Rendőr-Illegál fogaskerekek összeillesztése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Theo MacConnel / sanyilegend#2974 «

Ötleted leírása

» A rendőrség, és az illegális frakciók közötti enyhe súrlódás eltüntetése gyökerestől.

Azért nyitottam ezt a topicot, mivel őszintén érdekelne a rendvédelmi frakciók tagjainak véleménye arról, hogy mivel tehetné az illegális oldal élvezetesebbé a mindennapjaikat. Ezen a ponton szeretném kihangsúlyozni, hogy RP szituációkra lennék legfőképp kíváncsi, mi az amire igazán vágytok, minek örülnétek? Ez a mondat azért fontos, mert IRL sincs minden nap lövöldözés :) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Értékes, tartalommal teli válaszoknak örülnék a legjobban (és szerintem nem csak a magam nevében). Ja, és kérlek titeket, hogy kulturált ötletelés szülessen a topic alatt, ugyanis ez szerintem mindannyiunk érdeke. «



 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
30 perc jail mert nem követtem az utasítást. Azt azért meg kell hagyni, hogy elég poénos a csikkes téma. Más 4 indokra kapott 10 percet a frakcióból
Saját példámat tudom ismételten csak felhozni. Van, hogy 150 percet kellene adnom, viszont csak 10-15 percet osztok. Ez köszönhető annak, hogy olyan minőségű RP-t folytattunk le a sráccal és nyúlt el időben, hogy pofátlanság lett volna a 150-et adni.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Saját példámat tudom ismételten csak felhozni. Van, hogy 150 percet kellene adnom, viszont csak 10-15 percet osztok. Ez köszönhető annak, hogy olyan minőségű RP-t folytattunk le a sráccal és nyúlt el időben, hogy pofátlanság lett volna a 150-et adni.
Ez szép dolog! Kivételek mindig vannak csak itt a többivel van a gond. Saját tapasztalatot tudok felhozni, volt egy házfeltörés, sokkolóbirtoklás,menekülésem amit lehoztam. Utána bementem feladni magam és most nem fogom azt a PDs megszólítani, de azonnal a rendőrség közepén arcomba nyomta a sokkolót. Rá lett szólva felettese által, bevitt kihallgatni. Egyedül hallgatott ki, de egy 5-10 perc után ilyeneket mondott hogy a helikopter átlát a falon hőkamerával, aztán szinte nem is reagált semmire. Szerencsére három kollégája csatlakozott mikor kérvényeztem, Bianca Jensen, Gordon Barrera, Bruce Mardel. Velük még legalább 1,5-2 órán át RPztünk, megvitattunk néhány vádat és végezetül, bár elfogadtam volna a 30-60 perc jailt, nem kaptam semmit. Egy jó élménnyel távoztam a rendőrségről és nem azért mert nem csuktak le, hanem azért mert emberi módon viselkedtek és egy jót RPztünk.
 

Shoxiii

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
Bianca Jensen
Ez szép dolog! Kivételek mindig vannak csak itt a többivel van a gond. Saját tapasztalatot tudok felhozni, volt egy házfeltörés, sokkolóbirtoklás,menekülésem amit lehoztam. Utána bementem feladni magam és most nem fogom azt a PDs megszólítani, de azonnal a rendőrség közepén arcomba nyomta a sokkolót. Rá lett szólva felettese által, bevitt kihallgatni. Egyedül hallgatott ki, de egy 5-10 perc után ilyeneket mondott hogy a helikopter átlát a falon hőkamerával, aztán szinte nem is reagált semmire. Szerencsére három kollégája csatlakozott mikor kérvényeztem, Bianca Jensen, Gordon Barrera, Bruce Mardel. Velük még legalább 1,5-2 órán át RPztünk, megvitattunk néhány vádat és végezetül, bár elfogadtam volna a 30-60 perc jailt, nem kaptam semmit. Egy jó élménnyel távoztam a rendőrségről és nem azért mert nem csuktak le, hanem azért mert emberi módon viselkedtek és egy jót RPztünk.
Hát igen mivel korrekt voltál. Rendesen ment az rp aztán nem akartuk húzni a te idődet sem mivel nem lett volna fer hogy 2 órát rpzünk aztán még 60 perc jailt is ülsz
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Az például amúgy remek megoldás lenne ha a GOVban lennének ügyvédek, bírók. Sokkal érdekesebb lenne egy-egy nagyobb nyomozás vége, mert vagy a tárgyaláson ha elegendő bizonyítékot mutatnak fel akkor le csukják az illetőt, ha pedig nem tudnak bizonyítékot fel mutatni a rendőrök meg lehetne úszni a börtönt. Plusz ha valaki addig is őrizetben van a társai ki tudják menteni ez plusz egy lehetőség az Illegálnak és PDnek is. Azt nem értem miért nem akar ilyet csinálni a GOV és miért jó az amit jelenleg csinálnak amit most nem mondanék ki, hogy mi. Tárgyalások kellenek a szerverre, így nagyobb RP lehetne, amúgy a házi örizet cuccos is tök jó, erre mondjuk esetleg egy script mehetne, hogy biztos ne szegje meg az illető és amúgy tudok hozzá "ruhát" is mert van nekem a módok között.

Reagálnék ezen hozzászólásra. A bíróság a múltban sem működött és mind tudjuk, hogy mi lenne a vége annak ha netán visszakerülne. Inkább bevallana mindent az illető minthogy x napot egy cellában legyen míg vár a tárgyalására, esetlegesen mindenkit zaklatna, hogy mikor lesz már a tárgyalás. Mindezek mellett örülök annak, hogy azt gondolod, hogy a GOV úgy működik, hogy amit kitalál azt meg is valósíthatja. Jelen helyzetben van ügyészség a GOV-on belül és szóba került, hogy a GOV-on belül lehessen ügyvédet RP-zni viszont ehhez már a szerver vezetősége felől kell hozzájárulás. Mi is csak olyan FK vagyunk mint a többi. Amennyiben ötletünk van azt továbbítjuk a szerver vezetősége felé, elfogadás esetén megvalósítjuk, ellenkező esetben pedig nem.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Reagálnék ezen hozzászólásra. A bíróság a múltban sem működött és mind tudjuk, hogy mi lenne a vége annak ha netán visszakerülne. Inkább bevallana mindent az illető minthogy x napot egy cellában legyen míg vár a tárgyalására, esetlegesen mindenkit zaklatna, hogy mikor lesz már a tárgyalás. Mindezek mellett örülök annak, hogy azt gondolod, hogy a GOV úgy működik, hogy amit kitalál azt meg is valósíthatja. Jelen helyzetben van ügyészség a GOV-on belül és szóba került, hogy a GOV-on belül lehessen ügyvédet RP-zni viszont ehhez már a szerver vezetősége felől kell hozzájárulás. Mi is csak olyan FK vagyunk mint a többi. Amennyiben ötletünk van azt továbbítjuk a szerver vezetősége felé, elfogadás esetén megvalósítjuk, ellenkező esetben pedig nem.
A múltban alatt azt érted 2 éve?
Mert hát akkor volt kB akkor is Dani volt az ügyészség.
Amúgy addig feltétel nélküli szabadlábra helyezés és ha nem jelen meg a bíróságon akkor nyilván mehet rá a jail akár a 2xese, persze ezt OOC előtte meg kell beszélni, hogy pontosan mikor jó mindenkinek. De a háziörizet is megfelelő opció lehet erre.
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
A múltban alatt azt érted 2 éve?
Mert hát akkor volt kB akkor is Dani volt az ügyészség.
Amúgy addig feltétel nélküli szabadlábra helyezés és ha nem jelen meg a bíróságon akkor nyilván mehet rá a jail akár a 2xese, persze ezt OOC előtte meg kell beszélni, hogy pontosan mikor jó mindenkinek. De a háziörizet is megfelelő opció lehet erre.

Ez így igaz, viszont nem szeretnék a szerver vezetőségének nevében beszélni, de a mi utolsó információnk az, hogy nem lesz bíróság.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,555
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok! Ahogy olvastuk a hozzászólásokat inkább egymáson múlik (legál-illegál), hogy hogy tudtok együtt kooperálni, ehhez részünkről scriptre és társaira nem lesz szükség. Illetve a bíróságra visszatérve... nem lesz. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó