The Night Phantoms

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Work
rabola.png
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Lehet, hogy csak nekem szúrja a szemem ez a dolog, de a rengeteg majdozást /me-ben kerüljétek, ha szépen akartok RP-zni. Rendkívül monotonná és egyhangúvá ( unalmassá ) teszi az RP sorokat, hogy minden mondatban van legalább egy "MAJD". Emellett maradandó szemkárosodást okoz hozzáértő embereknek. Olvassátok végig a soraitokat úgy, hogy a majd szót kihagyjátok. Meglátjátok, hogy sokkal szebb lesz. Olvasni is sokkal jobb, pedig csak egy szót távolítottál el belőle. Ha ehhez még hozzácsapunk egy egyedi fogalmazásmódot, akkor már tényleg a toppon lesz a topic, élményképek terén. Fogadjátok meg a tanácsom, nem fogjátok megbánni. Az egyedi és szép fogalmazásmód nem csak itt, hanem a RolePlay minden területén megállja a helyét és elengedhetetlen a karrieretek során, hiszen erről vagytok megítélve.​
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Nem szeretnék belekötni, én tudom, hogy mindenki más stílusban RP-zik, de bizonyos sorok valóban bántják a csőrömet. Olvassatok hasonló topicokat, leírásokat stb. Akarjatok fejlődni, legyetek kreatívak, alkossatok valamit amit szívesen olvasunk! Az RP sorokat is sokkal szebben rá lehetne vágni a képekre. Kolbász hozzászólása tudott volna ebben segítséget nyújtani, már korábban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó