weazel news gov kikapcsolhatása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Keylon Lowe - nem.#0001«

Ötleted leírása

» Egy parancs, vagy esetleg egy dashboardon belüli funkció, aminek segítségével kikapcsolható lehetne a weazel govjának láthatósága. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Egy RP szituáció közepette nagyon idegesítő tud lenni, illetve biztos vannak olyanok is akiket csak szimplán nem érdekel. «



 

Gorel

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:88
-
Támogatom
Civilbe még meghallgatnám de pl. mikor PD dutyba spamelik 5-en a rádiót, közben jön bejelentés, közben IC beszéd folyik akkor nagyon elspameli a chatet a 2-3-4 soros írás.
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Nem lenne rossz, de akkor gondoljatok bele ha mindenki kikapcsolná akkor mi értelme lenne a Weaznelnek?
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Egy olyan parancsként tudnám ezt a funkciót elképzelni, ami vagy csak egy adott ideig tiltaná a Weazel rádióját (pl. 30 perc), vagy a következő bejelentkezésig.
Így senkinek nem lenne lehetősége hosszú távon elzárkózni a Weazel News anyagaitól.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Amunet Khalifa
Nem támogatom. Mert akkor mindenki kifogja kapcsolni és nem tudnánk élő adásokat közvetíteni. Teljesen értelmetlenek tartom, hogy legyen ilyen gomb, vagy parancs rá.
 
Utoljára szerkesztve:

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Nem tudom ezt az ötletet támogatni. Szükségünk van a felületre, kikapcsolása értelmetlenné tenné a frakció működését. Megértem, hogy zavar titeket. De az ötlet kiírójának és, akik még támogatják ezt az ötletet, azt kell megérteni, hogy ez egy média és nekünk kötelességünk ezt az rp-t folytatni. Ha, csak az újságra hagyatkoznánk közel sem jutna el annyi hír az emberekhez. Nem tehetjük meg azt, hogy a chatünk kikapcsolásával elvesszük mások elöl a hirdetési felületet, amiért ők, akár milliókat is fizetnek ezért. Ez nem így működik.

Frakció egyik fő célja, hogy titeket tájékoztasson a szervert érintő eseményekről. Ebbe beletartoznak az event közvetítések, rádiós műsorok, politikai interjúk, nyereményjátékok, élő közvetítések, időjárás jelentés, govolt hirdetések, bűnügyi esetek és egyéb dolgok.

Ezek nem azért vannak, hogy titeket szívassunk és ne tudjatok rpzni, ez mind értetek van. Nem magunknak csináljuk, hanem a szervernek. Ha valakinek van egy jó ötlete és bejön hozzánk marketingért, mi a govos hirdetésekkel ((is)) eljuttatjuk a játékosokhoz és sokkal több esélye van sikeresen megvalósítani. Van marketing érzéke nekem is és a többieknek is nyugodtan forduljatok hozzánk. A politikai pártok mit csináljanak hirdetési felület nélkül? Most, ha kikapcsolod a chatet olyan dolgokról fogsz lemaradni, ami egy nagy városban eléggé fontos és még neked is fontos lehet. Nem véletlenül volt a legutóbbi beszélgetés se a kormányzóval. Megtudtátok belőle, hogy lementek belőle az adókulcsok és nagy valószínűséggel lehet készülni egy útfelújítási rp-re is. Valamint ez alapján eltudjátok dönteni, hogy szavaztok rá, vagy sem. Mert, amúgy miből lehetne eldönteni? Lesz 3 párt, mi alapján szavazol, ha kinyomod a wn chatet? Mi csináljuk a pártoknak a kampányt, tőlünk lehet tájékozódni. Honnan fogod tudni, hogy milyen nyereményjátékaink vannak? Honnan fogsz tájékozódni, arról, hogy event van a szerveren? Nekünk kötelességünk, hogy a saját és más játékosok által szervezett rendezvényeket hirdessük és a játékosoknak információt adjunk. Nekem ez kifejezetten fontos. Több érvel nem húzom az időtöket.

Heti 1-2x van olyan nap, amikor 1 másfél óra hosszáig megy egy govolt műsor. Ezért kár lenne tönkretenni egy már bevált jól működő rendszert. Előzőnek is én voltam a Leader 6 hónapig, hát nem tudom mi lett volna, ha a hat hónap alatt ki lett volna kapcsolva.. Nekünk ez az egyik fő eszközünk enélkül értelmetlen lenne a Weazel News. Újságok pedig készülnek jelenleg
dolgozunk egy hetilapon ezekben a percekben. Ezen kívül még folyamatban van egy csomó újság project jelenleg is, de erről nem szeretnék egyenlőre információt kiadni. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Támogatom
Civilbe még meghallgatnám de pl. mikor PD dutyba spamelik 5-en a rádiót, közben jön bejelentés, közben IC beszéd folyik akkor nagyon elspameli a chatet a 2-3-4 soros írás.
A szerver lehetőséget ad a chat sorainak és méretének megváltoztatására, ami orvosolja a problémát.
 

matvej

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
clark hogan
Nem tudom ezt az ötletet támogatni. Szükségünk van a felületre, kikapcsolása értelmetlenné tenné a frakció működését. Megértem, hogy zavar titeket. De az ötlet kiírójának és, akik még támogatják ezt az ötletet, azt kell megérteni, hogy ez egy média és nekünk kötelességünk ezt az rp-t folytatni. Ha, csak az újságra hagyatkoznánk közel sem jutna el annyi hír az emberekhez. Nem tehetjük meg azt, hogy a chatünk kikapcsolásával elvesszük mások elöl a hirdetési felületet, amiért ők, akár milliókat is fizetnek ezért. Ez nem így működik.

Te lehet, hogy értelmetlennek tartod, mivel feltételezem a frakció tagja vagy. Senki se kérte, hogy ez egy végleges kikapcsolás legyen mindenki számára. Engem személy szerint zavar, ha szerepjáték közben ugrik fel egy a helyzethez képest felesleges információ. Jó magam szívesen elolvasnám ezeket a tudósításokat, ha esetlegesen valahogy máshogy lenne megoldva. Mivel merem állítani, hogy senki se a Weazeles govot fogja olvasni miközben egy társasággal, vagy egy személlyel szerepjátszik. Az újságos témát amit mondtatok még érdekesnek is vélhető, szívesebben olvasnám abból szabadidőmben, mintsem ingame. Ez olyan, mintha mindenki kötelezve lenne a Híradó nézésére, illetve a különböző hírportálok elolvasására. Akit zavar, az nyomhassa ki, akit pedig érdekel az olvashassa ingame. Nagyon sok megoldás lehetne erre, mert ugyebár, ha valaki lemarad róla, mert dolgozik, vagy csak éppen nem a gép előtt ül, az nem tud sehogy sem informálódni. Fórumon egy összegzés, vagy bármilyen más megoldással meglehet csinálni igényesen. Akit nem érdekel az nem fogja elolvasni, akit pedig érdekel az végigolvassa.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:634
Maurizio Mancini
A néhány beírás meg hirdetés még nem lenne baj, de amikor folyamatosan megy az interjú órákon át az már tényleg zavaró. Az interjúkra ott van az újság lehetőség, amit meg is kaptatok, abba nyugodtan lehetne interjúkat készíteni akár nagyobb terjedelemben is. Támogatom!
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
A néhány beírás meg hirdetés még nem lenne baj, de amikor folyamatosan megy az interjú órákon át az már tényleg zavaró. Az interjúkra ott van az újság lehetőség, amit meg is kaptatok, abba nyugodtan lehetne interjúkat készíteni akár nagyobb terjedelemben is. Támogatom!
Heti 1-2x kilehet bírni, de lehet lesz olyan hét, amikor abszolút nem lesz ilyen órás interjú. Akkor meg minek legyen kikapcsolható. Ezért ne változtassunk meg olyan dolgot, aminek így kell mennie. Hatalmas károkat okozna nekünk ennek a bevezetése, ami nem lenne fer és teljesen értelmetlen lenne. Valamint a ti érdeketekben csinálom az 1 órás interjúkat, hogy tájékozottak legyetek egyes dolgokban. Ez a dolga a frakciónak. De, majd eltelik több idő és mindenki megérti, hogy ez a szerverért megy és nem, azért, hogy a chat spamelve legyen. Mert én azt látom, hogy ez nincs értékelve az a munka, amit mi ebbe belefektetünk. Csak azt látjátok, hogy spamelődik a chat, de a jó oldalát már nem. Az újság az újság, de nem elég arra, hogy elérjünk mindenkit. De én örülök, ha szeretitek az újság formátumot, éppen most került ki egy új.
 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Ezzel az ötlettel kvázi egy frakció lenne értelmetlen, amit nagyon nem szeretnénk. Ha kitaláltok valami alternatívát, ami nem károsítja a frakciót, akkor lehet a változtatásról szó, de addig nem.
 

Han

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:39
Sziasztok!

Klaudia ötletét támogatni, külön blokkba jó lenne pl a térképet felett, méretre beállítva, hogy olvasható legyen hunyorgás nélkül. Nem tudom kivitelezhető-e. 💪
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Félig meddig támogatom, szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha egy adott időtartamra lehetne kikapcsolni, amit nem mi szabályozhatunk. Például, fél vagy egy egész órára lehessen kikapcsolni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó