W/S Harvard Park Brims

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Plafon

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Keylon Lowe
asdadsad.png



A Harvard Park Brims elnyomórészben afro-amerikaikból álló utcai banda Davis-en, több klikkjük is van, mint például a 61, 62 és 64-esek, de ezek közül a legismertebb a 62 Harvard Park Brims. A hatvanas évek végén alakultak, ekkoriban még Los Santos Brims-nek hívták magukat, és elég hamar, a hetvenes évek elejére, hírnevet szereztek, mivel nem féltek az akkori hatalommal rendelkező Crips set-ektől. Ez rivalizálássá alakult, mely Lil Country halálához vezetett 1972-ben, akit egy ellenséges Crip affilált bandatag gyilkolt meg.

unknown.png
A banda az FHN (Fruit, Harvard, Ness) Bloods szövetség tagja a Fruit Town Brims és a Van Ness Gangsters mellett.

Kirkton Moore-t, aki egy affilált Harvard Park Brims tag, elítélték az 1988-as rendőrgyilkosság ügyében, amelyben Daniel Pratt, LSPD Officert ölte meg. A bírósági jegyzőkönyvek alapján Moore vallomást tett egy Rollin’ 60s Crips affilált tag ellen, amelyet az említett rendőrtiszt végigkövetett egy fedett autóból pár társával. A lövöldözés odáig fajult, hogy Moore a fedett rendőrökre is tüzet nyitott, ezzel meggyilkolva Daniel Pratt-et. Az ügyében sikerült bebizonyítani, hogy Moore nem tudhatta a rendőrök kilétét, így halálbüntetés helyett csak életfogytig tartó büntetést kapott.

1994. szeptember hetedikén "Little Sonny", 62 Brims affilált tag a Rollin' 60's Crips területén gyilkolta meg három tagjukat. Az eset a nyugati sugárúton, a 47. utcában történt Los Santos-ban, egy italbolt mellett. Lewis Dyer és Zenia Meeks találkoztak Daylan Hicks, Lamar Armstrong és Trevon Boyd-dal, akik egy Cadillac járművel parkoltak le a boltnál. A felek beszélgetésbe kezdtek, amikor felfigyeltek "Little Sonny"-ra, akit Dyer régebbről ismert, hisz együtt ültek a fiatalkorúak börtönében. Ekkoriban a Rollin' 60's és a 62 Brims háborúban álltak. "Little Sonny" előkapván a fegyverét, lövéseket adott le az autó fele. Hicks azonnal meghalt az autóban, Boyd a boltba sietve ájult el és halt meg, Armstrong pedig később, a kórházban vesztette életét. Dyer túlélte az esetet, de nem adott információkat a rendőrségnek, mert úgy gondolta, hogy patkányként tekintenének rá és célba vennék őt is. "Little Sonny" a lövöldözés után egy piros autóval hagyta el a helyszínt.



Plafon:

Plafon vagyok, 17 éves. Nagyjából 6 éve kezdtem szerepjátékozni még MTA szervereken. Volt már tapasztalatom bandákban leaderi pozíciót betölteni, ezenkívül a szerveren eddig már több illegális frakcióban is megfordultam. A frakció megbízottammal már több projektben is dolgoztunk együtt, így úgy gondolom megvan az összhang köztünk, hogy megfelelően vezessük ezt a projektet.

Ezio:

Ezio néven futok a roleplay közösségben, 18 éves vagyok. 7-8 éve játszok roleplay szervereken kisebb-nagyobb kihagyásokkal, leaderi pozíciókba helyezkedtem már el más szervereken, javarészt MTA-n. Legtöbb tapasztalatom az illegális téren van, azonbelül is javarészt szervezett bűnőzői csoportokat alkottam. A szerveren a karrierem nagy részében az LSPD állományában voltam, de az utóbbi időben egy-két illegális frakcióban is megfordultam.

Terveink:

A frakció terve, az hogy a való életben is müködő W/S Harvard Park Brim-et reprezentáljuk a játékosok és saját magunk élvezetére. Célunk a frakcióval, az hogy egy minőségi bandaszerepjátékot folytassunk, és a karaktereinket egyedi személyiséggel és jellemvonásokkal próbáljuk meg megalkotni. Mindenki felé nyitottak vagyunk, akiket érdekel a projekt, a frakció teljes mértékben roleplay orientált.

Egyéb információk:

A projektet legalább tizenöt fővel kezdenénk.
A tagfelvétel IC zajlik, ha érdekel a projekt, nyugodtan keresd fel az egyik leadert Discordon. (plafon, realezio)
Erről a későbbiekben egy részletesebb leírást fogunk készíteni.​

 
Utoljára szerkesztve:

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
Támogatom, ha nem úgy csináljátok mint a hoovert hogy folyton szétlőttök, szétvertek mindent.
Szia,

Köszönjük szépen a hozzászólásodat, megnyugtatok mindenkit, hogy sem a Hoover régi vezetője, illetve az ismert problémás tag, aki folyamatosan generálta a balhékat nem lesz a frakció tagja, az a személy a szerveren már a végleges kitiltását élvezi.
 

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán a társaság megjelent egy állarcos bulin.
Kérdem Én, ha nem azt az RP-t képviselitek mint a hoover, illetve állításotok szerint nem lesz generált balhé akkor a tegnapi mi volt?
Mellékelném az első mondatot, amiből kiindult a dolog.
image.png

Ami később késeléssé fajult, ha jól tudom.
Nem gondolom, hogy efféle megnyilvánulásra szükség van a szerveren játszók többségének.
Srácok, nem tudom támogatni a dolgot, addig amíg ilyen megnyilvánulással kapcsolódtok be egy olyan klub RP-be, ahol aránylag sokan vannak, illetve nyoma sincs a feszültségnek és csak jól akarják érezni magukat az emberek késelés, verekedés vagy akár lövöldözés nélkül.
Természetesen gondolom beleillik az RP-be a dolog amit képviseltek, viszont akkor valami kisebb és a város nem ezen részén fekvő klubjában kellene ezt tolni meglátásom szerint.
 

tiguszxd

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Günter Schroth
Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán a társaság megjelent egy állarcos bulin.
Kérdem Én, ha nem azt az RP-t képviselitek mint a hoover, illetve állításotok szerint nem lesz generált balhé akkor a tegnapi mi volt?
Mellékelném az első mondatot, amiből kiindult a dolog.
image.png

Ami később késeléssé fajult, ha jól tudom.
Nem gondolom, hogy efféle megnyilvánulásra szükség van a szerveren játszók többségének.
Srácok, nem tudom támogatni a dolgot, addig amíg ilyen megnyilvánulással kapcsolódtok be egy olyan klub RP-be, ahol aránylag sokan vannak, illetve nyoma sincs a feszültségnek és csak jól akarják érezni magukat az emberek késelés, verekedés vagy akár lövöldözés nélkül.
Természetesen gondolom beleillik az RP-be a dolog amit képviseltek, viszont akkor valami kisebb és a város nem ezen részén fekvő klubjában kellene ezt tolni meglátásom szerint.
Ha valami probléma van a brigáddal írjál nyugodtan nekem privátba és elmondom mi a helyzet csak, hogy tisztán lásd a dolgokat mert nem éppen az a hely/topic ahol ezt megkéne vitatni.
 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone
Sziasztok!
A tegnapi nap folyamán a társaság megjelent egy állarcos bulin.
Kérdem Én, ha nem azt az RP-t képviselitek mint a hoover, illetve állításotok szerint nem lesz generált balhé akkor a tegnapi mi volt?
Mellékelném az első mondatot, amiből kiindult a dolog.
image.png

Ami később késeléssé fajult, ha jól tudom.
Nem gondolom, hogy efféle megnyilvánulásra szükség van a szerveren játszók többségének.
Srácok, nem tudom támogatni a dolgot, addig amíg ilyen megnyilvánulással kapcsolódtok be egy olyan klub RP-be, ahol aránylag sokan vannak, illetve nyoma sincs a feszültségnek és csak jól akarják érezni magukat az emberek késelés, verekedés vagy akár lövöldözés nélkül.
Természetesen gondolom beleillik az RP-be a dolog amit képviseltek, viszont akkor valami kisebb és a város nem ezen részén fekvő klubjában kellene ezt tolni meglátásom szerint.
Szia Ati, régi barát.

Röviden reflektálnék a dolgokra mint a "probléma okozója".
A karaktered félmesztelenül táncolt és Mézinek hívta magát, rgo a hajléktalan gettóban nevelkedett karakterem elkönyvelte, hogy homoszexuális és egy régi bandataggal (Mykisha Howell) társaságát élvezted a buliban AZ EGYETLEN, kiemelem AZ EGYETLEN fekete női egyén, pont téged találtalak be minden féle hátsószándék nélkül, ott is csak kitúrtalak és erre fel léptétek meg azt, hogy beálltok 5-en a pofámba és kitessékeltek.
Eddig teljesen okés volt minden véleményem szerint, ha ez feszültésgkeltés hát akkor illik rám ezek szerint, viszont az, hogy egy !OLASZ MAFFIÓZÓ! bohóc (szerintem Joker akart lenni) jelmezben üldözi a négert egy boxerral a rendőrség előtt a saját klubbuknál... Hát az minden csak nem okés.

 

Plafon

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Keylon Lowe
Megköszönném, ha hanyagolnánk a fölösleges HSZ-eket. Az utóbbiak nem is vonatkoznak a frakcióhoz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó