Scott Taylor - Sophie Miller /Ismeretlen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
panaszkonyvj.png

Neved:Scott Taylor
Játékos(ok) neve:Sophie Miller/Ismeretlen
Panasz oka:DM,Mercy kill
Panasz kifejtése:A hegyen kocsikáztam , amikor betöltött egy hullát vagy egy sérült embert (Valószínűleg ez is az ő korábbi áldozata) kiszálltam hogy megnézzem. Amikor betöltött egy ember maszkban.És egyből rám is lőtt vadász puskával vagy valami nagy kaliberrel. Animba estem , aztán újra megtúrt még hiába földre kerültem.Nevét sajnos nem tudom , nem láttam sem id-t sem maszknevet. Viszont két ember volt maszkban Anthony Shaw és Sophie Miller az eset alatt.
Bizonyíték (kép, log, videó):[11:53:17] *** Scott Taylor  kiengedi a jármű kézifékét.
[11:53:52] *** Scott Taylor  becsatolja a biztonsági övet.
[11:54:35] [oneRP
[11:56:08] *** Scott Taylor  Eldugja a vadászpuskát és a levágott bőrt , húst is az erre kialakított helyre.. a hátsó ülés alá.
[11:56:19] *** Scott Taylor  kicsatolja a biztonsági övet.
[11:56:31] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a hasad tájékán. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[11:56:31] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[11:56:38] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[11:56:38] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[11:56:38] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!

Megjegyzés:6 ezer dollár kp, egy SA vz  98% os,  és egy rugóskés volt nálam az esetnél amit elvesztettem.A vadász puskát töröltem, megtaláltam csomiba.. korábban már elraktam csak nem emlékeztem jól.
 

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Szia, Anthony Shaw vagyok, és nem én vagyok az ember akit keresel. :(
Az időpontban amikor téged megöltek, akkor én egy állat feldarabolásával voltam elfoglalva.
Proof:
[11:56:16] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:16] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:56:34] [INFO-success] Sikeres volt a feldolgozás!
[11:56:34] [INFO-success] A hús adatai: Oroszlán hús, súlya: 2.12 kg
[11:56:35] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:35] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:56:53] [INFO-error] A trófea a lefejtés közben megsérült, így a művelet sikertelen!
[11:56:54] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:54] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:57:13] [INFO-success] Sikeres volt a megnyúzás!
[11:57:13] [INFO-success] A bőr adatai: Oroszlánbőr, súlya: 1.05 kg
[11:57:15] *** Paul Edison  elrak egy fegyvert. (Kés)
[11:57:17] *** Paul Edison  kiengedi a jármű rögzítőfékét.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Idézet tőle: RekkyS:
Szia, Anthony Shaw vagyok, és nem én vagyok az ember akit keresel. :(
Az időpontban amikor téged megöltek, akkor én egy állat feldarabolásával voltam elfoglalva.
Proof:
[11:56:16] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:16] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:56:34] [INFO-success] Sikeres volt a feldolgozás!
[11:56:34] [INFO-success] A hús adatai: Oroszlán hús, súlya: 2.12 kg
[11:56:35] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:35] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:56:53] [INFO-error] A trófea a lefejtés közben megsérült, így a művelet sikertelen!
[11:56:54] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[11:56:54] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[11:57:13] [INFO-success] Sikeres volt a megnyúzás!
[11:57:13] [INFO-success] A bőr adatai: Oroszlánbőr, súlya: 1.05 kg
[11:57:15] *** Paul Edison  elrak egy fegyvert. (Kés)
[11:57:17] *** Paul Edison  kiengedi a jármű rögzítőfékét.


Igazad van... Mivel a vadőrt vagy másik játékos is  le lőtte.. előttem akinek a hulláját láttam.
Kiegészíteném a pk -t Vadőrökkel ócé beszélgetés után kiderült hogy piros motoros volt, Nagy valószínűséggel Sophie Miller volt az.Mivel rajta kivül más nem volt a szerveren maszkban. De majd a kill logból úgyis kiderül.
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Szia! Én lőttelek le. Ryan O'Shay. Sophie-val voltunk vadászni valóban. A hulla már ott volt mire odaértünk. Épp egy állatot néztem, mire a kocsi hangjára megfordultam. Fegyvert rántottál és lőttél. Meg is sérültem egyszer, de nem estem animba. Lőttem egyet és elhasaltál. Sokkal lejjebb voltam mikor lőttél, így csak azt láttam, hogy a bokorba estél. Nem tudtam, hogy anim, vagy csak elhasaltál, hogy nehezebb legyen eltalálni ezért lőttem még egyet. Te lőttél elsőnek magaslatról. Nem volt DM se semmi ilyesmi, mivel te kezdted a lövöldözést. A mercy kill pedig azért nem állja meg a helyét, mert lent a hegyről nem látod be, ha egy bokorba épp hasal, vagy animba van az ember.

[11:53:04] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[11:54:27] *** Ryan O'Shay  elővesz egy fegyvert. (Vadászpuska)
[11:55:23] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[11:55:30] *** Jons Bohr  lerögzíti a járművet.
[11:55:31] *** Jons Bohr  kiengedi a jármű rögzítőfékét.
[11:56:28] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[11:56:30][Warning] Event handler at one_interiors:client.js:1 was too long 6ms
[11:56:30] *** Ryan O'Shay  újratölti a fegyverét. (Vadászpuska)
[11:56:41] *** Ryan O'Shay  újratölti a fegyverét. (Vadászpuska)
[11:56:56] *** Jons Bohr  felvesz egy tárgyat a földről. (SA Vz. 61)

 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Nekem háttal álltál , amikor közelebb menve a hullához betöltöttél a hegyből maszkban és fekete ruhában. Ahogy megláttam nálad a fegyvert elővettem a vz-t majd felém fordulva lőni kezdtél rám és vissza lőttem . Kaptam egy olyan lövést ami eltalált és animba is vitt, aztán kaptam még egyet amivel megöltél.  Mindketten hegytetőn voltunk , nem igen volt talajbeli különbség hogy ne láttál volna rám. :)
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Volt talaj beli különbség, mivel a hullánál voltál fent, mi pedig lent a halott oroszlánnál, amit néztem. Viszont a logból látszik is, hogy Te 11:56:28-kor lőttél rám. Én 11:56:30-kor töltöttem újra a puskát és 11:56:31-kor lőttem rád. Te lőttél elsőnek.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Nem tudom hogy miről beszélsz, Én egy ember hullánál szálltam ki nem oroszlánnál.. Velem közvetlenül szembe volt a hegytetőn. Aztán mellette betöltött egy ember aki miután rámfordult lőni is kezdett. Majdnem ugyan olyan magasságban voltunk egymással szemben. Ahogy rámfogtad a fegyvert és nálam elsült a puskád .  én lőttem, Földre estem és a tárazásod után akkor ezek szerint miután már animba estem bevittél még egy golyót belém.
Ez volt a másik hulla aki előtt  megálltam kb 50-100 játékbeli méterrel.
Fű meg nincs is.. hát kopasz az egész  San Chianski teteje
6k7N1te.png



Itt álltál ahol  a vadőrök vannak, én meg ott ahol a hullám van.
xo5AKou.png
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Idézet tőle: Trooper:
Szia! Én lőttelek le. Ryan O'Shay. Sophie-val voltunk vadászni valóban. A hulla már ott volt mire odaértünk. Épp egy állatot néztem, mire a kocsi hangjára megfordultam. Fegyvert rántottál és lőttél. Meg is sérültem egyszer, de nem estem animba. Lőttem egyet és elhasaltál. Sokkal lejjebb voltam mikor lőttél, így csak azt láttam, hogy a bokorba estél. Nem tudtam, hogy anim, vagy csak elhasaltál, hogy nehezebb legyen eltalálni ezért lőttem még egyet. Te lőttél elsőnek magaslatról. Nem volt DM se semmi ilyesmi, mivel te kezdted a lövöldözést. A mercy kill pedig azért nem állja meg a helyét, mert lent a hegyről nem látod be, ha egy bokorba épp hasal, vagy animba van az ember.

[11:53:04] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[11:54:27] *** Ryan O'Shay  elővesz egy fegyvert. (Vadászpuska)
[11:55:23] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[11:55:30] *** Jons Bohr  lerögzíti a járművet.
[11:55:31] *** Jons Bohr  kiengedi a jármű rögzítőfékét.
[11:56:28] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[11:56:30][Warning] Event handler at one_interiors:client.js:1 was too long 6ms
[11:56:30] *** Ryan O'Shay  újratölti a fegyverét. (Vadászpuska)
[11:56:41] *** Ryan O'Shay  újratölti a fegyverét. (Vadászpuska)
[11:56:56] *** Jons Bohr  felvesz egy tárgyat a földről. (SA Vz. 61)


Illetve még annyi észrevételem van.. Ha te 30 kor kezdted el újratölteni a fegyveredet , hogy kaptam én 31 kor lövést ami animba vitt..  mikor 5 másodperc mire bele tuszkolod a golyót vadászba kb.. célzási időröl nem is beszélve.
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Figyelj. Logból is látszik, hogy te lőttél elsőnek, mert előbb kaptam hitet, mint te, akkor az lehet a második lövésem reloadja volt, mert nem lőttem állatra, hisz halottak voltak. Illetve illegális szervezet tagjaként már annak is elég indoknak, hogy fegyvert látok nálad, hogy lőjek. Te is megláttad a fegyvert saját szavaid alapján és nem vadászpuskát, géppisztolyt rántottál. Mellette bőven hagytam időt, hogy kiszállj, bepakolj a kocsiba. Háttal voltam, de a kamera téged nézett. Amikor fegyverrel odafutottál és lőttél akkor lőttelek le. A log mellett lehet bizonygatni, hogy ki állt és merre. Valamint a logod hiányos. Nincs benne egyáltalán se fegyverelővétel automeje se semmi. Az enyém teljes. Szóval te direkt úgy jöttél oda, hogy láttál egy vadászt, animba lövöd és kirabolod. Nem jött össze, mert j9bbam céloztam, mint te és puskával. Lett volna lehetőséged tovább hajtani, vagy el is menni. Nem éltél vele, inkább fegyveres konfliktust akartál, vesztettél, nem kell rögtön pk-val jönni amint vesztesz valamit. Másrészt a puska a kocsidba volt és nem nálad, itt se stimmel a sztorid. Várjuk meg míg admin dönt.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Az hogy te kaptad a hitet nem azt jelenti hogy én lőttem először, felém jött egy lövés még mindig nem tudom kitől. Akire már mielőtt rámfordult elővett fegyverremmel válaszoltam is. Lehet hogy második reload volt , pontosan ezért lőhettél te először.. De még mindig nem tiszta hogy kitől kaptam 31 kor a hitet ha te éppen reloadoztál 30 kor.. ami minimum 5mp vadászpuskánál ha csúcs reflexed van akkor is. Az MK pedig még mindig ott van, mert animba kerültem és 7 másodperccel később még belém engedett valaki egy golyót karra.


Illegálos elég sokmindent megtehet ez igaz de nem dm elhet kedve szerint, meg Mercy killezhet embereket, Logból ezt a részt nem lehet bizonyítani hogy ki lőtt stb és mikor, hogy álltunk.Amikor oda értem egy földön fekvő hullát láttam, amire kiszálltam és te betöltöttél feketébe. Háttal nekem, a kamerára nem mondok semmit mert szerintem nincs hátul szemed.. :D Nem volt szándékom hogy lőjjek mert csak a hulla érdekelt hogy ki vagy mi az.. esetleg sérült , viszont amikor felém fordultál és rámtartottad a puskád és elsült a már korábban elővett fegyveremmel én is elkezdtem lőni rád. Igazad van kimaradt a fegyver elővétel mert próbáltam kikerülni az error sorok bemásolását. [11:56:27] *** Scott Taylor  elővesz egy fegyvert. (SA Vz. 61)
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Akkor amit biztosan tudunk, mindkettőnknél fegyver volt, hitbox alapján én előbb kaptam hitet, mint te. Ketten voltunk, Sophienál nem volt puska. Mindketten lőttünk. Te kaptál animot. Jobb lett volna, ha az egyik animba lövi a másikat, kirabolja, majd sorsára hagyja? Nem történt rablás és mivel lőttél, én is, mindkettőnk részéről dm lett volna a logikád alapján. Szintén láttam a hullát és a levadászott oroszlánt is. Fegyverrel voltál, az életemet félthettem, ahogy te is. Egy lövés lehet elég lett volna, viszont nem láttam az animot. Lövést igaz utána nem adtál le, de biztosra akartam menni, hogy nem lesben vagy. Te is le akartál lőni, vagy félelemből, vagy a puskáért. Nekem volt most szerencsém. Vagy ha nem halsz meg golyóval a hasadba mentőt hívsz a hegyre, hogy lelőttek? És ha fel is szednek, max annyi előnyöd lett volna belőle, hogy nyomozhatsz, hogy ki lőtt rád.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Ebben igazad van , mivel nem lett rögzítve nem tudjuk ki lőtt előbb.. A dm részét elengedtem.. de az MK még mindig ott van, mert animba kerültem és mégis lelőttél.Erre kíváncsi lennék hogy 1 másodperc alatt hogy tudtál reloadozni :D  Nekem 5 mp volt amikor lemértem az újratöltést , és nem is céloztam.
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Töltve volt a fegyver, úgy infultam el vadászni, rádlőttem 29/30-kor. Neked azt 31-re írta ki a rendszer. 30-kor elkezdte az újratöltést, 37/38-kor adtam le a második lövést amibe belehaltál, majd rá 3 mp-el ismét újratöltöttem.
 

Trooper

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Illetve az MK-ra asszociálva:
"Tilos egy alapból sérült személyt csak azért megölni, hogy a halála meg legyen könnyítve és
elkerülhesse az életben maradással járó következményeket. Tilos IC és OOC kérni, hogy egy másik
játékos öljön meg, csak hogy elkerülhesd a következményeket. A GTA V technikai sajátosságai miatt
nem minősül MK-nak, ha fegyverhajó során valaki a vízben kerül animba és úgy ölik meg. "

Itt nem a halál megkönnyítése volt a szempomt, ugyanis nekem kedvezett volna, ha életben maradsz és kirabollak, hisz lehetett nálad érték, és a fegyver sem veszt a százalékából. Itt szimplán azért történt a gyilkosság, mert nem tudtam, hogy élsz-e vagy nem, nem pedig azért, hogy ne legyenek részedről következmények, hisz még egyszer írom azok nekek kedveztek volna, így ez a pont sem állja meg a helyét, mert nem az van rögzítve benne, hogy semmilyen esetben sem lőhetsz amimban lévő játékosra.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Én a DM részt elengedtem, mert miután lőttél (( amiről nincs felvétele senkinek így a DM rész nem bizonyítható )) én is lőttem.. így volt okod lőni , meg nekem is. Viszont az MK-t nem tudom , úgy tudom hogy minden esetben tilos ami nem fegyverhajóval kapcsolatos. 
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Idézet tőle: Trooper:
Átolvasva a szabályzatot nincsen erre vonatkozó pont. Főleg nem abbam, amire hivatkozol.


Ha az admin is úgy látja hogy nem volt MK tőlem zárható.. A többi részét már megbeszéltük.
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
A logokat átolvasva DM (Deathmatch) nem történt, az MK-t (Mercy kill) pedig nem is értem, hogy ez miképpen jött elő. Előnyösnek tartanám, ha a jövőben elsőnek át lenne olvasva a szabályzat, aztán lenne nyitva panaszkönyv.

[adminisztrator=Cserkó]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó