Traffipax módosítása vagy kivétele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Bobson Dugnutt/Levosz#3059 «

Ötleted leírása

» 2020-ban, még amikor megnyílt a szerver már akkor megkérdőjeleztem, miért van traffipax a szerveren, hisz USA-ban játszódik. Akkor rábólintottam egyes magyarázatokra és nem figyeltem tovább ezt a dolgot. 2 évvel később, amikor a szerver újra kinyitott és megjelentek a kamionok és a trailerek, akkor lettem figyelmes megint a traffipaxokra, hisz minden 3. fuvarnál az emberek Burj Khalifa-t építettek a trailerekből (Égnek állva felakadtak a levegőben). Nem tudom, hogy voltak-e tesztelve vagy megfontolva ezek a problémák még nyitás előtt. Ekkor át lettek néhány helyen rendezve, de ugyanúgy akadálypálya volt néhány helyen és okozott már kellemetlen közúti baleseteket. Legbarátságosabb interakció amikor IC ügynek volt nyilvánítva a 24 méter magasan lebegő szállítmány és nem segítettek az adminok (Szerencsére azzal már nem volt tapasztalatom az utóbbi időben.). Legutóbbi trailerekkel kapcsolatos kiírásban viszont ismételten értelmetlenül néztem ki a fejemből. Van egy probléma ami könnyen orvosolható és mégis a bonyolítás és több kérdőjel lett a döntés. Megoldás pedig pofonegyszerű : Vagy a traffipaxok modelljét egy sokkal egyszerűbb mini dobozos kamerává módosítani VAGY traffipax teljes kivétele a szerverről, hisz még mindig USA-t játszunk és a PD/SD kezelhetné ezeket a sebességméréseket. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Nem volt szándékom senkit sem sértegetni vagy ezzel zaklatni, de inkább feldobom ötletként mintsem máshol forrjon ez a téma. Azért valljuk be, jobb lenne NEM szlalompályának használni az autópályát. «



 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Évek óta probléma ez a trafi magasság kis ráfordítással elkerülhető lenne ez összes fusztráció adminisztrátori és játékos oldalról is.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Ez a kis dobozos trafi, bár úgy egybevetőleg a fentebb írt ötlet is tökéletesen adja szerintem. Támogatom. Bár megjegyzem a mostanival sincs sok bajom. De ja.. :)
 

Szafira

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Akkor végül mégis csak meg lehet változtatni a modellt? (Eddig még nem így kaptam a választ) Azonban, ha igen, támogatom az ötletet én is. Egy szerveren minden apróság előrébb visz az élményhez. Közlekedési szabályok szempontjából is jobban hangzik.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Akkor végül mégis csak meg lehet változtatni a modellt? (Eddig még nem így kaptam a választ) Azonban, ha igen, támogatom az ötletet én is. Egy szerveren minden apróság előrébb visz az élményhez. Közlekedési szabályok szempontjából is jobban hangzik.
Mint minden 3D modellnek, meglehet igen. Tegnap lehet nem így írtam/írta le xy személy, de persze.. meglehet. Nem telne szerintem maximum 5-10 percbe és kész.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Mindenen lehet módosítani.
Azonban kivenni már csak azért sem lenne túl jó, mert még ennél is jobban elszabadulnának az önjelölt Brian O'Connerek.. írtátok hozzá, hogy megkímélné még az adminokat is sok ügytől, nos persze, ha nem lennének, az is kíméletes lenne, meg ha magasítva lennének / módosítva pici dobozokká, az is kíméletes lenne, de a tárcátok így is bánni fogja, amit igazából meg sem éreztek, annyi a bevétel.
Azt tudom támogatni, hogy mondjuk egy másik modellt kapjanak, esetleg magasítást a jelenlegi modellre, de hogy kivételre kerüljön, soha.
Nos igen, a lebegő szállítmányt nyilván lekaparjuk az égből, nagyjából helyére noszogatjuk El Camillón barátunkat, és mehet az FD RP, azonban azon az állásponton vagyok én is, hogy nem véletlenül van csak egy oldalon az a trafi, ráadásul tudtommal a highwayen elhelyezett kis barik nem mozognak nagyon, könnyedén megtanulható, csak a tempomat + sorozatnézés nem épp trafibarát ugyebár (yep, hallottam róla, hogy valaki így vereti az ATS-t)

Összességében igazából támogatom, az esetleges modell módosítást, vagy cserét, cserébe viszont őszintén, emeltetnék az általa osztott bírságokon is, már ha belefér ez a kis bónusz a traffipaxok témájába.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó