Panasztétel

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
panaszkonyv.png

Neved: Sanyi
Adminisztrátor(ok) neve: A Vezetőség, jelen esetben Klód
Panasz oka: Ellehetetlenítés, szabad véleménynyílvánítás büntetése, megtorlás
Panasz kifejtése:
Először is szeretném megköszönni a szervernek a több, mint másfél év játékélményt, a több mint 1 éves fórum moderátori szolgálatot. Köszönöm többek között @Demzsi barátomnak és kalózcsapatának a sokszínű RP-ket, @Laca -nak a megértést és a kitartást, @fater -nek a befogadást a legelején, és utána a közös élményeket és @fearlest -nek a csapatvezetést. Sok élménnyel gazdagodtam eddig.
Na de térjünk is rá a panasz lényegére. Kicsit nehéz a szavakat keresgélni a fejemben, ugyanis cinikus ami történt. Sejtésem szerint (mi másért) a most pörgő topic alatt tett hozzászólásom szálkát szúrt a vezetőség szemébe, de hát igazából csak szembesítés történik az igazság részéről. Az igazság néha fáj, szokták mondani. Szeretném megkérdezni az "utolsó szög" előzményeit. Esetleg szabályzatot szegtem? Teli van az UCP-m jailekkel? (1 FK jump van rajta tavaly nyárról) Az utolsó utáni utáni utáni utáni esélyesekkel mi a helyzet?
Az a tény, hogy elvesztettem a fórum moderátori jogkörömet, nem zavar, de a körülmények igen. Nem kaptam tájékoztatást (egyszer szólt rám Klód, ott is az igazság miatt), el sem beszélgettek velem, semmi. KGB feelingem van.
Hadd linkeljek be 1-2 képet a panasz előzményéről:

SWiyHqy.png



Majd egy üzenet Klód-tól:

FaVvCx6.png

GDY7vku.png


Így, ezek konklúziójában a demokrácia egyik legfontosabb pillérét szeretném ismételni: "szólásszabadság, szabad véleménynyílvánítás". És akkor hadd rántsalak titeket vissza a valóságba. Az elfogadott új Alkotmány, és Alaptörvény egy részletét hoztam el, relevancia miatt. Egészen pontosan a 18/2000. (VI. 6.) AB határozat a BTK-ból. Ez érvényes az összes magyar állampolgárra és a magyar vállalkozásokra. Mindenre, ami Magyarország közigazgatási határain belül van.

ZyYpNaU.png


Első utóirat: az elhallgattatás 20. századi módszer, nem vált be.
Második utóirat: mártírokat gyártani igen nagy balgaság.
Harmadik utóirat: "Manners maketh man", azaz "A modor mutatja ki vagy".

Negyedik utóirat:
Klód: "Köszönjük a munkádat"
Sanyi: "Én köszönöm a lehetőséget"
utópia

pZNzrzT.png

Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: Hi, I'm Johnny Knoxwill, and welcome to Jackass.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Szia,

Szeretnék reflektálni a panaszban leírtakra.

Kezdjük azzal, hogy fórum moderátori pozíciót töltöttél be a csapatunkban. A rangod nem azért került levételre, mert véleményed van, vagy ki is nyílvánítottad azt, hanem azért ahogyan. Nem gondolnám (meg szerintem egy ép ésszel gondolkozó ember sem), hogy egy kis csapat részeként az ellen kellene menned nyílvánosan, amit jelenleg képvisel az adott szerver, vagy jövőben akár a munkahelyeden a cég. Nem szúrt szemet, hogy az újonnan nyílt fórum topikban kinyílvánítottad a véleményed, sőt örülünk is neki, de egy staff tagként /moderátorként/ nem beszállni kellene a "buliba" (nem a fórum posztra gondolok), ellene menni a szervernek / játékosoknak, mivel nyílvánvaló hogy kire/kikre írtad azt amit. Az "utolsó szög a koporsódban" kifejezést pedig arra értettem, hogy már adminként sem sikerült a minimumként elvárt legszofisztikáltabb választ nyújtanod egy másik topicban, amit akkor is normálisan írtam. Amikor pedig leadtad az adminisztrátori pozíciódat akkor nem teljesen értem, hogy milyen választ vártál, mivel adminisztrátori munkád nem nagyon volt.

További szép estét.
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
vagy jövőben akár a munkahelyeden a cég.
22 éves vagyok, lassan 23, 16 évesen dolgoztam először egy tésztagyárban, utána két nyáron egy pizzériában robotoltam. A sulim elvégzése után pár napos csúszással munkát vállaltam egy helyi szállodában, majd 3 évig dolgoztam ott, jelenleg rendszergazda vagyok. Ja! És mindeközben levelező tagozaton egyetemre járok az otthonomtól 200 km-re. Nem kérlek arra, hogy ismertesd a munkatapasztalatodat, nekem nincs jogom számonkérni téged.
mivel nyílvánvaló hogy kire/kikre írtad azt amit.
Tehát te egy buliban kidarálhatsz egy AK-val egy egész bandát, a koncepciótól függetlenül, nem tekintve a banda viselkedését. Ez rendben van.

Az "utolsó szög a koporsódban" kifejezést pedig arra értettem, hogy már adminként sem sikerült a minimumként elvárt legszofisztikáltabb választ nyújtanod egy másik topicban,
Ide továbbra is a szólásszabadságot tudnám felhozni. Nem mentem szembe a szerver szabályzatával, amíg admin voltam, addig is a szabályok betartatására törekedtem.

Amikor pedig leadtad az adminisztrátori pozíciódat akkor nem teljesen értem, hogy milyen választ vártál, mivel adminisztrátori munkád nem nagyon volt.
Ezt nevezik illemnek, modornak.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Lett szólva neked már adminként (22.-én) is, hogy a véleményedet egy normálisabb hangnemben, stílusban írd le. Míg a csapatunk tagja voltál, addig magát a szervert is képviselted, így fontos a korrekt, normális megnyilvánulás.
Azt meg kérlek had mi döntsük már el, hogy ezek után elvehetjük a moderátori rangodat is, vagy sem. Az meg egy vicc, hogy azt írod, hogy nincs nálunk szabad véleménynyilvánítás. Ha nem lenne, nem születhetett volna meg ez a PK, az offtopickban a téma, stb.
A PK jogtalan, zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó