Telefon rendszer újragondolása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alexxa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Raina Winkler

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Raina Winkler / ♥ 𝙰𝚕𝚎𝚡𝚊 ♥#9927 «

Ötleted leírása

» Sziasztok, az ötletem a telefonok átgondolásával kapcsolatos. «

Első sorban, egy új item-et gondoltam ki, ami nem más mint a SIM-kártya, ha külön lehetne választani a kártyát a telefontól, nem kellene bajlódni ha esetleg valaki sok telefonszámmal rendelkezik, azok átmentésével stb. csak kiszedi a SIM-et majd átteszi a másikba, jelen esetünkben is az előfizetés és a kártyára töltés telefonszámhoz és nem telefonhoz kötött, így abban sem lenne változás, de a telefontól könnyebben válhatna meg az ember, mint jelen esetben. Akár lehetne választani is, hogy amit képet, névjegyet mentesz, azt SIM-re vagy a telefonra mentse. Az illegál és rendfenntartó szervek részéről pedig: az illegálnak (aki estlegesen abból él, vagy ezt RP-zi) elég egy player kirablása után a SIM-et kivenni a telóból, kidobni (vagy ha jó fej akkor visszaadja és RP-vel szabadul meg tőle) így ezáltal a telefon nála maradhat és azt eladhatja, a rendfenntartó szervek pedig addig mérhetik be a telefonszámot, míg az a telefonban benne van ugyebár.

Másodszor pedig, az árak lennének, jelenleg, olcsóbb venni egy új telefont, mint megvenni egy szelet rántotthúst. Szóval az új telefon elég könnyen pótolható, utánad hajítják a boltban, illetve ha jól tudom, az ócskásnál tudod eladni, 200$ körül de ebben nem vagyok biztos. Viszont, ha a telefon alap árát megemelnénk, akár 3000$-ra vagy akár magasabbra, akkor még is csak értékesebb lenne. És itt jön a

Harmadik része a dolognak, az Elektronikai szaküzletben, lehetne egy használt telefonnal foglalkozó NPC. Nála beadhatod a használt telefonod (akár a lopottat) és kalkulálna neked egy árat. A telefonok kaphatnának egy %-jelzőt is, mint pl.: Akku állapota: 98%. Az NPC ebből az állapot jelzőből kalkulálná az árat, egy jó telefonra mondjuk az eredeti ár felét kapod, és minél rosszabb az állapota, annál kevesebbet kapsz. Illetve gondoljunk a szegényebb karakterekre vagy kezdőkre, akiknek nehéz lehet venni egy drága telefont. A használt telefonos NPC árulna is, használt telefont, természetesen olcsóbban mint az új telefont, illetve már romlott akku állapottal.
Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Érdekelne, kinek mi a véleménye erről, vagy miben és hogyan módosítaná. ☺️ «



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Tetszenek ezek az ötletek. SIM kártyával megoldható lenne az is, hogy kicseréld a telefonod akár más színűre.
 

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Szia én támogatom az ötletedet! Még egy dolog, amire gondoltam. Jó lenne ha lehetne a telefonról youtube-t használni vagy zenét lejátszani. Sokszor jól jönne, ilyen 2-3 méteres körzetbe lenne hallható.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Támogatni tudom az ötlete, viszont teljesen felesleges a youtube telefonra, az kéne még hogy a rostás szabika szóljon mindenki telefonján
 

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews
Ezt nem írtad, de ebben az újragondolásban jó lenne, ha vezetés közben megoldható lenne a telefonozás. Pl. Hogy tudjunk segítséget hívni egy támadáskor/rabláskor.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Érdekes egy ötlet, de nekem tetszik. Sehol nem találkoztam még ilyennel. Csak támogatni tudom.
 

CATERZOTYA

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Jó ötlet. YouTube, vagy akár rádió is müködhetne bizonyos feltételekkel. Ezt egy fülhallgató val oldanám meg. Más player nem hallja csak aki hallgatja akár séta vagy kocogás munka közben. Lehetne hátránya is ez pedig nem vagy kevésbé hallható a külvilág akár a chat is eltüne.
 

Alexxa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Raina Winkler
Az én fejemben most megfordult egy olyan is, hogy mint a telefon előfizetés is, hasonlóképpen működhetne egy rendszer az internettel, ha előfizetsz a kártyádra netet, akkor tudsz Youtube-ozni és Facenetwork-özni. Esetleg választható lenne adatforgalom alapján, hogy kinek mekkora csomag lenne elég. 1Gb/2Gb/Korlátlan, vagy hasonló. De ez csak most ugrott be. Illetve tetszik a fülhallgatós ötlet és annak korlátozása a chatre vonatkozóan, hogy tompítja a zajokat.
A Youtubeot funoláson kívül, nagyon el tudnám képzelni bandáknál akik kiülnek dumálni, vagy csak éppen mókáznak egyet. Pl. olyankor is hasznos lenne, nem tudom jelenleg van-e olyan banda akik a bicikliket részesítik előnyben, de ha van vagy volna, náluk is menő lenne, ha szólna a kedvenc rap, miközben ugratgatnak a bmx-el vagy hasonló. Lényegében, bárkinek jól jöhet, hiszen van az a szituáció, mikor nem éppen reális egy rádióval a nyakadban sétálni, plusz arról sem az szól amit éppen szeretnél, csak rádió adót tudsz választani.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Támogatni tudom az ötlete, viszont teljesen felesleges a youtube telefonra, az kéne még hogy a rostás szabika szóljon mindenki telefonján
Ebben igazad van. A zenei paletta nagyrésze Dögös Robi, Rostás Szabika és a Grófok lennének. Ha meg már mindenképpen kell a YouTube - mint a Tv esetében, építsék inkább bele a hangfalba.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Az én fejemben most megfordult egy olyan is, hogy mint a telefon előfizetés is, hasonlóképpen működhetne egy rendszer az internettel, ha előfizetsz a kártyádra netet, akkor tudsz Youtube-ozni és Facenetwork-özni. Esetleg választható lenne adatforgalom alapján, hogy kinek mekkora csomag lenne elég. 1Gb/2Gb/Korlátlan, vagy hasonló. De ez csak most ugrott be. Illetve tetszik a fülhallgatós ötlet és annak korlátozása a chatre vonatkozóan, hogy tompítja a zajokat.
A Youtubeot funoláson kívül, nagyon el tudnám képzelni bandáknál akik kiülnek dumálni, vagy csak éppen mókáznak egyet. Pl. olyankor is hasznos lenne, nem tudom jelenleg van-e olyan banda akik a bicikliket részesítik előnyben, de ha van vagy volna, náluk is menő lenne, ha szólna a kedvenc rap, miközben ugratgatnak a bmx-el vagy hasonló. Lényegében, bárkinek jól jöhet, hiszen van az a szituáció, mikor nem éppen reális egy rádióval a nyakadban sétálni, plusz arról sem az szól amit éppen szeretnél, csak rádió adót tudsz választani.
nekem is felugrott pár dolog, legyen az hogyha sokat használod akkor maszatos lesz a kijelző és le kell takarítattni a boltban az NPCvel, és tudnál még üvegfóliát is rakni hogyha esetleg ragdollba esik a karaktered és törne az üveg, meg lehetne powerbankot is különbüző töltőfejekkel különféle töltési sebességekkel ellátva szóval egy typec gyorsabb lenne mint egy micro vagy egy iphoneos jah és még lehetne külön tok is mint a mobilfox hogy nem törik be csak mondjuk megkarcolódik és akkor azt meg isjeleníteni a mobilon hogy van rajta egy karc mondjuk.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Jó ötlet. YouTube, vagy akár rádió is müködhetne bizonyos feltételekkel. Ezt egy fülhallgató val oldanám meg. Más player nem hallja csak aki hallgatja akár séta vagy kocogás munka közben. Lehetne hátránya is ez pedig nem vagy kevésbé hallható a külvilág akár a chat is eltüne.
Erre azért nem kell scriptet írni, sokkal egyszerűbben is meg lehet oldani.

Alt + Tab - Böngésző - Zenecuccok
Youtube: https://youtube.com
Soundcloud: https://soundcloud.com
Spotify: https://web.spotify.com
TIDAL: https://listen.tidal.com
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

1. Bekerültek a telefonfülkék, pont emiatt.
2. Nem drága az a 350$.
3. El lehet adni az ócskásnak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó