ShaddyL - Lifeinvader

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
actual_1378781698.jpg



Lifeinvader


OOC "karrierem"


Lényegében, nem rég kezdtem a karrieremet ezen a szerveren, ezt leszámítva, az RP világában 12 éve vagyok jelen, korábbi viszonylag népszerű neveim közé tartozik a Nero Konstantinov, Mardel, Soprano, Angelo, Sacramoni, Sopienti, Lucifer Leonhart, illetve a jelenleg is használt Shaddy Leonhart, ezen felül a Shaddy név több variánsa. A karrieremet anno 2011 -ben a riporter frakcióval indítottam, itt voltam életemben először is leader, 3 - 4 évig egyhuzamban vezettem a frakciót, főként nagyobb sikerekkel, viszont a SA-MP platform korlátozásai miatt végül más karriereket folytattam, így kerültem illegálba, ott mondhatni több szervezettel is segítettem azt, hogy a modern maffia RP Magyarországon is létjogosult legyen. Miután úgymond végeztem az illegál RPkkel ( 3-4 év folyamatos illegál, főként maffiák ) továbbmentem és elkezdtem a GOV RPket fejleszteni a külföldi szinthez ( főként külföldi nagy SAMP "HCRP" szerverekre kell gondolni ezalatt ) és kvázi, itt abbamaradt a karrierem SAMP -on. Hozzáteszem, hogy azért nem hagytam el soha a platformot eddig, mert mindig meg tudtak fogni valamivel az újabb projektekhez, szinte az összesen ilyen próbálkozásnál Admincontrollerként segítettem a managment munkáját, viszont a SAMP kliens androidos megjelenéssel úgy gondolom, hogy a platformot végleg elhagyta az RP orientált társaság, egy részük tudtommal itt talált helyet, én is ezért jöttem ide. Miután csatlakoztam a szerverhez, viszonylag hamar tudtam találkozni régebbi ismerősökkel, akik segítettek az elindulásomban. Ezután pedig, a LostMC -hez csatlakoztam, mert úgy gondoltam, hogy kipróbálom az itteni illegál RP -t elsőként, ezzel a karakterrel jelenleg is a frakcióban vagyok. A pályázatom oka egyszerűen az, hogy meguntam már az utóbbi években berögződötté vált RP -ket, és miután Bishoppal egyeztettem a Lifeinvader rendszereivel kapcsolatban a szerveren, úgy gondolom, hogy amiket anno nem tudtam megvalósítani SAMP -on, most, úgymond visszatérve a gyökereimhez, itt végre meg tudom.
Ezeken kívül, több külföldi SAMP szerveren is megfordultam már, leszámítva a nehéz szerver-jelentkezéseket, illetve a karakterhű, tényleges "HCRP" -ket, itt nem értem el semmi lényegeset.



Terveim a frakcióval kapcsolatosan, maga a koncepció


Ahogy észrevettem, a jelenlegi Lifeinvader főként egy rendezvényszervező frakcióként van jelen a szerveren, ezen szeretnék én változtatni, és behozni a tényleges, úgymond "fun" riporter RP -t.
  • Elsődleges tervem a Los Santos Times átszerkesztése, ezalatt főként azt értem, hogy az újság nem X héten fog megjelenni, hanem amikor arra lehetőség van. Vannak a szerveren mozgalmasabb napok/hetek, ekkor nyilván, újságot kiadni egyszerűbb lenne. Több szervezővel lehetne egyeztetni IC azzal kapcsolatosan, hogy melyik héten / mikor terveznének, milyen bulit, milyen rendezvényt, lehetne behozni az újságba külön hirdető rovatot, stb, a lehetőségek egy ilyen újság scripttel, kvázi végtelenek.
  • FN jelenlét módosítása, Los Santos Online -ként egy drama - alerthez hasonló, SOS hírekkel/bulvárral szolgáló felület létrehozása.
  • Az úgymond "riporter" lehetőségek kiaknázása, illetve annak kihasználása annak érdekében, hogy a játékosoknak a szerver IC történetének aktuális helyzetét be tudjuk mutatni reálisan, ide tartozna az, hogy gyakrabban rendeznénk rádióadásokat, gyakrabban rendeznénk interjúkat, és nem csak úgymond "népszerű" személyekkel ( Pl.: aktuális GOV leader ) hanem úgymond, civilekkel is.
  • Talán a riporter lehetőségek közé tartozik az is, hogy szeretném a későbbiekben úgymond belendíteni a legális életet is, a kisebb rendezvényeken is szeretném, hogy részt vegyen a frakció, különböző módokon.
  • Frakción belül szeretnék létrehozni egy korrekt, többfajta modern bónuszrendszert, ha szükséges, az ezzel kapcsolatos ötleteimet leírom.
  • Mivel a szerveren több ember is imádja a drámát, ami az aktuális karakterek közt zajlik, erre direkt szeretnék egy-, úgymond bulvár rovatot "felhúzni", ami akár ezeket a drámákat nagyobb szintre is emelheti, ez a rovat működhet az újságon belül, vagy direkt rádióadás közben is, vagy akár mindkettőben.
  • Jelenlegi karakteremnél is terveim közt volt egy jótékonysági szervezet létrehozása, úgymond több hétnyi RP van benne, ( Leonhart Foundation ) ezt szeretném valamilyen formájában ide is áthozni, teljesen integrálni a frakcióba ezt, valamilyen más néven, más formában.
  • Táblákon kívül, különböző lehetőségek civileknek hirdetésre ( Akár ház / jármű eladás ), nem csak Lifeinvader kiírásokban, hanem adásba beépített hirdetésekben, újságba írva, etc.
  • A frakció rendezvényszervezésével kapcsolatosan is lenne jó pár ötletem, viszont ezeket még úgymond ki kellene dolgoznom, illetve egyeztetnem a frakció menedzserével, hogy mik lehetségesek, illetve, mik nem.
  • Szeretnék felhúzni egy úgymond stúdiót is, amivel egyedi plakátok igényelhetőek, illetve a későbbiekben akár fotó-stúdióként is működhet.
  • Ugyanígy a stúdióhoz tartozik az is, hogy szeretnék egy zenei stúdiót is létrehozni, ami rengeteg RP lehetőséget nyitna meg. ( Rapperek, DJk normális fizetéssel, IC szerződésben a Lifeinvaderrel, stb. )
  • A rendszerek működéséhez szeretnék IC több emberrel is egyeztetni majd a későbbiekben, úgymond felbérelni őket "informátornak", illetve egyéb lehetőségeket adni a "Civil RPhez".
  • Úgy gondolom, hogy ennél a szervezetnél kevés jobb létezik, ami be tudná mutatni új játékosoknak a szerver kultúráját, illetve annak játékvilágát, tehát szeretnék egy nonstop-felvételi ciklust elindítani, olyan frakciót akarok létrehozni ami mindenkit szívesen fogad, azokat is, akik életükben először játszanak GTA RP -vel.
  • Ezeken kívül, van több ötletem a frakcióval kapcsolatosan, viszont azok főként kisebb ötletek, amik nem egészítenék ki megfelelően a pályázatot, ezért nem írom őket bele, illetve, még ki is kellene dolgoznom őket, hogy a szerveren, hogy megvalósíthatók -e egyáltalán.


Referencia, illetve motiváció


A referenciáimat fentebb megemlítettem már, viszont nem hiszem, hogy le tudnék írni minden frakciót, amit valaha vezettem, ezért csak néhány nagyobbat említek meg, amikkel kapcsolatban egyesek megismerhetnek
  • News frakciók, folytonos ( megszakítás nélküli ) vezetése 2-3 éven keresztül, utána pár alkalommal visszatértem ehhez a frakcióhoz rövid időtartamokra, nagyrészt akkor, amikor rendbe kellett azt tenni.
  • Sopienti Crime, LCN, illetve egyéb illegális frakciók vezetése, MO -n az első tényleges "Crime Family" létrehozása.
  • Government folytonos vezetése, több szerveren, más - más játékvilágokban ( HC, GF, Modern, Oldschool RP )
Talán ide tartozik az is, hogy mekkora brigáddal is kezdenék / kezdenénk neki a frakciónak. Jelenleg 5-6 fő, velem együtt, aki jelezte, hogy érdekelné a frakció, ezen formájában. Páran jelezték azt is, hogy frakción kívül ( információk, stb. ) szeretnének a jövőben együttműködni velem, illetve a frakcióval. Ezen felül, akit esetleg érdekelne, legyen akár régi, vagy új tag, esetlegesen külsős segítő, kérem, vegye fel velem a kapcsolatot DC -n ( Shaddy424 )
A motivációm pedig az, hogy, mint ahogy fentebb is említettem, szeretnék visszatérni a gyökereimhez, illetve szeretném megtudni, hogy egy modern körítésben, normális scriptekkel, mit tudnék kihozni egy olyan szervezetből, ami engem is először tanított meg játszani, sőt, normálisan gépelni. Ugyanígy motivál az is, hogy a szerver életében egy aktív-, úgymond nonstop jelenlévő szervezetet húzzak fel.


Rangrendszer


  • Trainee / Helper - Lényegében csak betanul, megpróbálja eldönteni, hogy melyik pályán induljon el a frakción belül, melyik áll hozzá a legközelebb, melyikhez van elegendő affinitása. Ezen a rangon lényegében, bármelyik osztály munkájába besegíthet az illető.
  • Event Organizer - Különböző Lifeinvaderes rendezvények lebonyolítása, azoknak korrekt módon való leszervezése, nonstop ötletelés.
  • Reporter - Igazából, fő feladata a rádióadások lebonyolítása, az event teammel együttműködve nyereményjátékok megszervezése.
  • Photographer - Újsághoz, illetve esetlegesen ha beindul a stúdió, emberekről készít képeket ( Akár menyoban, akár a greenscreen room használatával )
  • LST Writer / Journalist - Még nem fixáltam ezt a rangot teljesen, lehetséges, hogy csak külsős rangként lesz jelen a későbbiekben, ők szerkesztik az újságot.
  • "Detective" journalist - Lényegében az ezen rangon lévőknek lenne a feladata felderíti a városban történő illegális / rejtettebb szituációkat, amiket azután hírként le tudunk hozni médiafelületeken.
  • Presenter - Konkrétan nekik van a legjobb beszélőkéjük, amivel le lehet kötni az embereket, ők vezetik a legtöbb kibeszélős műsort, illetve, főként tőlük tanulnak a legtöbbet, amikor bekerülnek a frakcióba.
  • Manager - Konkrétan ők irányítják az alattuk lévők munkáját, ők intézik el a bónuszokat, különböző tréningeket tartanak, besegítenek az adott osztálynak, amennyiben szükséges. ( Létszámfüggő, hogy a menedzserek külön lesznek e osztva osztályonként, vagy sem. )
  • Director - Főként a frakció menedzselésével foglalkozik, közvetlen neki jelentenek a menedszerek, bármelyik osztályhoz becsatlakozhat munkába.
  • Owner - Na ez az érdekes rész, a Lifeinvadert úgy akarom, hogy ne legyen hozzákötve semmihez, lehetséges, hogy államilag támogatott cég legyen a későbbiekben, de akkor US állam által, nem feltétlen a SAGOV által, szeretnék egy olyan frakciót, ami úgymond, nem felel senkinek, nincsen cenzúrázva ( hangsúlyozom, ez nem azt jelenti, hogy rádióadásban nonstop obszcénkedés menne )


Köszönöm szépen, hogy átolvastad a pályázatomat, a változtatás jogát fenntartom, mégiscsak hajnal 3 van, lehetséges, hogy pár dolgot kihagytam, vagy rosszul fogalmaztam meg :D. Ui: Amennyiben megnyerem a frakciót, nyilvánvalóan teljesen új karakterrel kezdenék bele a frakció vezetésébe.
 
Utoljára szerkesztve:

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:203
Durk Massey
Nem gondoltam volna, hogy valaha újra làtni foglak samp szerveren kívül😃 csak tàmogatni tudlaak

shareef
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:859
Szép, összeszedett pályázat. Részemről nyertél egy szavazatot. Remélem sikerül is elérni a célokat amiket kitűztél magad elé
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
@lolyou Én se számítottam arra, hogy pont Shareef Younggal fogok találkozni még valaha, szeva lolyou :D
@Cortez Köszönöm szépen, igyekszem a legjobbra törekedni.

Módosítva: Pár új ötlet hozzáadva, kezdő tagokról pár mondat, illetve logó csatolva. Rangrendszert még lehetséges, hogy átvariálom a későbbiekben.
 

Danyy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Zoe Monroe
Az első szótól fogva mosolyogva olvastam végig a pályázatod Shaddy. Nekem kifejezetten tetszenek a terveid, illetve maga az egész "lap". Igaz nem régóta ismerlek, de megmutattad, hogy RP orientált vagy és megy is neked. Én biztos vagyok benne, hogy ha valakinek, akkor neked biztosan menne a Lifeinvader irányítása. Sok sikert kívánok neked, a szememben már győztes vagy. :D
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:214
bolondmike
Sokat hallottam rólad egy két embertől, eléggé normális srácnak tűnsz szóval nagyon remélem hogy össze jön ez a helyzet. Sok szerencsét!
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Hello srác. Nemismerlek, de amit leírtál, tetszik. Sok sikert kívánok Neked / Nektek. Kitartással, odafigyeléssel! Hajrá!
 

Kertace

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Evelin Latosinsky
Támogatom. Szivesen csatlakoznék az frakcióhoz ha megkapod, szívesen látnám a szerveren a munkássgodat.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:254
Darius Burns
Szép lapot írtál, tetszik, hogy összetett mondataid vannak, és átgondoltad amiket írsz. Pontos és lényegre törő válaszok vannak a kérdésekre.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, igyekszem, ahogy tudok :D
Update: Közben többen jelezték, hogy csatlakoznának a frakcióhoz a vezetésem alatt, így elértük a 8-9 tagos indulást.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:789
Helló @Shaddy
Nem rég ismerlek, de látom munkásságod amit az MC-be mutattál. Az elmúlt napokban sokat beszélgettünk a pályázatod kapcsán és remek ötleteket hallottam tőled.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Amennyiben a lifeinvader visszaszerzi média mivoltát az event organiser funkció fölött, akkor támogatni tudlak téged/titeket. Bízom benne, hogy a rendőrségi helyszínelések állandó résztvevői lesztek és biztosra mentek majd, hogy mindig "lábatlankodjatok".


Ha meg valóban sampos figura vagy akkor már csak azért is támogatnom kell téged.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Shaddy!

A pályázatodban mindent megtaláltam ami ahhoz szükséges, hogy nyugodt szívvel bízzam rád a frakció vezetését.
Egy kreatív, ambíciózus és kitartó személyt ismertem meg a lap alapján, ami azt sugallja, hogy a frakció most egy 180 fokos fordulatot fog venni a szerveren, természetesen jó irányba.

Nagy Gratulációval és sok reménnyel fogadom el a pályázatod!

Kérlek keress fel további megbeszéléssel kapcsolatban!

- Bishop[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó