Sergio Pareja --> Lázár [HELYETTE ÍROM]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
unban.png


Név: Sergio Pareja
Adminisztrator neve: Lázár
Indok: Minősíthetetlen stílus , Szervusz.
Tiltás időpontja: 2021.01.31
Meddig tart a ban: örök 
Hányszor voltál tiltva a szerverről: egyszer se.

[size=12pt]Miért kérsz unbant:Megbántam amit csináltam a Discord szerveren . Volt egy kisebb összetűzés Cody operátorral aki figyelmeztetett engem elsőnek majd utána megint kaptam tőle és akkor kicsit ideges lettem és privátba egy sráccal pont beszéltem a dologról és írtam egy helytelen és csúnya jelzőt Cody-ra. Ezután a srác gondolom elmondta az adminok felé és tiltottak a Discord szerverről. Utána rá néztem UCP és láttam , hogy kaptam szerveren is tiltást Lázártól. Szóval mindenek előtt szeretnék Lázártól, BlackDog-től és Cody-tol elnézést kérni és azoktól az emberektől is akik olvastak a vitát a Discord csevegőbe. Nem történt velem sose ilyen még, talán egyszer ha voltam adminjailbe és ennyi, eddig mindig kulturáltan viselkedtem most egy 10 percre nagyon rosszul cselekszem és olyan írtam és tettem és csináltam amit megbántam . Szeretnék továbbra is a szerveren játszani és élvezni amit eddig felépítettem és folytatni . Mégegyszer elnézést kérek az említett emberektől.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Ezt a stílust amit képviseltem abba a 10 percbe teljesen elfelejteném és nem ismétlődne meg többet , rendesen viselkednék és jàtszanék ahogy eddig is tettem.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: A DC szerver tiltást teljes mértékben , a szerver tiltáson kicsit meglepődtem de valóban helytelenül viselkedtem szóval megérdemeltem a szerveren is .
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
[quote author=undefined]Szia!
Nos, mivel érintett vagyok az ügyben, annyit fűznék hozzá.. hogy..

Ahogy rám írtál, már az sem tetszett, legalább tiszteletet fejeztél volna ki, hogyha már 6 órát adtam elsőnek, nem szeretném idézni, hogy hogyan írtál rám. :)
Nem egy szar ember vagyok, én sem, hogy csak úgy random adogatom a némításokat. Didi(Vanda) is szólt neked, hogy FEJEZD BE, te le se szartad csak írtál pár :joy:-t majd ennyi volt, nálam itt telt be a pohár, nem viccből írtuk mi sem, hogy fejezd be hanem komolyan gondolva. :)

Én részemről, "nem szeretnélek Unbannolni a Discordról sem" a többit, már Lázár/Blackdog eldönti!

**Edit**

A szerveren szerintem, azért kaptál Ban-t mivel, Al leader-i létedre, nem méltó magatartást mutattál ezzel. De ezt csak én gondolom így.
[/quote]
 

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
Idézet tőle: Cody.V:
[quote author=undefined]Szia!
Nos, mivel érintett vagyok az ügyben, annyit fűznék hozzá.. hogy..

Ahogy rám írtál, már az sem tetszett, legalább tiszteletet fejeztél volna ki, hogyha már 6 órát adtam elsőnek, nem szeretném idézni, hogy hogyan írtál rám. :)
Nem egy szar ember vagyok, én sem, hogy csak úgy random adogatom a némításokat. Didi(Vanda) is szólt neked, hogy FEJEZD BE, te le se szartad csak írtál pár :joy:-t majd ennyi volt, nálam itt telt be a pohár, nem viccből írtuk mi sem, hogy fejezd be hanem komolyan gondolva. :)

Én részemről, "nem szeretnélek Unbannolni a Discordról sem" a többit, már Lázár/Blackdog eldönti!

**Edit**

A szerveren szerintem, azért kaptál Ban-t mivel, Al leader-i létedre, nem méltó magatartást mutattál ezzel. De ezt csak én gondolom így.
[/quote]

Nagyon helytelenül viselkedtem veled , bunkó voltam veled szembe amit megbántam többször is . Bocsánatot kérek tőled itt is és mindenkitől . Nem várom el hogy egy napra rá hogy elfelejtsd az egészet de szeretném hogy elfogadod a bocsánat kérést és nem fog előfordulni többet .

**EDIT**

Szeretnèk egy esélyt kérni tőletek azért , hogy bizonyítsam hogy nem egy rossz és bunkó alak vagyok de ehhez nagyon kelletek ti is( Lázár , BlackDog, Cody ) , hogy kapjak egy bizalmat tőletek.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Al-leader létedre lefasszopóztad az operátort, mindezt azért mert lenémított téged pár órára, teljesen jogosan.

Azt mondod hogy ez egyszeri eset, először fordult elő de az eset óta több panaszt is kaptam több felől hogy vállalhatatlan néha a stílusod.

Nem hiszem hogy szüksége van a szervernek az efajta toxikusságra. Most biztosan nem adok Unban-t. Viszont nem veszem el a lehetőséget hogy a jövőben újra próbálkozhass majd.

Elutasítva.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó