Privát sziget / Magánbirtok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rivera «

Ötleted leírása

» Ugye bár mindenki emlékszik MTAról a szigetekre illetve magánbirtokokra amiket PPből lehetett venni, saját zárható kapuval. Szívesen látnám ezt a szerveren és ott a saját birtokon lehetne menőket RPzni «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Én biztosan vennék és még sokan mások. «



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Ha ez is olyan jó és atomdrága lesz mint a Yacht akkor ne.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Mivel tenne hozzá ez a szerverhez? Alapjáraton is sok a mappolás, ha még ehhez birtokok is társulnának nagyon is lecsökenne az FPS plusz MTAn is undorítónak találtam a tengeren úszó kb már egy faluval felérő birtokokat. Mindenkinek lehetősége van rengeteg féle ingatlan közül válogatni, plusz előre látom majd az autóhadakat a birtokokon és a többi ezekkel járó borzalmat. Ad ez hozzá valóban a játékélményhez? Én egyáltalán nem támogatom.
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Mivel tenne hozzá ez a szerverhez? Alapjáraton is sok a mappolás, ha még ehhez birtokok is társulnának nagyon is lecsökenne az FPS plusz MTAn is undorítónak találtam a tengeren úszó kb már egy faluval felérő birtokokat. Mindenkinek lehetősége van rengeteg féle ingatlan közül válogatni, plusz előre látom majd az autóhadakat a birtokokon és a többi ezekkel járó borzalmat. Ad ez hozzá valóban a játékélményhez? Én egyáltalán nem támogatom.
Az MLOk nem csökkentik az FPSt, azért vannak bent a falusi MLOk is. Megmondta Legend tisztán. Persze hogy ad, most egy sima gazdag pleb és egy rich király magánbirtokos közt elég sok a különbség.

Ha pedig szerintetek nem ad akkor azz egyeti kocsikat is ki lehetne venni, azok is ennyit atnak hozzá.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Csak a különbség az, hogy az MTA egy 2004 -es játékra alapul, ez pedig egy jóval idősebbre. Sokkal több lehetőség van itt házakra, sokkal nagyobb-, és jobban ki van dolgozva a map, ezen felül máshogy működik a mappolás is, mint egy SA alapú játék esetén. Meg ugye ott van az is, hogy egy random civil / banda tagnak honnan lenne privát szigete?

Szerintem ezzel nem járna semmi pozitív, egyáltalán nem támogatom.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Az MLOk nem csökkentik az FPSt, azért vannak bent a falusi MLOk is. Megmondta Legend tisztán. Persze hogy ad, most egy sima gazdag pleb és egy rich király magánbirtokos közt elég sok a különbség.
Az hogy az adott MLO mennyit eszik ez minőség függő, minden be streamelt MLO teljesítményt használ fel ezáltal ha az MLO hanyag készítőtöl származik az igenis eszik. Erre a “Rich király” és “pleb” hasonlatra inkább nem reagálnék, ugyanúgy lehet valaki jó módú és lehet valaki szegény birtokok és privát szigetek nélkül. Olyan ötletek kellenek amiket a játékosok nagy része ki tud élvezni és a játékélményhez ad hozzá, összehozza a közösséget. Teljesen felesleges ez az egész.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:819
Nem támogatom. Viszont kiváncsi lennék, milyen saját menő rp-re gondolsz magánbirtokon? Amit mondjuk a mappon nem lehet kivitelezni?
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Nem kell mindenki magánbirtokot vegyen! De jó lenne egy ilyen lehetőség azoknak akiket érdekel a szerver és befektetnének azért hogy élvezzék a játékot.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Nem kell mindenki magánbirtokot vegyen! De jó lenne egy ilyen lehetőség azoknak akiket érdekel a szerver és befektetnének azért hogy élvezzék a játékot.
Épp ez a problémám. Lenne 1 ember kábé, aki rendesen RP-zné, hogy ilyenre neki van lehetősége és 10 másik, aki gettós, bolti eladó meg ilyenek, de mégis magánszigete van.
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Épp ez a problémám. Lenne 1 ember kábé, aki rendesen RP-zné, hogy ilyenre neki van lehetősége és 10 másik, aki gettós, bolti eladó meg ilyenek, de mégis magánszigete van.
Hát pont ezért van vezetőség hogy ezt szabályozza. De most is minden legalja szerelőnek és kamionosnak szuperkocsija meg GNI háza van...
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Hát pont ezért van vezetőség hogy ezt szabályozza. De most is minden legalja szerelőnek és kamionosnak szuperkocsija meg GNI háza van...
Hát nem tudom, amikor én szerelőt RPztem valahogy ki tudtam bírni, hogy a Richman-i házam ne használjam és azt RPzzem, hogy egy motelben lakok és oda mentem mindig RPzni. És valahogy szupersportot sem vezettem.
 

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera
Hát nem tudom, amikor én szerelőt RPztem valahogy ki tudtam bírni, hogy a Richman-i házam ne használjam és azt RPzzem, hogy egy motelben lakok és oda mentem mindig RPzni. És valahogy szupersportot sem vezettem.
Igen, ezt tisztelem is benned, de most nem a kivételekről van szó. Te pl tudom hogy nem is vennél pont emiatt birtokot se.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Igen, ezt tisztelem is benned, de most nem a kivételekről van szó. Te pl tudom hogy nem is vennél pont emiatt birtokot se.
Hát csak itt nem arról van szó, hogy nem azért nem akarok ilyet a szerverre, mert én nem venném meg. Hanem azért nem akarom, mert biztos vagyok benne, hogy akik megvennék, azoknak a nagy része teljesen ok nélkül tenné. Szimpla megtehetem alapon.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Csak a különbség az, hogy az MTA egy 2004 -es játékra alapul, ez pedig egy jóval idősebbre. Sokkal több lehetőség van itt házakra, sokkal nagyobb-, és jobban ki van dolgozva a map, ezen felül máshogy működik a mappolás is, mint egy SA alapú játék esetén. Meg ugye ott van az is, hogy egy random civil / banda tagnak honnan lenne privát szigete?

Szerintem ezzel nem járna semmi pozitív, egyáltalán nem támogatom.
Egy sima Officer 1-nek miből van pénze szupersportra? 💀 Realitást keresünk, de nincs.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Csak a különbség az, hogy az MTA egy 2004 -es játékra alapul, ez pedig egy jóval idősebbre. Sokkal több lehetőség van itt házakra, sokkal nagyobb-, és jobban ki van dolgozva a map, ezen felül máshogy működik a mappolás is, mint egy SA alapú játék esetén. Meg ugye ott van az is, hogy egy random civil / banda tagnak honnan lenne privát szigete?

Szerintem ezzel nem járna semmi pozitív, egyáltalán nem támogatom.
Örökölte
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó