Privát sziget / Magánbirtok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rivera «

Ötleted leírása

» Ugye bár mindenki emlékszik MTAról a szigetekre illetve magánbirtokokra amiket PPből lehetett venni, saját zárható kapuval. Szívesen látnám ezt a szerveren és ott a saját birtokon lehetne menőket RPzni «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Én biztosan vennék és még sokan mások. «



 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Emberek pls, hol vagyunk már megint? Nem veszitek észre, hogy egyre rosszabb - rosszabb dolgokat dobnak fel xy playerek a szervernek? Már nem rosszból, de most akkor mit is "RP-zünk"?? Már, ha RP-znek egyáltalán. Talán 3 éve volt, hogy TS-re felment kb 50-60 ember és @Legend sorolta fel azoknak a playereknek a vagyonát akik arra szavaztak akkoriban, hogy "nincs gazdaság, legyen több minden bla-bla..blaa" és amikor meg lettek kérdezve ezek az emberek full csöndben ültek és egy apró hang nem hagyta el a szájukat azzal kapcsolatban amire épült konkrétan a beszélgetés. Most, ha csinálna a szerver vezetősége ismét egy ilyet, akkor hány ember lépne elő ezekkel a szavakkal ugyanúgy? Gondolom azok nem mernének egy szót mondani sem akiknek a nevén van 30-100 autó(mert van ilyen player) van mellette 0-100.000.000$ a bankszámlá(i)n.. Akik az RP-re törekedtek azokat elűzték a sok hülyeséggel és miegymással, csak ezt persze azok nem veszik észre aki(k) miatt ez történt. Hol van az, hogy RP-re törekednek az emberek, vagy olyan témát dobnak fel ötletként, hogy az - az összes player számára nyereséges legyen minden oldalról. Nem a pénz az első, de hát kinek mi. Van olyan aki szerint megéri az, ha van 50 autód legalább(ez olyan, mint egy kezdőcsomag lassan) plusz mindezek mellett sok - sok pénz, ötvenféle pénzszerzési módszer. De kinek mi. Kezdenek eltűnni a rétegek a szerverről ahol még talán RP folyt.. :'D
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Üdvözletem! A felesleges, illetve vicceskedő kommentek törölve lettek. Ne térjünk el a tárgytól. A továbbiakban figyeljetek oda, hogy a témának megfelelően fejtsétek ki a véleményeteket.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
@Brownie Ne haragudj de az RP Quality Managementes hozzászólásom miért is vicces, és lett törölve?
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Visszatérve a témára, akik nem támogatják, megkérdezném mi a különbség egy privát birtok és egy egyedi kocsi között? (Egyik bent van, másikat leszavaztátok) Mivel ad kevesebbet a birtok mint az egyedi kocsi?
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Sziasztok! Aki birtokosdit akar játszani, annak ott van Richman, Vinewood Hills és Vespucci Canals csodás házai (+ Paleto Bayben is akad egy-kettő nagyobb ház). Ez az ötlet sajnos ismételten felesleges, RP lehetőségek szempontjából megint szinte semmit sem ér, illetve nagyjából csak a gazdagRP-t meg a grindolást lendítené még előrébb. Inkább azon kéne elgondolkozni, hogy sokan miért nem játszanak már itt és hogy milyen rendszereket kéne átdolgozni (a felfogással egyetemben) ahhoz, hogy minőségibb és komolyabb RP szituációk és karakterek alakuljanak ki.
UI: Az MLO-k miatt igenis kevesbb az fps és ameddig az egyedi kocsi a szerver fenntartásában létfontosságú és annyira nem is élményromboló, addig ezek a mapolt birtokok biztos, hogy nem hatnának kedvezően a szerverre.

[mod] Megértem az indulatokat és a kissé fun kommenteket is, viszont még mindig vannak ezen a fórumon szabályok. Ha értelmesen le vannak írva a problémák, azért nyilván senki sem lesz szankcionálva. Peace [/mod]
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Ezek az ötletek egyszerűen olyannyira a mennybe juttatnak, hogy azt leírni sem tudom. Az egyszerű reakció erre:

  • XDDDD

A kevésbé egyszerű reakció.. Miért is van erre szükség? Te őszintén kiPP-znél ennyi pénzt egy ilyen felesleges, otromba, gazdagrp-s szösszenetért? Ha igen, kérlek térj vissza MTA-ra, ott díjazza a közösség. GTA V-ön kevésbé. Szerintem semmivel sem leszel menőbb. Ha pedig annyi pénzed van, hogy ilyenekre költsd, kérlek keress fel, szívesen megadom a számlaszámomat, nálam jobb helyen lenne.

Szívesen látnám ezt a szerveren és ott a saját birtokon lehetne menőket RPzni

Ez pedig a tipikus szöveg az RP képtelenség burkolására. Nyilván rengeteget RP-znél a birtokod hatalmas, a teljesség igénye nélkül abszolút kihasználatlan területén. Gondolom MTA-n is rengeteget, minőségit RP-znek rajta. Engedd el barátom, itt erre nincs szükségünk.
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Ezek az ötletek egyszerűen olyannyira a mennybe juttatnak, hogy azt leírni sem tudom. Az egyszerű reakció erre:

  • XDDDD

A kevésbé egyszerű reakció.. Miért is van erre szükség? Te őszintén kiPP-znél ennyi pénzt egy ilyen felesleges, otromba, gazdagrp-s szösszenetért? Ha igen, kérlek térj vissza MTA-ra, ott díjazza a közösség. GTA V-ön kevésbé. Szerintem semmivel sem leszel menőbb. Ha pedig annyi pénzed van, hogy ilyenekre költsd, kérlek keress fel, szívesen megadom a számlaszámomat, nálam jobb helyen lenne.



Ez pedig a tipikus szöveg az RP képtelenség burkolására. Nyilván rengeteget RP-znél a birtokod hatalmas, a teljesség igénye nélkül abszolút kihasználatlan területén. Gondolom MTA-n is rengeteget, minőségit RP-znek rajta. Engedd el barátom, itt erre nincs szükségünk.
Hát bocsánat de én szeretem támogatni azt a szervert ami olyan sok jó órát adott az életembe. És ez is egy módja.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Visszatérve a témára, akik nem támogatják, megkérdezném mi a különbség egy privát birtok és egy egyedi kocsi között? (Egyik bent van, másikat leszavaztátok) Mivel ad kevesebbet a birtok mint az egyedi kocsi?
Elég sok érvet fel tudnék hozni ide, mivel nem ugyan az, de egyébként szerintem elég, ha annyit mondok, hogy nem csak szupersport kocsit lehet egyedibe venni.

Edit: Hogy példát mondjak, régen nem volt bent a Ruiner és én nagyon szerettem volna, ezért többször is kértem a bekerülését. Úgy emlékszem egy tuningja bugolt és azért nem került be eleinte. Szóval anno akár azt is ki lehetett volna egyediztetni például.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Visszatérve a témára, akik nem támogatják, megkérdezném mi a különbség egy privát birtok és egy egyedi kocsi között? (Egyik bent van, másikat leszavaztátok) Mivel ad kevesebbet a birtok mint az egyedi kocsi?
Sajnálom, hogy ezt le kell írnom ilyen csúnyán, de egyik sem ér annyit, hogy feltölteném xy ft-ot érte csak, hogy egyedi autóm/házam/tök tudja mim legyen.. Mivel leszek több, ha nekem ezek közül egyik is van? Nem lesz nagyobb a p#cs tőle szerintem. GazdagRP meg nem itt van.. Mind a kettő dolog szart se ér, de komolyan.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Sajnálom, hogy ezt le kell írnom ilyen csúnyán, de egyik sem ér annyit, hogy feltölteném xy ft-ot érte csak, hogy egyedi autóm/házam/tök tudja mim legyen.. Mivel leszek több, ha nekem ezek közül egyik is van? Nem lesz nagyobb a p#cs tőle szerintem. GazdagRP meg nem itt van.. Mind a kettő dolog szart se ér, de komolyan.
Sajnálom, hogy ezt le kell írnom... De sajnos ITT gazdagRP van már... Mindenki annyira tele van, hogy az elmondhatatlan. A játékosok nem vevőek a minőségibb szerepjátékra, mert csak a grind, a grind és a grind megy. Ha RP-zni kell, akkor már minden probléma van és senkinek nincs kedve semmihez. Erre egy példa: "Nem farmozok, mert RPzni kell"... Akkor mégis mi a francnak van itt? Tudom ez a téma nem ide illik. Azt is tudom, hogy nekem is van jó pár millióm és kocsim, de félre bírtam rakni őket. Mert ha a realitást és a józan ész elvét vesszük alapul, akkor egy Officer 1 nem szupersporttal fog járni, nem a GN-be lakik és még sorolhatnám. Persze mindenre rá lehet húzni, hogy örököltem, apué, anyué, macskámé. Szóval ebbe a környezetbe már lassan belefér a magánrepülőgép is meg már mit tudom én mi. Nyugodtan lehet kövezni. :)
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Sajnálom, hogy ezt le kell írnom... De sajnos ITT gazdagRP van már... Mindenki annyira tele van, hogy az elmondhatatlan. A játékosok nem vevőek a minőségibb szerepjátékra, mert csak a grind, a grind és a grind megy. Ha RP-zni kell, akkor már minden probléma van és senkinek nincs kedve semmihez. Erre egy példa: "Nem farmozok, mert RPzni kell"... Akkor mégis mi a francnak van itt? Tudom ez a téma nem ide illik. Azt is tudom, hogy nekem is van jó pár millióm és kocsim, de félre bírtam rakni őket. Mert ha a realitást és a józan ész elvét vesszük alapul, akkor egy Officer 1 nem szupersporttal fog járni, nem a GN-be lakik és még sorolhatnám. Persze mindenre rá lehet húzni, hogy örököltem, apué, anyué, macskámé. Szóval ebbe a környezetbe már lassan belefér a magánrepülőgép is meg már mit tudom én mi. Nyugodtan lehet kövezni. :)
Teljesen egyet tudok veled érteni Relay. De kinek mi ugye.. gazdagerpégazdagerpé tuc-tuc-tuc. :)))) (félre értés ne essék, de tényleg majdnem minden 2. playernek akkora vagyona van, mint régen 10-15 embernek összetéve) kérdem én. Minek kell valakinek közel 50-60 autó, ha csak egyet használ belőle átlagosan? :cry:
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó