Marco Esperragoza Moreno - Alexa Miller

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
panaszkonyvj.png

Neved: Marco Esperragoza Moreno
Játékos(ok) neve: Alexa Miller
Panasz oka:Immerzió megtörése, Powergaming, Illegális tevékenység legális frakción belül.
Panasz kifejtése:

A tegnapi nap folyamán kiraboltuk Alexa Millert és az IC barátját. A barátjával különösebb baj nem volt, viszont Alexa Miller a rablás megkezdésétől olyan RP-t produkált a karakterével, amire a valóságban 1%-nyi esély adatik meg maximum. Szándékosan provokált minket, és inzultált. Valamint a két percesnek tervezett rablásunkból OOC problémázás miatt legalább egy 12 perces bohóckodást csinált. Konkrétan a rablás vége felé egy adminnak kellett őt felszólítania hogy adja oda a készpénzét, mivel olyan RP szöveget írt le ami véleményem szerint egyrészt hazugság, másrészt nem adna rá a szerver lehetőséget és meg sem tehetné. Konkrétan azt írta nekünk hogy a pénzét amit mi elvenni készülünk azt nem magánál tartotta, hanem a rendőrségen(?) az autójában.

Ezután az RP sorozat után, mi elmentünk hárman a helyszínről, és engem a későbbiekben egy hiba miatt a rendőrség elkapott, amihez hozzáfűzném hogy nem tartozik a panaszomba mivel az egy szabályos szituáció volt, viszont a kihallgatásomat követőlegesen engem megvádoltak a rablás bűncselekményével, és azzal hogy Alexa Miller tanúskodott ellenem, aki állítása szerint felismerte a hangomat.

Ez a pont több sebből is vérzik:

-Alexa Millernek ha van egy minimális karakterfélelme akkor miközben három ordibáló ember fegyvert fog rá, átfogó értelemben összesz@rja magát, mint ahogyan azt az emberek 95% a teszi, és nem pedig provokálja a felfegyverzett rablóit, majd visszaemlékezik arra hogy a támadónak pontosan milyen hangja volt.

-Az a pont hogy rámbizonyítják a rablásban való részvételemet pusztán azzal a bizonyítékkal, hogy ő felismerte a hangomat az külön vicc téma, mert ennyi erővel akkor én is besétálhatok a rendőrségre, és azt mondhatom bárkire hogy egy gyilkos bűnöző, csak mert "felismertem a hangját" (Hangfelismerés az nem bizonyíték, kivéve ha hangrögzítővel van felvéve, ami nem történt meg és erre lehetőségük sem lett volna)

-Onnantól kezdve hogy hamisan tanúskodott ellenem, megszegte a legális frakcióban való illegális cselekedetek szerverszabályzati pontot, mivel nem volt bizonyítéka ellenem, és még csak nem is tudhatta azt hogy én voltam ténylegesen, mivel három lopott telefon miatt kerültem be a rendőrségre.

-Onnantól fogva hogy ő felismerte a hangomat miután ordibálások közepette fegyvert fogtunk rá, azzal powergaminget követett el mert semmi esély nincsen arra hogy három maszkos, ordibáló férfi hangjából ő pontosan megtudja állapítani hogy az egyik az enyém volt. Erre nincsen esély, mivel a valóságban az agy akkorra sokkot, és adrenalinlöketet kap egy ilyen szituációban, hogy az embert reflexszerűen csak az életbenmaradás hajtja, és minden más körülötte eltörpűl. (Pont ezért követte el az immerziómegtörést is.)


Bizonyíték (kép, log, videó):

Powergaming és immerziómegtörés:
1.png

ezgif-com-gif-maker-1.gif
Illegális tevékenység legális frakción belül:
(A hamis tanúzást Amerikában és Magyarországon is 5 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetik, az én esetemben egy olyan bűntényt erőszakoltak rám bizonyíték nélkül, amit Amerikában tíz évtől, akár életfogytig tartó szabadságvesztéssel is büntethetnek, ami felér egy gyilkossággal. Az állításomat igazoló cikk:
https://www.criminaldefenselawyer.com/crime-penalties/federal/perjury.htm)
unknown-1.png
unknown-2.png
unknown-3.png
Megjegyzés:Ha nincsen powergaming és immerziórombolás, akkor nincsen hamis tanúzás és nem kapok 27.000$-nyi pénzbírságot, valamint 120 perc jail-t, valamint azt a maradék pár ezer (úgy kábé 4-5 ezer) dolláromat is normális dologra költhettem volna, és nem vonogatta volna le feleslegesen 1500-asával a rendszer.

Alexa neked meg azt tudom javasolni hogy döntsd el milyen karaktert RP-zel, mert a tetteid nem hogy karakterhűtlenek voltak, de még szerverszabályzatba is ütköztek (erről a végső döntést az admin fogja meghozni nyílvánvalóan). Viszont amennyiben megállják a bizonyítékaim a helyeiket úgy nyílvánvalóvá válik hogy tök feleslegesen vettél el a barátoddal bő két és fél órát a játékidőmből.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Hali.
Mint a későbbiekben jelenlévő, annyit hozzá fűznék korrigálás gyanánt, hogy végül, mivel ügyvédet, bírósági felülvizsgálást meg miegymást kértél IC, ezért egyenlőre csak előzetesbe kerültél és aszerint jártunk el, az IC-t is "félbe hagytuk" az ügyvéd hiánya miatt (ilyen későn nyílvánvaló okokból nem tudunk ügyvédet szerezni) jelenlegi szituációban nincs fixen kijelentve, hogy mindet te ténylegesen elkövetted, a bebörtönzésedhez viszont még bele kellett volna írjam, hogy előzetesben vagy, de őszintén beismerve a késő esti fáradtságomban ez lemaradt a parancs beírásakor és ezt csak IC mondtam el.
 

Alexxa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Raina Winkler
Nos, sziasztok, tehát lényegeben maga a rablás tény hogy nem sikerült jól elismerem hogy nem így kellett volna és annak vállalom is a következményeit, viszont én azt sem gondolnám hogy bugyibol kirántom a telefonom a tárcám a rádiom, ezért is szaladtam a rablás után a kocsimhoz vettem ki és akkor riasztottam a Bcso-t rádión. Maga az ügyed a Bcsoval nem kifejezetten az én hibám ti kezdtetek smsezni a lopott telefonrol amit mi jelentettünk és ez lett belőle. Az hogy neked 2 és fél órádba lett azt kell mondjam sajnálom de nekem is. Ic maga az ügy még akkor is félbe lett hagyva mivel terhelő bizonyítékok vannak ellened ami majd ki is derül mi lesz belőle. Én a kihallgatás után azt a vallomásomat pedig módosítottam.
 

katsu420

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Tanúként és résztvevőként remélem hozzászólhatok.
A rablás alatt Alexa, ahogy le is van írva, húzta az időt, nem akarom meggyanusítani de a rajtaütés harmadik, negyedik percében érdekes módon egy rendőrautó is feltűnt a tengerpart feletti úton, nekem furán hatott, de tegyük fel, hogy nem TS-DC help volt, és csak azért küldte el mert már Admin is volt ott.
Sajnos ez a bugyiban mi fér el mi nem dolog, annyiban lenne helytálló, ha a tárgyaidat valóban elraktad volna valahova, vagy minimum lerpzed, persze a pénzedet így se tudod semmissé tenni olyan indokkal hogy messze van meg máshol... Ami nálad van az nálad van. Úgy tudom nem létező fegyvert sem rpzünk ha nincs nálunk.
Társa Jeff egy szó nélkül együttműködött, amit innen is köszönünk, hogy legalább ő nem akadályozta az rp folyamatos haladását.

A jövőben jó lenne, ha megtanulna mindkét oldal tisztességesen veszíteni és elfogadni a sorsát.
Nem ferdíteni, nem lehetetlen és nevetséges módon úgy rpzni hogy a maga malmára hajtsa a vizet.
Valamint remélem, hogy egy hozzáértő igazságos és objektív bírálat lesz ebben az ügyben.


 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Az hogy rámbizonyítható e IC a bűncselekmény teljesen lényegtelen, mivel ha Alexa a szerverszabályzatnak megfelelően jár el akkor el sem juthattunk volna odáig hogy ti bizonyíték hiányában emberrablással vádoltok meg egy olyan embert akit maximum orgazdasággal lehetne.

A probléma itt a tanúzásnál kezdődik amit nem tehetne meg. Mivel mimden téren szabályzatba ütköző a módja ahogyan ő "felismerte a hangomat".

Terhelő bizonyíték nem lehet ellenem mert a terhelő bizonyíték a rablásotok letudása óta nem létezik, valamint ha létezne sem lehetne vele mit kezdeni az én jelenlegi ügyemnél.

A vallomásod utólagos módosítása sem mentesít a szerverszabályzat megszegése alól, mivel a vallomásodat akkor kellett volna módosítanod amikor még nem raktak be a cellába 27.000 dolláros csekkel "előzetes letartóztatásba"

Én szeretem a bírósági ügyek le-RPzését, mivel tulajdonképpen én voltam az egyik olyan ember (remélhetőleg a sok közül) aki ötletként felhozta többször is a témát.

De ez nem jelenti azt hogy hajlandó vagyok egy olyan szituációt végig ülni ami meg sem történhetett volna, mivel mint mondtam ennyi erővel megfogom magam, és megvádolom a BCSO-t  kirablással aminek jelképes bizonyítékaként azt fogom mondani hogy hallottam Ashley hangjáét és felismertem azt.

Ha nincsen Powergaming akkor nincsen előzetes letartóztatás. Jelen helyzetben viszont elvagyok szorítva barminemű RP lehetőségétől a selfRP-t leszámítva.


UI: Ashley, érdekelne hogy mi alapján ütöttetek rajtam a banknál, mivel teljesen véletlenszerűen mentem oda, és nem volt semmilyen találkozó megbeszélve. Mivel nagyon hamar oda értetek, ezért azt tudom feltételezni hogy már eleve csapdát akartatok állítani annak a személynek akinél volt a mobil, és oda csalni, én meg váratlanúl beállítottam oda. Ez azért problémás mert IC ti azt nem tudhattátok hogy az én karakteremnél van, a mobil maximum csak feltételezhettétek, OOC viszont pontosan tudtad jól hogy mi raboltuk ki és vettük el Alexáék mobilját. Ebből kifolyólag szeretném ha tudnátok bármilyen bizonyítékkal szolgálni ez ügyben, mivel ha kiderül hogy a ti rajtaütésetek is MG-zésen alapszik, úgy az elkapásom sem történthetett volna meg.

Itt van az utolsó beszélgetésem amit az egyik áldozattal folytattam akitől pénzt akartam ki csalni. És hozzá tenném, hogy nekem nem az a szándékom hogy bárki szankciót kapjon aki érintett a panaszban, hanem azt szeretném hogy a velem szemben elkövetett unfair játékmenet törlésre kerüljön, és a későbbiekben ez a panasz tanító jelleggel maradhasson fent azok számára, akik a későbbiekben hasonló hibákat követnének el. Én úgy gondolom egy panasznyitás nem a szankciókról szól, hanem a megbeszélésről, és arról hogy az emberek fair módon tudjanak egymással játszani.

Ez feléd nem egy számonkérés, hanem szimplán szükséges adatigénylés annak érdekében, hogy tudjam fair módon játszotok e ellenem. Mert én úgy gondolom hogy a tegnapi elkapásom már alapjáraton nem állhatta meg a helyét, de mivel próbálok egy frakciót képviselni ezért nem fogok egy RP-szituáció kellős közepén elkezdeni OOC irkálni, mert maga az RP szituáció jól nézett ki, csak valószínűleg meg sem történhetett volna :)
PnatuKt.png
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Idézet tőle: Katsu ॐ:
rajtaütés harmadik, negyedik percében érdekes módon egy rendőrautó is feltűnt a tengerpart feletti úton, nekem furán hatott, de tegyük fel, hogy nem TS-DC help volt
Nem volt az, az elmenő járőr végig velünk volt TSen, szóval nem beszélt Alexa-ékkal és semmilyen IC szál nem indult, amíg Alexa a rádión keresztül nem értesített minket.
Idézet tőle: carlwildes:
Ashley, érdekelne hogy mi alapján ütöttetek rajtam a banknál,
Két terv volt, az egyik az, hogy a két járőr figyelni fogja az 1-1 bankot, mivel, ha leírom SMSben, hogy utalom is a pénzt, akkor logikusan mész majd megnézni, hogy megjött-e. Végül a másik terv lépett érvénybe, miszerint bemértük a telefont, aztán Grapeseed-től követtünk téged végig, ahol a bankba meneteledkor következett be a rajtaütés.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Sziasztok, a panaszt én fogom kezelni. Amennyiben még bővebben kívánjátok kifejteni az üggyel kapcsolatban az álláspontotokat éjfélig megtehetitek.[/adminisztrator]
 

katsu420

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Reaper:
Idézet tőle: Katsu ॐ:
rajtaütés harmadik, negyedik percében érdekes módon egy rendőrautó is feltűnt a tengerpart feletti úton, nekem furán hatott, de tegyük fel, hogy nem TS-DC help volt
Nem volt az, az elmenő járőr végig velünk volt TSen, szóval nem beszélt Alexa-ékkal és semmilyen IC szál nem indult, amíg Alexa a rádión keresztül nem értesített minket.
Idézet tőle: carlwildes:
Ashley, érdekelne hogy mi alapján ütöttetek rajtam a banknál,
Két terv volt, az egyik az, hogy a két járőr figyelni fogja az 1-1 bankot, mivel, ha leírom SMSben, hogy utalom is a pénzt, akkor logikusan mész majd megnézni, hogy megjött-e. Végül a másik terv lépett érvénybe, miszerint bemértük a telefont, aztán Grapeseed-től követtünk téged végig, ahol a bankba meneteledkor következett be a rajtaütés.

Ezekről feltételezzük, hogy van bizonyíték is. Ugyanis ezek komolyabb rp szituációk.
 

katsu420

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Reaper:
Idézet tőle: Katsu ॐ:
Ezekről feltételezzük, hogy van bizonyíték is. Ugyanis ezek komolyabb rp szituációk.
Pontosan milyen bizonyítékot szeretnél és mire?

Végeredményben ez egy alsókategóriás nyomozás volt. Egy két kép azért csak készült, hogy bizonyítani tudjátok egy esetleges panasz esetén a jogos akciót. 🤔
 

carlwildes

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
[quote author=undefined]Két terv volt, az egyik az, hogy a két járőr figyelni fogja az 1-1 bankot, mivel, ha leírom SMSben, hogy utalom is a pénzt, akkor logikusan mész majd megnézni, hogy megjött-e. Végül a másik terv lépett érvénybe, miszerint bemértük a telefont, aztán Grapeseed-től követtünk téged végig, ahol a bankba meneteledkor következett be a rajtaütés.[/quote]

Rendben, akkor a téma ezen része le van zárva.

Alexa PG-jéről, valamint a többi szabálysértése felől amiket a képek teljes mértékben alátámasztanak, és részlegesen be is ismerte őket arról gondolom majd a panaszt elbíráló admin dönteni fog. Tartom magam ahhoz, hogy engem maximum orgazdasággal lehet megvádolni a telefonokat illetőleg, mivel semmi bizonyíték nincsen arra hogy részt vettem volna bármilyen rablásban Alexa PG-jét leszámítva. És ebből kifolyólag szeretném majd vissza kérvényezni az elveszített pénzösszegemet. 

És ahhoz is tartom magam továbbra is hogy amennyiben a panasz jogos lesz, úgy felesleges admin-jail helyett bőven meglehet oldani ezt a témát Alexa számára egy figyelmeztetéssel. (Bár ezt is nyílvánvalóan az admin fogja meghatározni)

Annak ellenére hogy nem ehhez a panaszhoz tartozik, de mivel Viki bírálja el a panaszt, így a tegnapi ujjlenyomatos vitával kapcsolatban annyit leírnék (És ezt az üzenetet nem Vikinek szánom), hogy én teljes mértékben elfogadtam azt a tényt, hogy a szerveren úgy belehet azonosítani egy embert hogy leveszik és beolvassák az ujjlenyomatát, annak ellenére hogy még sosem volt neki levéve az ujjlenyomata az életében. Viszont amikor a rendőr beazonosította az ujjlenyomatomat úgy hogy sosem volt priuszom, én megemlítettem neki OOC azt hogy erre a valóságban nem lenne képes, mivel én a realisztikus játékmenetet képviselő playerként tartom számon magam és gondoltam segítek neki, valamint azt pusztán informatív szándékból tettem azért, hogy a jövőben szakszerűbben tudjon eljárni.

És éppen ezért azt szeretném mindenképpen kérni hogy ne próbáljuk meg velem elhitetni azt hogy a valóságban ilyen létezik, mert nem létezik és nincsen semmilyen cikk vagy bizonyíték arra hogy létezne. Ujjlenyomatot csak egy már büntetett, vagy rendőrségi üggyel rendelkező személytől lehet levenni úgy hogy azt be is lehet azonosítani. Mivel ahhoz hogy egy ujjlenyomatot belehessen azonosítani, ahhoz minimum egyszer le kell hogy vegyék az ember életében, és fel kell hogy jegyezzék egy rendőrségi adatbázisba. A szerveren lehetséges, a valóságban nem. Itt az utóbbiből lett a vita, hogy megpróbálták velem elhitetni hogy márpedig ilyen a valóságban is létezik.

Ezt csak azért írtam le, hogy letisztázzam az ujjlenyomatos vitát és véletlenül se legyen bármilyen félreértés ebből, és ha lehetséges akkor szeretném hogy ez a része ne is tartozzon a panaszhoz, mivel amúgy semmi köze hozzá, az az eset független attól amiért a panaszt megnyitottam, csak mivel tudom hogy Viki jött oda adminszolgálatban, és ő bírálja el ezt a panaszt is úgy azt éreztem hogy ezt muszáj leírnom, még mielőtt elterelődne ide az egész. Szóval ja, ezt a részét én itt le is szeretném zárni. 

Összességében (a saját véleményem szerint) a telefonokkal kapcsolatos RP szerintem jó volt.  A hamis tanúzás tette tönkre aminek meg sem kellett volna történnie, sőt pusztán olyan indíték miatt hogy egy nő azt állítja hogy felismeri a hangomat nem is tehetnétek velem semmit, mivel ez nem bizonyíték csak szavak ami lehet hogy önmagában IC ügy lenne, viszont az már nem IC ügy hogy ha ezt egy olyan kaliberű legális frakcióban tevékenykedő játékos teszi ahol ilyen illegális tevékenységekhez külön kellene főadminisztrátori engedélyt kérnie, mivel tönkreteheti vele egy ember életét. Viszont mivel elfogadtátok a szavait bizonyítékként azzal az ő miss-playét is támogattátok, és ezzel ő létre is hozott magának (valószínűleg meggondolatlanságból) plusz egy szabálysértést, amit ugye a panaszom leírásában megfogalmaztam. Szóval erre ha lehet figyeljetek oda legközelebb. Én meg arra figyelek oda hogy ne húzzam túlságosan sokáig a telefonos átveréseket, mert bajom lesz belőlük.

-Ha nem lett volna powergaming, nem lett volna előzetes letartóztatás és -27000 dollár (plusz az adórendszeres levonogatások).

Innentől ha nem érzem szükségesnek, nem fogok hozzá szólni a panaszhoz a továbbiakban, szóval részemről elbírálható a panasz mivel nincs több hozzáfűznivalóm az esethez.

UI: Nem érzem szükségesnek a lenyomozással kapcsolatban a bizonyíték melléklését, mivel én elhiszem hogy lenyomoztátok a telefont és nem is ez a panasz lényege. A telefonos részt én rontottam el és éppen ezért az egy lényegtelen szituáció.

-További szép napot.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
A hozzászólásokat olvasva nem érzem szükségesnek éjfélig nyitva hagyni a témát.

Idézet tőle: carlwildes:
Onnantól kezdve hogy hamisan tanúskodott ellenem, megszegte a legális frakcióban való illegális cselekedetek szerverszabályzati pontot, mivel nem volt bizonyítéka ellenem, és még csak nem is tudhatta azt hogy én voltam ténylegesen, mivel három lopott telefon miatt kerültem be a rendőrségre.

Azzal nem szeg szabályt, ha ellened tanúskodik. A rendőröknek vagy a bíróságnak kell eldöntenie, hogy mit fogadnak el bizonyítéknak és mit nem.

Idézet tőle: carlwildes:
Az a pont hogy rámbizonyítják a rablásban való részvételemet pusztán azzal a bizonyítékkal, hogy ő felismerte a hangomat az külön vicc téma.

Egyetértek. Ilyen nincsen, hang alapján nem ismerhetnek fel.

Idézet tőle: carlwildes:
Onnantól fogva hogy ő felismerte a hangomat miután ordibálások közepette fegyvert fogtunk rá, azzal powergaminget követett el.

Nálunk mást jelent a Power Gaming, javaslom olvasd át a szabályzatot. Ez FearRP elhanyagolása volt.

Idézet tőle: carlwildes:
Annak ellenére hogy nem ehhez a panaszhoz tartozik, de mivel Viki bírálja el a panaszt, így a tegnapi ujjlenyomatos vitával kapcsolatban annyit leírnék (És ezt az üzenetet nem Vikinek szánom), hogy én teljes mértékben elfogadtam azt a tényt, hogy a szerveren úgy belehet azonosítani egy embert hogy leveszik és beolvassák az ujjlenyomatát, annak ellenére hogy még sosem volt neki levéve az ujjlenyomata az életében. Viszont amikor a rendőr beazonosította az ujjlenyomatomat úgy hogy sosem volt priuszom, én megemlítettem neki OOC azt hogy erre a valóságban nem lenne képes, mivel én a realisztikus játékmenetet képviselő playerként tartom számon magam és gondoltam segítek neki, valamint azt pusztán informatív szándékból tettem azért, hogy a jövőben szakszerűbben tudjon eljárni.

És éppen ezért azt szeretném mindenképpen kérni hogy ne próbáljuk meg velem elhitetni azt hogy a valóságban ilyen létezik, mert nem létezik és nincsen semmilyen cikk vagy bizonyíték arra hogy létezne. Ujjlenyomatot csak egy már büntetett, vagy rendőrségi üggyel rendelkező személytől lehet levenni úgy hogy azt be is lehet azonosítani. Mivel ahhoz hogy egy ujjlenyomatot belehessen azonosítani, ahhoz minimum egyszer le kell hogy vegyék az ember életében, és fel kell hogy jegyezzék egy rendőrségi adatbázisba. A szerveren lehetséges, a valóságban nem. Itt az utóbbiból lett a vita, hogy megpróbálták velem elhitetni hogy márpedig ilyen a valóságban is létezik.

Pontosan ezért kérdeztem meg, hogy amerikai e a karaktered. Ha amerikai a karaktered akkor biztosan szerepelnie kell az adatbázisban az ujjlenyomatának. A szerveren lévő személyigazolványokon is rajta van. A másik opció, ha külföldi karaktered van, hogy vízum nélkül nem tartózkodhatna az országban vagyis szintén benne kell, hogy legyen a rendszerben. Ha mégis illegálisan akarna tartózkodni vízum, személyi nélkül akkor meg FA vagy AC engedély kell, hogy ezt RP-d. Apró félreértés, hogy én nekem nem az volt a szándékom, hogy elhitessem veled, hogy így van IRL is. Nem születtem az USA-ban és még nem is voltam ott, fogalmam sincs róla. Szimplán a szerveren van így kezelve.


- A bizonyítékokat átnézve Alexa nem RP-zte a karakterének a félelmét amivel elhanyagolta a FearRP szabálypontot.
- Nem lehet olyat RP-zni, hogy hang alapján felismeri az illetőt. (NonRP)
- A 27 ezres ticket és a 2 órás jail tudomásom szerint azért lett, mert a BTK alapján összefoglalták ellened a vádakat és összesen ennyi jött ki. A pontos vádakat már nem tudom fejből, ha érdekel keresd fel Reapert DC-n. Továbbá mivel bíróságra akarjátok vinni az ügyet ott lesz esélyed megvédeni magad és a pénzt visszaszerezni. Hogy mi lesz ennek a szituációnak a végkifejlete rajtatok múlik.

Alexa Miller --> FearRp, NonRP - 60p


[adminisztrator]A panasz részben jogos.[/adminisztrator]

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó