Szállítmányozó cégek változtatási javaslatai

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Maurizio Mancini / poqu11 «

Ötleted leírása

» Az 50%-os részesedés maximum visszaállítása egy jó irány a cégek számára, viszont véleményem szerint egyéb módosításokra is szükség lenne, hogy a szállítmányozó cégek azonos szintre tudjanak kerülni a fatelep és a mezőgazdasági cégekhez képest. A legnagyobb probléma továbbra is a munkaerő hiány, melyet a lvl 10-es minimum követelmény okoz. A vezetőségre bízom, hogy hányas szintet határoznak meg, de a szintkövetelmény átgondolása szükséges, én lvl 5-öt javasolnám. Ezzel nem azonnal, de sokkal hamarabb munkába tudna állni akár egy új játékos, akár egy másodlagos karakter, akinek még szüksége van pénzre. A lvl 10 ugye több mint 10 ezer perc ez nem 1-2 nap alatt jön össze. A másik javaslatom a telephelybérlés árának átgondolása. Jelenleg egy napra 17 ezer dollár kibérelni a telepet (az én esetemben), viszont ez egy hétre 119 ezer dollárt jelent. Ez még nem is tűnhet így soknak, ha a cég dolgozói 210 fuvart teljesítenének viszont a reálitás az, hogy egy héten maximum 20-30 fuvart sikerül levinni, ami jelenleg a bevétel nagy részét (sokszor az egészet) el is viszi a 22%-os iparűzési adóval együtt. «

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» :alien: «



 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Az mikor lesz ötlet, hogy ne csak a kamionosoknak legyen PP-ért cucc? MEzőgazdász, fakitermelőnek nagyobb kapacitású futók/ekék? Amibe több gabona fér, többet tudsz egyszerre aratni... Ez miért nem jön fel soha? Jah, mert nem gond az sem, ami most van... ;)
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
@Poqu
Szia. Nem küldted még be a bizonyítékod, hogy mennyire szar a bevétel jelenleg a kamionos cégben. Látjuk, hogy panaszkodsz, szeretnél változtatást, de a bevételi grafikonod és a beosztások százalékait még nem mutattad meg. Így nem tudunk érdemben ötletelni, hogy hogyan lenne pacek, amelyet ha esetlegesen Legend is lát, akkor tud belőle csemegézni.

Én beraktam annó a farmhoz a bevételemet, amit excelben csináltam. Megmutathatnád te is, hogy miért rossz.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
@Anubis30
Akkor ne én beszéljek, beszéljenek a számok. A kasszán 100 ezer dollárt szoktam tartani az adók végett. Ezért a heti bevétel 12.726$ az 6/210 fuvarból. A részesedés 1 hete 50%, azelőtt 60% volt nem 80-90% ahogy sokan gondolják. A grafikonon a teljes bevétel látszik, amit a sofőrök is megkapnak illetve abban benne van az iparűzési adó is. A valós bevétel az excelben látszik. A legutóbb 4 hét alatt 300 ezer dollárt kellett betenni, hogy kijöjjön a kétheti 238 ezer bérlés (így szoktam bérelni.) Ezt külön vezetni nem szoktam, de innentől ezt is fogom akkor. A 0$ azt jelenti, hogy azon a héten bevétel a bérlés után nem keletkezett.

És akkor jöjjenek a képek:

 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Köszönöm, hogy feltöltötted a képeket!
Látszik, hogy heti egyszer megvan a 400k, ami már két hétre fedezi a bérlésedet. Ergó, annyira nemrossz az a cég, ha nem szórod ki belőle a pénzt. A cégvezetőkön múlik minden!

Ez az én véleményem, érdekelne másé is, aki megnézte a képeket!
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Köszönöm, hogy feltöltötted a képeket!
Látszik, hogy heti egyszer megvan a 400k, ami már két hétre fedezi a bérlésedet. Ergó, annyira nemrossz az a cég, ha nem szórod ki belőle a pénzt. A cégvezetőkön múlik minden!

Ez az én véleményem, érdekelne másé is, aki megnézte a képeket!
Akkor nagyon sok fuvar is teljesítve lett, de ez nem általános csak egy kiugró eredmény.
 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Látszik rajta, hogy amikor csinálva van, van pénz. Amikor nincs csinálva nincs pénz. Ez Tőled, a cégvezetőtől függ, nem mástól. :)
Látszik, hogy nem 1-2 aktív ember kell egy ilyen cég működtetéséhez mint a farm és fatelep esetén. És nem napi 1-2 millát lehet kiszedni mint a fatelepen részemről ennyi. Bármit lehet írni de süket fülekre talál a mondandóm.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Látszik, hogy nem 1-2 aktív ember kell egy ilyen cég működtetéséhez mint a farm és fatelep esetén. És nem napi 1-2 millát lehet kiszedni mint a fatelepen részemről ennyi. Bármit lehet írni de süket fülekre talál a mondandóm.
Ha aktívan megy, minden megoldható. Ezért mondom, hogy a cégvezetőn múlik sokminden! Amíg Te (mint cégvezető) nem teszel a saját cégedért, csak elvárod, hogy más dolgozzon helyetted, addig nem is nagyon fog tudni előre menni Poqu. Megkell értened ezt, máskülönben minden héten érkezik tőled egy ezzel kapcsolatos ötlet. A többi cégtulajdonos (mert van pár) miért nem ír minden héten új ötletet? Mert tudják, hogy néha lemondással jár az, hogy a cégük sikeres legyen. Néha igenis a saját kis 10 milliódidat kell betedd, hogy fent tudj maradni a sülyesztőben. Ne feledd, senki sem milliomosként kezdte. Lehet mondani, hogy amikor bekerült milyen volt... Azért volt olyan, mert amikor ez bekerült, mindenki lapított, hogy milyen sok pénzt ad egy fuvar. Nerfelve lett. MOst nemjó. Soha nem jó Poqu.

Kezd el csinálni te is, megnézzük, ha egy hétig tolod te is, hogy alakul a bevételetek. és ne mond, hogy az a 400k meg a többi 30 fuvarból van meg... Az fix nem 30 fuvar volt.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Ha aktívan megy, minden megoldható. Ezért mondom, hogy a cégvezetőn múlik sokminden! Amíg Te (mint cégvezető) nem teszel a saját cégedért, csak elvárod, hogy más dolgozzon helyetted, addig nem is nagyon fog tudni előre menni Poqu. Megkell értened ezt, máskülönben minden héten érkezik tőled egy ezzel kapcsolatos ötlet. A többi cégtulajdonos (mert van pár) miért nem ír minden héten új ötletet? Mert tudják, hogy néha lemondással jár az, hogy a cégük sikeres legyen. Néha igenis a saját kis 10 milliódidat kell betedd, hogy fent tudj maradni a sülyesztőben. Ne feledd, senki sem milliomosként kezdte. Lehet mondani, hogy amikor bekerült milyen volt... Azért volt olyan, mert amikor ez bekerült, mindenki lapított, hogy milyen sok pénzt ad egy fuvar. Nerfelve lett. MOst nemjó. Soha nem jó Poqu.

Kezd el csinálni te is, megnézzük, ha egy hétig tolod te is, hogy alakul a bevételetek. és ne mond, hogy az a 400k meg a többi 30 fuvarból van meg... Az fix nem 30 fuvar volt.
3 ötletet írtam ezzel kapcsolatban összesen, de köszi a túlzást meg minden egyebet. A 400k pedig akkor 66 db fuvarból lett.
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:219
bolondmike
Nem akartam hozzá szólni ehhez az ismét "sztár" poszthoz, de inkább megteszem. Lehet nem 50%-ot kellene fizetni meg ilyesmik aztán dübörögne frankón az üzlet, ja meg az aktív sofőröket akik régebben felhúzták a helyzetet, megkellet volna becsülni. Érdekes, nekem sem megy mindig stabilan a cég, még is én magam meg egy "sofőr" fent tudjuk tartani magunkat, így hogy még kocsikat is sikerrel tudunk venni.

UI - Régebben mindenki a "te" cégedben akart dolgozni, de ahogy látom most hogy már megért a helyzet arra hogy több cég legyen, sajnos eltűnt az érdeklődés.
 

Krystal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Az a helyzet, hogy tenni kell érte. Azért meg nem kell elrontani mások cégét, mert te lusta vagy. Szintre tudod hozni, ha naponta viszel fuvart. Még tudsz is kivenni belőle, ha akarsz. Mi is így oldjuk meg a céget és tökéletesen elvan napi 4-5 körrel.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
210/66. Heti bevételeket küldtem nem pedig a napit. Egy nap 30 egy hét 210.
1cSVZJV.png
11.06 dátummal volt több, mint 425 ezer dolláros bevételed. Ugyanez megismétlődött 11.13 dátummal. Ergó, egy héten két nap, amikor nagyot mentek!
Ezen kellene javítani, akkor nem lenne gond, hogy a "saját pénzedből" kell fenntartsd a céged! :)
Nem viccből kértem tőled ezt. Így látszik, hogy mennyit keresel... Nem abból, amit Excelbe írsz... ;)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó