ReLay --> ArT

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
panaszkonyv.png

Neved:ReLay
Adminisztrátor(ok) neve: ArT
Panasz oka: Jogtalan szankció
Panasz kifejtése: ArT a mai nap folyamán 11:17-kor kitiltott a szerver játékosbázisából "Közösségbomlasztás" indokkal. Nos. Kérdésem a következő, illetve a panaszom oka is. Hol és mikor bomlasztottam eme szerver közösségét? Discordon csevegőben sem volt semmi olyan megszólalásom. Tény, hogy elszórakozom a más emberekkel ott, de nem hiszem, hogy sértettem a szabályzatot. :) Ezzel a szankcióval megint csak az bizonyosodik amit leírtam neked mielőtt leadtam. Szóval kérlek, fejtsd ki / fejtsétek ki, hogy én is értsem.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Köszönöm a választ. :)
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]Üdv, a képeket amit beküldtél azon konkrétan semmi nincs és nem is ezért lettél kirakva.
A volt admin társaidtól nem egyszer hallottam, hogy nem normális amit csinálsz a csevegőben az adminod leadása után. Nem most kezdődött nálad ez a mémelés igazából, még adminként is volt rá példa nem egyszer, hogy szép megjegyzéseket írtál az embereknek a csevegőbe. Gondolom mindezt azért tetted, mert grindernek minősítetted be őket és úgy voltál vele, hogy hát miért ne szabadna ezt neked. Nem gondolom, hogy ezt kéne mutatni a játékosok felé volt 5-ös adminként.
Eddig a szervert képviselted, míg adminként tevékenykedtél, miután leadtad pedig elkezdtél kifigurázni, sértegetni embereket és még mémelni is a szervert. Sok volt amit már megengedtél magadnak, így jobbnak láttam, hogy megváljunk tőled.
Itt egy kis morzsa az utóbbi egy hetes csevegős pályafutásodból.
rKieWWd.jpg

3HMlrJI.png

6cpZq1O.png

Bh9cmMB.png

nYHCEk3.png

WPfCFxw.png
[/FA]
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Tehát akkor szerinted bomlasztottam a közösséget azzal, hogy jót beszélgettem és szórakoztam a szerver játékosaival? Ahogy én látom, nem címeztem senki felé semmilyen negatív üzenetet, poénkodtunk TÖBBEN is. De lehet rossz a szemem, nem tudom. Továbbra is fennáll a kérdésem, hogy miért is lettem kirakva a szerverről ezek miatt? Mert konkrét magyarázat, illetve bizonyíték nem érkezett. Mindössze annyit raktál ide be, hogy csevegtem a csevegőbe és néhol poénkodtunk. Lehet rosszul érzem, de véleményem szerint ez egy kisebb bosszú részedről, mert végre találtál "fogást" rajtam, csak ez ilyen semmilyen. Két külön platformról beszélünk - van eset mikor DC miatt is tiltásra kerül az illető, de nem egy ilyen miatt - és az érintett kliensen "csak" egy 12 órás mute-al lettem szankcionálva. Nem értem az összefüggést. Nem fordítva kellett volna kiosztani azt a bizonyos szankciót? A szerveren nem követtem el semmi szabályzat ellenest. :) Amiket jelenleg leírtam csevegőbe akkor lenne mémelés, ha tényleg beleakarod látni. Egyik felet sem bélyegeztem meg trágár szavakkal.

miután leadtad pedig elkezdtél kifigurázni, sértegetni embereket és még mémelni is a szervert.
Mivel mémeltem a szervert? Pár dolgot írtam, hogy ezt meg azt fogom csinálni. Nem töközhetek? Nem dartsozhatok? Nem kamionozhatok?

mert grindernek minősítetted be őket
Úgy vélem, hogy nem akasztottam senkire sem ilyen jelzőt. :) Tehát olyan dologgal vádolsz, illetve adtad a szankciót ami meg sem történt. Megint.
 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Tehát akkor szerinted bomlasztottam a közösséget azzal, hogy jót beszélgettem és szórakoztam a szerver játékosaival? Ahogy én látom, nem címeztem senki felé semmilyen negatív üzenetet, poénkodtunk TÖBBEN is. De lehet rossz a szemem, nem tudom. Továbbra is fennáll a kérdésem, hogy miért is lettem kirakva a szerverről ezek miatt? Mert konkrét magyarázat, illetve bizonyíték nem érkezett. Mindössze annyit raktál ide be, hogy csevegtem a csevegőbe és néhol poénkodtunk. Lehet rosszul érzem, de véleményem szerint ez egy kisebb bosszú részedről, mert végre találtál "fogást" rajtam, csak ez ilyen semmilyen. Két külön platformról beszélünk - van eset mikor DC miatt is tiltásra kerül az illető, de nem egy ilyen miatt - és az érintett kliensen "csak" egy 12 órás mute-al lettem szankcionálva. Nem értem az összefüggést. Nem fordítva kellett volna kiosztani azt a bizonyos szankciót? A szerveren nem követtem el semmi szabályzat ellenest. :) Amiket jelenleg leírtam csevegőbe akkor lenne mémelés, ha tényleg beleakarod látni. Egyik felet sem bélyegeztem meg trágár szavakkal.


Mivel mémeltem a szervert?


Úgy vélem, hogy nem akasztottam senkire sem ilyen jelzőt. :)
Játékosoktól és adminoktól is az elmúlt napokban azt halljuk, hogy ők sem értik azt, amit leművelsz / leműveltek DC-n. Volt adminként, főleg egy magas rangú volt adminként nem így kéne viselkedj. Én is töröltem már DC-n hozzászólásodat, mert már nekem is elegem lett, hogy a csevegőben szét trollkodod, mémeled a szervert, a játékosokat.
Ezek után miért akarsz játszani a szerveren, de komolyan? Szerinted ez megfelelő viselkedés? Érdekes módon a szerver életében eddig számos olyan szituáció volt, ahol egy adminisztrátortól megváltunk vagy leadta. És még akiktől mi váltunk meg, azok sem csináltak ilyet, mint te most.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Játékosoktól és adminoktól is az elmúlt napokban azt halljuk, hogy ők sem értik azt, amit leművelsz / leműveltek DC-n. Volt adminként, főleg egy magas rangú volt adminként nem így kéne viselkedj. Én is töröltem már DC-n hozzászólásodat, mert már nekem is elegem lett, hogy a csevegőben szét trollkodod, mémeled a szervert, a játékosokat.
Ezek után miért akarsz játszani a szerveren, de komolyan? Szerinted ez megfelelő viselkedés? Érdekes módon a szerver életében eddig számos olyan szituáció volt, ahol egy adminisztrátortól megváltunk vagy leadta. És még akiktől mi is váltunk meg, azok sem csináltak ilyet, mint te most.
Csak a zenémet törölted. Nem tudom az miért volt trollkodás, hogy beküldtem a Máté Pétertől az Egyszer véget ér című számát.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Nem, nem tudom. Az, hogy a közösséggel elszórakozom a csevegőben, nem fog felérni se közösségbomlasztásnak, se trollkodásnak, se mémelésnek. Na mindegy. Az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Látod, ez is egy ékes példája a viselkedésednek. Ha majd átgondoltad, és rájöttél, hogy hogyan lenne helyes viselkedned, főleg egy volt adminhoz képest, nyiss UB kérelmet. Ezt itt most zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó