Nico Castaneda - Mira Horseman

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
panaszkonyvj.png

Neved: Nico Castaneda
Játékos(ok) neve: Mira Horseman
Panasz oka: MG
Panasz kifejtése: Tegnapi napon este 8 óra tájékán történt egy incidens köztem, és a BCSO között a Grapeseed-i farmnál. A történet kezdete ott indul, hogy egy frakció társam menekülni kezdett a rendvédelem elől pár nappal ezelőtt. Rá körözés került, megtörtént a lecsukása. (Ezt nem viszem bele, mert egy másik játékostól indult dolog és nem keverném a panaszkönyvbe őt is.) Mivel egy cégben vagyunk az adott játékossal, így rám is került a körözés több indokból is, (ezt logban csatolom) amire sem bizonyíték nincs, és még ott sem voltam. Ezt követően a Grapeseed-i farmoknál az út szélén álltam meg a kocsimmal, mivel a szerverszabályzat szerint, nem térhetek be a farm területére sportautóval. Ezt meglátván a BCSO egységei egyből utánam jöttek tök szedés közben a farmra, és egyből fegyvert rántottak rám, és megkezdődött a letartóztatás. Már itt furcsáltam az esetet, mivel sem a nevemet nem kérdezték meg, csak azt mondták hogy tegyem hátra a kezeim.
Az én kocsimon kívül a farmnál több autó is állt, mégis egyből hozzám jöttek minden féle ellenőrzés nélkül. Megtörtént a letartóztatás, az autóm átvizsgálása és utána kihallgatóig meg sem álltunk. Az autómban szög volt, amit a kihallgató tiszt (Mira Horseman) valahogyan összekötött azzal, hogy a menekülő frakciótársam segítésére én dobtam ki a rendvédelem elé. (Nem voltam ott az üldözésnél.) Több dologgal vádoltak, amiről bizonyítékot nem tudtak mutatni, és úgy gondolom, hogy ezek bőven kimerítik az MG gyanúját, mivel a fehér Calico nem egy supra, a nevem pedig nem tudják IC, tekintve hogy csak 2x találkoztunk állítása szerint elméletileg Mira Horseman-el (az egyik esetnél tudomáson szerint csak IC illetve rp-vel adtam át a iratomat, nem tudom hogy ő rp-vel megnézte-e. A második esetnél szerelőnél voltam és ő azt mondta ami kiderül a logban is hogy ő látott engem ott szerelni, attól mert hogy ott szerelem meg a kocsim, és úgy hogy rajtam van a sapka, miért ne lehetne más ember is ott az én járművemmel), még ha a fejem felől is olvassák le. Úgy gondolom, hogy hiába vagyok egy frakcióban valakivel és egy cégben, ez nem azt jelenti, hogy bármi rávarrható egy játékosra csak ezek alapján.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/c0hWDabN
Megjegyzés: Továbbra is fenn tartom az MG gyanúját, várom a bíráló admin válaszát
 

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Sziasztok! Nos az erpé naggya része az IC ügy így csak az MG-re reagálok, a karaktereddel a sunriseos kikérdezésnél láttuk először egymást ahol be is mutatkoztál Nico Castaneda néven (12.07-én), utánna meg a szerelőtelepen (szintén 12.07-én), ott eléggé nagy távolságra voltunk tőlled, a nevedet nem is láttuk, a jármű alapján azonosítottunk be IC amikor fehérröl átfestetted kékre, ezután lett lecsekkolva a neved újra ahol a fehér jester már kék volt. Valamint nem hozzád mentünk először, ahogy lementünk átfésülni a helyet találkoztunk egy sráccal (Pont akkor hajtottál el a szállító autóval, azután egy egység utánna is lett küldve csak már nem talált) , őt kezdük kikérdezni viszont nem mondott semmit és egy kamu nevet kaptunk, a sráccal ezután elváltak útjaink visszaültünk a járőrautóba- akkor megnéztük a nevedet és a srác nevét is akit kikérdeztünk bár a srác nem lényeges, akkor ránéztem hogy melyik cégbe is vagy, ott tovább kerestem és megnéztem mely területek vannak kibérelve nektek, ott a 3-as földterület volt az. Akkor mentünk vissza le- pont nemrégibe érkeztél is akkor vissza ha jól emlékszek. Miután nem volt több autó a helyszínen akkor még 2-nél, eléggé egyszerűen kilehetet silabizálni- mondhatni akkor céltudatosan mentünk.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Sziasztok! Nos az erpé naggya része az IC ügy így csak az MG-re reagálok, a karaktereddel a sunriseos kikérdezésnél láttuk először egymást ahol be is mutatkoztál Nico Castaneda néven (12.07-én), utánna meg a szerelőtelepen (szintén 12.07-én), ott eléggé nagy távolságra voltunk tőlled, a nevedet nem is láttuk, a jármű alapján azonosítottunk be IC amikor fehérröl átfestetted kékre, ezután lett lecsekkolva a neved újra ahol a fehér jester már kék volt. Valamint nem hozzád mentünk először, ahogy lementünk átfésülni a helyet találkoztunk egy sráccal (Pont akkor hajtottál el a szállító autóval, azután egy egység utánna is lett küldve csak már nem talált) , őt kezdük kikérdezni viszont nem mondott semmit és egy kamu nevet kaptunk, a sráccal ezután elváltak útjaink visszaültünk a járőrautóba- akkor megnéztük a nevedet és a srác nevét is akit kikérdeztünk bár a srác nem lényeges, akkor ránéztem hogy melyik cégbe is vagy, ott tovább kerestem és megnéztem mely területek vannak kibérelve nektek, ott a 3-as földterület volt az. Akkor mentünk vissza le- pont nemrégibe érkeztél is akkor vissza ha jól emlékszek. Miután nem volt több autó a helyszínen akkor még 2-nél, eléggé egyszerűen kilehetet silabizálni- mondhatni akkor céltudatosan mentünk.
Akkor jöttetek rám, amikor én pakoltam be a kocsiba a tököt, nem álltam olyan pozícióba ahol egyből fel lehetet volna engem ismerni, és ti úgy szálltok ki hogy egyből fegyvert veszitek elő és mondjátok hogy emeljem fel a kezem. Illetve még hozzá fűzném hogy a mellettünk lévő föld területen csomó jármű állt, tehát több volt ott, mint 2.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Sziasztok!
Hozzászólnék a pk-hoz, mint jelenlévő személy, és mint Mira járőrtársa.

t2xfjKO.png


FElxLaO.png



PzsacpW.png

Az általam készített videóból 3 pillanatképet készítettem, ahol tisztán látszik, hogy arccal felénk van fordulva a Nico karaktere.
 

Jane

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:112
Jane
[a]Sziasztok! A Panaszkönyvet én fogom bírálni.

Nos először is, a történet egy kicsit zavaros, így helyre kellene tenni a dolgokat.

Első kérdésem @Sensei felé lenne.
Ha Nico frakció társát üldöztétek és megtörtént a lecsukás, akkor hogyan került körözés Nico-ra is? Milyen bizonyítékok alapján, ha neki semmi köze nem volt ahhoz az RP szálhoz, plusz ott sem volt az elmondottak alapján, amikor történt az üldözés.

Az indokok ugyebár ezek voltak, amiért lecsuktátok Nico-t:
[21:36:20] Mira Horseman mondja: Hatóság elöli menekülés, Hatóság utasításának megszegése, Közúti ámokfutás, bűnsegédlet, akkor... hatósági munka akadályozása, illegális fegyver és lőszer birtoklás...
[/a]
 

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Szia! Igen a frakciótársát üldöztük (nem tudtuk hogy a frakitársa), viszont az IC látott jármű alapján következtettünk rá, amikor volt az üldözés a frakitársa ellen akkor volt egy fehér gépjármű, mint kiderült Calico,- ez kétszer is megjelent amikor üldöztünk. És mind a kétszer szögek lettek kidobálva, a második üldözéskor mentünk utánna is (rendszámát nem láttuk mivel nem volt rajta), akkor nem tudtuk pontosan hogy milyen jármű csak azt hogy fehér és hogy hátulrol ugyanúgy néz ki, oldalrol meg hasonló mint Nico Jestere vagyis szinte ugyanúgy néz ki... (Akkor még a színe is ugyanaz volt.). Ez alapján következtettünk rá. Viszont nem ezekkel lett lecsukva mert volt egy kis IC esemény ami miatt csak a fegyverbirtoklás került rá. Viszont az üldözés előtt ott volt a kikérdezés alatt, utánna az üldözés közben jelent meg egy mint kiderült más autó amire azt hittük hogy az ő Jestere.
 
Utoljára szerkesztve:

Jane

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:112
Jane
[a]Tehát azon kívül, hogy feltételezéseken alapult az egész, van bármi kézzel fogható bizonyíték, hogy valóban az a kocsi menekült és hogy jó ember lett elkapva, majd lecsukva?[/a]
 

Sensei

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:102
Ezt nem igazán értem miért tartozik az MG keretébe, rosszul következtettünk. De a következtetésünk nem megalapozatlan volt, volt az üldözés- vége lett és rá kb 50 percre festetett autót ami színtén gyanus volt számunkra, ez is a következtetéshez tartozik. Viszont továbbra is említeném hogy csak a fegyverbirtoklásért lett lecsukva.
 
Utoljára szerkesztve:

Jane

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:112
Jane
[a]Feltételezések egyáltalán nem elég ahhoz, hogy te valakire ilyen körözést kiadjál. Egy rendszám nélküli autóról beszélünk, ami menekült, plusz a típusával se voltatok tisztában.
Tehát nincs kézzel fogható bizonyíték a menekülő járműre.

A panasz a leírtak és a logok alapján JOGOS. A büntetésed 60 perc adminjail lesz.

A jövőben remélem jobban oda figyelsz arra, mit és hogyan csinálsz![/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó