Robbanómellény finomhangolása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mikmak

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Jay Choi / mikmaak.«

Ötleted leírása

» A robbanómellény hatástalanítására szolgáló minigame jelenleg nem igazán használható, a videón látni, hogy a minigame elkezdése után szinte egy másodperc sem telt el, és robbant is minden. Az ötletem az, hogy a minigame elkezdése előtt legyen egy 5-10 másodperces felkészülési idő, ahova akár egy gyors leírást is lehetne tenni magáról arról, hogy mit is kell csinálni. Direkt kipróbáltuk, hogy milyen lenne élesben, itt az eredmény. «


Csatolmányok

» «
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:389
find out ic
Leírást azt nem tudom támogatni, hiszen a tűzszerészet nem épp olyan dolog amit könnyen meg lehet tanulni. Ahogyan a zárak feltöréséhez sincs! Igaz itt csak egy esélyed van, mert különben kampec, de pont ezért kell jó tűzszerészt szerezni 😄
A zártörésnél van lehetőséged arra, hogy többet próbálkozz vele. A tűzszerészetnél nincs, ráadásul a balanszos minigame van, ami az esetek nagy százalékában elrontja magát, mert szinte azonnal leesik a csúszka. A videó tökéletes példa erre, amint elkezdi a minigamet, már fel is robbant.
Ahogyan a zárak feltöréséhez sincs!
1711053898848.png
https://codepen.io/teolitto/pen/vLEEbY - Ez pedig egy szimuláció a zártörésre.
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Leírást azt nem tudom támogatni, hiszen a tűzszerészet nem épp olyan dolog amit könnyen meg lehet tanulni. Ahogyan a zárak feltöréséhez sincs! Igaz itt csak egy esélyed van, mert különben kampec, de pont ezért kell jó tűzszerészt szerezni 😄
Te most tényleg azt várod el, hogy aki a szerveren ezt rp-zi az RL is legyen tűzszerész, hogy rendelkezzen az ahhoz kapcsolódó maximális tudással? Nagyon remélem, hogy te ezt nem gondoltad komolyan és csak viccből írtál ide.

Továbbá javaslom neked a videó megnézését úgy, hogy adsz rá hangot. A visszaszámlálás végén amikor kimondja, hogy EGY abban a pillanatban robbant fel. Még ha tudja is jól a minigamet akkor se volt esélye.
Nem értem a negativitásodat ezzel az ötlettel kapcsolatban, mivel nem sokszor fordul elő robbanómellényes eset a szerveren. Körülbelül félévente van rá alkalom (ami értelmes is!).

Edit: Kihagytam a kötelező 😄 emojit.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Te most tényleg azt várod el, hogy aki a szerveren ezt rp-zi az RL is legyen tűzszerész, hogy rendelkezzen az ahhoz kapcsolódó maximális tudással? Nagyon remélem, hogy te ezt nem gondoltad komolyan és csak viccből írtál ide.

Továbbá javaslom neked a videó megnézését úgy, hogy adsz rá hangot. A visszaszámlálás végén amikor kimondja, hogy EGY abban a pillanatban robbant fel. Még ha tudja is jól a minigamet akkor se volt esélye.
Nem értem a negativitásodat ezzel az ötlettel kapcsolatban, mivel nem sokszor fordul elő robbanómellényes eset a szerveren. Körülbelül félévente van rá alkalom (ami értelmes is!).

Edit: Kihagytam a kötelező 😄 emojit.
Elolvasod amit írtam akkor látod, hogy a minigamet megsem említem, mivel annak igazat adok! Szimplán a leírást, hogy hogyan is tudsz egy bombát hatástalanítani nem támogatom 😁

Edit:
Közben az-az ötletem támadt, amit már Mikmak-nak is felvázoltam, hogy lehetne akár lőtéren vagy erre kijelölt hely ahol lenne próba baba és betudnátok gyakorolni az ilyen volumenű dolgokat!
Megkell tartani a balance-t az illegál és legál között, hiszen az egyik nincs a másik nélkül, viszont ha megbillen a mérleg nyelve, akkor nem lesz élvezhető a játék.
Jelenleg a robbanómellény itt a játékban a legerősebb fegyverünk és ha az is le lesz nerfelve, akkor senkise fogja használni, mint ahogy az autóker rablás is olyan nerfet kapott, hogy lehetetlen elhozni akár bejelzés nélkül. A bolt rablásnál sincs meg a 50-50%.
 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
1.5-tel más minigamet kap a robbanómellény, ahol van egy kis idő felkészülni rá. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó