Panaszkönyv Claude Szuperadminra.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:785
Sean Maverick
panaszkonyv.png

Neved: Denzel Garrett - LACI
Adminisztrátor(ok) neve: Claude
Panasz oka: Stílus -
Panasz kifejtése: Traktorommal közlekedtem a farmon, állítólag nem kultúráltan. (Ha nagyon bele akarunk menni, a traktor elmegy elég jól mindenhol) Nem is ez a lényeg, az 1-es számmal jelölt párbeszéd zajlott le köztünk akkor, ennek igazából nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget. Leraktam a farmon a traktort, majd visszafutottam a kocsimért egy távolabbi szántóföldhöz. Sajnos vagy nem, nem figyeltem és bekevertem egy a csevegőben "Döngölt földút , vagy "műút"-nak nevezett útra. ( Ami amúgy ha mindenki megnézi aszfaltos, hisz a kerék nyikorog rajta, sőt még guminyomot is hagy), viszont ezzel sem volt gond, hibáztam, megesik. Ekkor jött Claude (2.) és freezelt le, majd kezdte meg mondandóját kissé agresszívebb hangnemben. Szankciót ugyan nem kaptam, nem is írtam volna meg a panaszkönyvet, ha nem olvastam volna el az imént elbírált panaszkönyvet.
Bizonyíték (kép, log, videó):


  1. [18:15:02] Claude: (( Lehetne kultúráltabban közlekedni a traktorral? ))
    [18:15:07] Denzel Garrett: (( aha! )
    [18:15:10] Claude: (( Köszi. ))
  2. [18:20:23] Claude: (( Ez mi? ))
    [18:20:27] Denzel Garrett: (( Buffalo ))
    [18:20:34] Claude: (( Nem el lett valami mondva értelmesen? ))
    [18:21:09] Denzel Garrett: (( most itt a föld úton mi a gond ezzel? Nem Sportautó, és nem is szupersport. ))
    [18:22:24] Claude: (( Ne menjél többet vele ))
    [18:23:03] Claude: (( Itt légyszives. ))
    [18:23:06] [oneAdmin] Claude unfreezelt téged!
    [18:23:14] Denzel Garrett: (( oké. ))
Megjegyzés: Idézném Legendet: "A szabályzat AS-ekre és az adminokra hatványozottan vonatkozik, hisz a játékosoknak nem lehet rossz példát mutatni."
Úgy gondolom Szuperadminhoz illően kellene megnyilvánulnia a playerek felé.

Amennyiben sajnos ez nem történik meg, hiába fújnak "új szelek" vissza fogunk térni oda, amiatt bezárt a szerver.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Most minyóóó nevében nyitottál PK-t, amit nagyon köszönünk, de neki is már elmondtam erről a logról, hogy mit gondolok.
A log melyik részével nem értesz egyet?
Ezzel?
  1. [18:15:10] Claude: (( Köszi. ))
Esetleg ezzel?
[18:23:03] Claude: (( Itt légyszives. ))

Komolyan nem értem a problémát, hogy 5 percen belül másodjára lettél megkérve valamire, SZANKCIÓK NÉLKÜL, és ezekután még PK-t nyitsz... Kérlek írd le, hogy melyik sorban látsz problémát Claude modorával.
 

LAC!

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:785
Sean Maverick
Egész pontosan leginkább ezzel van a problémám. Kissé lekezelőnek tartom.
[18:20:34] Claude: (( Nem el lett valami mondva értelmesen? ))

Minyóóóhoz pedig semmi közöm nincs.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
5 percen belül másodjára ment oda hozzád, ne várd el azt, hogy ezek után léccikkel és kéremszépenekkel teli, könyörgő üzenetet írjon neked. Ha anyázás, vagy hasonló szidás lenne, akkor megérteném a problémádat, de nem ez történt. Egyébként meg, érdekes módon minyóóó is ugyanezt a logot küldte el nekem privátba, szóval nekem ne mondd, hogy nem kapcsolódik ez a pk-ja az övéjéhez.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,100
.
Az Adminsegéd chaten valóban kicsit elhamarkodottan és nem túl diplomatikusan nyílvánultam meg Minyó felé, amiért szíves elnézését/elnézésed kérem.

Ezzel a PK-val kapcsolatban viszont nem látok semmi olyat, ami miatt jogos lenne, de sajnálom ha megsértettelek egy ártalmatlannak szánt üzenettel.

További szép esét.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
@LAC! van esetleg még egyéb hozzáfűzni valód a történtekhez, vagy zárhatok?
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Rendben, akkor zárok, remélem, hogy sikerült választ kapnod/kapnotok a történtekre. További jó játékot kívánok! :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó