Lehetséges illegális küldetés hiba (?)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Hector «

Hiba megnevezése

» Nem megfelelő jelzés az LSPD-nek (?) «


Hiba bővebb leírása

» A minap illegális küldetést teljesítettünk a frakcióval, amely során egy, az egekig magasztalt és imádott sportautót kellett megfújjunk, egy csodaszép Jugulart, amelyet elhagyva az olajkutak mellett hagytak. A küldetés hívását jómagam indítottam (én tárcsáztam a megfelelő telefonszámot), viszont az NPC-vel nem én beszéltem, nem én fogadtam el a feladatot. Eddigi tapasztalataink alapján (két frakcióban is volt szerencsém kipróbálni a küldetéseket) arra a személyre jelez be a script, aki a küldetést felvette. Ugye ez sehol nincs leírva, hogy kire, mikor, hogyan. Azt tudjuk, hogy erre van egy laza 50-50% esélyünk, hogy vagy simán lejön, vagy a nyakunkba kapjuk az LSPD-t. Esetünkben, ahogy írtam, nem én beszéltem az NPC-vel, viszont a közelében voltam, amikor megmondta, hogy mi is lesz a feladatunk. Elindultam, majd az autóhoz érve nekiláttam a kis csavarhúzóval való szórakozásnak, megkell hagyni, van benne kihívás. Tetszik. Ellenben a nyakamba kaptam az LSPD-t, amelyre, ahogy írtam korábban nem számítottam. Ezért jelzem lehetséges hibaként ezt. Azt kizártnak találnám, hogy akkora szerencsétlenségem volt, hogy pont arra járt az LSPD, amikor én az autóval machináltam. Relatíve takarásban voltam, saját autó által is, de ez nem zárja ki a leírtakat. A küldetés ugyan sikeresen lement, sokminden egybejátszásának köszönhetően. Nagyon tetszik, nagyon szuper. Tapasztalataimra alapozva nyitottam most meg ezt a jelentést. «

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Ismétlem, lehetséges hibaként tekintek erre, amennyiben nem az, úgy is megfelelő lehet. Választ előre is köszönöm, ha hibáról beszélünk, akkor annak javítását is.
Edit: Félreértés ne essék, szuper volt ez így is, de nagyon meglepett, hogy így alakult. Nem találkoztam még ezzel sosem, pedig mentem már nem egy, nem két küldetést. «

 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Arra rakja a bejelzést, aki elindította az illegális küldetést, nem arra, aki beszélt az npcvel.
Értelek. Azért furcsálom, mert volt nem egy alkalom, hogy én telefonáltam, más vette fel a küldit, és Őt kapták el a rendőrök, míg én/mi vígan végeztük a feladatot. Ez talán az 1.4 bekerülése után volt pár nappal, amikor ízlelgettük a rendszert. Megidézném @fater -t, az Ő szárnyai alatt próbáltuk ezt ki és a fentebb leírt módszerrel (is).

Edit: Valamint a ötletgazdát is megkérdeztem, a válaszával kifogom egészíteni ezt a bejegyzést, amennyiben elérhető lesz még.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:628
Millie Evers
A küldetés hívását jómagam indítottam
Igazából itt le is írtad a menetet.

Azért furcsálom, mert volt nem egy alkalom, hogy én telefonáltam, más vette fel a küldit, és Őt kapták el a rendőrök
Ennél pedig szerintem pontosan azért történhetett mert alapos gyanúval utána tudtak csak menni.

Szerintem ez az egyik leghasználtabb script az illegálnak. Pozitív értelemben kellően jól megdolgoztatja a nyomozókat, nem egy emberrel tudtunk kellemesen elrpzni. Sajnálattal látom, hogy azaz rpzési forma, ami kedvez az illegálnak szépen (ami jó), hibával van úgymond felírva.
Volt már belőle bajunk, esetleges felesleges OOC kérdések, aki maga a scriptből adódott, viszont elégedetlenséget csak te fogalmaztál meg igazán. Saját magad leírtad a kérdésedre a választ. Ezer, meg ezer szólást írhatnék rá, de arra az 50 százalékos esélyre, hogy megtaláljunk és el is kapjunk, ahogy le is írtam neked inkább hálával kéne honorálni.

Azt még elmondhatom neked, hogy abból az 50 százalékból, amit neked bejelez nekünk csak 25 százalékban kerülhet felderítésre a személy, aki elkövette és csak 2 százalék esélyben tudunk szankciónálni valakit.

Kezét nyújtotta a script, szakítanád az egész kart, már bocsánat.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Kezét nyújtotta a script, szakítanád az egész kart, már bocsánat.
A kisujját nyújtja a script, én pedig csak tudni vélném, hogy van-e műkörme vagy sincs. Nem szeretnék semmi drasztikusat, ahogy vitázni sem erről.
Nem kritikával élek, mert "jajj jelez a PD-nek." Jelezzen bátran. Ahogy írtad, ez nektek is jó, nekünk is jó. (Én ezt mondom, más lehet, hogy mást.)
Gyertek utánunk, kapjatok el minket, RPzzünk egy jót. Ezért sem írom fel, hogy minigame túl hosszú, mert hosszú az a 2 perc. Ellenben számotokra is szükség van időre, hogy ne legyen OP a rendszer és ne legyen ingyen pénz.

Az észrevételed köszönöm. Értékelem. :love:
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:796
Úgy jó ahogy van láttam mindkét oldalon a dolgokat... A többit magad elmondtad.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Igazából itt le is írtad a menetet.


Ennél pedig szerintem pontosan azért történhetett mert alapos gyanúval utána tudtak csak menni.

Szerintem ez az egyik leghasználtabb script az illegálnak. Pozitív értelemben kellően jól megdolgoztatja a nyomozókat, nem egy emberrel tudtunk kellemesen elrpzni. Sajnálattal látom, hogy azaz rpzési forma, ami kedvez az illegálnak szépen (ami jó), hibával van úgymond felírva.
Volt már belőle bajunk, esetleges felesleges OOC kérdések, aki maga a scriptből adódott, viszont elégedetlenséget csak te fogalmaztál meg igazán. Saját magad leírtad a kérdésedre a választ. Ezer, meg ezer szólást írhatnék rá, de arra az 50 százalékos esélyre, hogy megtaláljunk és el is kapjunk, ahogy le is írtam neked inkább hálával kéne honorálni.

Azt még elmondhatom neked, hogy abból az 50 százalékból, amit neked bejelez nekünk csak 25 százalékban kerülhet felderítésre a személy, aki elkövette és csak 2 százalék esélyben tudunk szankciónálni valakit.

Kezét nyújtotta a script, szakítanád az egész kart, már bocsánat.
Nem a küldetéssel illetve a PD-vel van probléma de köszönjük a feltételezést.
A script működésével nem voltunk tisztába ezért lett jelentve mint "potenciális hiba" csak Hector megint túl szofisztikált feleslegesen.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó