Lehetőség adása a Lifeinvader chat eltüntetésére

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» sf «

Ötleted leírása

» Egyszerűen csak az merült fel bennem ami már számtalan játékosnál akikkel találkoztam, ez pedig a lehetőség / parancs arra, hogy a lifeinvader élőchates közvetítéseit ki lehessen kapcsolni. «


Csatolmányok

» Ezt mint a tippeket vagy hírdetéseket egy /toglifeinvader vagy /toglifeinvaderchat paranccsal ki lehetne lőni. «

Egyéb megjegyzések

» Semmi bajom nincs a tagokkal, mindössze elég zavarónak találjuk páran, hogy rp közben egyszercsak bevillan és szétspameli a chatet ezzel ránkerőltetve a számunkra fölösleges információt, sorokat megfosztva a normális élményképkészítésről, vagy a nyugodt rp-zéstől. «



 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:97
Lucas Saliven
Egyet értek viszont a legjobb megoldás az lenne ha dashboard-ban tudnád ki-be kapcsolni.😀
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Egyet értek viszont a legjobb megoldás az lenne ha dashboard-ban tudnád ki-be kapcsolni.😀
Az is megoldás persze, amelyiket könnyebb kivitelezni. Akik leszavazzák az ötletet nemtudom miért teszik, semmi hátránya nem származna belőle annak az embernek aki olvasni akarja azt.
Ez csak lehetőségként szolgálna annak aki unja a felesleges spamet.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Valóban zavaró tud lenni A lifeinvaderes chat, de szerintem jobb megoldás lehetne az hogy csak rádió közelben lehessen ezt Hallni (mivel hogy ez egy rádióchat) Vagy esetleg egy külön chat felületet létrehozni neki a Hudon, úgy mint a hírdetéseknek pl. és akkor a főchat nem pörögne el.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Legjobb karácsonyi ajándék lenne!
Régen, most is, és a jövőben is zavaró lesz amikor hosszas sorok törik meg az rp-t azzal, hogy XY elmeséli az unalmas történetét egy "rádióadásban". Megértem, hogy "De kell ez mert azért van a frakció" de ez egy olyan szintű ráforceolás az emberekre mint amikor vidéki kis falvakban csak az M1-et nézheted és kész.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Olyan nem lesz, hogy teljesen kikapcsolható legyen, mert azzal megszűnne a frakció értelme, viszont azon lehet ötletelni, hogy a chatből ha kivesszük, hová rakjuk át.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Olyan nem lesz, hogy teljesen kikapcsolható legyen, mert azzal megszűnne a frakció értelme, viszont azon lehet ötletelni, hogy a chatből ha kivesszük, hová rakjuk át.
Fentebb említették, hogy ugye a Lifeinvader élője rádióadásként működik. Ebben is van szerintem elég potencia.
Viszont ha olyan sok ember kikapcsolná a chatet (persze ha ez így lenne és ki lehetne kapcsolni) akkor el lehetne azon is kicsit tűnődni, hogy van-e
igény a lifeinvader rádiós közvetítéseinek.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Fentebb említették, hogy ugye a Lifeinvader élője rádióadásként működik. Ebben is van szerintem elég potencia.
Viszont ha olyan sok ember kikapcsolná a chatet (persze ha ez így lenne és ki lehetne kapcsolni) akkor el lehetne azon is kicsit tűnődni, hogy van-e
igény a lifeinvader rádiós közvetítéseinek.
Hát az biztos, hogy előbb akarok látni egy jó közvetítést a life részéről, mint sok embernél egy szex rp-t recon közben.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Hát az biztos, hogy előbb akarok látni egy jó közvetítést a life részéről, mint sok embernél egy szex rp-t recon közben.
Ezt nem is vitatom! Nekünk sincs előnyünk ha meglátjuk, hogy fent van 140 ember és abból vagyunk 4-en az utcán és nem találunk senki mást mert épp folynak a dolgok.
Viszont visszatértve a lényegre, én csak azokra gondoltam akiket tényleg teljesen hidegen hagy az élő közvetítés és a hcrp-s részre szeretnének koncentrálni.
Tegnap mikor benne voltunk az rp-ben és ment az élőzés, inkább elmentünk kajáért míg ment az adás mert elpörgette az egész chatet.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Ezt nem is vitatom! Nekünk sincs előnyünk ha meglátjuk, hogy fent van 140 ember és abból vagyunk 4-en az utcán és nem találunk senki mást mert épp folynak a dolgok.
Viszont visszatértve a lényegre, én csak azokra gondoltam akiket tényleg teljesen hidegen hagy az élő közvetítés és a hcrp-s részre szeretnének koncentrálni.
Tegnap mikor benne voltunk az rp-ben és ment az élőzés, inkább elmentünk kajáért míg ment az adás mert elpörgette az egész chatet.
Ezt a részt is megértem, ezért mondom, hogy menjen az ötletelés azzal kapcsolatban, hová rakjuk át a life adását a chatből.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Ezt a részt is megértem, ezért mondom, hogy menjen az ötletelés azzal kapcsolatban, hová rakjuk át a life adását a chatből.

Telefonba?

Minden adásnak az indulásakor érkezhetne egy értesítés róla a telefonon belül. Egy külön APP megnyitásakor pedig olvasható lenne a társalgás ami a Lifeinvadernél folyik.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Nem tudom mennyire megvalósítható de mint egy OOC chathez hasonló chatrész a jobb alsó sarokba ahol az alt:v logó van? Úgymond harmadik chatnek! És ide akár mehetnének a hirdetések is aki chaten használja, plussz a govok is.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Nem értem miért kell megkerülni az egészet. Ha kikapcsolható lenne és a playerek 99%-a kikapcsolja, az egy elég szép indikátor, hogy senki se kíváncsi egy ilyen dologra. Ha átrakjuk máshova, akkor ott fogja zavarni a playerek, ha a telefon pittyogna fél percenként az is zavarna mindenkit. Nem kell kerülgetni a dolgot. Aki kíváncsi rá továbbra is bekapcsolva hagyja.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Ezt nem is vitatom! Nekünk sincs előnyünk ha meglátjuk, hogy fent van 140 ember és abból vagyunk 4-en az utcán és nem találunk senki mást mert épp folynak a dolgok.
Viszont visszatértve a lényegre, én csak azokra gondoltam akiket tényleg teljesen hidegen hagy az élő közvetítés és a hcrp-s részre szeretnének koncentrálni.
Tegnap mikor benne voltunk az rp-ben és ment az élőzés, inkább elmentünk kajáért míg ment az adás mert elpörgette az egész chatet.
Ezt nem tartom annyira korrektnek mondjuk, lényegében körülbelül egy 10 mondatos adásról beszélünk, de ha attól elpörgött az RP.. :D


Dunno, ha kikapcsolható lenne, szerintem a frakció elveszítené a létjogosultsága egy részét, direkt úgy próbáljuk összerakni az adásokat, hogy ne pörögjön el senkinek a chat, és viszonylag szórakoztatóak legyenek, a hirdetéseket meg a legál frakció leaderek írják nekünk.

Ezt leszámítva, én adnám, hogyha SMS hirdetéshez hasonlóan pl a kaja részről lefelé nyílna, azzal simán tudnánk még dolgozni, meg kapna külön felületet telefonon, pl egy twitter szerűt :D
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Ezt nem tartom annyira korrektnek mondjuk, lényegében körülbelül egy 10 mondatos adásról beszélünk, de ha attól elpörgött az RP.. :D


Dunno, ha kikapcsolható lenne, szerintem a frakció elveszítené a létjogosultsága egy részét, direkt úgy próbáljuk összerakni az adásokat, hogy ne pörögjön el senkinek a chat, és viszonylag szórakoztatóak legyenek, a hirdetéseket meg a legál frakció leaderek írják nekünk.

Ezt leszámítva, én adnám, hogyha SMS hirdetéshez hasonlóan pl a kaja részről lefelé nyílna, azzal simán tudnánk még dolgozni, meg kapna külön felületet telefonon, pl egy twitter szerűt :D
Ha nem érdekel egy TV műsor tovább kapcsolok. Azért mert valakinek tetszik, nem kell mindenki torkán lenyomni. Ha ezzel létjogosultságát veszti a frakció, legyen bent más script ami nem ennyire irritáló.
 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Sziasztok. Nekem az az ötletem lenne, hogy ha mielőtt elkezdődne egy adás, azt egy paranccsal meg kelljen indítani.
Ha a parancs beírásra kerül, egy apró gomb felvillan valamelyik sarokban, hogy Lifeinvader Live, vagy valami hasonló felirattal, és ha arra rákattint valaki, akkor megjelenik a chatben, vagy egy másik ablakban. Esetleg a Rádió panelen, ami a jármüvekben van.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Már felmerült ez a kérdés régebben is. Közel két évet vezettem a Lifeinvadert, így van rálátásom a dolgokra. Volt valóban pár közvetítés ez időszak alatt, ami túl lett tolva és valóban nagyon bezavart az rp-be. Ezek általában politikai viták voltak. 2021-ben voltak direktbe 1 órás beszélgetős műsorok, amikre rendkívül sok visszajelzés érkezett, hogy milyen jó volt, jó volt olvasni. Nem csak a rossz oldalát kell nézni, hogy a chatet spameli. De mindenkit megtudok azzal nyugtatni, hogy ez szabályozható és ha a közösség jelzi, hogy valami sok, akkor vissza lehet venni a közvetítés hosszából, gyakoriságából. Ahogy anno az előző ilyen ötlet után is ez megtörtént és kerültük az élőzést inkább, a közösség kérésére.

A Lifeinvader az értetek van. Azért van, hogy tájékoztatva legyetek, ha van esemény és bármi a szerveren, ami említésre méltó. Azért is van ez a frakció, hogy a játékosokat összehozza, ennek az egyik eszköze a rádiónak a használata. Foglalkozni kell a rendezvények promotálásával, politikai pártokkal, szerver különleges eseményeivel, hogy pár példát mondjak. Ha kikapcsolásra kerül a chat, hogy ne is láthassák, akkor teljesen értelmetlen ezekbe belefogni is. Nem beszélve arról, hogy a frakció megélhetésének szerves részét teszi ki a fizetett hirdetés és minden a rádióval kapcsolatos tevékenység. Igen figyelemfelhívó a frakció, mert ez is az egyik dolga. Ha a szerver x százaléka kifogja kapcsolni a chatet, akkor ez a frakció sérülni fog és jelentéktelenedik. Amit véleményem szerint nem érdemel meg, mert pont értetek csinál mindent.

Van nem egy olyan frakció, civil alapú cég, ami a Lifeinvaderre van utalva, mert ők nem tudnak úgy a chaten hirdetni, mint a PD, GOV, LSFMD. Most az, hogy nézne már ki, hogy a felsorolt frakciók, úgy hirdetnek, hogy mindenki látja, de a fő hirdető frakcióét pedig kilehet kapcsolni. Itt vannak azért ellentmondások.

Igaz már nem vagyok a frakciónak a tagja, de abszulut nem támogatom ezt a dolgot, korábban se támogattam. Olyan szintű lefejezése lenne ennek a frakció tipusnak, amit nem érdemel meg. Sokan nem értékelik azt a beleölt időt, amit a szerver közösségért tesz a Lifeinvader aktuális vezetőtől függetlenül. Ennek ellenére is csinálják az ott játszó játékosok a dolgukat még, ha egy csepp pozitív visszajelzést se kapnak. Szerintem inkább megkéne becsülni azt, hogy valaki az idejét áldozza ezekre a dolgokra és nem még a frakció egyik fő lényegi pontját így csorbítani. Tegyük fel, hogy annyian kikapcsolják, ami már túl sok. Akkor teljesen felesleges is rádiós koncepciókban gondolkodni.

Túl fontos ez ne lehessen kikapcsolni, meg ne egy jelentéktelen helyen legyen, mert annak semmi értelme.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Ez most komoly Maki? ..

Láthatod, hogy mennyi embert igenis zavar a Lifeinvader rádiós közvetítése a chaten keresztül és akkor még a végén sajnáljuk meg a frakciót? Aranyos, hogy vannak akik időt tesznek bele, még akkor is ha tudja csak saját magát szórakoztatja és azt a kevés játékost akinek ez tetszik is..
Sok embert viszont igenis ZAVAR, hogy amikor szabadidejében fellép a szerverre akkor olyan zavaró tényezők ugranak fel ami ellen nem tud mit kezdeni a kikapcsolásnak a hiányában..
Nem azt mondom, hogy nincs igény erre. Nem is azt, hogy teljes formájában kerüljön megszüntetésre.. De szívesebben olvasnék politikai vitákat, hirdetéseket, érdekes adásokról egy olyan felületen ahol nem zavar be az éppen zajló szerepjátékomba.
Kérlek értsd meg végre te is, hogy különbözőek vagyunk. Attól még, hogy te ezt élvezted és szerinted ez mennyire király vannak olyanok akiket lehúz a mélybe amikor felugrik a chaten az első Lifeinvader bejelentkezés.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Ez most komoly Maki? ..

Láthatod, hogy mennyi embert igenis zavar a Lifeinvader rádiós közvetítése a chaten keresztül és akkor még a végén sajnáljuk meg a frakciót? Aranyos, hogy vannak akik időt tesznek bele, még akkor is ha tudja csak saját magát szórakoztatja és azt a kevés játékost akinek ez tetszik is..
Sok embert viszont igenis ZAVAR, hogy amikor szabadidejében fellép a szerverre akkor olyan zavaró tényezők ugranak fel ami ellen nem tud mit kezdeni a kikapcsolásnak a hiányában..
Nem azt mondom, hogy nincs igény erre. Nem is azt, hogy teljes formájában kerüljön megszüntetésre.. De szívesebben olvasnék politikai vitákat, hirdetéseket, érdekes adásokról egy olyan felületen ahol nem zavar be az éppen zajló szerepjátékomba.
Kérlek értsd meg végre te is, hogy különbözőek vagyunk. Attól még, hogy te ezt élvezted és szerinted ez mennyire király vannak olyanok akiket lehúz a mélybe amikor felugrik a chaten az első Lifeinvader bejelentkezés.
Megértem ezt is persze, hogy zavaró. Biztos van olyan megoldás, amivel egyet tudunk érteni ebben nem kételkedem.
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Egyszerűen a híradó elindítása előtt/közben lenne egy gov szerű, ami kirakja, hogy indul az adád és /joinnews parancsal lehetne csatlakozni. Ha valaki megunja? /leavenews és kilép. Aki igényeli az benyomja, aki nem az nem de így látható lenne a lifeinvader felé is milyen híreket kellene csinálni és mit nem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó