Legális szervezetekhez csatlakozás ösztönzése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
Thomas Coke/bela178


Ötleted leírása
Véleményem szerint sokkal vonzóbb lenne illetve aktívabb és több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének pl játékos óra duplázása dutyban. Tudom hogy a kívánt színt elérése után mindenki lelépne, de ezzel átadná a helyét az újaknak. Lássuk be hogy a mostani szint rendszer nem igazán vonzó, ezt már megénekelték páran. Egyébként semmi kifogásom a kialakult rendszer ellen, ne értse félre senki, de azért kicsit nézzünk körbe hány inaktív eladó cég van, amit nem tudnak eladni mert nincs egy új játékos bázis akinek megvan a LVL, szabadulnának az emberek a cégektől de nem tudnak, a másik oldalon pedig nyálcsorgatva várnak hogy végre napi 10 óra játék után valamikor fél év után legyen egy cégük, ezt kéne valahogy egyensúlyba hozni. Lehet marhaság, de így látom. Köszönöm aki elolvassa.






Egyéb megjegyzések
Boldog új évet mindenkinek.




 
Utoljára szerkesztve:

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:470
Nem írok véleményt mert bannolnak...................................
Pedig érdekelne, hogy ki tudsz-e fejteni bármi magyarázatot azon kívül, hogy menjünk hamarabb kamionozva pénztfarmolni. Bár ez a rengeteg pont és a válasz is sokat mondott nekem.

több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének pl játékos óra duplázása dutyban. Tudom hogy a kívánt színt elérése után mindenki lelépne
Észre kéne vedd, hogy ez a kijelentés úgy, ahogy van bugyuta, tekintve, hogy a PD-sek nagyrésze az RP miatt megy a frakiba.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Ezt csak te gondolod így, de fel is adom nálad, mivel képtelen voltál bármiféle értelmes ellenérvet adni a dolgok ellen, csak sértődve támadás ment.
Mire szeretnél ellenérvet?
Volt egy javaslat amiben felvetettem hogy a player választhasson hogy pénz, vagy LVL. Te ezt támadtad amihez jogod van és tiszteletben tartom.
Most írjak ellenérvet magam ellen?
Nem igazán vagy tisztában vele hogy két dologról beszélünk, én érveltem a magamé mellett te a sajátodé mellett, amennyiben ezt megváltoztatnám magam ellen érvelnék. Remélem ez eddig tiszta.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:619
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Megkérném az összes hozzászólót, hogy az indulatokat és egyéb sértéseket ne a topicban erőltessétek.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Tegyük félre a személyeskedést mert megint kezd át menni ebbe ez az ötlet is.

Amúgy meg ha emiatt többen mennek bármilyen frakcióban mert nagyobb lesz a szintjük és ott rpznek lehet később már nem is érdekli őket az a biznisz, mert találnak egy társaságot akikkel tudnak Rpzni, ha ez egy kicsit is motivál egy játékost akkor legyen bent.
Itt nem a pénz farmoláson van a hangsúly meg hogy legyen egy több millió verdája, valakinek lehet fontos, hogy legyen pénze.

Azt vettem észre mindenki magából indul ki:

"Hát amikor elkezdtem játszani egy biciklim volt és kenyéren éltem amit rpsen a kukából majszoltam mert csóró karaktert rpztem!"

De valakinek nem ez a fless.

Ha szeretne pénzt keresni keressen akkor csinálja azt, vagy akkor vegyünk ki mindent, a szerveren az összes létező munkát, mert hát csak a pénz hajszolásáról szól.

KB kezdőként első dolgom volt PPzni egy autót annó, valaki meg inkább összegyűjti rá munkával.
Mások vagyunk. Ez miért baj?
Ha nem lenne PP lehetőség, lehet én is amúgy grindoltam volna, hogy meglegyen az alap autóm amit szeretnék.

De volt PP lehetőség és így nem kellett bele ölnöm időt. Valaki meg nem akar PPzni és megkeresi az autóra amit kinézet magának.

Lehet amúgy 15 ezerért is autót venni.
De valakire azért rá menni, mert jajj te akarsz egy jó autót és szeretnél érte dolgozni és nem RP-zel nonstop?

Az ilyen felesleges pálcatörés az emberek felett.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:157
Kriszokos0
Mire szeretnél ellenérvet?
Volt egy javaslat amiben felvetettem hogy a player választhasson hogy pénz, vagy LVL. Te ezt támadtad amihez jogod van és tiszteletben tartom.
Most írjak ellenérvet magam ellen?
Nem igazán vagy tisztában vele hogy két dologról beszélünk, én érveltem a magamé mellett te a sajátodé mellett, amennyiben ezt megváltoztatnám magam ellen érvelnék. Remélem ez eddig tiszta.
Ha arról szól a téma, hogy választási lehetőséget biztosítsunk a játékosnak, hogy idő(tehát szint) vagy pénz, akkor ahhoz miért szükséges bármin is változtatni?
Jelenleg is meg van a lehetősége mindenkinek, hogy a kettőt egymás mellett, esetleg külön-külön is csinálja.

Az időt tudja kevesebb, de állandó fizetés mellett húzni egy frakcióban, ami mellett RP-zik is a személyünk valósan(ami amúgy pénzileg még mindig kezdőként túlságosan is jövedelmező, ha a GSA-s támogatást nem nézed).

Vagy pedig a pénzt választja és csak úgy fel jön a szerverre, a nyolc millió lehetőség közül az egyiket ki választva el kezd pénzt keresni. Ilyen példa a borászat, amit amúgy nagyjából nulla tökével el tudod kezdeni, mivel achievent pontokkal ki tudod váltani például a présgépet és a hordót is, igaz az is idő mire teljesíted, de szerintem egy RP szerveren ne várjuk el, hogy egyből mindenbe bele kezdhessünk.. Vagy ha ez sem jön be, akkor alapmunkaként jelen van a bányászat, amiből vasat, lithíumot is tudsz szerezni és árusítani, esetleg favágózni és fát árulni.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Ha arról szól a téma, hogy választási lehetőséget biztosítsunk a játékosnak, hogy idő(tehát szint) vagy pénz, akkor ahhoz miért szükséges bármin is változtatni?
Jelenleg is meg van a lehetősége mindenkinek, hogy a kettőt egymás mellett, esetleg külön-külön is csinálja.

Az időt tudja kevesebb, de állandó fizetés mellett húzni egy frakcióban, ami mellett RP-zik is a személyünk valósan(ami amúgy pénzileg még mindig kezdőként túlságosan is jövedelmező, ha a GSA-s támogatást nem nézed).

Vagy pedig a pénzt választja és csak úgy fel jön a szerverre, a nyolc millió lehetőség közül az egyiket ki választva el kezd pénzt keresni. Ilyen példa a borászat, amit amúgy nagyjából nulla tökével el tudod kezdeni, mivel achievent pontokkal ki tudod váltani például a présgépet és a hordót is, igaz az is idő mire teljesíted, de szerintem egy RP szerveren ne várjuk el, hogy egyből mindenbe bele kezdhessünk.. Vagy ha ez sem jön be, akkor alapmunkaként jelen van a bányászat, amiből vasat, lithíumot is tudsz szerezni és árusítani, esetleg favágózni és fát árulni.
Na utoljára leírom mert látom nem esett le. Rendvédelmnél, legális frakiknál teljen gyorsabban a játékidő / LVL/, keveset keres de gyorsabban halad. Vagy menjen melózni alap vagy illegál dolgokat több pénzért az eredeti LVL fejlődéssel, pedig ez nem kínai.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Na utoljára leírom mert látom nem esett le. Rendvédelmnél, legális frakiknál teljen gyorsabban a játékidő / LVL/, keveset keres de gyorsabban halad. Vagy menjen melózni alap vagy illegál dolgokat több pénzért az eredeti LVL fejlődéssel, pedig ez nem kínai.

Nem kínai, csak semmi értelme. 1 perc játékidő az maradjon is 1 perc játékidő. Ha legál frakcióba mész, nem azért fogsz jelentkezni, hogy utána farmold a "játszott perceket".

+ RP munka mindenki számára elérhető, ahol nem kell órákat kapálni, ráadásul nagyobb eséllyel lépsz interakcióba másokkal.
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:254
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Adminisztrátor hozzászólás
Maradjunk a témában megjelölt címnél, segítsünk ötletekkel, hogy miként lehetne ösztönözni a frakcióba a játékosokat. Köszönöm szépen
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
(megidezem a globalis moderatorokat akkor)
na amugy, en ugy gondolom hogyha az egyetlen rendvedelmi frakcioban (ha meg lenne 3-4 akk oke) letszamhiany lep fel, akkor valami nagyon felrement a vezetes-szervezes szintjen, change my mind, szivesen meghallgatok barkit aki fel tud vonultatni valami vitakepes ervet. szvsz 2022 juniusa ota nem volt rendes pd (kiveve talan mikor roy benavides akarki volt vezetokozelben, akkor volt sztem egy jobb irany, persze a kormanyzo akkoris kijott egy publikus klubba ellenorizni amit szeleskorben tamogattak szoval ja)
 

Noblesse

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:185
Trinity Hope
Sajnálatos módon én abszolút nem értem, hogy most itt miről is szól ez az ötlet.

Mire szeretnénk ösztönözni a playereket? Menjenek PD-be?

Jelen állás alapján, ha jól tudom egyetlen FK sem köti a TGF-et szinthez. Az már egy más dolog, hogy mindenhol megvannak ilyen olyan dolgok, de nem a szint a döntő.
A szerveren a cégek vannak szinthez kötve amik véleményem szerint nem sokat adnak hozzá az RP-hez, viszont jó hasznot hoznak az aktuális játékosnak.

Az hogy egy FK mennyire lesz népszerű, a játékosok döntik el.
Azt, hogy felvesznek-e egy bizonyos frakcióba pedig az adott FK vezetősége és az, hogy ismernek-e vagy sem.


Tehát ha RP-zni szeretnél vagy egy közösséghez tartozni, úgy nem sokat kell gondolkozni, keresni kell egy FK-t ahol jól érzed magad.
Sok pénzt szeretnél keresni? Javaslom menj el alapmunkázni vagy csatlakozz egy frakcióhoz, míg el nem éred a cégekhez szükséges szintet, és amennyiben még mindig inkább farmolnád a milliókat egyedül RP nélkül, akkor hajrá.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,524
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok! Nem tervezünk játszott idő duplázást dutyban és társai. A legál frakciók kaptak a minap egy kis boost-ot a prémiumok terén, emellett érkeznek bizniszeket érintő változások a következő patch-től.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó