Marlon Llyod -> Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dolph

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved:Marlon Llyod
Adminisztrátor(ok) neve:Viki
Panasz oka: Jogtalan bírálás
Panasz kifejtése: Az egész ott kezdődött, hogy 4-5 srác és lány a farmer melónál csináltak valamit.. Odamentem a quadommal (rajtam egy maszk + sisak). A srác odajött, és megkérdezte hogy "mit szeretnél" erre egy kissé flegma válaszként azt írtam, hogy "munkahely, azt csinálok itt amit akarok". Erre elővette a srác a kést (gondoltam nem csinálok adminügyet, RPzzünk), még maradtam ott egy picit, másik srác is elővette a kést, persze eközben a fegyvertelen emberek is körbeálltak. A quad jóformán egy emberi cellát kapott, ahogy elővették a kést, az IC karakterem féltve érezte magát, és elhajtott. Mivel emberi cellában voltam, kénytelen voltam elütni a saját életem miatt egy embert, így nyilván az előttem álló jutott erre a sorsra ( szerintem nem lett volna életszerű farolgatni ott az emberek között). Erre a szituációra adott Viki, enyhe DB jailt.. Roleplay szerveren vagyunk, könyörgöm... Nem igaz, hogy TELJESEN IC szituáció miatt kell az embert bejailezni...
Bizonyíték(Kép, log, videó): [01:23:13] !{red}[oneAdmin] Viki!{white} berakott adminjailbe 30 percre a következő indokkal: Enyhe DB
Megjegyzés:Nincs..
 

diREKT

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Háááát azzal egyetértek hogy egy full IC ügy miatt nem kéne jailezni, ugyanakkor quaddal áthajtani egy emberen irl... Hát nem tudom.

[globmod=Insigne]Fórum szabályzat hozzászólásokra vonatkozó szabályok 6. pontja értelmében szankciót kell osztanom.
Figyelmeztetésed szintje 20% lesz, legközelebb figyelj oda.[/globmod]​
 

Dolph

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Idézet tőle: diREKT:
Háááát azzal egyetértek hogy egy full IC ügy miatt nem kéne jailezni, ugyanakkor quaddal áthajtani egy emberen irl... Hát nem tudom.
Nyilván nem az volt a célom, hogy áthajtsak a fején.. viszont ez az egy módja volt a menekülésnek. Ráadásul nem áthajtottam rajta, hanem arrébb löktem a quaddal, de aki kicsit is ismeri a GTA V fizikát az tudja, hogy mi történik.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
Szia!

Először is idéznék néhány dolgot a szabályzatból.

1. "Tilos védett helyeken a játékost hergelni, akár abból az okból, hogy rád támadjon, akár egyéb felindulásból. Ebbe beletartozik az IC beszólás, valamint az egyéb tettek, amikből nem védett helyen verekedés, vagy lövöldözés lenne."

2. "Tilos alapmunka végzése közben kirabolni a játékosokat."

3. "Alapmunkák helyein, Városházában és előtte, Sheriff’s Office, Fire Station és kórház környékén tilos rabolni. "

4. "Tilos szándékosan elütni valakit, vagy többször átmenni a játékoson azzal a céllal, hogy az meghaljon. "


Idézet tőle: Dolph:
Az egész ott kezdődött, hogy 4-5 srác és lány a farmer melónál csináltak valamit..

->  Egész pontosan a farmon történt az incidens és interakcióba léptél egy másik ott dolgozó játékossal maszkban. A másik fél normálisan kezdeményezett feléd, de te flegma stílusban válaszoltál. A maszk + fekete öltözet eléggé fenyegető volt számára, amire kést rántott és odahívta a barátait rádión, ők körbe álltak téged hatan. Esélyt sem adva a reakcióra, hogy további szituációt kezdeményezzenek veled, a quadon ülve elütötted az egyik embert (animba esett), nem volt nála kés/fegyver. Tegnap ts-en, azt mondtad nem az volt a célod/célotok a Llyod családdal, hogy ti rabolgassatok ott, viszont abból amit ma láttam...nem vagyok benne biztos, hogy tegnap nem ez történt, de erre nem is tértem ki tegnap este. A másik két játékosnak is adtam jail-t olyan indokkal, hogy alapmunka hergelés. Az esetedben nem adtam meg pontosan az indokot éjjel, ebben igazad lehet. A jail indokot kiegészíteném alapmunka hergelés + enyhe DB-re.
 

Dolph

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Idézet tőle: Sal67:
Szia!

Először is idéznék néhány dolgot a szabályzatból.

1. "Tilos védett helyeken a játékost hergelni, akár abból az okból, hogy rád támadjon, akár egyéb felindulásból. Ebbe beletartozik az IC beszólás, valamint az egyéb tettek, amikből nem védett helyen verekedés, vagy lövöldözés lenne."

2. "Tilos alapmunka végzése közben kirabolni a játékosokat."

3. "Alapmunkák helyein, Városházában és előtte, Sheriff’s Office, Fire Station és kórház környékén tilos rabolni. "

4. "Tilos szándékosan elütni valakit, vagy többször átmenni a játékoson azzal a céllal, hogy az meghaljon. "


Idézet tőle: Dolph:
Az egész ott kezdődött, hogy 4-5 srác és lány a farmer melónál csináltak valamit..

->  Egész pontosan a farmon történt az incidens és interakcióba léptél egy másik ott dolgozó játékossal maszkban. A másik fél normálisan kezdeményezett feléd, de te flegma stílusban válaszoltál. A maszk + fekete öltözet eléggé fenyegető volt számára, amire kést rántott és odahívta a barátait rádión, ők körbe álltak téged hatan. Esélyt sem adva a reakcióra, hogy további szituációt kezdeményezzenek veled, a quadon ülve elütötted az egyik embert (animba esett), nem volt nála kés/fegyver. Tegnap ts-en, azt mondtad nem az volt a célod/célotok a Llyod családdal, hogy ti rabolgassatok ott, viszont abból amit ma láttam...nem vagyok benne biztos, hogy tegnap nem ez történt, de erre nem is tértem ki tegnap este. A másik két játékosnak is adtam jail-t olyan indokkal, hogy alapmunka hergelés. Az esetedben nem adtam meg pontosan az indokot éjjel, ebben igazad lehet. A jail indokot kiegészíteném alapmunka hergelés + enyhe DB-re.
Látom ez a rablásos téma nagyon megy, csak egy gond van, hogy nem köthető hozzám. Mégcsak fegyverem se volt (se kés se semmi) Tehát rablásról szó se volt (a mai esetről nem tudok, a jailemet leültem aztán leléptem, szóval ne köss velük össze). Hergelésről ugyancsak nem volt szó, hisz mint említettem ők kérdeztek, én válaszoltam (kissé flegmán, de nem sértően). Ne is haragudj, de előveszik a kést (még nem fogják rám, tehát nem fear roleplay) és mivel féltve érezte magát a karakterem azonnal megkerestem a lehető legkönnyebb kiutat. Nem gondolom, hogy farolgatnom kellett volna a késes emberek között, hisz az már átment volna fear rp-be. Fogalmam sincs miért fogjátok ennyire le a roleplay szituációkat, de nagyon zavaró.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[admincontroller]Alapvetően elszomorító, hogy az RP szint annyiban merül ki, hogy maszkkal rohangálsz és flegmázol.
Ettől függetlenül ez nem minősült olyan beszólásnak, amiért akár 1 verekedés is kezdeményezhető lenne a másik fél részéről. Miután körülálltak késekkel, értelemszerűen a karaktered az életét próbálta menteni, az egyetlen lehetséges módon: gázt adott. Ez azzal járt, hogy egy támadót elütött. Egyértelműen nem az volt a szándékod, hogy megöld, vagy akár csak megsebesítsd az előtted állót, csak menekülni próbáltál, így "enyhe DB-nek" sem minősül az eset.
A panasz jogos.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó