Living the life with ADHD

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
“No one can hate themselves into a version of themselves that they like"
Név: Ava (Lee) Moore
Nem:
Életkor: 26
Születési idő: 17/08/1996
Születési hely: San Francisco, California
Oktatás: San Francisco State University, Bachelor of Art Degree, Foreign Languages (Spanyol, Francia)
Anyja neve: Sofia Ramirez
Apja neve: James Lee Moore
Testvére: Luna (Lee) Moore

Pozitív tulajdonságai:

Szeret új dolgokat tanulni, odafigyelő, illetve viszonylag komoly, de ugyanakkor a közeli barátai közt nagyon kiszámíthatatlan személyiség. Extrovertált így könnyen ismerkedik, csapatban nagyon jól dolgozik, amíg nem ő a vezetője, a vezetői posztban sosem volt jó.

Negatív tulajdonságai:

Kiszámíthatatlan, nagyon kíváncsi ember, szinte már túl kíváncsi, gyakran sokat kérdez tabu témákról és néha még a kémkedéshez is elfajul. ADHD tünetei gyerekkora óta jelen vannak.

Fóbiái:
Agoraphobia - Félelem a tömeggel teli helyektől, illetve az olyasmi helyektől ahonnan nehéz elmenekülni, ha egyáltalán van rá mód, vagy ahol nem tud segítségért kiáltani ha gond lenne.
Arachnophobia- Félelem a pókoktól.
Spheksophobia - Félelem a darazsaktól, vagy darázs csípésektől.

Betegsége:
Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD) - Köznéven Figyelemzavar.

ADHD-ja felismerhető könnyedén viselkedéséről, mivel nem tud egyhelyben megülni nyugton, sok ideig egy dologra figyelni, főleg ha őt nem érdekli ez a dolog, szituáció.

Külső tulajdonságai:
Magassága
: 157 cm
Testsúlya: 56 kg

És a történet, a kezdetektől:

Anyja, Sofia Ramirez, Kolumbiai származású, a 80-as évek során menekült Amerikába, pontosabban San Francisco-ba, ahol megismerte élettársát James Lee Moore-t. James autószerelőként dolgozott, saját telepe volt, nagy volt ott a forgás, míg anyja Sofia csak otthon tevékenykedett. Nem sokkal az esküvőjük után, a 90-es évek elején Sofia terhes lett, de sajnos a magzat meghalt, nagy gyász gyötörte emiatt a kis családot, de ennek ellenére 95-ben újra megpróbálták, nagyobb sikerrel. 96-ban megszületett első gyermekük, Ava Lee Moore.
Ava már gyerekkorában is más volt, mint a többiek, nem tudott sokáig egy dologra összpontosítani, figyelni, egyszerű figyelmetlen hibákat vétett az iskolában, és nehezen organizálta dolgait, illetve tevékenységeit. Nem volt képes nyugton maradni, akárhányszor szóltak rá. Elkönyvelték Ava-t autistának, visszafogták az iskolában egy évet, nem volt képes figyelni a tananyagra, illetve tanáraira. Amikor 10 éves volt Ava, ADHD-vel diagnosztizálták az orvosok, és számos gyógyszert írtak fel neki receptre, köztük Adderall XR, Methylin avagy Focalin, mellette heti rendszerességgel járt orvoshoz egy darabig. Ezeket szorgosan is szedte Ava, tanulmányi átlaga hirtelen növekedést mutatott, az órákon egyre jobban volt képes figyelni a gyógyszereinek hála. Elkezdte őt érdekelni a Spanyol nyelv, amit már anyja is tanított neki alapszintig, de az iskolában jobban rá ragadt.

GettyImages_807052482.jpgGimnáziumi éveit a Mission High School nevezetű intézményben töltötte, itt az éve során többen is csúfolták magassága és leginkább betegsége miatt, de Ava képes volt tűrni ezt. Egy napon történt, mikor a negyedik osztályt, azaz utolsó évét elkezdte felbukkant egyik nap az ebédlőben Ava és testvére mellett pár diák név szerint Justin, Chloe, Hanna, Ryan, Armen, Ana és Layla. Ana és Layla ikertestvérek voltak, szinte ké tojás, úgy hasonlítottak egymásra, ők egyből neki ugrottak Ava-nak, a betegsége miatt kezdték csúfolni és bántani. Azzal zaklatták, miért nem tud nyugton maradni, illetve a gyógyszereiről faggatták. A kis csoportból egyedül két személy védte Ava-t, Chloe, illetve Armen. Chloe és Armen kedvesek, együttérzőek voltak és átláttak Ava betegségén. Gyakran rendeztek éjszakai bulikat a kollégiumban, ahova Chloe-ék el is hívták Ava-t, de ő mindig nemet mondott, inkább tanulni akart a következő vizsgára, nem mellesleg inkább félt attól, hogy csak még jobban bántani fogják. Év végén a kis csoport összes tagja megbukott, Ava pedig ment tovább harmadik osztályba. A gimis évek során tartotta velük a kapcsolatot, de amint Ava végzett és tovább ment egyetemre ez megszűnt, és azóta nem beszélt illetve nem találkozott velük.


Ava folyamatosan érett, egyre tisztábban látta a világot, mondhatni felnőtt és feleszmélt, hogy a gyógyszerek közül, amiket ő ekkor már 10 éve szedett napi rendszerességgel,230222201834-adderall-stock.jpg nagy részük addiktív tulajdonságokkat is tartalmaz, például az Adderall XR is. Egy toleranciát épített fel a gyógyszer ellen, így már a napi 1 helyett kettőt szedett, hogy ugyanazt a hatást érje el. Ha nem így tett, vagy nem szedte az ADHD tünetei jöttek ki rajta, csak sokkal erősebb módokon.

Az egyetemen az idegen nyelvek tagozatán tanult, Franciául és Spanyolul tanult. Második éve során, nem sokkal a ZH-k előtt, apja meghalt. Ez nagyon megviselte Ava-t, mivel gyógyszeréért, illetve az orvoshoz mindig vele ment, nem mellesleg ráhárult apja szerelőtelepének a vezetése is. Ava megpróbált minden tőle telhetőt beleadni, de egy fél évre rá eladta a helyet, mivel nem volt képes vezetni egy ekkora céget.
A vizsgákon nem sikerült a legjobb jegyet elérnie ebben az évben, csak a közepest sikerült elérnie, ekkoriban elkezdett az Adderrall XR mellett még egyéb nyugtatókat is szedni és többet az Adderrall XR-ből. Nem sokkal ezután már nem adták ki neki erre a receptet, csak a Methylin-re. Ezután döntött úgy nem sokkal, hogy nevéből elhagyja a Lee-t, szimplán Ava Moore-ként hivatkozik magára. 2019, az év amikor Ava elvégezte az egyetemet, letetette a Bachelor of Arts Degree-t a Foreign Languages tagozaton. Spanyol, illetve francia nyelvből is felsőfokú nyelvvizsgával gazdagodott.
zaszlok.png
Még pár évig gondolkodott mi tévő legyen, megbánta, hogy apja szerelőtelepét eladta, de később végül még is oda ment autószerelő besegítőnek. Ekkor már nem volt nagy gondja az Adderrall XR-el, nem hiányolta annyira, mint az elején.
Itt dolgozott a szerelőtelepen 2023 nyaráig, majd ekkor úgy döntött tovább lép az életben, és elindult autójával egyenesen Los Santos felé, ahova két nappal később meg is érkezett. Itt gondolta már papírra veti a napi történéseket, minden este megír egy oldalt a naplójába, amit "Los Santos-i élet"-nek nevezett el


bennys1elegy.pngElső oldal a naplóból, vasárnap, 2023.08.06:

Los Santos, a hírességek, illetve mozik élete. Vinewood világszerte híres, a legnagyobb filmeket itt forgatták, nem mellesleg egész szép város, mondhatni nagyon jó itt az időjárás. Ma érkeztem, első dolgom a Benny’s szerelőtelepen volt, felkapott pár kavicsot a kocsi oldala idefele. Itt megismertem pár kedves szerelőt, egyikőjük nagyon ismerős nekem, a forgalmira Chloe Carson nevet írta… lehetséges, hogy ő AZ a Chloe? Nem hinném, de van ez a srác, ő is egész kedves velem, megkéne tudnom a nevét neki is, de majd csak holnap lesz rá időm. Jó éjszakát Los Santos!

Második oldal, a naplóból, hétfő, 2023.08.07:

Megint este van, ideje újra a naplóhoz fordulni. Ma megismertem jobban a csávót, Armen-nek hívják… Kezdek egyre jobban érdeklődni, lehet tényleg, hogy ők a San Francisco gimiből jöttek? Csak megkéne tudakolni, mindegy is. Chloe ezzel a pösze lánnyal mászkál, szerintem együtt vannak, de holnap kiderítem, követni fogom őket, ha elmennek aztán majd rájövök.




Harmadik oldal a naplóból, kedd, 2023.08.08:naplo.png

Chloe és Lori együtt vannak, teljesen biztos vagyok benne. Ma láttam őket a Paleto Bay-ben található stégen romantikázni, mondhatni hallgatóztam is a vízből kicsit. Előtte távcsővel néztem őket távolabbról, megfigyeltem ahogy ölelkeztek és puszilkodtak. Illetve ma Aid a Benny’s-ből valami Justin nevű fickóról beszélgetett, ők biztos vagyok benne, hogy a Mission High School-os csoport.....
Holnap kéne vennem új adag gyógyszert, pont jött az újabb recept a dokitól.

@Chloee
 
Utoljára szerkesztve:

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Negyedik oldal a naplóból, szombat 11/08/2023:

Pár napig nem voltam itthon, kórházba kellett látogatnom Francisco-ba, intézni kellett pár dolgot mellesleg így papíron is munkanélküli vagyok végre. Jeej, vagyis nem jejj. Fogy a pénz, és nincs mód a szerzésére, egyébként is régóta tartoztam egy barátomnak így ma eladtam az Elegy-et jó pénzért. Nagy részt abból a pénzből vissza is fizettem valakinek mivel régebben kölcsön kértem tőle.

elutesrip.pngÖtödik oldal a naplóból, vasárnap 12/08/2023:

Régi motorommal mászkálok mostanában, amit apámtól kaptam oly rég, de sajnos ez a motorozás még mindig nem az erősségem, sikerült is esnem egyet, amivel nem is volt nagyobb gond. Marhultunk Armiékkal kicsit, kinéztünk reptérre az új kocsijával, ami viccesen egy Elegy. Itt elvittem egy körre a kocsit, majd Chloe akarta ki próbálni. Én mondtam neki, hogy akkor cserélünk majd átsprinteltem a Nero Custom-be, ahol az anyós ülésen ott csücsült Lori. Reklamált egész végig, hogy elraboltam, mondjuk kicsit azt is tettem, de inkább városnézésnek mondanám. Majd Chloe ideges lett és kérte vissza kedvesét, én pedig hallva hangján, hogy milyen mérges vissza is vittem. Ekkor történt, hogy miután Armi ott hagyott és elkezdtem futni biciklikhez Chloe elgázolt! Elütött az autójával, én pedig megbotlottam és kificamodott a bokám, kórházba vittek, ahol eleinte rendes ellátást nem kaptam. Majd egy Birtok nevű helyen várt minket Aiden, illetve egy lány, aki később kiderült doktor. Ahogy ezt hallotta, követelte, hogy menjek be vele. Rendes ellátásban részesített, sínt is kaptam a lábamra. Kedvesnek tűnt.


Hatodik oldal a naplóból, hétfő, 14/08/2023:

Vasárnap elég egy átlagos nap volt, el is felejtettem naplójegyzetet írni róla. Mivel nagyon szorított már a pénz, gondoltam bepróbálkozok egy munkahelyen, a Benny’s egész jó helynek bizonyult. Itt felvételt is nyertem próbaidős betanulónak. Nagyrészt kedvesek a kollégák, nincs így bajom senkivel, itt sikerült megismernem két spanyolajkú senor-t. Egész jól beszélgettem velük az anyanyelvükön, ahogy láttam nagyra értékelték is ezt. Ez után nem sokkal Armi-t kint elütötte egy kamionos! Egyből odasiettünk, többiek értesítették a segélyhívót, amíg mi próbáltunk segíteni. A múltkori doki jött ki, továbbra is roppant kedves alak. Pikk-pakk ellátta a sebeit, majd erre megjelennek a rivális telep vezető tagjai. ECG-s pólókban, ugyanúgy spanyol ajkúak a főnököt keresték, aki nem sokra rá be is jött, de még ez előtt érkezett pár bőrmellényes srác, illetve egy csaj nagy Chopper-ekkel, valami palival beszélgettek majd a csávó menekülőre fogta. Ki menekült, lecsukódott a kapu és mint a filmekben, egyből fegyver durrogások. Földre feküdtünk egyből majd fedezékbe siettünk. Szerencsére az illetőn kívül senkinek nem esett baja, egy áldozattal megúszta a napot a világ.
 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Egy telefonos jegyzet, szerda, 16/08/2023

Mai nap kicsit máshogy kezdődőtt, mint a többi. Első utam a kórház volt, ahol megpróbáltam a gyógyszereim kikérni, pontosabban receptet hozzájuk, ne kelljen el járkálnom értük az állam túl oldalára. Itt egy doktor úr segített előszőr, de ő azt mondta inkább egy szakosabb orvossal beszéljem meg, majd amikor kiindultam megpillantottam a Jackpot-ot. A doki, aki eddig mindig segített, most is ott volt, szinte az őrangyalom ő. Bementünk a vizsgálójába, nem volt nehéz bebizonyítanom neki a betegséget, valahogy egyből rájött, hogy megfigyelt jobban. Megírta a receptet, Methylin, napi 1 szem, felírt 30-at, elégnek kell lennie egy hónapig. Receptről megtudtam a nevét, Jessica. Ezután bementem dolgozni, ahol jött is egy pár ügyfél, de annyira nem hemzsegtek, mint tegnap. Chloe járt a telepen, éppen el akart menni valahova Lori-val amikor eszembe jutott, amit már hetek óta meg akartam kérdezni. Oda futottam majd feltettem a kérdést. És nem hittem el, ő tényleg Mission High School tanuló volt, és ami a legfontosabb, hogy emléfogdaselfie.pngkszik rám! Mindegy is, pár órával később Aid-el dumálgattam szerelések közt éppen, amikor Chloe szólt rádión… „Hozzátok a Burrito-kat városházára”. Bezártuk a telepet majd elindultunk tökföldre értük, megbeszéltük a tervet, elzárjuk az utat. Tökéletesen ment is minden a terv szerint, meg hirdettem a tüntetést telefonon majd megjelent az ECG vezetője mellé még egy rendőrautó váratlanul vagy várhatóan. Utasított minket, hogy álljunk el az útból a kocsikkal, így is tettünk, felálltunk velük a járdára az épület lépcsője elé. Jött a vízágyús kocsi meg több rendőr egység, majd mi szépen kiöntöttük a tököket a kocsikból a földre. Ekkor utasítottak minket, hogy álljunk át legális parkolóhelyre, így tettünk végül, békésen átálltunk a szembe levő Kepernyokep_2023-08-16_184749.pngparkolóba. Ekkor váratlanul elhúzott az összes rendőr, vissza is álltunk a kocsikkal az útra. Pár percre rá visszajött az összes, sőt több is, már páncélautó is jött a vízágyú mellett. Ekkor már a feloszlásra utasítottak bennünket, mi ekkor bevittünk pár tököt az épületbe, többiek a pultra, meg az ajtó elé tették, én kreatív módon az amerikai zászló tetejébe szúrtam bele. Ekkor bejöttek a rendőrök, fegyverekkel, kutyákkal. Oszlásra utasítottak ismét, közben viperával, rendőrbottal és minden egyéb fegyverrel fenyegetek minket, mellesleg a kutyával. Mi megmondtuk, amíg itt dolgozóval nem beszélünk, nem távozunk. Ekkor a rendőr, megragadott és elrántotta a kezem! A mocskos zsernyák egyből bilincsbe rakott majd kivitt az ajtón, nem sokra rá hozták a többieket is, Arminak sikerült elfutnia. Beültettek a rendőrkocsiba majd beszállítottak. Itt lefotóztak, majd egyből a fogdába vittek, láttam Aiden-t ahogy beviszik kihallgatni, rákérdeztem engem nem fognak-e azt mondta nincs rá szükség, majd bezártak estére a fogdában. Itt ülök éppen, és írom le ezt a telefonomra, mivel nem kobozták el. A rendőr akkora büntetést adott, 50.000 dollárt, a ruházat átvizsgálást elfelejtette! Néztem itt sorit, írogattam SMS-eket majd mikor ráeszméltem, hogy egyedül vagyok bent elkezdtem írni a mai naplójegyzetet. Hajnalban még írok ehhez, amikor beírom ezt a naplómba tollal.

Egy üres oldal látható a naplóban, majd utána a nyolcadik oldal, 16/08/2023 Szerda hajnala:

Fáradtan de kint vagyok. Bementem Benny’s a többiekhez majd itt ismét egy nyugtalanító rádiózást hallottam. Clay eltűnt, és valami garázsnál ott áll üresen a kocsija. Armi egyedül ment felderíteni mi történt, én nagyon aggódtam miatta, hamar le is adtam a szolgálatot. Armi hívta a rendőröket a helyszínre, majd egy pár perccel később emberekről beszélt, akik kijöttek a garázsból és elfutottak. Körülbelül egy órával ezután mi kimerészkedtünk oda, mert Claynek még mindig semmi nyoma nem volt. Beléptünk a garázsajtón és puff, megcsapott a dögszag. Bent a földön több eszméletlen, lőtt sérült, rögtön a lábunk mellett pedig Clay, vérző tarkóval. Ő felkelt, de a többi sérült, akik közt volt rendőrtiszt és maszkos férfi is nem válaszolt. Kocsik a garázsban több lyukkal rendelkeztek, valamelyiknek a kereke is defektes lett. Nem tudtam hinni a szememnek, egy mészárszék tanújai voltunk. Kijöttek a mentősök, ők elvitték a sérülteket. Ezután én eléggé össze voltam zavarodva, több embernek… ért véget az élete ott bent, köztük rendőrtisztek, akik a hazát és Clay-t védték. Nagyon beteg ez az egész, hiába zártak ők be nem rég, de még is azért ez más. Egy békés tüntetésért fogda, pont, de amikor bűnözök meggyilkolnak több rendőrt az már nem oké. Később visszamentem Benny’s, kitisztítani az agyam amennyire tudtam, itt megismertem egy francia hölgyet, egész jól elbeszélgettem vele, kedves volt. Később Armi elvitt vacsorázni, ahol megegyeztünk a becenevekben szerintem végleg, ő muffin én manó. Kezdem őt eléggé kedvelni, szerintem szerelmes lettem, segített elterelni a figyelmem a meghalt tisztekről a garázsból. Már hajnalban boldog szülinapot kívánt nekem Armi, milyen kedves gesztus tőle.

@KR1SZTI4N @Chloee @Zso679 @Janiivok16
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Hogy van nálad telefon a cellába? Rabosítás során mindent elvesznek toled. Ha scriptesen nem is, RPvel biztosan. Ha meg mégis elmaradna, a cellákat fogdaőrök őrzik, akik instant elvennék tőled.
 
Utoljára szerkesztve:

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
Hogy van nálad telefon a cellába? Rabosítás során mindent elvesznek toled. Ha scriptesen nem is, RPvel biztosan. Ha meg mégis elmaradna, a cellákat fogdaőrök őrzik, akik instant elvennék tőled.
Sem RP-vel, sem Script-esen nem történt ruházat átvizsgálás sem motozás és ehhez hasonlók, ez betudható emberi bakinak, minden ember tud hibázni és hibázik is. Simán lehet, hogy elterelődőtt a figyelme vagy csak gyorsan túl akart lenni ezen a tiszt és ilyen való életben is van. Amikor rájöttem, hogy nálam maradt ezek illetve pár dolgom (köztük nem Script-es, hanem RP-s is, például fülhallgató), halkan lerakosgatta a sarokba, majd én is leültem fejjel a sarokhoz, fejem odanyomva, így hátulról a fogdaőrők nem láthatnak mást, csak azt, hogy ott ülök a sarokban, emiatt nem is szóltak, A szelfikészítés pedig egyszerű, Ava a kezéből elrakja a telefont, közel lép a cellarácshoz, körbenéz a fogdaőrők után, és amikor nem arra néznek, vagy ne adj Isten nincs is ott, gondolok itt pont a folyosó másik vége felé van és még arra felé sétál, nem fordult meg, kidugja a kezét, rányom vagy a hangerő gombra, vagy a képrenyőre és visszahúzza maga mellé. 5 másodperc és szerintem sokat mondok ez a "szelfikészítéses" dolog, körültekintés, megbizonyosodás és már durran a szelfi.
Nem mellesleg, nem volt hangerő se fényerő telefonján amikor a sarokban ültem, RP-vel fülembe az egyik pár fülesem volt, és mivel a jobb sarokban ültem, így a jobb fülemben volt, amit odatudtam nyomni a falnak, hogy ne látszódjon és így is tettem, a fényerőt pedig nem kell szerintem említenem miért tekertem le, úgyszint RP-vel.
Ezek után nem gondolom ezeket helytelennek.
 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
17/08/2023, csütörtök:

IMG_98910109.pngMai nap örömmel keltem fel, hisz 27 éves lettem. Reggel Armi egyből el is vitt a Mount Chilliad tetejére, ahol beszélgetünk és puszilkodtunk. Nagyon kedves Armi hozzám, nagyon megkedveltem őt. Később még beszélgettünk és együtt töltöttük az egész délelőttöt és délutánt is majdnem. Épphogy beálltam Benny’s szolgálatba, a francia csajszi megjelent, ahogyan megbeszéltük FN-en. Roppant kedves ő is, külön ajándékot hozott nekem szülinapomra, a kedvenc fagylaltommal. Micsoda véletlen! Ekkor Armi közölte a rossz hírt: Chloe rosszul van. Hirtelen a nagy happy franciául beszélgetéseink megszakadtak, elindultam Armi-val birtokra. Itt ahogy sétáltunk fel hirtelen megpillantottam egy, majd kettő és egyre több piros lufit. Felléptem a medence mellé és hirtelen mindenki egyszerre ordította: Boldog születésnapot! Nem tudtam elhinni, ennyi ember, összegyűlik csak miattam? Külön buli, csak miattam? Rögtön oda is adták az ajándékokat, amiknek nagyon örültem, voltak, akik pénzt, volt, aki nyakláncot és fülbevalót adott. Ez után jött a torta fel szelése és gyertyák elfújása. Sikerült elfújnom és a kívánságom nem más volt, mint az, hogy beinduljon az életem. Nem sokra rá Aid belenyomta a fejem a tortába, amit nem találtam kedvesnek, de végül is, nem sokkal ezelőtt én a flamingóját próbáltam elsajátítani. Leela etette Chloe-t a tortával, kicsit furcsállottam ezt, nem mellesleg Lori hiányát a buliról, ő mindig ott van Chloe-val… lehet csak dolga volt pont. Ment a buli, majd elkezdett fájni a fejem, és irritált a hangos, dübörgő Techno. Nem tudtam figyelni semmire, a zenén kívül másra nem tudtam gondolni, hogy milyen hangos, mennyire idegesítő. Inkább elsétáltam kicsit megpihenni távolabb, ekkor megjelent a francia csajszi. Chloe adott egy nyugtatót majd elment. Nem tudom mi volt abban a nyugtatóban, de, hogy utána a buliban mindenen járt az eszem és ugyanakkor semmin. Armi elment pihenni, egyedül maradtam a csajszival, illetve Aid-ék. Kipróbáltuk a medencét, majd kifeküdtünk a szélére. Itt megnyílt mindkettőnk, mondhatni flörtöltünk már a végén. madamoiselle.pngEkkor úgy döntöttünk odamegyünk a többiekhez, majd elkezdtem teljesen franciául beszélni vele, ekkor Clay bedobta az atomot, amire nem számított senki…. miért teszem magam másnak, miközben Armen ott van nekem? Annyira jót tett fel, lesokkoltam, lány meg kérdezgette tőlem ki ez az Armen, majd mire elmagyaráztam neki nehezen, ő inkább elment haza… hirtelen megvolt minden majd elúszott. Elmentem én is haza ezután, itt kiterültem a kanapéra. Gondolataim mindenütt, mit rontottam el, mi lehetett volna jobb, Armi ezt ha megtudja mi lesz, Clay miért szólt bele, Chloe milyen nyugtatót adott és még több. Ekkor döntöttem úgy, kitöltök kis Whiskey-t. Lecsúszott két pohárral, majd úgy döntöttem rálesek a gyógyszereimre, eddig az mindig segített. Megérkezett Aiden, aki azt ígérte hoz piát, ehelyett hozta Armit is. Kezemben három szem, kintről kopognak a fürdőszobába. Ahogy bevettem őket, az ajtót rúgták be. Aiden azzal a lendülettel nyúlt le a torkomon és hánytatott meg, nem értem mi baja van neki. A vadonat új szőnyegemre ment, amit múlthéten hoztam. Na mindegy is, ekkor azt mondta majd csak felügyelettel ihatok és gyógyszerezhetek, és elvitte mindezt a lakásból, csak Arment hagyta ott nekem. Megígértem neki, hogy soha nem lépek mellé, és megegyeztünk, hogy egy pár vagyunk. Ekkor elmentünk közösen zuhanyozni majd kopogtak. Megjött Aiden… ismét. Nem is volt ezzel gond, de egy női hangot is meghallottunk, ismerős volt, de nem tudtam ki az. Hirtelen megtörölköztünk és felöltöztünk, majd amint kiléptünk az ajtón az arcunkban volt a Jess a doki és Aiden. Aid és Armi kimentek amíg Jess és én elbeszélgettünk. Elmondtam neki mindent, majd azt mondta legközelebb ne az alkoholhoz és a gyógyszerekhez forduljak, hanem vagy hozzá vagy valakihez, akinek kiöntöm a lelkem… ezután öt szót mondott csak mielőtt elment: Látom neked beindult az élet....
 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
19/08/2023, szombat

Tegnap nem volt fergeteges történés, sokáig voltam ébren így nem tudtam írni jegyzetet sem, egy dolog maradt meg belőle, többit el is felejtettem, Zoe-val beszélgettem a nap végén… vagyis elején, 5-6 fele a francia csajról, azt mondta szerinte jól döntöttem Armen-el, mivel ő látta a csajt egy másik csajjal flörtölgetni és iszogatni, én csak nevetve hallgattam. És ő kedvelt meg engem, és meglepetés, hogy „párom” lenne? Hát ez másnap már mással kavart! Mindegy, ezután Viol meghívott minket egy buliba, amit ma szervezett Ash-el, mindannyian elfogadtuk, habár a buliban Zoe nem jelent meg. A buli teljesen korrekt volt, Ash megkérte Viol kezét, nagyon aranyosak együtt, és ez a buli hirtelen elkezdett szarabb lenni, mivel meg jelent a fehér hajú csaj…. Kaidee talán a neve, nem igazán emlékszem pontosan, de ő már többször járt nálunk Benny’s-ben, és mindig csak a szart keverte. Most már emlékszem arra is, hogy múlt éjszaka Chloe véres kézzel jött be dolgozni, mert ez a nő annyira felbaszta őt, hogy beleütött a falba amíg nem vérzett. Chloe nagyon ideges volt, teljesen érthetően azok után, amit mondott, tehát bedrogoztatta a kollégánk és Clay-t is folyton basztatja, nem mellesleg minket is. Nagyon irigy ez a csaj, tehát egyszer nyúltam nyilvánosságban Armi-hoz, rájöttem, hogy nem kéne majd a csaj odaordított, hogy csináljam még. Majd mikor megkérdeztem ez mi volt, azt mondta véletlen mondta, nem értem ezt a csajt. Chloe-ék kapcsolatára is irigy szerintem, tehát, hogy próbál nekik keresztbe tenni, előszőr azt állítja egy rendőr szerelmes Chloe-ba, majd, hogy Chloe megcsókolt mindenkit a Benny’s-ben. Ez nyilván baszta mindenki csőrét, főképp úgy, hogy kiderült nem csak nekünk van bajunk a csajjal. Ez abban nyilatkozott, hogy ott helyszínen valaki baseball ütőt ragadott és szétverte a kocsiját, míg Chloe beszélgetett vele. Hamarosan megjelent egy rendőr civilként, aki erősítést hívott és nemsokára az egészből rendőri ügy lett. Két egység, 4 rendőr. Be akartak vinni minket az őrsre, full indokolatlanul, két ártatlant, a rongálót és egy bűnőst. A bűnös volt jelenleg a sértett, védett a rendőrök szerint, mi pedig a gyanúsítottak. Ekkor a csaj odasúgta Chloe-hoz, hogy holnap 10-kor megveri vagy valami, nem igazán hallottam az egészet. Ezután beleegyeztünk végül a kihallgatásba, de Chloe ügyvédet bérelt fel, ez kicsit értelmetlen én felemről, de elengedem. Bevittek minket, én utoljára szálltam be a kocsiba mert kérdéses, volt, hogy akkor visznek vagy sem. Bevittek, rögtön bele is csaptak. Itt kicsit homályos a kép, beszélgettem valamiről valami szobában, majd rosszul lettem, ha jól rémlik, és visszavittek egy cellához, ahol bejött egy orvos, később realizáltam, hogy ő Jess. Jött alkohol, illetve drogtesztet végezni, majd mikor megemlítettem, hogy rosszul vagyok adott egy kicsit a gyógyszeremből. Ezután kicsit tisztább a kép, Chloe-t és ügyvédjét elvitték, majd Kaidee, vagy nem tudom a nevét, a fehér hajú csaj elkezdett velem beszélgetni, nem emlékszem a részletekre, de egy dolog megmaradt. Valószínűleg megint piszkáltathattam valamit, vagy dobolhattam majd odajött és olyat kérdezett: „Te rajta vagy az Adderall-on, vagy mi van?” Megmondtam neki, hogy csak ADHD-s vagyok, és évek óta nem szedek Adderall-t majd tovább kérdezősködött, hogy nem-e leszek vagy vagyok rosszul. Ekkor jött a rendőrtiszt a cellába, majd itt kezdett kérdezni tőlem dolgokat. Pár dologra emlékszem csak, rákérdezett honnan ismerem Chloe-t, és ki az a Lori, ezeket elmondtam. Rákérdezett, hogy ismerem-e a csajt, mondtam, hogy nem majd elmondtam neki milyeneket terjeszt a csaj, köztük az egyik, hogy egy rendőrtiszt szerelmes Chloe-ba, ekkor a rendőr rákérdezett, nem-e tudom, hogy hívják, mondtam nem. Ekkor nyújtotta kezét és bemutatkozott, valami Ruiz volt, és azt mondta ő lenne az a tiszt. Ez kicsit meglepett, de nem hinném, hogy nagyon említeni fogom Chloe-éknak. Ezután engem kiengedtek és kint volt mindenki. Chloe-ért aggódtunk már csak, majd kilépett a hógolyó, ő szabadlábon távozott, majd bement Joe vallomást tenni, mint áldozat vagy mi. Majd ő is kijött, Chloe még mindig sehol. Kezdtünk aggódni pont, amikor kilépett az ügyvédje is az ajtón. Kiderült, hogy bent fogják, olyan indokkal, hogy 3 füves volt nála. Az még bőven legális, majd kijött a Sergeant is civilként, vele konkrétan beszélgetni nem lehet. Kérdezel, ő azt nyögte válaszként, hogy ő egy civil nem ért ehhez, próbálsz vele tisztelettudóan beszélni és úgy válaszol vissza, mintha egy zsák krumpli lennél. Ezt totál nem értetem, így el is engedtem majd mögöttem levő tiszt is civilben, de hozzám szólt amíg a Sergeant elment. Vele normálisabban lehetett beszélni, tisztelettudóan is válaszolt, embernek éreztem magam a párbeszédben, ezért egy jó fél órát el is dumáltunk, hogy asszertívan, ha hozzánk állnak úgy viselkedjünk mi is. Na mindegy, ideje aludni, ez a nap lefárasztott bőven.

20/08/2023-22/08/2023

12012image.pngNem igazán volt túl sok izgalom az elmúlt három napban, nincs miről jegyzetet írjak, beszélgettem Jess-ékkel a feledékenységemről, azt ajánlotta szedjek Magnéziumot, az segít rajta, így azt be is váltottam utána a patikában. Másnap elmentem Dr. Moore-hoz, mivel az utóbbi napokban, hiába voltam és vagyok együtt Armival, üresnek érzem magam ugyanúgy. Ez volt az egyik főbb téma ott, azt ajánlotta váljunk szét vagy legyen egy szeretőm, akiről nem tud, inkább az első opciót választottam, de ezt meg kell vele is beszélnem, holnap elhívom, első dolgom lesz reggel. Ezen felül még a betegségemről beszélgettünk, felírt egy új receptet a Focalin helyett ismét Adderall XR-t, csak, mint régen. Megemlítettem neki a régi rosszalkodásom ezzel, a napi két adagokat egy helyett, ezért az 5mg helyett 10-et írt inkább, biztos, ami biztos. Viszont ezzel nagyon kell vigyáznom, könnyen sülhet el rosszul a dolog. Csak be kell váltanom, és pontosan annyit szedni belőle amennyit felírt.
 

JimmyDix

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:84
Matthew Moreno/Jimmy Goldman
23/08/2023-26/08/2023

Úgy gondoltam áttérek a több naponta levő összefoglaló naplójegyzetekre, nem minden nap érek rá írni bele. Szerdán megbeszéltem Armival a dolgokat és szerencsére ő is így gondolta az egészet, barátok maradunk, minden, mint előtte. Este végül megtörtént a baj, autós baleset, Armi lassított az autópályán előttem én pedig belementem hátulról. Kórházban kiderült, hogy bevérzett az agyam, gondoltam ajjaj mi lesz. Féltem a 24 órás bent tartástól, de belementem, Chloe-ék azt mondták bent lesznek velem. Így is tett Chloe, Zoe és Jess. Ott voltak hárman velem egészen estig, Jess egy kicsit előbb elment, mivel csak három ágy volt a kórteremben. Másnap egész jól telt, Jess-éknél jobbat nem kívánhattam volna, aki vigyáz rám. Chloe pedig nagyon jó barát volt, szinte egy nővér nekem, pedig én vagyok az idősebb. Délután lementem beszélgetni még a kórház elé a többiekkel, ott volt Kaine. Kaine a fehér hajú csaj, akiről, mint kiderült, kukija van. Clay meg is fogta neki elvileg, eléggé undin hangzik. Ami igazán zavart, hogy amíg nem figyeltem magam mögé ő megnyalta a fülem, kirázott a hideg nem értettem mi van. Ezután mikor leültem az asztalhoz csak nézni a dobókockát, ő rádobott egy poharat majd viccelődött a betegségemmel. Ez nekem elég volt, teljesen megutáltam őt. Este felé kiengedtek, beszélgettem Jess-el Dr Moore receptjéről, ő kicsit furcsállta az Adderall-t de azt mondta legyen. Az elkövetkező napokban nagyon sok dolog nem történt, elkezdtem közeledni Jess-hez, és hirtelen a közelségében, nem érzem azt az ürességet, mondhatni nem unatkozok. Chloe rendezett egy házi bulit, felelsz vagy mersz volt a játék. Amennyire véletlenszerű, kiszámíthatatlan szokott ez lenni, teljesen közelebb húzott minket, gyanúsan is pont olyanokat kaptunk, tehát ki kellett szívnom Jess nyakát, és mennyire élveztem. Majd neki meg kellett nyaldosnia a combomat, pontosabban piát öntött rá Chloe és le nyalta. Akármennyire csikizett, teljesen örültem, mint a filmekben. Másnap úgy voltam vele, el kéne hívnom egyszer fólócsokiznom, így is tettem, este találkoztunk, felmentünk hozzá, majd végül ő készített nekem. Egyik legjobb fólócsokizás volt, amin valaha részt vettem, de, minden jónak hirtelen vége szakad, éppen folytattuk az előző napi Felelsz vagy Mersz játék során történő dolgokat fordítva, ő jessteto.pngszívta ki az én nyakam és én nyaldostam meg őt, majd újra fordítva megszólalt a nadrágomban a rádióban Aiden. Chloe kórházban van, műtik. Hirtelen megijedtem, felkaptam a nadrágot majd elmentünk Jess-el hozzájuk. Chloe-nak eltört a bordája, éppen keltették fel, amikor feljutottam. Nagyon aggódtam, nem jutottam levegőhöz, de Jess elvitt levegőzni a tetőre, hozott nekem egy fólócsokit, ami megnyugtatott, majd, amikor lementem volna hozzá, beszélgetni vele és megmondani, hogy ott maradok, mint ő velem múltkor megláttam a félelmem. Legkisebb szoba, 5 négyzetméter, zárt ajtó bent 7-en. Nem mertem bemenni, ugyanakkor utáltam és utálom magam most is emiatt, Chloe pedig nem érti meg ezt. Ritkán pityergek, de ott elsírtam magam a földön. Jess és Deli segített, majd Jess kikísért és hazamentem, valahogy ő segít megnyugodni.





adhdcantsleep2.png
Ava nem tudja mit tegyen, Chloe megharagudott rá, a szemébe sem mer nézni, este Facenetwork-ön még váltanak pár sort, de Chloe telefonja végül a falban végzi. Az ADHD-s agy sokkal több Dopamint igényel, mint egy egészséges, így Ava-nak az, ami közte és Jess közt van szinte maga az Éden kert, viszont az ADHD-s agy hamar rá is tud unni erre, ezt próbálja Ava elkerülni, változtatva a beceneveken és egyéb dolgokon, hogy izgalmas maradjon, és ne két hétig tartson.

@Chloee @Kulacs
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó