The Night Phantoms

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
The Night Phantoms

[float=left max=45%]Történet/Megalapulás
[quote author=undefined]A Night Phantoms egy baráti társaság akik kevésnek találták a pénzt amit megkerestek a saját törvényes útjukon, ezért úgy gondolták ideje tovább lépni és egy baráti gyűlés kereteiben felmerült hogy mi lenne ha, bele kóstolnak az illegális életbe, ezen belül arra a döntésre jutottak hogy kapcsolataik segítségével fegyvereket és drogokat fognak csempészni be a határon amiket jó áron eladnak.  Vettek maguknak egy kisebb garázst és egy irodát aminek a hol létéről csak a tagok tudhattak. A fegyver és drog csempészet egy ideig nagyon kifizetődő volt számukra de viszont egy idő után kezdett apadni ezek után a kereslet. Emiatt össze ültek egy újabb megbeszélésre immáron létszámukban növekedést mutatva, ahol megtárgyalták azt hogy sokkal többre van szükségük úgy gondolták hogy ideje a fegyvereiket többre használni mint kereskedésre és tolvajlásokat kezdtek el tervezni. Az ember rablásokat jellegzetesen minden nap 8 óra után előre megszervezett úton követték el többnyire sikeresen. Ebben a körben sokáig megmaradtak ragaszkodva hozzá. Közben persze a fegyver bizniszek is mentek, bár jelentősen kissebb érdeklődéssel. A tagjaik száma  egyre növekedett mivel  bármi féle népcsoportot befogadtak magukhoz így ez a baráti társaság kezdett átalakulni egy szervezetté akik viszonylag sikeresnek vallják magukat viszont amiért dolgoznak azt a szintet még nem sikerült elérniük hedonista életmódjuk miatt.
unknown.png

[/quote][/float]

[float=right max=45%]Ranglétra
[quote author=undefined]Vezetők: Ők alapították meg a szervezetet.
Jobbkéz: Bennük bíznak meg leginkább a vezetők, amolyan csoport vezérek.
Beavatott: Ők a csoport régebbi tagjai akik még nem nyerték el a vezetők bizalmát.
Hátvéd--Söfőr: Ők fedezik a nagyobb beosztásban lévőket.(hátvéd) Ők vezetik a járműveket ha menekülésre kerül sor.(sofőr) Ezek a rangok egy szinten vannak.
Kívülálló: A csoport még nem beavatott tagjai akik csatlakozni akarnak.[/quote]
[/float]

[float=right max=45%]Manapság
[quote author=undefined]A mai napokban is aktívan működik a Night Phantoms, jelenleg egy kissebb városban Grapeseedben található "bázison" intézik ügyeiket, de egész Blaine County területén
tevékenykednek próbálnak minél kevésbé feltűnő a falusi környezetbe illő járműveket használni akcióikhoz,
leginkább a fegyver kereskedelemmel foglalkoznak viszont már nem csempészettel
hanem a megyén belül vesznek és adnak el. A tolvajlásaikról is elég sokat hallani viszont
ezeknél egyre nagyobb terveik vannak. Kilétükről nem tudnak a vásárlóik és áldozataik mert
minden ügyüket teljes testet takaró ruhákba, maszkokba/bukósisakokba vitelezik ki.[/quote]
[/float]

[float=right max=45%]A Szervezet kitalál, és készít maguknak néhány ismertető jelet

Logó: A logójuk egy egyszerű piros Fantom szerű alakot ábrázol, ami egyértelműen a fő jelképük.
bd01da1c986c01283c68c729e5c70831.png


Tetoválás: Egy Pisztoly a kézen, és valami féle koponya a nyakon.
Ezek a jelenlegi dolgok amikről felismerhetik őket.
[/float]
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Idézet tőle: valakimostmar:
bele kóstolnak az illegális életbe, ezen belül arra a döntésre jutottak hogy kapcsolataik segítségével fegyvereket és drogokat fognak csempészni be a határon amiket jó áron eladnak.
szovegketttttttto.png
 

Kolbász

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Nathan Griffiths
És egy újabb jó tanács:
Használd ezt az oldalt és innen vágd be a képeidre a chatet:
https://markmihalyi.github.io/ChatLog-V2/chatlog2/
Sokkal szebb, mintha ezt az akármi paint/ps szöveget használnád.
Emellett felhívnám a figyelmedet arra, hogy a képeidet szerkezd 900x800 (vagy a magasság mindegy, de a szélesség 900x legyen.), mivel így nem kapsz majd a fórumon ilyen homályos képet, amiről a chatet (számomra) nehéz leolvasni.

Utolsókörben pedig a chat:
A chatre ne tegyél fél oldalnyi szöveget, mivel tapasztalatból mondom, hogy az első öt-hat, esetleg hét sortól tovább senki sem fog elolvasni egy általános csevegést valamiről.
Több szöveget akkor érdemes rátenni a chatre, ha valamilyen érdekes, akciódus, olyan esemény történik, amihez feltétlen ismernünk kell minden mozzanatát a történetnek és bele tudjuk magunkat élni a kép történéseibe (hozzáfűzném utólagosan: nagyon kevés ilyen szituáció van, hisz a legtöbb akció és eseménydús ilyen történés csak lövölde. Például egy house invasiont tudnék ehhez megemlíteni, hisz itt egy lebukásnál gyakran több sor is számít.)

Valamint ha túl sok a szöveg, akkor vedd a fáradtságot és használd ki a chatlog workspace azon lehetőségét, miszerint TE írhatod meg a sorokat és nem szükséges nyersen bemásolni a logokat.
Például társalogtok egy boltrablásról, akkor nem feltétlen kell a nyers szöveget beleírni, amelybe beletartozik az, hogy északról vagy délről közelítitek meg a bolt környékét csütörtök este nyolc órakor, hanem elég egy/két (akár több, maximum öt) összefoglaló mondatot írni rá:

*** Yorell Mcclaine és Michael Pitts egy rablást terveznek meg.
*** Michael Pitts minden pontos információt megszerzett az imént a bolt építészeti felépítéséről.
*** Yorell Mcclaine ezeket tanulmányozza át, felvázolja az általa elképzelt tervet bűntársának.

Remélem segítettem, vagy ha esetleg homály maradt még valamelyik soromban, akkor keress fel Discordon:
Kolbász#2186
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Szia! Ránéztem a topicra és nem tudtam nagyon elolvasni a szöveget! Szerintem próbálj rajta mindenképp javítani. Segítségnyújtásképp egyik videómat tudom ajánlani. Semmi rossz szándékból, ne értsd félre. Fontos az olvashatóság nagyon.

[youtube]o0StJAZF0Hw[/youtube]
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Sziasztok!

Jók a képek, és látható a szöveg, de kissé halványan. Erre azt javaslom, hogy ha PS-ben csináljátok, akkor:
1. jobb klikk arra a layerre amin a szöveg van
2. blending options(ez van legfelül elvileg)
3. stroke-t pipáljátok ki, és kattintsatok is rá
4. stroke beállításit úgy állítsátok be, hogy 2 pixelen legyen a size, es 75-80%on az opacity

Ezzel kap a szöveg egy fekete körvonalat, ezért jobban fog látszódni a képeken.
 

kissandras

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
sziasztok. Nekem lényegében nem lenne vele bajom, csak rövid :( Tudom, nem kell megemlíteni az enyém sem lett hosszú, de viszont megy ilyen bandához nemárt ha hosszabb :))
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Idézet tőle: kissandras:
sziasztok. Nekem lényegében nem lenne vele bajom, csak rövid :( Tudom, nem kell megemlíteni az enyém sem lett hosszú, de viszont megy ilyen bandához nemárt ha hosszabb :))
Hát úgy terveztük a képeken lesz a lényeg és a további történet. Emiatt rövid.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó