Raiden Nierling ------> Clementine Maulet

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
panaszkonyvj.png

Neved: Raiden Nierling
Játékos(ok) neve: Clementine Maulet
Panasz oka: Nonrp, HCRP karaktertévesztés
Panasz kifejtése: Mint leírta Shawky a karakter történetében a karakterének aka Clementine Maulet-nek van GAD és Demofóbiája, mindkettő akadályozza mind a szocializálást mind a tömegek közt menetelt. Amit már az első résznél mondhatni feldönt, az indoka a történetben hogy elszív egy füves cigit ami miatt "könnyebb* tömeg közé menni, ami szerinted teljesen hülyeség. Fóbiát max csökkentheti, a GAD-ot meg egy füves cigivel nem lehet csökkenteni átmenetileg sem. Szóval itt mar ezzel egy nagy nagy gond van a sztoriban. Illetve hogy azért találkozol emberekkel és beszélgetsz velük, ami ugyanúgy tök könnyen megy ahhoz képest hogy nem tudsz szocializálódni annyira, bulikba jár meg ide oda ahol lehet nagy tömeg es van is. Minap valamikor volt egy bejelentés hogy törnek egy házat, majd amikor Clementine ott volt, leugrott egy j6 4-6 méter magas házról, ahol elmondása szerint volt egy ponyva, am igaz is, csak az egyetlen gond hogy az a ponyva nem nagyon van kihajtva.
Ami szerintem nem igazin fogja fel az esést, meg ahhoz képest hogy egy törékeny félős lány karaktere van, eléggé merész. Majd miután leugrott tok nyugodtan tovább megy es amikor en kiérkeztem es egy Mp5-t tartottam a fejéhez, majd amikor azt elraktam egy pisztolyt fogtak rá végig tök nyugodtan köszönt azzal hogy szép estét, illetve amikor felszólítottam hogy tegye fel a kezeit mondta hogy csak egy barátjánál volt, ismét felszólítottam, ismét tök nyugodtan megkérdezte csak hogy miért lenne az fontos. Majd amikor a falhoz parancsoltam ruházat átvizsgálás miatt, elővett egy sokkolót amivel megpróbál lesokkolni, majd elrakja és egy Heckler 8 Koch P7M10 MK2 fegyvert is elővesz, miután elkezd menekülni a motorjához ami meg nem igazán illik a félős lány karakterbe, majd utána elmenekül a motorral. Itt a f6 probléma hogy még egy nem félős ember se lenne ennyire nyugodt ha egy fegyvernek a csöve nézne felé. Nem hogy egy elméletileg félős lány.
Bizonyíték (kép, log, videó):
https://pastebin.com/SwCRVhvg
Megjegyzés: GAD: Generalized anxiety disorder. Antiszociális, nem bírja a tömegeket 6s a személyeket, ezért megnehezíti teljesen a szociális kapcsolat kiépítését. Mitralis Prolapsus: szívdobogás érzés, magas pulzus, szívzörej, korai szívverés, szív összeomlás extrém sportűzésnél napi szinten/túlzott túlterhelés. Sovány, mellkasi fajdalim, szapora szívverés, fáradékony.
Demofóbia: félelem a tömegtől, téliszony és klausztrofóbia társulhat hozzá.
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Köszönöm szépen! Gratulálok hogy 13 nap alatt sikerült összeírni a PKt. Egyébként még egy olyan kérdésem lenne majd hogy ha éles fegyver volt nálam miért próbáltatok többször is sokkolni? Emellett köszönöm a videó sértő címét. Várom a bírálót.
UI: Veszíteni tudni kell 😉 Köszönöm hogy mikor feladtam magam a rendőrségen a fejemhez fogtad a sokkolót.
 
Utoljára szerkesztve:

𝚋𝚕𝚞𝚗𝚝

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:140
🌴
Qa9fDKT.png

A címválasztás tökéletes. Én a helyedben ezt nem így csatoltam volna.
Illetve nem igazán értem, hogy miért az rp után két hétre nyitsz pkt.
A videón alapvetően látszik is, hogy nem direkt ugrott le a háztetőről (saját vélemény, nem tudom igazából, hogy történt).
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Köszönöm szépen! Gratulálok hogy 13 nap alatt sikerült összeírni a PKt. Egyébként még egy olyan kérdésem lenne majd hogy ha éles fegyver volt nálam miért próbáltatok többször is sokkolni? Emellett köszönöm a videó sértő címét. Várom a bírálót.
UI: Veszíteni tudni kell 😉 Köszönöm hogy mikor feladtam magam a rendőrségen a fejemhez fogtad a sokkolót.
Ha nagyon akartam volna aznap 2 perc alatt megírhattam és kiraktam volna a PK-t. Illetve én gondosan végig jártam a karaktered háttér történetét, és gondosan végig olvastam a betegségeid hogy hogyan kezelhető és milyen tünetei vannak, illetve a videó felvételt nem én készítettem előre jelzem, én csak össze szedtem minden információt, és körül jártam mindent, hogy úgy nyithassak panaszt hogy tudom miről beszélek, és ne hogy semmi tudással, semmi utána járással csak úgy nyitottam hasamra ütve. De sajnálom ha ez neked gondot okoz.
UI: Nem tudom hogy a IC dolgokat miért írod ide egy ooc pk-hoz.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Sziasztok! A PK-t én fogom kezelni!

Egyenlőre a PK-t indító féltől várom a választ arra, hogy volt-e jelen több tag az eseten? Ha igen, kik?
Ugyanis erre választ kellene kapnunk. Log, videó és minden ami segít az ügy előre haladásában oszd / osszátok meg velem.
Egyébként még egy olyan kérdésem lenne majd hogy ha éles fegyver volt nálam miért próbáltatok többször is sokkolni?
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Sziasztok! A PK-t én fogom kezelni!

Egyenlőre a PK-t indító féltől várom a választ arra, hogy volt-e jelen több tag az eseten? Ha igen, kik?
Ugyanis erre választ kellene kapnunk. Log, videó és minden ami segít az ügy előre haladásában oszd / osszátok meg velem.
Ott volt vagy 5 egység helit beleértve, 2 egység annál az oldalnál ahol én is. Sequel Gray volt mögöttem a másik egységként. Helikopterben volt Connor McKenzie és Bogdan Szarajev, illetve a többi egységek a másik oldalt. A sokkoló azért azzal próbáltalak mert te elővetted a fegyvert de nem lőttél vele, utána sokkolóval próbáltál te is lesokkolni, az a neked sok alkalom 4 darab volt. Illetve elvan nekünk mondva hogy amíg a másik fél nem lő az éles lőfegyverrel, addig mi sem lőhetünk éles lőfegyverrel. Ezért több értelme van sokkolóval egy futó embert megpróbálni lesokkolni mint egy éles fegyverrel a kézve rohangálni utána.
Mögöttem a videóban aki látszik az Sequel Gray
Akik a helikopterben voltak azok Connor McKenzie és Bogdan Szarajev
Majd akik a tetőre mentek fel kettő rendőr ha jól tudom Nadine Clamp és Lori Patterson. De ez nem biztos.
Ez miatt vonultunk ki: [20:11:42] [Bejelentés] Egy ház feltöréséről egy bejelentés érkezett. Menjetek a helyszínre. ((/gpshouse 2223))
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
A sokkoló azért azzal próbáltalak mert te elővetted a fegyvert de nem lőttél vele, utána sokkolóval próbáltál te is lesokkolni, az a neked sok alkalom 4 darab volt.
Amit beküldtél logot mást mutat.
[20:14:58] Clementine Maulet lassan a falhoz kezd lépni.
[20:15:06]
Clementine Maulet elővesz egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:11] Raiden Nierling elővesz egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:12]
Clementine Maulet elrak egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:14] *** Clementine Maulet elővesz egy fegyvert. (Heckler & Koch P7M10 MK2)


Tehát most vagy a logod nem jó, vagy az hibádzik amit most ide leírtál.
-​
Illetve elvan nekünk mondva hogy amíg a másik fél nem lő az éles lőfegyverrel, addig mi sem lőhetünk éles lőfegyverrel. Ezért több értelme van sokkolóval egy futó embert megpróbálni lesokkolni mint egy éles fegyverrel a kézve rohangálni utána.

Erre pedig konkrétan van egy szabálypont.
"Nem engedélyezett sokkoló használata, ha a másik játékos kezében éles lőfegyver van. Ez alól kivétel, ha a sokkolót tartó személy ráfogja a sokkolót a másik játékosra és az ennek hatására vesz elő fegyvert. Ekkor nem várható el, hogy a sokkolót tartó személy gyorsan fegyvert cseréljen [akár le is RP-zze]. Ilyen esetben a sokkolandó személynek a fegyver elővétel és elsütés között legalább 3 másodperces reakcióidőt kell hagynia. Ha a sokkolni kívánt fél vízben tartózkodik, abban az esetben tilos sokkolót alkalmazni."

A kérdéseim a következők:
Clementine próbált tűzharcba keveredni veletek miután elővette a fegyvert vagy egyből elfutott a motorjához és ló hátra pattant?
Csak te lőttél sokkolóval vagy mások is?
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Amit beküldtél logot mást mutat.
[20:14:58] Clementine Maulet lassan a falhoz kezd lépni.
[20:15:06]
Clementine Maulet elővesz egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:11] Raiden Nierling elővesz egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:12]
Clementine Maulet elrak egy fegyvert. (Sokkoló)
[20:15:14] *** Clementine Maulet elővesz egy fegyvert. (Heckler & Koch P7M10 MK2)


Tehát most vagy a logod nem jó, vagy az hibádzik amit most ide leírtál.
-​


Erre pedig konkrétan van egy szabálypont.
"Nem engedélyezett sokkoló használata, ha a másik játékos kezében éles lőfegyver van. Ez alól kivétel, ha a sokkolót tartó személy ráfogja a sokkolót a másik játékosra és az ennek hatására vesz elő fegyvert. Ekkor nem várható el, hogy a sokkolót tartó személy gyorsan fegyvert cseréljen [akár le is RP-zze]. Ilyen esetben a sokkolandó személynek a fegyver elővétel és elsütés között legalább 3 másodperces reakcióidőt kell hagynia. Ha a sokkolni kívánt fél vízben tartózkodik, abban az esetben tilos sokkolót alkalmazni."

A kérdéseim a következők:
Clementine próbált tűzharcba keveredni veletek miután elővette a fegyvert vagy egyből elfutott a motorjához és ló hátra pattant?
Csak te lőttél sokkolóval vagy mások is?
Az én logomban nincs benne mivel elkezdet elfutni és csak egy pillanatra vette elő gondolom a pisztolyt majd egyből váltott vissza sokkolóra mivel amikor futott próbált rámlőni a sokkolóval közben. Csak én sokkoltam mert nem lőtt élessel és gondolom lehet véletlenűl is vette elő a pisztolyt, illetve nem az volt a célom hogy lelőjem utána ennyi legyen az egész hanem hogy előállítsuk.
1. Nem, nem használt éles lőfegyvert ránk, nem lőtt ránk éles lőfegyverrel, a motorja felé menekült amint elővette a sokkolót.
2. Én biztos hogy sokkolóval lőttem, a mögöttem lévő embernél nem tudom hogy milyen fegyver volt.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Az én logomban nincs benne mivel elkezdet elfutni és csak egy pillanatra vette elő gondolom a pisztolyt majd egyből váltott vissza sokkolóra mivel amikor futott próbált rámlőni a sokkolóval közben. Csak én sokkoltam mert nem lőtt élessel és gondolom lehet véletlenűl is vette elő a pisztolyt, illetve nem az volt a célom hogy lelőjem utána ennyi legyen az egész hanem hogy előállítsuk.
1. Nem, nem használt éles lőfegyvert ránk, nem lőtt ránk éles lőfegyverrel, a motorja felé menekült amint elővette a sokkolót.
2. Én biztos hogy sokkolóval lőttem, a mögöttem lévő embernél nem tudom hogy milyen fegyver volt.
@Hevele Megkaptad a választ.
Én viszont várom a te válaszod arra a kérdésemre, hogy szeretted volna használni a lőfegyvert vagy véletlenül vetted elő? Ahogy látod @Lawiet elmondása szerint váltottál is vissza sokkolóra és azzal kezdtél el lőni rá / rájuk.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
@Hevele Megkaptad a választ.
Én viszont várom a te válaszod arra a kérdésemre, hogy szeretted volna használni a lőfegyvert vagy véletlenül vetted elő? Ahogy látod @Lawiet elmondása szerint váltottál is vissza sokkolóra és azzal kezdtél el lőni rá / rájuk.
Megpróbáltam lesokkolni hogy előnyt szerezzek a futásnál, mivel láttam hogy a társa aki a kocsi mögött állt már nem céloz felém kb 5-10 másodperce. Aztán váltottam sokkolóról éles fegyverre, még a motorra fegyverrel a kezembe ültem fel. Amennyiben szükséges lett volna, és nem tudok elmenekülni akkor használtam volna a fegyvert, azért is váltottam át rá.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Megpróbáltam lesokkolni hogy előnyt szerezzek a futásnál, mivel láttam hogy a társa aki a kocsi mögött állt már nem céloz felém kb 5-10 másodperce. Aztán váltottam sokkolóról éles fegyverre, még a motorra fegyverrel a kezembe ültem fel. Amennyiben szükséges lett volna, és nem tudok elmenekülni akkor használtam volna a fegyvert, azért is váltottam át rá.
A fegyvert mikor vetted elő pontosan? Futás közben vagy a motorra való felszállás előtt? Mikor lőttek rád sokkolóval?
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
A fegyvert mikor vetted elő pontosan? Futás közben vagy a motorra való felszállás előtt? Mikor lőttek rád sokkolóval?
Lőttem egyet sokkolóval ami félre ment, ekkor kezdtem el futni mivel a hátsó rendőr elkezdett élessel lőni rám. Futás elkezdésekor/közben cseréltem fegyvert. Bőven futás közben lőtt még rám sokkolóval, mikor már majdnem a motornál voltam ami mellé ment. Pontosan 20:15:15kor cseréltem fegyvert, 20:15:38kor is még sokkolni próbált
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Mellékelt videón hallani hogy elsüti a sokkolót 20:15:38kor , valamint látni hogy 20:15:45kor cseréli le MP5re
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Elnézést utólag vettem észre hogy előtte is megpróbált még sokkolni 20:15:28kor, mikor már 13 másodperce futottam előle pisztollyal a kezemben.
Videó elején hallani mielőtt befordulok
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Egyébként még egy olyan kérdésem lenne majd hogy ha éles fegyver volt nálam miért próbáltatok többször is sokkolni? Emellett köszönöm a videó sértő címét. Várom a bírálót.

Kicsit tisztázzuk a helyzetet. Erre a helyzetre teljesen jól reagált a PD. Nem kötelesek elő venni rád élest. Ezt alátámasztja a szabályzat is.

"Ez alól kivétel, ha a sokkolót tartó személy ráfogja a sokkolót a másik játékosra és az ennek hatására vesz elő fegyvert. Ekkor nem várható el, hogy a sokkolót tartó személy gyorsan fegyvert cseréljen [akár le is RP-zze]. Ilyen esetben a sokkolandó személynek a fegyver elővétel és elsütés között legalább 3 másodperces reakcióidőt kell hagynia. "

Tehát "élvezte a kivételt" a szabályzat alól.

Viszont te elég erősen ellentmondtál a karakterednek többször is. Egy félénk lány, aki betegségekkel küzd. Szívbetegség (talán abból is a legrosszabb), antiszocialitás stb. Ez mind le van írva a karaktered lapjában. Ezen az eseten mégis szinte egy terminátor karaktert hoztál, aki tetőn ugrál / mászik. Teljes mértékben nem érdekli, hogy a rendőrök fegyvert fogva ordítanak rá, hogy tegye fel kezeit s hasonlók. A ráadás még, hogy el is menekül a rendőrök elől fegyvert / sokkolót fogva a kezében. Kicsit túl toltad ezt.

Adminisztrátor hozzászólás
A Panaszkönyvet jogosnak ítélem el, a szankciód osztom. Illetve @Lawiet ne hetekkel később nyissunk ezentúl PK-t egy ügyre.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó