Rendőr-Illegál fogaskerekek összeillesztése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Theo MacConnel / sanyilegend#2974 «

Ötleted leírása

» A rendőrség, és az illegális frakciók közötti enyhe súrlódás eltüntetése gyökerestől.

Azért nyitottam ezt a topicot, mivel őszintén érdekelne a rendvédelmi frakciók tagjainak véleménye arról, hogy mivel tehetné az illegális oldal élvezetesebbé a mindennapjaikat. Ezen a ponton szeretném kihangsúlyozni, hogy RP szituációkra lennék legfőképp kíváncsi, mi az amire igazán vágytok, minek örülnétek? Ez a mondat azért fontos, mert IRL sincs minden nap lövöldözés :) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Értékes, tartalommal teli válaszoknak örülnék a legjobban (és szerintem nem csak a magam nevében). Ja, és kérlek titeket, hogy kulturált ötletelés szülessen a topic alatt, ugyanis ez szerintem mindannyiunk érdeke. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Erre én is kíváncsi vagyok, hogy tényleg minek örülnének. Nem vagyok jelenleg egyik oldalon se, de nehéz újat mutatni. Végtére is, csak egy maréknyi dolog van, amit csinálhat egy PD-s. Nyomozás, járőr, ticket, lövölde, akadémia. Ja meg repcsivel menni. Én nemrég gondolkodtam egy sorozatgyilkos RP-n, nemtudom hogy erre van-e igény a PD részéről vagy így se tudnak már meglenni annyi meló van. Pörögjön a PD részéről a topic mert szerintem sokakat érdekel.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Én nemrég gondolkodtam egy sorozatgyilkos RP-n, nemtudom hogy erre van-e igény a PD részéről vagy így se tudnak már meglenni annyi meló van.
Mint volt PD-s/SO-s azt tudom mondani egy ilyen rp nagyon is jó lett volna akkoriban. Nagyon szívesen foglalkoztam volna vele mint járőr vagy nyomozó vagy akár bármelyik osztály vagy csapat beosztottja. Engem nagyon érdekelne a mostani rendvédelmiseknek lenne-e kedve mondjuk egy ilyesmihez.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Kontaktáljatok a civilekkel. Legyetek az utcán, rendelkezzetek sokkal nagyobb személyi szabadsággal. Nem kell hozzá semmilyen korrupciós engedély - megosztó példa lehet, de szerintem pont ide fog illeni. A Busta Caleb is járt le akkoriban az utcára, folyamatosan ott volt mindenhol. Santeen, Ranchon is ott volt. És nem volt belőle DM, csak a szavak súrlódtak. Legyetek ott, ismerjétek az embereket. Biztos vagyok benne, hogy nagyon élveznétek. Saját kis csapatunk nevében bátran ki merem jelenteni, hogy nem találnátok üres fülekre. Improvizáljunk. Az igazoltatásokon túl alakítsunk ki olyan RP szituációkat, amiknek nem feltétlen kell következményekkel járnia. Ez nem szereptévesztés. "Minden rendben van srácok?" "Tanultok még srácok? Vagy már dolgoztok?" "Történt bármi érdekes, szokatlan mostanság errefelé?" "Nem csinált semmi hülyeséget, igaz Mariappa?" Imádnám! És szerintem mások is. A PD-Illegál érintkezésének nem kell mindig negatív végkimenetelűnek lennie. De javítsatok ki, ha tévedek!
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Sziasztok! Szerény személyem az SO oldaláról tud felszólalni.

Én nagyon éltem azokat a pillanatokat, amikor csak az utcán volt egy kisebb csoport, akikhez oda lehetett menni rpzni. Sajnos ez Blaine County-ban nem nagyon megvalósítható, mivel legjobb esetben is csak kamionos konvojba tudnék csatlakozni. Szerintem beszélhetek az egész SO nevében, hogy bármilyen RP-t szívesen fogadunk. Jöjjünk ki belőle akár győztesen, akár vesztesen.

Emlékszem még Krekor mentális beteg karakterére, aki ellen napokat, heteket nyomoztam. Egy élmény volt vele mindig rpzni, már csak a kihallgatás része is.

Én nemrég gondolkodtam egy sorozatgyilkos RP-n, nemtudom hogy erre van-e igény a PD részéről vagy így se tudnak már meglenni annyi meló van. Pörögjön a PD részéről a topic mert szerintem sokakat érdekel.
Ha ez az ötlet meg is valósul, akkor remélem, hogy nem az lesz a vége, hogy minden áron el kell kapni. Nem tudom, hogy mennyire hagynának kibontakozni, rpzni.

Így a végére csak annyit tudnék mondani, hogy az SO részéről minden rpnek örülünk amit kapunk. Szerény személyemnek elég egy társaság is akit látok rpzni az úton és beállok hozzájuk. Természetesen ez attól is függ, hogy ők mennyire vevők rá.
 
Utoljára szerkesztve:

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Kontaktáljatok a civilekkel. Legyetek az utcán, rendelkezzetek sokkal nagyobb személyi szabadsággal. Nem kell hozzá semmilyen korrupciós engedély - megosztó példa lehet, de szerintem pont ide fog illeni. A Busta Caleb is járt le akkoriban az utcára, folyamatosan ott volt mindenhol. Santeen, Ranchon is ott volt. És nem volt belőle DM, csak a szavak súrlódtak. Legyetek ott, ismerjétek az embereket. Biztos vagyok benne, hogy nagyon élveznétek. Saját kis csapatunk nevében bátran ki merem jelenteni, hogy nem találnátok üres fülekre. Improvizáljunk. Az igazoltatásokon túl alakítsunk ki olyan RP szituációkat, amiknek nem feltétlen kell következményekkel járnia. Ez nem szereptévesztés. "Minden rendben van srácok?" "Tanultok még srácok? Vagy már dolgoztok?" "Történt bármi érdekes, szokatlan mostanság errefelé?" "Nem csinált semmi hülyeséget, igaz Mariappa?" Imádnám! És szerintem mások is. A PD-Illegál érintkezésének nem kell mindig negatív végkimenetelűnek lennie. De javítsatok ki, ha tévedek!
Teljes mértékben tudnám támogatni és nagyon adnám. Szerintem a legtöbb dolog ami visszafogja az embereket azok az OOC megszorítások. Sokszor lehetnek félreértések, mi számít szereptévesztésnek mi nem. Voltak precedensek még régebben amikor OOC leszidások követték az IC cselekedetet, ezért tőlem elvette a kedvet, de ha ti benne lennétek nagyon szívesen csinálnék veletek ilyen RP-t és a végén nem dara lesz belőle akkor az nagyon jó lenne.

Az eredeti kérdésre válaszolva: Hogy változatosak legyenek az illegál RP-k, ne csak annyi legyen az indok, hogy "huh menekültem, mert sebesség és ahh" mert unalmas és nem ad hozzá a játékhoz. Bárkivel RP-ek egy jót max 5-10 percre rakom be(szituációtól függően), mert nem büntetésként akarom, hogy megélje a másik fél, hanem egy jó RP-ként. Attól még, hogy elkaptunk valakit, vagy bármi, nem kell OOC is flegmának lenni, megértem rossz érzés az, hogy elveszíted a beleölt munkát, de romboló, ha utána flegmáznak az emberrel. Mi is szoktunk vesztíni, azt mondjuk, hogy ah, a fenébe, de továbbmegyünk. Ha IC rossz viszonyban is van a két karakter egymással OOC lehetünk kedvesek. Ha megetetünk téged, mert majdnem meghalsz az éhségtől, egy köszi jól esik például.
(Természetesen mindazt amit leírtam nem vonatkozik mindenkire, általánosságban írtam ezt, ne vegye mindenki magára)

De őszintén bevallom tetszik, hogy merre fele kezdünk menni, hogy próbálunk megoldást találni arra, hogy mindkét félnek jobb legyen és élvezetesek legyenek az RP-k. Eddig nem ezt az oldalt tapasztaltam meg, szóval nagyon jó látni a kezdeményezéstés az akaratot. (A BCSO-val is szerintem a PD kezd egyre jobban összehangolódni, szóval az elmúlt hetek egy nagyon pozitív csalódás volt számomra.)
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Sziasztok! Szerény személyem az SO oldaláról tud felszólalni.

Én nagyon éltem azokat a pillanatokat, amikor csak az utcán volt egy kisebb csoport, akikhez oda lehetett menni rpzni. Sajnos ez Blaine County-ban nem nagyon megvalósítható, mivel legjobb esetben is csak kamionos konvojba tudnék csatlakozni.
Szerintem is a legnagyobb baj az SOval az hogy kint vannak a semmi közepén, esetleg ha LSben lennétek az segítene a dolgokon? Én mint külsős úgy látom hogy az elég jó megoldás lenne nektek.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Szerintem is a legnagyobb baj az SOval az hogy kint vannak a semmi közepén, esetleg ha LSben lennétek az segítene a dolgokon? Én mint külsős úgy látom hogy az elég jó megoldás lenne nektek.
Jelenleg a map fel lett osztva a PD és az SO között. Ami engem zavar, hogy régebben sokkal nagyobb volt kint az élet, de mióta bekerült az összes szerelőtelep LS-be(Hatalmas fájdalmamra, mert nagyon hasznos volt) kezd kihalni az élet. Minden fontos infrastruktúra LS-ben található, ezárltal arra kötelezve a játékosokat, hogy csak LS-ben mozogjanak.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
100-150 emberre szerintem LS bőven elég, így is alig van player-player kontakt ha csak járkál az ember a városban. Kérdés: Jobb lenne még inkább szétszórni az embereket?
Jelenleg a map fel lett osztva a PD és az SO között. Ami engem zavar, hogy régebben sokkal nagyobb volt kint az élet, de mióta bekerült az összes szerelőtelep LS-be(Hatalmas fájdalmamra, mert nagyon hasznos volt) kezd kihalni az élet. Minden fontos infrastruktúra LS-ben található, ezárltal arra kötelezve a játékosokat, hogy csak LS-ben mozogjanak.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Szerintem is a legnagyobb baj az SOval az hogy kint vannak a semmi közepén, esetleg ha LSben lennétek az segítene a dolgokon? Én mint külsős úgy látom hogy az elég jó megoldás lenne nektek.
Az biztosan segítene a dolgokon, mivel ahogy fentebb is írták, ott van az élet. Én felvállalom, hogy így is bejárok a városba, mert RPzni szeretnék a szerveren, szúrja az a szemét bárkinek is.

ps.: Természetesen Blaine County-ban is lehet találkozni emberrel, ha nagyon nekiáll keresni az ember.
 
Utoljára szerkesztve:

diabolo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Bravon Hayes
Sziasztok! Én például tökre adnék olyat is az SO/PD részéről, mint ami rl is jelen van USA-ban. Például bizonyos bűncselekmények miatt akár halálbüntetést is kaphat az adott illető. Úgy tudnám elképzelni, hogy aki vevő a dologra az ugye kickzik mert death penaltyt kapott. Szerintem sokkal nagyobb lenne így a döntések súlya. Nyílván ezt a PD/SO tudja mivel ők vágják ezt az egész US rendvédelmi témát, hogy miért járna halál büntetés. És aki benne van az ilyesmiben akkor a karaktere ki lenne végezve teszem azt egy rendőr meggyilkolásáért vagy ilyesmiért. Nyílván a rendőr meggyilkolását nem úgy értem, hogy ckt kap az adott rendvédelmi személy, hanem ha meghal mondjuk egy betörésnél vagy valami egy rendőr akkor ő ugyanúgy megy tovább, de ha ezért elkapják az adott illetőt akkor kivégzik őt büntetés képpen. Szerintem tök komoly RP-k lehetnének ebből és lehet jobban átgondolnák az emberek, hogy megéri-e lelőni azt az adott embert.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Sziasztok! Én például tökre adnék olyat is az SO/PD részéről, mint ami rl is jelen van USA-ban. Például bizonyos bűncselekmények miatt akár halálbüntetést is kaphat az adott illető. Úgy tudnám elképzelni, hogy aki vevő a dologra az ugye kickzik mert death penaltyt kapott. Szerintem sokkal nagyobb lenne így a döntések súlya. Nyílván ezt a PD/SO tudja mivel ők vágják ezt az egész US rendvédelmi témát, hogy miért járna halál büntetés. És aki benne van az ilyesmiben akkor a karaktere ki lenne végezve teszem azt egy rendőr meggyilkolásáért vagy ilyesmiért. Nyílván a rendőr meggyilkolását nem úgy értem, hogy ckt kap az adott rendvédelmi személy, hanem ha meghal mondjuk egy betörésnél vagy valami egy rendőr akkor ő ugyanúgy megy tovább, de ha ezért elkapják az adott illetőt akkor kivégzik őt büntetés képpen. Szerintem tök komoly RP-k lehetnének ebből és lehet jobban átgondolnák az emberek, hogy megéri-e lelőni azt az adott embert.
Szóval minden scriptes rablás halálbüntetéssel érne fel. Ezt már elsütötték egy másik szerveren, nem lett jó vége.
 

diabolo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Bravon Hayes
Szóval minden scriptes rablás halálbüntetéssel érne fel. Ezt már elsütötték egy másik szerveren, nem lett jó vége.
Nem feltétlen. Mi például szoktunk betörni házba és számtalanszor ment el mellettünk a rendőr villogva. Ha valaki okosan csinálja a betöréses részt akkor elég nehéz ilyen helyzetbe keveredni.
edit: de így, hogy ezt leírtad igazad van. Ebbe nem gondoltam bele. Vagyis a fejembe volt csak mi nagy ritkán szoktunk házba betörni, autókert vagy boltot meg egyáltalán nem rablunk ki.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Sziasztok! Én például tökre adnék olyat is az SO/PD részéről, mint ami rl is jelen van USA-ban. Például bizonyos bűncselekmények miatt akár halálbüntetést is kaphat az adott illető. Úgy tudnám elképzelni, hogy aki vevő a dologra az ugye kickzik mert death penaltyt kapott. Szerintem sokkal nagyobb lenne így a döntések súlya. Nyílván ezt a PD/SO tudja mivel ők vágják ezt az egész US rendvédelmi témát, hogy miért járna halál büntetés. És aki benne van az ilyesmiben akkor a karaktere ki lenne végezve teszem azt egy rendőr meggyilkolásáért vagy ilyesmiért. Nyílván a rendőr meggyilkolását nem úgy értem, hogy ckt kap az adott rendvédelmi személy, hanem ha meghal mondjuk egy betörésnél vagy valami egy rendőr akkor ő ugyanúgy megy tovább, de ha ezért elkapják az adott illetőt akkor kivégzik őt büntetés képpen. Szerintem tök komoly RP-k lehetnének ebből és lehet jobban átgondolnák az emberek, hogy megéri-e lelőni azt az adott embert.
Sajnos ezt nem tudom támogatni, ennek több negatív hozadéka lenne, mint pozitív. Egyébiránt nem minden államban van halálbüntetés. Elsőnek arról kellene dönteni, hogy legyen-e ilyen. De ha már itt tartunk, hogy megszavazzuk azt, hogy legyen, akkor ne egy PD-s döntse ezt el, hanem egy bíró egy rövidebb tárgyalás alatt, hogy kinek “lógna majd a kötél a nyakában”.. Így azért realisztikusabb is lenne, meg elkerülnénk sok kellemetlen konfliktus IC-OOC. Ilyen döntésben kell egy konzisztens, semleges döntéshozó, nem pedig egy elfogult PD-s, aki mondjuk az akcióban részt is vett.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Sziasztok! Én például tökre adnék olyat is az SO/PD részéről, mint ami rl is jelen van USA-ban. Például bizonyos bűncselekmények miatt akár halálbüntetést is kaphat az adott illető. Úgy tudnám elképzelni, hogy aki vevő a dologra az ugye kickzik mert death penaltyt kapott. Szerintem sokkal nagyobb lenne így a döntések súlya. Nyílván ezt a PD/SO tudja mivel ők vágják ezt az egész US rendvédelmi témát, hogy miért járna halál büntetés. És aki benne van az ilyesmiben akkor a karaktere ki lenne végezve teszem azt egy rendőr meggyilkolásáért vagy ilyesmiért. Nyílván a rendőr meggyilkolását nem úgy értem, hogy ckt kap az adott rendvédelmi személy, hanem ha meghal mondjuk egy betörésnél vagy valami egy rendőr akkor ő ugyanúgy megy tovább, de ha ezért elkapják az adott illetőt akkor kivégzik őt büntetés képpen. Szerintem tök komoly RP-k lehetnének ebből és lehet jobban átgondolnák az emberek, hogy megéri-e lelőni azt az adott embert.
Ezt egyáltalán nem tudom támogatni, PD/SO láthatóan akciót akar, ez pont az ellenkezőjét szülné. Vinnék az embereket a PDsek 0-24 CKra ezért a karakterét senki nem áldozná fel egy 15-20ezres boltrablásért.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Kicsit reflektálnék a korábbi kommentekre.

Én teljes mértékben nyitott vagyok a renvédelem-civil/illegál RP-kre, viszont az ellenkezőjét tapasztaltam eddig nagy esetben. Jobb esetben a két kezemen megtudom számolni azt, hogy hányszor is sikerült nekem, mint rendvédelmis tag egy kis RP-t szereznem a civilekkel, illegálosokkal. Itt a mindennapi esetekre gondolok, nem pedig a kivételekre, eventekre. Sajnos azt kellett észrevennem, hogy sokan pokolian lenézően állnak hozzánk már a legelején egy intézkedésnél.
A lenéző dolgokra külön szeretnék kitérni. Vegyünk példának egy mezei igazoltatást, ami az én esetemben nagyon kevés helyzetben végződik tickettel. Jobban szeretek rpzni és figyelmeztetni az illetőt, felnyitni a szemét legalább IC, mintsem büntetést osztani. Ahogy említettem, nagy probléma van a hozzáállással, hiszen amint meglátják a villogót három opció van érvényben:
  1. Menekülni kezd, mert 10-el túllépte a sebességkorlátot.
  2. Megáll és IC + OOC gondolkodás nélkül bedobja a flegmát.
  3. Alkalmazkodik és karakterhűen fogadja a dolgokat.
Sajnos a tapasztalataim alapján az első kettő szokott a legtöbbször előfordulni egy igazoltatás során.
Olyanra is volt példa, hogy elvetemült módjára, Ken Blocknak érezve magát vitte a fuvart, majd csak beírta ooc-ra, hogy ,, haladjunk már mert lejár a fuvar". Amíg mi ilyen hozzáállást kapunk, addig mi sem tudunk feltétlenül jobbal szolgálni.
Az embereknek pedig azt kell megérteniük, hogy mindannyian emberek vagyunk, nem arra hajtunk, hogy kicsesszünk a másikkal IC, vagy OOC. Nem kötelező azért utálni a másikat, mert ő a rendvédelmi utat választotta.

Ezt a halálbüntetés témát pedig szerintem felejtsük el, tök felesleges lenne.

Ettől függetlenül én személy szerint örömmel olvasom azt, hogy a közösség próbál ötleteket kitalálni, vevőek a közös RP-re.

ps.: Sorry, ha egy kicsit beef jellegű, viszont nem tudok elmenni az ilyen dolgok mellett.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Sajnos ezt nem tudom támogatni, ennek több negatív hozadéka lenne, mint pozitív. Egyébiránt nem minden államban van halálbüntetés. Elsőnek arról kellene dönteni, hogy legyen-e ilyen. De ha már itt tartunk, hogy megszavazzuk azt, hogy legyen, akkor ne egy PD-s döntse ezt el, hanem egy bíró egy rövidebb tárgyalás alatt, hogy kinek “lógna majd a kötél a nyakában”.. Így azért realisztikusabb is lenne, meg elkerülnénk sok kellemetlen konfliktus IC-OOC. Ilyen döntésben kell egy konzisztens, semleges döntéshozó, nem pedig egy elfogult PD-s, aki mondjuk az akcióban részt is vett.
Az például amúgy remek megoldás lenne ha a GOVban lennének ügyvédek, bírók. Sokkal érdekesebb lenne egy-egy nagyobb nyomozás vége, mert vagy a tárgyaláson ha elegendő bizonyítékot mutatnak fel akkor le csukják az illetőt, ha pedig nem tudnak bizonyítékot fel mutatni a rendőrök meg lehetne úszni a börtönt. Plusz ha valaki addig is őrizetben van a társai ki tudják menteni ez plusz egy lehetőség az Illegálnak és PDnek is. Azt nem értem miért nem akar ilyet csinálni a GOV és miért jó az amit jelenleg csinálnak amit most nem mondanék ki, hogy mi. Tárgyalások kellenek a szerverre, így nagyobb RP lehetne, amúgy a házi örizet cuccos is tök jó, erre mondjuk esetleg egy script mehetne, hogy biztos ne szegje meg az illető és amúgy tudok hozzá "ruhát" is mert van nekem a módok között.
Amúgy a tárgyalás azért lenne jó mert látná az Illegál, hogy mennyi beleölt munka van egy nyomozásba, mert jelenleg nem tudunk semmit, csak egyszer jön egy adag PDs és be törik a raktárat el kapják az embereket.
A másik dolog, hogy a kamionosokat ne soroljuk az Rpsek közé amikor a másik kamionos ájulás n fekszik a kamionba ott próbálunk neki segíteni meg mentőt hívunk és ugyanabból a kamionos cégből megérkezik egy másik kamionos és rá fekszik a dudára hogy takarodjunk le az útról mert ő siet. Szóval őket ide ne is soroljuk mert egyik se képes rendes RPre.
Amúgy tetszett például, hogy a BCSO hozott ilyen fegyver mentes programot, úgy érzem amúgy a BCSO próbál az RP felé nyitni jobban, csak igen sajnos kint vannak. Én azt tudnám ajánlani ötletnek, hogy engedjék el Blaine Countryt és lent a gettóban van egy rendőrség legyenek ott és jobban fokuszáljanak a bandákra akik a gettóban élnek, azok se fognak egyből lőni amiatt sem mert az DM. Elő példa volt Busta személye aki oda ment és zaklatta őket és amúgy tiszteltük mert oda jött és amúgy elég jó RPt tolt még az elején, sajnos talán a végén rossz irányba ment a karakter de akkor is ő volt a legnagyobb kontakt az Illegál felé.
A másik a rablások, jelenleg darára megy mind a két oldal felől, én régebben tapasztaltam meg szerintem ezért is van inkább dara, hogy egy túsz ejtést nem akarnak RPzni a PDsek vagyis legalább is nem fontos nekik az életük. Ott inkább el kell fogadni, hogy túsz van és utánna üldözés során le kapcsolni az illegált. Üldözni jó, üldözöttnek is jó lenni és ha nem lövöldözünk egymásra és nem mindenképp arra megyünk hogy kilükjük a másikat akkor ott az számítana milyen jól vezetsz és ez jobb mint darálni az utolsó emberig.
Ha nyitott egymás felé a két fél akkor sokkal több érdekes RP születhet, mert sajnos kezdetek óta van egy ooc harag egymással szemben, de ha össze fogunk megtudjuk változtatni ezt! Egy közösség vagyunk, együtt játszunk, próbáljunk meg egymáshoz igazodni!
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Legelőször is, a halálbüntetést egyáltalán nem preferálom. Akkor szerintem nem lenne hcrp, meg karaktervezetés a szerveren, mert bármikor konkrétan elvehetik tőled a munkádat.

Ami fontosabb ennél, hogy habár a BCSO-tól kaptunk visszajelzést, amit hálás szívvel köszönünk is, addig a PD felől aligha jött valamicske respond. És ezt csak közösen tudjuk megoldani :)
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:393
find out ic
PD felől aligha jött valamicske respond.
Szia. Igazából elkezdtem többször is írni én is, mint LSPD tag. Viszont gyakran félbehagytam. Felettem jaden leírta azt, amit én is szerettem volna. Gyakran a közösség hozzáállása miatt nem olyan nyitottak az emberek, mint azt megengedhetnék maguknak. Számtalanszor volt már adminügyem azért, mert valaki okosabbnak gondolta magát, mint a kézikönyvünk, és OOC ügyet kellett csinálnia az IC-ből.

Én személy szerint nyitott vagyok az interakcióra a playerekkel, emberi módon természetesen. Valószínűsítem, hogy az állomány nagyobb része is így van vele. Nem egyszer volt már, hogy leültem valakivel RP-zni, mert odajött a járőrautóhoz. Legyen az bandás, mafiózó, vagy egy átlag civil. Sokunk nyitott rá, viszont ehhez a közösség is kell.

Az ötletelésbe nem igazán szállnék be, nem vagyok benne valami jó. De azt elmondhatom, hogy a legtöbb rendvédelmis szivesen interaktál, vagy RP-zik bárkivel.

Viszont a többi hozzászólás után is szabadon kijelenthetem, ameddig lenézően kezelnek bárkit, mert egyenruha van rajta, vagy villogó van a kocsin, addig ne várják a sült galambot.
Itt hatalmas tisztelet a kivételnek, azoknak akik képesek emberként kezelni a másikat. Királyak vagytok.
 
Utoljára szerkesztve:

diabolo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Bravon Hayes
Igazából ehhez még talán annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem feltétlen azért flegmák az emberek IC/OOC a rendvédelmisekkel, mert nekik feltétlen ehhez lenne kedvük. Sajnos már tapasztaltam olyat a saját bőrömön, hogy eldobtam IC egy csikket erre a rendőr mondta, hogy vegyem fel és dobjam ki. Nem tettem. Mi volt az egész vége? 30 perc jail mert nem követtem az utasítást. Azt azért meg kell hagyni, hogy elég poénos a csikkes téma. Más 4 indokra kapott 10 percet a frakcióból. Én erre a sztorira kaptam 30 percet. Szóval mielőtt elkezdjük vádolni a játékosokat a flegmáskodással szerintem nézzük meg az okát mi lehet az. Amúgy meg engem annyira nem érintett meg az a 30 perc, de lehet másnak ez soknak tűnhet. Én ugyanúgy normálisan és karakteremnek megfelelően bánok a rendőrökkel IC.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó