McDonalds vs KFC vs Burger King

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Hogy legyen valami élet az OFF-Topicba, így gondoltam ezt a topicot elhozom nektek mert uncsizok.
Lehet nyugodtan véleményeket mondani a gyorséttermi lánc mindegyikéről.
KFC vs McDonald's vs Burger King
 

LAC!

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:786
Sean Maverick
Sokáig mekis voltam. Utóbbi időben a Burgerking-et jobban kedvelem. KFC meg KFC. Annak még nincs mása.
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Sokáig mekis voltam. Utóbbi időben a Burgerking-et jobban kedvelem. KFC meg KFC. Annak még nincs mása.
Nálunk csak McDonanalds és KFC (végre) van. Burger Kinget egyszer ettem sajnos Győrben, mert csak ott van a legközelebb, de annyival nem nyűgözött le jobban mint a meki.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:669
Dexter Sosa
ritkán eszek ilyen kaját, de ha választanom kell akkor KFC, BK és utoljára a Meki.
 

LAC!

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:786
Sean Maverick
Nálunk csak McDonanalds és KFC (végre) van. Burger Kinget egyszer ettem sajnos Győrben, mert csak ott van a legközelebb, de annyival nem nyűgözött le jobban mint a meki.
Mi ugye Győrbe az Árkádba jártunk sokat. Ott meg KFC és Burger van ugye.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Mekitől összehánytam magam szószerint... BK-t imádom. Best hambik meg szendvicseik vannak. KFC meg hát... KFC.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
nem igazán kedvelem a magyar gyorséttermi ízeket. nagy a differencia például egy uk mcdonalds és magyar mcdonalds ízekben. viszont a kfc-s wrap a legkedvesebb ételem.
 

Paxyyy

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Damien Brooks
Burger King a telefonos applikáció miatt, mert az kibaszott jó, ráadásul ár érték arányban szerintem sokkal jobb mint a Meki(hiába dolgoztam ott). KFC-ről nem tudok nyilatkozni, eddig háromszor ettem ott
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Burger King a telefonos applikáció miatt, mert az kibaszott jó, ráadásul ár érték arányban szerintem sokkal jobb mint a Meki(hiába dolgoztam ott). KFC-ről nem tudok nyilatkozni, eddig háromszor ettem ott
Ha lenne nálunk Burger King és nem 54 kmre lenne akkor én is ott ennék :c
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:621
Millie Evers
Egy eve probalok megbaratkozni a burger kinggel, vagy tulsagosan szeretem a trash kajakat (mint egy jo Mekis kaja), vagy csak nekem nem OK a BK valami izesitesevel.
A KFC csirkemellek meg csak ugy best.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó