Motorozás lehetővé tétele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Julian Jorovonich

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Antonio La Costa / kbence8202 «

Ötleted leírása
» Az ötletem célja a szerveren való motorozás akadály mentesítése lenne. Mióta behozták ezt a RAGDOLL rendszert a szerver életébe az óta nem lehet normálisan motorozni, persze tudom hogy erre az ötletre annyi meg annyi ember fogja azt mondani , hogy nem ért egyet meg ez nem így van...stb. De sajnos nekem akinek rosszabb gépe van, már a laggok miatt is ledob a motorrol ami nem egyszer majdnem a karakterem teljes hp szintjébe került, és ezzel nem lehet mit csinálni. Mikor terepmotorral akárcsak egy kis bukkanón is átmész, már egyből ledob a rendszer mondván hogy nem bírnád megtartani, de kérdezem én .... hogy akkor meg mi értelme a terep motoroknak ha azzal földes részen LEHETETLEN elesés nélkül közlekedni. Célom ezzel az egész ötlettel csupán csak annyi lenne ,hogy ezt a fajta HIBÁT a vezetőségnek tolmácsoljam és javasolnám vagy a rendszer átdolgozását az ilyesfajta esetek kiszűrésére, vagy mint szélsőségesebb megoldásként a rendszer kivételét a szerverről. «


Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések
» Köszönöm az esetleges megértést, de nyitott vagyok a többi fajta véleményre is. «



 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Én speciel nem tudok azonosulni ezzel a problémával, esetemben olykor Sanchezzel gatyaszagattó iramban is megyek árkon-bokron mikor terepmotorozni támad kedvem, de sose borultam. Csak mikor egy egy kisebb ugratást elnéztem és a fán kötöttem ki gyümölcsként... 😂
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Julian Jorovonich
Én speciel nem tudok azonosulni ezzel a problémával, esetemben olykor Sanchezzel gatyaszagattó iramban is megyek árkon-bokron mikor terepmotorozni támad kedvem, de sose borultam. Csak mikor egy egy kisebb ugratást elnéztem és a fán kötöttem ki gyümölcsként... 😂
Szia, itt momentán sose borulásról van szó.
 

Botosjeti

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Felipe Contreras
Régebben, talán fél évvel ezelőtt az volt a szokás, hogyha bármiféle illegális cselekményt hajtottak végre xy playerek, abban a pillanatban felhajtottak a hegyre, olyan sebességgel és ugratásokkal(régebben volt még erről videóm, mert épp helikopterben néztem ahogy a delikvens szabályosan 150el felhajtott a hegyre és ugratott egy nagyot), hogy már csak egy backflip hiányzott róla, amely nagyon nagy probléma volt a szerver életében.

Ezért is lettek olyan szabályok behozva, mint pl. földesúton xy sebességgel lehet haladni, motorral, vagy bármiféle járművel, hiszen olyan szinten elburjánzott ez a probléma, hogy őszintén szólva nem lehetett kezelni. Voltak frakciók, akik több motorral, direkt az ilyen helyzetekre(ha jól emlékszem, talán 5-9 motor) vásároltak, hogy minél gyorsabban eltűnjenek az adott helyszínről amivel nem is lett volna probléma, ha normálisan csinálják. Ehelyett annyit láttunk, amit pár sorral feljebb is írtam. Stunt Racereket megalázó módon ugrattak.

Egy videót találtam. Nem tudom mikori, és nem nagy kihágás történt, viszont tökéletes arra hogy bemutassam neked, miről is próbálok beszélni.

 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:250
Amunet Khalifa
De sajnos nekem akinek rosszabb gépe van, már a laggok miatt is ledob a motorrol ami nem egyszer majdnem a karakterem teljes hp szintjébe került, és ezzel nem lehet mit csinálni.
Szia. Szerintem pontosan ezzel van a baj, hogy tudod nagyon jól mennyire nagyon laggolsz és száguldozol. Ilyenkor meg a rendszer lehet, hogy úgy érzékeli, hogy valaminek neki mentél és ledob.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Szia. Szerintem pontosan ezzel van a baj, hogy tudod nagyon jól mennyire nagyon laggolsz és száguldozol. Ilyenkor meg a rendszer lehet, hogy úgy érzékeli, hogy valaminek neki mentél és ledob.
Most komolyan ha valakinek gyengébb a gépe hátrányba kell kerülnie és ez normális?
Eskü nem értem ezt a logikát.
(Motorvezetés a +60 fps-el rendelkező játékosok privilégiuma?)
 
Utoljára szerkesztve:

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Most komolyan ha valakinek gyengébb a gépe hátrányba kell kerülnie és ez normális?
Eskü nem értem ezt a logikát.
Természetesen nem és ez unfair, de azért én is kíváncsi lennék egy videóra, hogy milyen körülmények között történik ez a leesés a motorról, mert így csak találgatni lehet, hogy valójában ez a probléma-e nála vagy az, hogy hogyan vezet.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Természetesen nem és ez unfair, de azért én is kíváncsi lennék egy videóra, hogy milyen körülmények között történik ez a leesés a motorról, mert így csak találgatni lehet, hogy valójában ez a probléma-e nála vagy az, hogy hogyan vezet.
Nyilván, de én csak Boxos logikájára reagáltam hogyha kevés az fps-ed ne menj mint az idióta.
Sok fps-el se menj úgy mint az idióta.
 

KBence050

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Julian Jorovonich
Szia. Szerintem pontosan ezzel van a baj, hogy tudod nagyon jól mennyire nagyon laggolsz és száguldozol. Ilyenkor meg a rendszer lehet, hogy úgy érzékeli, hogy valaminek neki mentél és ledob.
Szia Boxos, az egy dolog hogy néha többel megyek a kelleténél, de nem hinném hogy a semmi bukanótol sík terepen magától leesik a motorról a valóságba, de persze lehet jönni hogy laggolok, de ez létező hiba, nem pedig csak egy teória amivel a laggomat akarom leplezni, különben is ez nem hinném hogy csak NÁLAM előforduló hiba. Tehát ezzel a feltételezéseddel NEM értrek egyet. De köszönöm ,hogy merted leírni véleményedet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó