Matthew Lawrence>Dwayne Horyson és Davis Scott

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

szabesz

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
panaszkonyvj.png

Neved: Matthew Lawrence
Játékos(ok) neve: Dwayne Horyson,Davis Scott
Panasz oka: Davis Scott:rp megtagadása/Dwayne horyson feltételezett mg.
Panasz kifejtése: Kezdjük Davissel,bizonyitékban lesz videó az mindent elárul,de röviden annyi hogy ráfogtuk a fegyvert és discordon mondta nekünk hogy ő biztos nem fog velünk jönni mert ő kocsikázni akar,ezért inkább ott hagytuk de bizonyitékot csináltunk.Dwayne,tegnap őt raboltuk el és ő egy darabig nulla FearRp-t mutatott emiatt kapott egy lövést a lábára,majd később miután folytatta a lövés után is igy képtelenek voltunk szólni Tanci-nak ő ezt el is intézte,és ebben ugyebár elkellett volna véreznie mert kapot egy láblövést illetve telefont és mindent elvettünk tőlle,így nemtudott ic segitséget hívni. (stab cityben voltunk tehát kórház nem volt a közelben)itt a lőtt sebbel utána belerakták a vízbe a társaim és magára hagyták amiben azért meghal az ember ha fél órán át vérzik lőtt sebbel és sós vízzel a sebben .Ma pedig miután elmentem a tuning találkozóról hogy lerakjam a maradék pénzem a banknál koccantunk egyet mert nem láttam hogy jön és befékeztem előtte ezután elment arréb majd visszajött és elkezdett pitelni a főúton aztán előkapott egy Ingram mac10-et erre én gyorsan elmenekültem és rádióztam hogy mivan,miután elmenekültem haveromnak segítettem egy kocsit elhozni tuning találkozótól,miután visszatértünk a haverom kilépett mert elment fél órára intézni 1-2 dolgot,most jön az mg gyanú másik része mikor megpillantottam a másik utcában egy piros izom autót amit megnéztem és egy maszkos ült benne,ezután 1 aranyszínű autót is megpillantottam a másik irányból,erre én beszaladtam a házba és annyit láttam hogy szólogatnak befelé hogy van e itthol valaki én erre kihívtam a rendőröket majd mikor szóltak hogy tiszta a terep kijöttem és felhívták a figyelmemet arra hogy egy cetlit találtak az autómon amin az állt hogy pontosan idézve:Menekülés "hejet" tisztázni kéne a körülményeket.Erre én rájöttem hogy egyedül 2 ember van aki rosszat akarhat nekem ic az a 2 fent említett személy,és ezzel az a gond hogy mivel dwayne meghalt valőszinüleg mert ilyet nemtud túlélni semmi segítség nélkül ezekután ezt a cetlit kaptam,valószinüleg tőle,illetve mint ami a videón is fog látszódni egyikük sem emlékezhetne ha Davis nem tagadta volna meg az rp-t.
Bizonyíték (kép, log, videó): rp megtagadása bizonyíték Davis Scott ellen: https://medal.tv/clips/59151534/d13378K2QuAo  Dwayneről pedig Tanci a bizonyitékunk mivel hogy ő is látta hogy lábon lőttük őt és ő javasolta a Pk-t amit most meg is teszek.
Megjegyzés: Előre köszi az elbirálást.Ui:akik érintettek:Aki Kawamura,Asami Khusan,jó magam,és a panaszra tett személyek.
 

MarkxxHUN

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Ryan Jackson
nos, akkor az én verzém: az az rp elhanyagolás az az volt nem kocsikázni-vacsorázni ha jobban meg hallgatod akkor lehet hallani a v-t az elején, és azért száltam be a kocsiba hogy ne kint afkoljak és magamra zártam az autot,az a fetételezett mg meg semmi nem volt, az úgy történt hogy vissza jöttem a kajázásbol, ic elmentem kocsikázni és csak egyszer meg láttam a dwayne-t beszált a kocsiba és elvittem a korházba mert láttam hogy nagyon vérzik, ic kivette az elsősegély dobozt a kocsibol majd lefertőtlenítette a golyó helyét és bekötötte hogy ne veszítsen több vért.
 

OutlawHunti

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Mondom a verziómat. Ugye megvolt az, hogy elküldtetek úszni. Úsztam kb. fél percet, majd megfordultam a karakteremmel, szétnéztem, és a kutya se nézett engem, hát gyorsan megfordultam, majd irányomat vettem a pince felé. Valamerre arra driftelt Davis, intettem neki (/wave-vel). Megállt, beültem mellé, majd lebeszéltünk egy "randit" Zoey-val. Útközben, mint Mark is írta elővettem az Egészségügyi dobozt, majd kiszedtem a golyót, lefertőtlenítettem, majd a nadrág egy darabjából szorító kötést tettem a térdem felé. Utána elmentünk a megbeszélt helyre, megmutattam neki IC a golyót, hogy miből lőtték ki, hogy 9 mm. Majd elővettem a spagettis zacskóra ragasztott cetlit, vagy már nem is tudom , hogy volt RP-zve, hogy mire írtál. Megbeszéltük a randit. (Ugye volt egy kis kavarás, mert úgy volt, hogy én csak ma este jövök haza, viszont tegnap hazajöttem. 21.30-kor már kint voltunk a megbeszélt helyen, Sandy tuningnál. 22-kor megkértem Márkot, hogy kérdezze már meg őket, hogy most akkor jönnek-e, avagy nem? A válasz az volt, hogy nekik most nincs kedvük RP-zni.) kb. 22.10-kor mi el is indultunk, mondván, hogy megkeressük őket. Először az LS reptéren találtam meg a Need For Speedes Sentinelt, aztán beálltunk a kifele vezető kapuhoz, majd elkezdtük nézni az autókat. Ott jelent meg Matthew. A pitelés meg annyi, hogy az köztudott, hogy egy ültetett Elegy Retro Custommal nem fogsz megállni 2 méteren, mint te. Az nem szándékos volt, te fékezgettél be előttem többször is, mint írtad is. A cetlit nem én hagytam, hanem Zoey egyik társa helyezte el. Ezután mindenki ment a dolgára. Az MG-ről még annyit, hogy elszólta valamelyik magát a rablásnál, hogy "Asami", ezt mondtam Zoeynak, Davis pedig felelt rá, hogy ő ismeri őket, velük lógott. Majd fel lettek derítve IG, míg én távol voltam. A halálról meg annyit, hogy szerinted, ha meghalok, akkor én el tudtam volna menni a megbeszélt helyre estére, vagy különben minden este ott lesztek? Szánalmas, amit csináltok.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Kezdjük azzal hogy éppen amitt volt "feltételes MG" írva mert nem tudta biztosan, örülök hogy nem így volt...
Idézet tőle: OutlawHunti:
Valamerre arra driftelt Davis, intettem neki (/wave-vel).
véletlen pont akkor és arra engem már mondjuk ezért szétszednek, na mindegy nem lényeg.
Idézet tőle: OutlawHunti:
A válasz az volt, hogy nekik most nincs kedvük RP-zni.)
helyesbítek, nem ez volt a válasz hanem hogy éppen a tuning találkozón vagyunk.
Idézet tőle: OutlawHunti:
Szánalmas, amit csináltok.
köszi. legalább én fear rp-tem 3 fegyveres ellen bocs.

De a lényege az egész pknak az hogy Davis nem tudott volna semmi ilyesmit csinálni az egész idő alatt (elhoz onnan, meg ilyenek.) mivel ha ott nem tagadja meg az rpt, akkor ő CK-zva(éppen folyamatba volt a kérelem írása amit emiatt a rp megtag miatt, csak az incidens másnapján kértem Davisre.) lett volna ebből kifolyólag nem is tudott volna elvezetni a házhoz se meg STB, az után a videó után az hogy oda ment és elhozott onnan az respect. várom a bírálatot...UI: mondjuk az érdekes hogy egy órányi vérzés után sós vízzel egy kötéssel túl éled na mindegy.alapbol nem ertem hogy nem  vereztel el közben.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Idézet tőle: MarkxxHUN:
vissza jöttem a kajázásbol, ic elmentem kocsikázni és csak egyszer meg láttam a dwayne-t beszált a kocsiba és elvittem a korházba
ezzel van a baj az rpt kellett volna folytatnod velünk nem pedig elmenni kocsikázni.
 

szabesz

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Idézet tőle: OutlawHunti:
Úsztam kb. fél percet,

Na tehát,mikor te azt rpz-ted felénk hogy az elvérzés szélén vagy azután te még úsztál fél percet lőtt lábbal majd egy szorító kötéssel
te megoldottad az egészet.Not bad....Not bad.
 

OutlawHunti

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Konkrétan Ti kényszerítettetek az úszásra. Utána voltunk kórházban is, de mentős nem révén toltam egy /do-t, hogy el lettem látva és vártunk ott kb. 15-20 percet.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
nem azzal a van a gond hogy elláttak, hanem hogy nem kellett volna túl élned ennyi vér vesztés után sehogy se. Nem lett volna időd beérni odáig. UI: utólag a logot látva azért élted túl mert Tanci set hpzott hogy ne halj meg az Aügy közben, ettől függetlenül ugyan úgy véreztél mert a set hpt azt ooc kapod.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[adminisztrator]Sziasztok, a pk-t én biráltam, az egészet átbeszéltük Discordon. A Davis Scott megkapta a szankciót, a Dwayne Horyson tisztázta az ügyét.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó