehettem éltem is az alkalommal, egyre jobban kezdtem belemerülni az edzésbe, fel akartam készülni teljesen az Akadémiára. Az akadályokat viszonylag jól vettem, bár néhol kissé úgy éreztem nem bírom tovább, de hál istennek túl nagy akaraterőm van ahhoz, hogy mindezt csak úgy félbehagyjam, így hát telt-múlt az idő, vizsgák, gyakorlatok és megpróbáltatások sokasága, melyeken túl lendültem. Megismerkedtem a párommal is, viszonylag jó kapcsolatunk volt, ő üzletember, így keveset volt otthon, általában egyedül voltam a hatalmas házban a cicámmal és a gondolataimmal.

Teltek múltak a megpróbáltatásokkal teli évek, próbáltam elkülöníteni a magánéletet a munkától és próbáltam tökéletesen megfelelni az elvárásoknak.

Munkám során talán az egyik ismételten mélypont az volt, mikor az első találatot kaptam egy igazoltatásnál. A szerencsém talán az volt, hogy a találat nem ért fontosabb szervet, a vállamba kaptam a golyót. Sok minden mai napig ködös a számomra valamint egy nagy trauma volt eleinte ez az egész. A fényekre és a mentőautó hangjára emlékszem, plusz arra, hogy a kórházban ébredtem. A sokktól teljesen elájultam a kórházban pedig eszméletlen erős fájdalomra ébredtem. Pár napig benntartottak, ez az egész eset annyira lesokkolt, hogy egyáltalán nem ellenkeztem bármennyire is kezdtem javuló tendenciát mutatni. A lövést egy fekete SUV-ból adták le, bár mai napig kérdés számomra hogy az illető ezt miért tehette. Az arcára emlékszem nagyjából, egy fehér, tetovált fiatal srác volt. Pár börtöntetoválás is volt az arcán, így részben érthető is a merész tett. Kellett pár nap míg ezt magamban le tudtam zárni, egy jó barátom segíttet rengeteget ebben, aki egyben a kollégám is, Nelson.

Nelsonnal akadémia időszaka alatt ismerkedtem meg, ő már ekkor régóta az állomány tagja volt, így volt, hogy tőle kértem tanácsot tanácstalan helyzeteimben. Mindig is informált volt, többször is jó tanácsokkal látott el, mellette pedig rendkívülien jó barát volt, számíthattunk egymásra bármi is volt.

A mai napig ezt igyekszem, célokat kitűzni magam elé. Ilyen például a Gang & Narcotics Division köreibe való jelentkezésem is, valamint állatbarát révén jobbnak éreztem belefogni egy K9 képzésbe, így kirendeltek mellém egy Border Collie kutyát, akit velem együtt képeztek ki. Későbbiekben hű társam lett a munkában. Ez a kutyus a Rory nevet kapta, igyekeztem a legjobb életet megadni neki, ahogy a cicámnak is. Szerencsémre nagyon jó barátok lettek az idő múlásával és nekem is rengeteg boldog pillanatot okoztak ezek a kis állatok.

Hosszú folyamat volt, viszont talán a legjobban itt tudott kibontakozni a középsuliban szerzett tapasztalatom és tudtam kamatoztatni a tanultakkal együttesen. Napjainkban még kezdőként tevékenykedem a Divízió köreiben, viszont igyekszem minél több tapasztalatot elsajátítani. Továbbra is azon vagyok, hogy segítő kart nyújtsak azoknak a fiatal srácoknak, akiknek nem Davis bandái közt lenne a helyük.

A magánéletemben sok változás ment végbe, megismertem Seant,ő által sikerült rátennem a végső pontot arra a bizonyos i-re, miszerint számomra nem jó a jelenlegi kapcsolatom, mivel szinte semmi időt nem töltünk együtt, nagyon kevés a közös emlékek száma, körülbelül olyan mintha egyedül lennék. Így mi értelme? Egy nagyon nehéz lépést tettem meg pár napja, szakítottam Neroval, ismét kissé mélypontra kerültem. Próbálom mindezt külön választani a munkától, bár egyre nehezebben megy. Tegnap segítséget kértem Dr. Karevtől, látható hogy a társaim is bizalommal fordulnak hozzá, így talán nekem is könnyebb lesz segítséget kérnem, bár már maga a döntés gondolata is nagyon nehéz volt. Előtte sokáig vívódtam ezeken a dolgokon, próbáltam saját lakást keresni és mellette Seant is sikerült elhanyagolnom ön szántamon kívül, pedig kezdtem úgy érezni kezd szorosabbá válni a kapcsolatunk…

Nem is tudom, hogy a szakítás nyomaszt jobban, vagy maga az egyedüllét? - Sosem alakult még ki hasonló nálam, ez az első alkalom, hogy kezdem magam egyedül érezni… Mármint.. igen eddig is egyedül voltam, de valahogy most lelkileg is üresnek érzem magam, vagy egyszerűen nem tudom.. nem találok erre az egészre szavakat, mintha muszáj lenne kötődnöm valakihez érzelmileg, aggaszt ez az egész, annyira furán érzem magam…

Folytatás következik....
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Sean és Athena a Los Santos-i mólón találkoztak, az este váratlan fordulatot vett, a lány egyáltalán nem így tervezte ezt az egészet.

Annyira örültem, hogy végre tudtunk civilben is találkozni ismét Seanel, egyáltalán nem szerettem volna elhanyagolni, sőt.. minél több időt szerettem volna vele tölteni.
Aznap este mikor befogadott, úgy éreztem talán sínen vagyunk, de ott lebegett a szemem előtt a tudat, hogy őt már lecsapták a kezemről... elcsesztem.
Sosem számítottam arra ami a ma este történt, egyszerűen lesokkolt és még most is ezen töprengem...


rpkep1.png
Egy teljesen átlagos estének indult, beszéltünk Sean új kapcsolatáról, úgy éreztem ő nem annyira érzi jól magát ebben a kapcsolatban.
Ebben akkor lettem szinte teljesen biztos mikor a következőket mondta:
"hogy is mondjam, szerintem nem lesz hosszú életű dolog."

Itt talán egy kicsit felcsillant a szemem, bár nem tudom... nem akarok semminek sem az elrontója lenni.

adsdsa.png

Erre a végletre egyáltalán nem számítottam, mégis amennyire bizonytalan voltam
az elején, a végére annyira éltem bele magam az egészbe.
Vajon mi lesz ennek az egésznek a vége? - Folyton kattogok, mi lesz ha rájönnek erre az egészre idő előtt?
Mit művelek? - Ha ez kiderül nekem végem...
Vajon Sean mit gondol az egészről? - Kétlem, hogy egyáltalán nem érdekelné...

@LAC!
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
2023/11/09 - Viszonylag tartalmas nap volt Athena életében, nehéz, egyben izgalmas munkanapot zárt.

Egy átlagos munkanapnap indult, de hát persze ez nem is az én történetem lenne, ha nem történne valami váratlan csavar.
Egy bejelentés érkezett, miszerint betörtek az Autókereskedésbe és járműveket loptak. Hosszas üldözést követően az egyik elkövetőt sikeresen elkapták az egységek, viszont
mi addig Harleyval (Rees) elindultunk Sergeant Harvey erősítéskérésére, megkezdtük Blaine County átfésülését.
Eléggé gyorsan rábukkantunk a biciklis fickóra aki mint kiderült a másik gyanúsított volt az ügyben... király, ezt boldogan a számlánkra írhattuk, mivel eléggé nagy fogás volt.

rppd1j.png

Ezután jött az úgymond feketeleves, a dolgok neheze... főleg ennél a fickónál.. Kisebb ideg összeroppanást kaptam a kihallgatóban, miközben próbáltam némi infót kifacsarni
a személyünkből, Matteo Salantoból. Mint egy csökönyös szamár, körülbelül úgy viselkedett, sőt, számomra kifejezetten hihetetlen volt, hogy a szembesítés ellenére rezzenéstelen arccal, mosolyogva ült előttem, pedig nem kevés ügy volt a számláján. Nagy nehezen elejtett egy-két apróbb infót, letudtuk a szokásos formalitást és biztosra veszem, hogy boldog napjait tölti a börtönben. Persze én azóta ideg gyógyszereket szedek... ez más tészta. (természetesen nem)

rppd2.png

Összefutottam útközben az irodák felé Gibbyvel, aki még azóta is egy hatalmas forma... esküszöm tiszta bolond a fickó. Hiper sebességgel rohantam fel az irodákhoz, ahol megírtam a jelentésem és befejeztem a papírmunkát, nem sokkal utána egyből rohantam életem első Gang Detective bevetésére. Annyira gyorsan történt minden, egy pillanatig sem jutott eszembe azon töprengeni, vajon Sean és köztem miképp fog ez az egész alakulni, teljesen elvonta minden gondról a figyelmem.

Cervantes mindent elmagyarázott az Akcióról, belevitt a dolgok menetébe, valamint pár hasznos tippet is felírhattam a naptáramba. Őszintét megvallva kissé paráztam, próbáltam mindent jól csinálni, plusz azért ott volt az akció sikertelenségének a gondolata is bennem. A folyamatban lévő Gang Injuction miatt lenéztünk a TBC Block-ra, dicső lovasságunkkal az oldalunkon. ( Pár George egységgel támogatás gyanánt.) Nem voltak valami bőbeszédűek a kölykök, bár Cervantes eléggé profin kezelte a helyzetet.

Próbáltam minden fontos infót memorizálni, tanulni Cervantestől, bár úgy érzem kicsit gyakorolnom kell a határozottabb kiállást, viszont szerintem sínen leszek, ha továbbra is szárnyai alá vesz Cervantes.

Az akció sikeres volt, talán ez jelentette számomra a legnagyobb megnyugvást, eleinte eléggé paráztam, főleg mikor megjelentek a srácok a TBC-ből, viszont pár apróbb utasítás után sínen mentek a dolgok.

Sean-el egy találkozót beszéltünk meg, remélhetőleg ott is minden szuperül fog menni és meg tudjuk beszélni ezt az egész szituációt, mivel jelen állás szerint teljesen összezavar ez az egész.
Ez a nap teljesen kimerített, hazaérve csak bedőltem a puha ágyamba és szinte el is aludtam.
 
Utoljára szerkesztve:

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
2023/11/09-10 - A hatalmas nagy káosz!!

2023/11/09


Kezdjük az elejéről... Tehát Seannel valamennyire átbeszéltük ezt az egészet ami köztünk zajlik és arra jutottunk, hogy szépen lassan megpróbáljuk ezt felépíteni. Nem akart sem ő sem én elrohanni semmit, aminek eszméletlenül örültem... bár még mindig aggaszt a lány akivel szakított, kicsit úgy érzem miattam történt ez az egész és... valamiért bennem van a bűntudat szikrája. De jó volt végre tisztázni a dolgokat, kissé megnyugtatta a szívem és végre aludni is tudtam, mondhatni...

2023/11/10

Folytatva ezt az egész káoszt... hát elsőként is azt hittem minden szuperül fog menni, egy biztonságos és sikeres szállítást tudhattunk magunk mögött és látszólag semmi sem ronthatta el ezt a napot. Hát persze, miért is ne rontaná el valami pont ilyenkor?? - A szituáció a következő... Adott egy üldözés, Lenorával.. Lenora Thorsen. Körülbelül egy káosz volt amúgy az egész üldözés... össze-vissza ment a jármű sofőrje, de ez lényegtelen... a csattanó... belecsattantunk egy másik egységbe hátulról.. mert miért is ne akarná úgy az élet, hogy nesze... itt egy kis káosz a napodba ismét.. ne legyen annyira egyszerű... hát persze. Tehát... az ütközés pillanatában eléggé megijedtem, bár próbáltam a helyzet magaslatán maradni. Láttam Lenorán, hogy magát ostorozza ezért az egészért, úgy éreztem én is hibás vagyok, mivel ha pontosabban koordinálok, talán ez nem történik meg. Mindketten megúsztuk kisebb sérülésekkel, azóta már nekem is kevésbé fáj a karom... hál istennek Terrazas is jól van.. szóval ez a része úgymond pipa, bár az ideg és az aggodalom szétvetett, azt hiszem viszonylag a helyzet magaslatán voltam.

Megérkezett Sergeant Harvey, ekkor futott végig az agyamon, hogy vagy elájulok helyben, vagy elbújok valahova... Tudtam, hogy nekünk itt annyi, leszedi a fejünket.

Megkaptuk a lecsesző csomag első részét, valamint úgy érzem kissé össze is kaptunk Lenorával útközben a szerelőtelepre. Úgy érezte én próbálom bevédeni és elvinni a balhét, pedig nem.. na jó de, talán.. kicsit.. De úgy éreztem én is hibás vagyok az esetben és ennyivel tartozom. Mindegy, szerelőtelepre érve ahogy tudtam egy üveg vizet magamhoz vettem... úgy éreztem mindjárt helyben elájulok... annyira stresszelt ez az egész... Harvey az irodába hívat minket, azon kattogtam végig mi lesz ennek a vége? - Bármennyire is próbáltam az optimistát adni Lenorának, rohadtul féltem és féltettem az egész karrierem. Felrohantam az automatához, kicsit jól is esett ez a stressz levezető séta, plusz az üveg víz is.

Rendbe tettem magamban a dolgokat valamennyire, megnyugtattam magam kicsit és úgy indultam vissza a járőr autóhoz ahol végig síri csendben álltam és néztem ahogy a szerelők dolgoznak, eközben az agyam úgy kattogott mint egy gőzmozdony... több variációt is lejátszottam magamban és még mindig idegesség gyötört. Beértünk Vespuccira, Harvey irodájában kötöttünk ki, ahol végighallgattam a monológot, helyeseltem mint egy bábú, néhol alátámasztottam az esetet és imádkoztam, hogy ne ez legyen életem utolsó napja az egyenruhában.

Mindketten le lettünk cseszve az eset miatt, Harvey a lelkünkre kötötte, hogy újra nézzük át a kézikönyvet és ilyen soha többé ne történjen. Lenoratól a szolgálati kocsiját is megvonták egy ideig. Kisebb megnyugvással, egyben rossz közérzettel mentem ki az irodából, útközben találkoztam Hobbsal és Gibbyvel, akiknek köszönhetően kissé jobb kedvre derültem, bár még mindig fogalmazódik bennem a kérdés, miért vagyok ekkora idióta? - Hogy nem figyelhettem oda? Szóval igen... valami ilyesmi történt, utána Hobbs, Nelson és én elnéztünk a Cyber Bar bulijára, kicsit ki akartuk engedni a gőzt... Előre mondom, sosem voltam valami party arc, és nagyon keveset jártam bulikba, de valahogy elrángattak... A Kólán kívül kb semmit sem ittam és próbáltam kicsit feloldódni, de leginkább csak beszélgettünk.

Nelson persze kevésbé volt józan, eléggé leitta magát, szóval a buli második felében én voltam a bébiszitter, vagy öt palack vizet megivott, össze-vissza ment, esett-kelt és mindenféle hülyeséget beszélt. Kirohant a Barból olyan 23 óra körül, mi próbáltuk követni, valahol a Cyber Bar hátsó részénél tudtuk utolérni.

Ekkor lettem figyelmes Nash-re, az őt körbe álló TBC Banda tagjaira és Lenorára, valamint egy egységre. Nasht és Lenorát majdnem megverték, több egység is kiért és Sean irodájában kötöttem ki Gibbyvel az oldalamon. Kivizsgálás alá fog kerülni ez az egész eset, jelentést kellett írnom és mindent amit láttam pontosan le kellett írnom az esetről. Egy dologban reménykedem csak, hogy ez az egész minél előbb lezárásra kerül és Nash, valamint Lenora sem keveredik nagyobb bajba. Szóval igen... körülbelül ez volt az eddigi történések sokasága... ami rohadtul lemerített és van pár részlet ami eléggé aggaszt... Mára azt hiszem jobb ha nyugovóra térek és holnap kipihenten állok elébe az újabb megpróbáltatásoknak... bár mostanában azon gondolkodom lehet kellene pár nap szabadság és egy koktél, valamint egy hatalmas nagy napágy... de nem... Athena nem adhatod fel! Állandóan ez lebeg a fejemben.

Sok célom beteljesítésre vár, például hivatalosan is nyomozó szeretnék lenni, leginkább erre is akarok most fókuszálni... sok minden vár még rám és nem lesz jó ha pont most adom fel, meg kell mutatnom, hogy igenis képes vagyok rá! Közben hatalmas nagy megnyugvás, hogy Sean próbál támogatni ahogy tud bár... az ő napjai is extrém fárasztóak és sokszor látom rajta, hogy ráférne pár nap pihenés.

(@Csuba @sonex98 @LAC! , @Tukan , @Klaudia. , @Intent , @Daxika meg még sokan mások.)
 
Utoljára szerkesztve:

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
2023/11/11-12 - Hullámzó tengeren tajtékzik lelkem, bánatom tán munkám mélyébe rejtem?

Huu.. hát hol kezdejm? - Szokásos káosz, botrányok és nehézkes megoldás. Sean 11/11.-én átjött, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, majd feljött a kérdés mindkettőnk részéről, hogy mi tetszett meg a másikban... Hosszabb választ adtam Seannek, erre ő rávágott egy annyit, hogy tetszett a szemüvegem neki.... MIVAN? Tetszett a szemüvegem? ENNYI? Eléggé kiakadtam... amit látott is rajtam, de erre ő inkább sietve elhúzott, mert hát várja őt a munka... fontos dolgok, egyebek. Inkább nem tartottam fel, úgy éreztem így is-úgy is egyedül maradok a gondolataimmal megint.... Tetőpontja a sztorinak, hogy a várva várt beszélgetés sem jött össze Dr. Karev-el, eléggé fontos dolga akadt, melyet persze megértettem.

Benyomtam a TV-t, kezembe vettem egy nagy adag jégkrémet és mint egy sértődékeny tini, próbáltam minden bánatom ezzel elfojtani, amely persze kisebb-nagyobb sikerrel sikerült. Rólam tudni kell, hogy nagyon ritkán nézek TV-t, most valahogy mégis jobb társaságot nyújtott mint bármi más.. valahogy az esti futáshoz sem volt hangulatom és egyszerűen csak a kanapé kényelmét kívántam... nagyon rossz volt, végig kattogott az agyam, fogalmam sem volt mi lenne a helyes lépés. Jött egy üzenet Seantől, melyet körülbelül tized másodpercek alatt olvastam el... eben a következő állt: "Huh.. nem is tudom hogy mondjam..", "Kissé fura érzés volt számomra mikor kimondtad hogy.. hogy szeretsz, mikor igazából.. nem ismerjük annyira még egymást.". Ekkor még inkább csak rosszul esett ez az egész... félre is dobtam a telefont és tovább agyaltam, vajon mit ronthattam el? - Úgy éreztem a szívem lángok közt olvad el...

Eléggé későn aludtam el a kanapén miközben böngésztem a szerelmi vígjátékokat, természetesen másnap eszméletlen rossz passzban ébredtem... így kicsit késve is értem be a munkahelyemre. Úgy éreztem ideje rendbe szednem magam, a mosdóba vettem az irányt ahol próbáltam magam motiválni de végig azon járt a fejem mit válaszoljak Seannek.

Nagy nehezen összekaptam magam, a papírmunkába merültem és nem sokkal később Cervantes-el karöltve ismételten Banda Nyomozati tevékenységeket folytattunk. Kissé kipanaszkodtam magam az egészről, valamint feltettem a nagy kérdést, ő ebben a helyzetben mit tenne? - Cervanteshez méltó választ kaptam... idézem: "Felakasztanám magam". Valahogy nem bírtam ki nevetés nélkül, talán ez kellett is egy kicsit... Jó ha az ember életvidám társakat kap maga mellé...

Végül pedig szerinte is jobb lenne ezt az egészet lezárni. Kicsikét agyaltam ezen a nap folyamán, utána pedig próbáltam mindent beleadni az első nagyobb Nyomozásomba, melyet kedvenc ikertesómmal Lydia Yeonggal végeztem...

Az ő véleményét is kikértem, mégiscsak kell egy Női vélemény is az egészről... sajnos nem tudott tanácsokkal szolgálni, de úgy éreztem szerinte is valahol az lenne a helyes, ha egy kicsit átgondolnám ezt az egészet és egy kis ideig legalábbis, de lezárnám. Azt hiszem sok minden van amit még fel kell dolgoznom és lehet jobb, ha nem vállalok több mindent a nyakamra.. egy kapcsolat néha eléggé hullámvasút és ez most valahogy nem fér bele az életembe.. Bármennyire is fáj amit Sean mond, magamat érzem hibásnak és még mindig szeretem, de a karrierem szempontjából is, valamint a lelkiállapotom szempontjából is jobb így egyenlőre... Maradjunk egy ideig csak barátok.

Életem nagy döntését hoztam meg... legalábbis nekem nagy. Belemerülök a munkába, próbálom minden gondom ezzel elnyomni és hajtok a céljaim felé ezerrel... remélhetőleg kevésbé leszek lelki roncs és talán sikerül a szerelemnek Sean iránt is csillapodnia... nem szeretnék még egyszer pofára esni, így jobb ha kicsit pihenőpályán leszek.



Most beszéljünk arról, ami ma, azaz 11/12.-én történt, munka szempontjából. Egy üldözés volt, ahol egy Fekete Reblát vezetett az elkövető, sajnos az elkapása sikertelen volt, így későbbiekben is előbukkant. Az ULSA-nál egy fiatal srác megütött egy lányt, verekedés volt. Elkaptuk Yeong-al és mi szerencse... megjelent a sajtó is... Köztudott, hogy annyira nem bírom a sajtósokat, viszont hál istennek Yeong átvette a vezetést és beszélt a sajtosokkal, lement egy interjú, úgy tűnt ők talán nem a szokásos tenyérbemászó sajtósok voltak.

Mit ad isten? - A Reblát közben megtalálták és üldözés kezdődött, legalábbis a rádióból ezt tudtuk meg.. Nem biztos infó, hogy ez ugyanaz az autó, viszont fogalmam sincs mi ütött beléjük, de az ULSA-nál álltak meg és lövöldözni kezdtek... Mi később értünk oda, addigra már hatástalanították a két elkövetőt, viszont... szívem szakadt meg mikor láttam azokat a kölyköket reszketve a földön feküdni, tarkóra tett kézzel. Sokaknál vajon mekkora traumát okozhatott ez az egész? - Milyen emlékekkel távoznak nyugovóra a mai napon? Borzasztó és egyszerűen bosszantó, hogy ilyenek még megtörténhetnek városunkban... nem tudom elhinni miért nem állítottak még ki az iskola környékére biztonsági őröket... Nem tudja finanszírozni az állam? - Egyszerűen nem tudom megérteni.. De legalább mi gyorsan reagáltunk és időben tudtuk kezelni a helyzetet. Talán ezért is szeretem ennyire ezt a melót, azok az apró, de értékes pillanatok mikor valaki a mi segítségünk által érheti el a megnyugvást, az számomra is megnyugvást és biztatást jelent. Legjobb tudomásom szerint Diák súlyosan nem sérült és hamar újra a régi kerékvágásba térhetett minden az ULSA-n.

Szóval igen... eléggé tartalmasak a napjaim, bár nem bánom.. így tényleg kicsit bele tudok feledkezni a munkába és talán kevésbé fókuszálok a gondokra, plusz talán nem is gondolok túl mindent és nem aggodalmaskodom annyit. Teljesen kifárasztott a mai nap, így leginkább csak a puha ágyra vágyom és egy jó meleg takaróra!

(@chromeberetta , @daco , @LAC! ...)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó