Legális szervezetekhez csatlakozás ösztönzése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
Thomas Coke/bela178


Ötleted leírása
Véleményem szerint sokkal vonzóbb lenne illetve aktívabb és több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének pl játékos óra duplázása dutyban. Tudom hogy a kívánt színt elérése után mindenki lelépne, de ezzel átadná a helyét az újaknak. Lássuk be hogy a mostani szint rendszer nem igazán vonzó, ezt már megénekelték páran. Egyébként semmi kifogásom a kialakult rendszer ellen, ne értse félre senki, de azért kicsit nézzünk körbe hány inaktív eladó cég van, amit nem tudnak eladni mert nincs egy új játékos bázis akinek megvan a LVL, szabadulnának az emberek a cégektől de nem tudnak, a másik oldalon pedig nyálcsorgatva várnak hogy végre napi 10 óra játék után valamikor fél év után legyen egy cégük, ezt kéne valahogy egyensúlyba hozni. Lehet marhaság, de így látom. Köszönöm aki elolvassa.






Egyéb megjegyzések
Boldog új évet mindenkinek.




 
Utoljára szerkesztve:

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Sziasztok. Sajnos egybe értek az ötletel még pedig abban a részben hogy sajnos nincs esély fejlödni és sok játékos ebbe fárad bele és elmegy a szerveről. Én is alig vártam hogy végre elérjem a 10-es szintet hogy kitudjak mozdulni az alapmunkábol és tudjak kamionozni. Azért hogy esélyed legyen valamit is elérned a szerveren egy időnbelül szinte napi 10 órát kell fent lenned és ezt nem mindenki tudja meg tenni.... Mellesleg mikor keztem a játékot szerveren joval 100 felet volt a játékosok száma most meg a legutobbi időben meg 100 játékos volt a max. A játékosok számát is lehetene azzal növvelni hogy esetleg ezt a szintes rendszer ujra lenne gondolva és egy kicsit könyebé tegyék a kisebb szintü játékosok számára hogy fejlődni tudjanak....
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Szerény véleményem, amit úgy alkotok meg, hogy jelenleg a második karakterrel újnak számítok, és nem bírok cégbe menni. Nagyon jól elvagyok azokkal a lehetőségekkel amiket a szerver nyújt nekem. Egyáltalán nem tudom az ilyen törekvéseket támogatni, ahol a kezdő játékos beül a kamionba, vagy kimegy a tökföldre kapálni. Ismerkedjen a rendszerekkel frakciókkal, illeszkedjen be a közösségbe, és ne csak a pénz legyen a fontos.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Szerény véleményem, amit úgy alkotok meg, hogy jelenleg a második karakterrel újnak számítok, és nem bírok cégbe menni. Nagyon jól elvagyok azokkal a lehetőségekkel amiket a szerver nyújt nekem. Egyáltalán nem tudom az ilyen törekvéseket támogatni, ahol a kezdő játékos beül a kamionba, vagy kimegy a tökföldre kapálni. Ismerkedjen a rendszerekkel frakciókkal, illeszkedjen be a közösségbe, és ne csak a pénz legyen a fontos.
Teljesen egyetértek a szerény 45 évemmel, de ott a VISZONT. Sokat ismerek aki belefárad a monotonitásba. És a felvetésem éppen az rpző emberek táborát erősítené. Mint ahogy a címe is sugallja "Legális szervezetekhez csatlakozás ösztönzése" UI.: Kezdő játékos nem teheti meg azokat amiket te pont felsoroltál.
 
Utoljára szerkesztve:

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Szerény véleményem, amit úgy alkotok meg, hogy jelenleg a második karakterrel újnak számítok, és nem bírok cégbe menni. Nagyon jól elvagyok azokkal a lehetőségekkel amiket a szerver nyújt nekem. Egyáltalán nem tudom az ilyen törekvéseket támogatni, ahol a kezdő játékos beül a kamionba, vagy kimegy a tökföldre kapálni. Ismerkedjen a rendszerekkel frakciókkal, illeszkedjen be a közösségbe, és ne csak a pénz legyen a fontos.
Ez mind szép meg jo de mi jelentkezünk az önkörmáynzathoz is és annak kurvára értelme se volt beállitotak minket az ajtoba és anyit eklet csinálnunk hogy kösszöni az emberekenek 2 honapig birtuk és meg untuk többet tudtunk rpzni egy alapmunkánál vagy a csak ha kocszikáztunk mint ott..... Régen tele volt minden fa hirdetésel vas hirdetésel stb stb most meg egy pincészetet se lehet fent tartani stb meg hogy letudj craftolni egy lepárló berendezést egész anpot kukáznom kell 8 kibaszott müanyagért régen egy nap összes lehet 30daraba körül szedni persze hogy igy bele unnak a játékosok a kis szintüek keresenek jobb esélyes párszáz eezret egésznapos meloval a nagyobbb szintüek ez allat több milliot......
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Teljesen egyetértek a szerény 45 évemmel, de ott a VISZONT. Sokat ismerek aki belefárad a monotonitásba. És a felvetésem éppen az rpző emberek táborát erősítené. Mint ahogy a címe is sugallja "Legális szervezetekhez csatlakozás ösztönzése" UI.: Kezdő játékos nem teheti meg azokat amiket te pont felsoroltál.
Mint mondtam másodlagos kiskarakter, azaz 10-es szint alatti karakterről beszélünk. Lásd rp munka. Rpzel, és jön a fizetés. Legáéis szervezetek az én fogalomtáramban a Gov LSFMD LSPD Digasster szerelőfrakciók Lifeinvader... Nem pedig az xy kamionos cég.


Ez mind szép meg jo de mi jelentkezünk az önkörmáynzathoz is és annak kurvára értelme se volt beállitotak minket az ajtoba és anyit eklet csinálnunk hogy kösszöni az emberekenek 2 honapig birtuk és meg untuk többet tudtunk rpzni egy alapmunkánál vagy a csak ha kocszikáztunk mint ott..... Régen tele volt minden fa hirdetésel vas hirdetésel stb stb most meg egy pincészetet se lehet fent tartani stb meg hogy letudj craftolni egy lepárló berendezést egész anpot kukáznom kell 8 kibaszott müanyagért régen egy nap összes lehet 30daraba körül szedni persze hogy igy bele unnak a játékosok a kis szintüek keresenek jobb esélyes párszáz eezret egésznapos meloval a nagyobbb szintüek ez allat több milliot......

Miért műanyagot mégy venni, találsz óránként 2 dbot, ami jobb esetben 10.000$ vagy bemennél egy vegyesboltban a városban felvennéd az rp munkát, és meghirdeted, hogy nyitva van az xy kisbolt, lemegy 1-2 ember rpztek egyet, és ugyanannyi idő alatt megkeresed azt a pénzt, és rp-zel mellette? Minek napi több százezer a kisszintűnek?
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Fater szavait erősítem.

Nekem is megadatott az a lehetőség, hogy másodlagos karakterem legyen, így szó szerint nulláról kezdtem én is. Be látásom szerint egyáltalán nem nehéz elkezdeni a szerveren az életet, hiszen ott van a buszos alap munka, egy hosszú távú buszos meló és az alap kezdő bónuszok mellett egy óra legalább egy tízes, de busszal is tudsz menni legalább 1-2 kanyart.

Ami a frakciót illeti.. Ha a pénz érdekel téged, akkor el mész szerelőnek, keresel óránként mondjuk 15k-t, ha még alapmunkát sem vettél fel, ott van a GSA-s támogatás is, ami nagyjából 150k kezdő támogatás és egy kezdő mindet megtudja kérelmezni.. Már ott tartunk, hogy csak felléptünk a szerverre és van autónk, esetleg frakció is ahol dolgozunk.

Amennyiben az RP az orientáltságod, akkor pedig úgy is oda mész, ahova menni szeretnél és azt élvezni is fogod valószínűleg.

Az ötletet tudom támogatni olyan téren, hogy ténylegesen a frakcióba menjen inkább a kezdő, mint sem kamionozni, satöbbi helyre a pénzért.

A jelenlegi szint rendszert ezért is látom jobbnak, hiszen van egy X idő amit el kell töltened a szerveren, ezen idő alatt ki is tudod teremteni a saját egzisztenciád.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Mint mondtam másodlagos kiskarakter, azaz 10-es szint alatti karakterről beszélünk. Lásd rp munka. Rpzel, és jön a fizetés. Legáéis szervezetek az én fogalomtáramban a Gov LSFMD LSPD Digasster szerelőfrakciók Lifeinvader... Nem pedig az xy kamionos cég.




Miért műanyagot mégy venni, találsz óránként 2 dbot, ami jobb esetben 10.000$ vagy bemennél egy vegyesboltban a városban felvennéd az rp munkát, és meghirdeted, hogy nyitva van az xy kisbolt, lemegy 1-2 ember rpztek egyet, és ugyanannyi idő alatt megkeresed azt a pénzt, és rp-zel mellette? Minek napi több százezer a kisszintűnek?
Segítek fater. "Véleményem szerint sokkal vonzóbb lenne illetve aktívabb és több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének" ezt írtam. De nincs ezzel baj hogy neked ennyi az igényed a játékkal kapcsolatban, másnak több, szerencsére ettől szép, hogy nem vagyunk egyformák. Legyen szép napod.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Segítek fater. "Véleményem szerint sokkal vonzóbb lenne illetve aktívabb és több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének" ezt írtam. De nincs ezzel baj hogy neked ennyi az igényed a játékkal kapcsolatban, másnak több, szerencsére ettől szép, hogy nem vagyunk egyformák. Legyen szép napod.
Gondolom én az LSPD-re gondolsz rendvédelem alatt.

Mire gondoltál ösztönzés alatt? Mert jelenleg már ki is lett hirdetve, hogy be hozatalra kerül majd az RP sorok alapján történő extra fizetés, ami azért valószínűleg megfogja rendesen nyomni az óránkénti bevétel mennyiséget. Főleg, ha frakcióban is vagy, ahol amúgy RP kezdeményező fél vagy általában.

Emellett pedig.. Biztos csak az LSPD hiánya tűnik fel?
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Segítek fater. "Véleményem szerint sokkal vonzóbb lenne illetve aktívabb és több lenne a rendvédelmi dolgozó, amennyiben ösztönözve lennének" ezt írtam. De nincs ezzel baj hogy neked ennyi az igényed a játékkal kapcsolatban, másnak több, szerencsére ettől szép, hogy nem vagyunk egyformák. Legyen szép napod.
Akkor azért menjünk frakcióba mondjuk kezdőként, hogy duplázodva számolódjanak a percek? Ergo 5-ös szinttől már kamionozhass.... Így méginkább nem. Azért mert nagyjából egy rendszer használata szinthez kötött, még ott van 7 másik rendszer amiből kilehet hozni a pénzt. A személyeskedést kérlek mellőzzük, ne térjünk el az ötlettől.
 

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Csak ezzel a jelenlegi szintes cuccal sajnos csak a játékos basis van rombolva régen megvolt a 200 játékos is erre most csoda volt hogy meg volt valamelyik nap a 100játkos és a legtöbb azért ment el mert nincs neki lehetősége anyit játszani hogy bármi értelmeset el érjen.... De ha észre vettétek nem ez az első poszt ebben e témában egy jo pár volt és szerintem be keéen már láttni a vezetőségnek is hogy ez egy kicsit nagyon erősre sikerüklt ez szint rendszer és egy kicsit a játszotok órákat kénne csökkenteni amike kellenek a szinthet.....
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Csak ezzel a jelenlegi szintes cuccal sajnos csak a játékos basis van rombolva régen megvolt a 200 játékos is erre most csoda volt hogy meg volt valamelyik nap a 100játkos és a legtöbb azért ment el mert nincs neki lehetősége anyit játszani hogy bármi értelmeset el érjen.... De ha észre vettétek nem ez az első poszt ebben e témában egy jo pár volt és szerintem be keéen már láttni a vezetőségnek is hogy ez egy kicsit nagyon erősre sikerüklt ez szint rendszer és egy kicsit a játszotok órákat kénne csökkenteni amike kellenek a szinthet.....
Mi számít értelmesnek?

Te szerinted, mint vélemény. Illetve esetleg azoktól is szívesen várom, akik az előbb felsorolt indok miatt nem játszanak itt a szerveren, hogy mi is az ami értelmesnek számít.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Akkor azért menjünk frakcióba mondjuk kezdőként, hogy duplázodva számolódjanak a percek? Ergo 5-ös szinttől már kamionozhass.... Így méginkább nem. Azért mert nagyjából egy rendszer használata szinthez kötött, még ott van 7 másik rendszer amiből kilehet hozni a pénzt. A személyeskedést kérlek mellőzzük, ne térjünk el az ötlettől.
Kedves Fater. Amennyiben megbántottalak elnézést kérek. Nem állt szándékomban személyeskedni és ezt nem is tettem meg csak rámutattam hogy nem a pénzről szól elsősorban az ötlet. De ismét igaz hogy nehéz meggyőzni azt akinek van egy berögzült véleménye és ha tudja azt hogy ez nem jó akkor is kitart mellette. / mondjuk ez egy jó emberi tulajdonság/
 

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Mi számít értelmesnek?

Te szerinted, mint vélemény. Illetve esetleg azoktól is szívesen várom, akik az előbb felsorolt indok miatt nem játszanak itt a szerveren, hogy mi is az ami értelmesnek számít.
Valaminyvel lenne csökkentve mondjuk 15%százalákal vagy ekörüli értékel már akkor is könynebbb lenne szintet lépni és nem kéne hónapokat/ éveket játszani ahoz elérj egy értelmes szintet ahhol már bárit is tudj csinál... Vagy mondjuk nézuk például a 20as szintet egy családal rendelkező dolgoz játkos kb 2 orát tud lenni minimum fen a szerveren és hogy ezt elérje minden nap fent van 2 orát akkor az 350 és fél nap hogy elérje ez idő allat elmegy a kedve az egésztől....
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:872
Valaminyvel lenne csökkentve mondjuk 15%százalákal vagy ekörüli értékel már akkor is könynebbb lenne szintet lépni és nem kéne hónapokat/ éveket játszani ahoz elérj egy értelmes szintet ahhol már bárit is tudj csinál... Vagy mondjuk nézuk például a 20as szintet egy családal rendelkező dolgoz játkos kb 2 orát tud lenni minimum fen a szerveren és hogy ezt elérje minden nap fent van 2 orát akkor az 350 és fél nap hogy elérje ez idő allat elmegy a kedve az egésztől....
Szerelő frakcióba például kezdő ranggal is tudsz csatlakozni, és legjobb tudomásom szerint nem is keresnek olyan rosszul kezdőként sem a szerelők. Napi 2 órával például teljes mértékben elég jó pénzt össze lehet gyűjtögetni.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Kedves Fater. Amennyiben megbántottalak elnézést kérek. Nem állt szándékomban személyeskedni és ezt nem is tettem meg csak rámutattam hogy nem a pénzről szól elsősorban az ötlet. De ismét igaz hogy nehéz meggyőzni azt akinek van egy berögzült véleménye és ha tudja azt hogy ez nem jó akkor is kitart mellette. / mondjuk ez egy jó emberi tulajdonság/
Mint mondtam nem 4 éves emlékekből indultam ki, hanem a másodlagos karakterrendszernek köszönhetően tapasztalom meg azokat a "nehészségeket" amiket te felsorolsz. Annyival könnyebb a helyzetem, hogy van script ismeretem, és ismerem a szerver adta lehetőségeket. Mint például kezdőtámogatás a GOV-tól ami instant több mint 100.000$. Onnantól kezdve te döntöd el befekteted, akár illegál, akár legál oldalon, mert mind a kettőre van lehetőség, vagy vagyonba teszed, és kocsi stb veszel. Egy segítőkész közösség van itt, akik szívesen segít szinte bárniben.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Valaminyvel lenne csökkentve mondjuk 15%százalákal vagy ekörüli értékel már akkor is könynebbb lenne szintet lépni és nem kéne hónapokat/ éveket játszani ahoz elérj egy értelmes szintet ahhol már bárit is tudj csinál... Vagy mondjuk nézuk például a 20as szintet egy családal rendelkező dolgoz játkos kb 2 orát tud lenni minimum fen a szerveren és hogy ezt elérje minden nap fent van 2 orát akkor az 350 és fél nap hogy elérje ez idő allat elmegy a kedve az egésztől....
Kérdésem nem egészen erre terjedt ki, de rendben.

Ha napi két órát tud valaki játszani, akkor azért miért legyen a szerveren mindenkinek csökkentve a szint rendszer? Mindenki annyit tud lenni, amennyit tud és kész. Ha most le vesszük 15%-al is a szintek előírt óra számjait, akkor oda jutunk, ahol most is vagyunk.. Irreális eladási árak(mert mindenki a haszon, de amúgy is irreális, hogy eladod az állam tulajdonát), mindenki cégezik és nem RP-zik, illetve pedig nem lenne szabad telephely mire elérne oda személyünk, hogy fellépjen.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Magyarra lefordítva az eddigi véleményeket, kicsit sarkosan:
- Ne legyen választási lehetőséged hogy LVL-t fejleszted vagy a pénzed.
Kövezzetek meg de mire többenis elérjük PL az ominózus 20as LVL-t addigra már annyi pénzed van hogy nem tudsz vele mit kezdeni.
Tehát ellentmondásokba ütközünk.
Vagy kezdjek 2. karaktert mert már elértem mindent??
Látom hogy ez fűrészpor fűrészelés úgyhogy én kiléptem a beszélgetésből. Folytatom az eddigi játékot és meghúzom magam.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Nem teljesen értem, hogy egy vadonatúj karakter miben van korlátozva.
Konkrét tapasztalatból mondhatom, hogy pár játszott óra = Jármű, amivel elmegyek A-ból B-be.
A frakciós fizetés pedig patika, főleg, amióta megnövelték, de ahogy én értelmezem, ez az ötlet is arra megy ki, hogy frakció duty közben duplán számolja a játszott órát, ergo gyorsabban érjem el pl második karival IS vagy kezdő playerként IS a cégekbe csatlakozáshoz szükséges szintet, hogy aztán otthagyjam a bánatba a frakciómat azért, hogy cégezzek, cserbenhagyva az így is emberi erőforrást vérző frakciót.

Hidd el, most, hogy játékostársam megcsinálta a második kariját, majd azzal ment szépen az LSFMD-be, nem sokra rá már van neki bizony több járműve, meg van hol laknia is. Óh.. azt elfelejtettem, hogy nincs cégben, nincs bónusz bevétele, csak és kizárólag a frakciós dutyval érte el mindezt.

Az ötlet második felére ismét a cégrendszerhez jutunk el. Az LSPDben, amit pl megemlítettél igen, keresnek embert, emellett van is emberük és azt végképp nem mondanám, hogy nem aktívak.
Arról nem tudok nyilatkozni, hogy egy szerelő frakihoz, vagy az LSFMD-hez képest mennyire éri meg a PD-ben nyomni manapság, de nem hinném, hogy olyan rosszul menne a soruk, nem véletlen, hogy nincsenek azért annyira kevesen sem.

Nem támogatom azt, hogy még ennél is jobban felgyorsítsuk a levelupot. Mellesleg kezdő játékosként elég rendes összeget ad az állambácsi óránként ahhoz, hogy bőségesen megéljek a friss második karival, egyek-igyak és ha még akarnék járművet is, már azt is megszerezhetném belőle, legalább egy olcsó vackot, ami tényleg csak annyira jó, hogy gurul (mi más funkció kéne? :) )
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Csak nekem szúrja a szemem, hogy a rendvédelmet /ami amúgy általában a legaktívabb fraki/ emelted ki az összes legál közül? Van egy olyan érzésem, hogy problémád van velük. :)
Amúgy meg, akár hiszed, akár nem, vannak playerek, akiket nem a szint és nem a pénz motivál egy JÁTÉKBAN. Tudom, nagyon meglepő lehet, de egyesek nem azért játszanak RP szerón, hogy nagy legyen az epénisz és mutogassák a haveroknak, hogy mekkora a szintjük meg hanyadik kocsit vették meg, hogy aztán soha többet ne használják. Vannak, akiket a játékélmény izgat és nem a végtelen farmolás. Ha kipróbálnátok talán rájönnétek mennyivel jobb.
Ez az ötlet röviden csak arról szól, hogy mehessünk hamarabb végtelen pénzt farmolni az RP helyett, amit a kiemelt rendvédelmi frakcióban kapnál.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó