Laura Sofia Rochfort -> Rafael Guerrero

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
panaszkonyvj.png

Neved: Laura Sofia Rochfort
Játékos(ok) neve: Rafael Guerrero
Panasz oka: MG, Forgalmas helyen való rablás/RP Stop alatt RP folytatás
Panasz kifejtése: Paletoban álltam az út szélén, amikor egy fekete SG4 megállt előttem és mögöttem egy cross motor természetesen én onnan tovább hajtottam, majd egy kicsivel később félre álltam Paleto után az autópályán, hogy folytassam az SMS-t, mikor Rafaelék minden indok, illeteve elő RP nélkül kijöttek elém és fegyvert tartottak rám. A videóban látható, hogy semmi IC nem volt az ő részükről, csak annyit láttak, hogy kezemben a telefon és már meg is indultak. Nos itt állításuk szerint - ami ITT részletesebben olvasható - azért tették ezt, mert folyamatban volt egy pénzszállítás és azt hitték, hogy rendőrt akarok hívni, ami nem történt volna meg, mert nem is láttam őket hogy a lakókocsinál állnak. Illetve ha jól emlékszem akkor pont RP stop volt a pénzszállításnál is. De ha pedig (ki)rabolni akartak volna, tudtommal az autópálya forgalmas helynek számít kivéve, ha illegális üzletelés folyik.
Bizonyíték (kép, log, videó):

Videó az Ő szemszögükből:

Videó az én szemszögemből:

Megjegyzés: További információ van az ellem nyitott PK-ban is amit fentebb már belinkeltem, illetve én már megkaptam a büntetésem a Fear RP elhanyagolása miatt.
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
[a] Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni. Szeretném kérni, hogy @rgcerti és @Rolesz reagáljatok a felhozott vádakra. Illetve szeretnék kérni egy logot, az RP stoptól kezdődően, és az említett incidenst is tartalmazza. [/a]
 

Rolesz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tyler Patel
Sziasztok! Levolt rp-zve hogy akit meglátunk odamegyünk és elküldjük, teljes mértékben felvoltunk készülve az egész rp-re. Semmilyen rablásról nem lett volna szó és megsem történt, csak leakartunk ellenőrizni és elküldeni.
nagyjából két órát készültünk az egész fegyverszállításra, megpróbáltunk minden embert elküldeni palóból, hogy ne legyen probléma.
Ugyanúgy palóban tartózkodtál, neked sem kellett volna telefont elővenned a véleményem szerint ameddig rp stop van.
Szimplán nem akartuk hogy rendőrt hívj.
Én ennyit szeretnék hozzáfűzni ehhez az egészhez.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Az hogy én elővettem a telefont semmi köze az RP stophoz, miután nekem se volt közöm a pénzszállítás RP-hez. Elküldeni meg kultúráltan is el lehetett volna, nem fegyvert az arcomba nyomva. Innentől kezdve nincs hozzászólni valóm, csak ha Luxie kér valamit.

Szerk.: Illetve ha RP stop volt alapból maradni kellett volna a helyeteken nem zavarni az embereket, köztük engem se.
 

Rolesz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tyler Patel
Az hogy én elővettem a telefont semmi köze az RP stophoz, miután nekem se volt közöm a pénzszállítás RP-hez. Elküldeni meg kultúráltan is el lehetett volna, nem fegyvert az arcomba nyomva. Innentől kezdve nincs hozzászólni valóm, csak ha Luxie kér valamit.

Szerk.: Illetve ha RP stop volt alapból maradni kellett volna a helyeteken nem zavarni az embereket, köztük engem se.
Igazából én írtam elsőnek úgy hogy én nem írtam pk-t, és meg se említettél.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Na mindegy, nekem megvan a videó az RP stop kihirdetéséről a menekülésemig, ezt majd Luxienak továbbítom Discordon.
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
[a] Szeretnék kérni ide a topic alá minden olyan információt, és bizonyítékot, ami a panaszkezelés szempontjából fontos lehet.
Az említett logokat pedig @rgcerti -től kérném. [/a]
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Akkor végigmegyek a panaszod indokain.
MG: Az MG jelenléte teljes mértékben ki van zárva. Alapból volt korábban említve, többször is, a jelenléted. Mikor meg megjelentél én nem is a korábban említett dolgok miatt mentem oda, és ez a videón is megjelenik, mivel utána mentem oda, miútán a telefont elővetted.

Forgalmas helyen való rablás: Ezt a szabálypontot felülírja az, hogy mi épp egy pénzszállításon voltunk, ezért igazából az történt, hogy rosszkor áltál meg rossz helyen, kérdőre fogtunk volna, de te elmenekültél, úgy hogy fegyvert fogtunk rád, ami szankcionálva is lett.

RP Stop alatt RP folytatás: Szívesen elküldöm a felhasznált videó előtt lévő tartalmat, ahol az RP Stop-ot betartva, csak ott voltunk. Te, mint random ember, belecsöppentél egy olyan akcióba, ami RP Stop alatt volt, a telefon elővételes mozdulatoddal. RP Stoptól független, nem tudtunk volna mást csinálni, mivel ha te akkor tényleg kihívod őket, és jelented azt, amit láttál, akkor meg te interaktáltál volna egy olyan dologgal, amivel igazából nem tudtál volna. Hogy ezt elkerüljük, megpróbáltuk volna elvenni a telefonod, viszont ez a művelet sikertelen volt, a te általad elkövetett szabályszegés miatt.

Ezt írtam Cortez-nek, miútán FearRP hiányával leléptél a helyszínről, abban a tudatban, hogy mostmár biztos hívni fogod a PD-t. Ezt azért mutatom meg, hogy érzékeltessem veled, hogy még mindig a telefon elővételed kavart be.
[19:16:15] PM: @Cortez [ID: 52]: Szia, kérlek írj Laura Sofia Rochfort-nak hogy ne hívjon rendőrt, mert a telefonját akartuk elvenni, de ő fearRP hiányával tovább ment. RPbe vagyunk, utána megmutatom a bizonyitékot. A lényeg...
[19:16:35] PM: @Cortez [ID: 52]: hogy ne interferáljon az RPvel, ne hívjon rendőrt, mert alapjáraton azt elvettük volna, ha fearRPzet volna, köszi szépen.

Megjegyzésként: Ezt mindenki tudja, hogy ez a PK azért lett megírva, mivel a kezdeményező fél nem tudja elfogadni, hogy szankcióban részesült.
Leírta amit akart, illetve én is leírtam az én részem.
Megkérem a bírálót hogy rakja össze a dolgokat abból, ami a topicban található.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Corteztől semmilyen üzenetet, PM-et nem kaptam ezzel kapcsolatban. Illetve a videón is látható - de ha nem, akkor feltöltöm a nem kitakart veziót - hogy egyáltalán nem rendőrt akartam hívni, ehhez az RP szituhoz még mindig nem volt semmi közöm, attól még mert ti úgy gondoltátok. Semmi nincs le IC-zve, hogy ti oda jöttök. Megálltatok az arcomban, semmit nem írtatok, csak az arcomba tettétek a fegyvert, én meg úgyvoltam vele, hogy gondolom 2 funolós ember vicceskedik. Ha mondtok valamit nem megyek el, ilyen egyszerű.

Arról nem beszélve hogy az SG4 csak lassan elgurult mellettem, hogy eljátsza a szeretett "MG-zzük ki a nevet, ki lehet az" mozdulatot.

Forgalmas területen való rablásnak is lehetne ezt nézni, ha RP stop alatt az arcomba toljátok a fegyvert az autópálya szélén.

Nem azért nyílt a PK, mert nem tudom elfogadni a szankciót. Elfogadtam és letöltöttem. Ez a PK azért nyílt, hogy el legyen bírálva az általok leművelt dolog is.
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Megálltatok az arcomban, semmit nem írtatok.
Nem adtál időt reagálni.
Arról nem beszélve hogy az SG4 csak lassan elgurult mellettem, hogy eljátsza a szeretett "MG-zzük ki a nevet, ki lehet az" mozdulatot.
Nem tudom miről beszélsz.
Forgalmas területen való rablásnak is lehetne ezt nézni, ha RP stop alatt az arcomba toljátok a fegyvert az autópálya szélén.
Úgy éreztem, hogy az akcióra hatással leszel, egyszerű. El vettük volna a telefonod, és kész.
hogy egyáltalán nem rendőrt akartam hívni
Ez a lényege a hirtelen történő dolgoknak. Nem tudhattam, feltételeztem.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Nem adtál időt reagálni.

Adtam. Már leírhattátok volna míg odagurultatok. Nem mind a ketten tartjátok rám a fegyvert. Legalább 5 mp még ott álltam annyi idő alatt beírod hogy "állj"

Nem tudom miről beszélsz.

Ott a videóm, látni benne, csak nem veszed a fáradtságot hogy megnézd.

Úgy éreztem, hogy az akcióra hatással leszel, egyszerű. El vettük volna a telefonod, és kész.
Ez a lényege a hirtelen történő dolgoknak. Nem tudhattam, feltételeztem.
Egy Stoppolt RP-re nehezen lettem volna hatással, nekem is van annyi eszem. Plusz a videómból is látható, hogy nem is láttalak titeket.
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Adtam. Már leírhattátok volna míg odagurultatok. Nem mind a ketten tartjátok rám a fegyvert. Legalább 5 mp még ott álltam annyi idő alatt beírod hogy "állj"
2.5mp-et "adtál", ami igazából az volt, hogy a telefont elraktad, és már menekültél is. (Én videómban látható.)
Ott a videóm, látni benne, csak nem veszed a fáradtságot hogy megnézd.
Nem voltam ott, nem engem érint, ezáltal nem érdekel az a része igazából. Hozzátenném, senki nem tudja és senkit nem is érdekel hogy Laura Sofia Rochfort kicsoda.
Egy Stoppolt RP-re nehezen lettem volna hatással, nekem is van annyi eszem. Plusz a videómból is látható, hogy nem is láttalak titeket.
Ha kihívod a rendőröket, hogy motorosokat látsz, vagy bármi ránk jellemzőt, akkor leszűrték volna egyből, mivel hírdetett pénzszállítás volt Paleto-ba. Ezért nagy befolyása lett vonla ha felhívod őket.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
2.5mp-et "adtál", ami igazából az volt, hogy a telefont elraktad, és már menekültél is. (Én videómban látható.)

Akkor beírod előre, vagy a barátod amíg odajöttök, ha megvolt a terv, hogy mit akartok. A lényeg, simán leírhatáttok volna, hogy állj.

Nem voltam ott, nem engem érint, ezáltal nem érdekel az a része igazából. Hozzátenném, senki nem tudja és senkit nem is érdekel hogy Laura Sofia Rochfort kicsoda.

Akkor az egy másik banda volt, ez a része tárgytalan maximum.

Ha kihívod a rendőröket, hogy motorosokat látsz, vagy bármi ránk jellemzőt, akkor leszűrték volna egyből, mivel hírdetett pénzszállítás volt Paleto-ba. Ezért nagy befolyása lett vonla ha felhívod őket.

Értelmetlen amit írsz még mindig. Akkor meg odajössz és szólsz OOC chatben, hogy figyu ez van, ne hívj már rendőrt. De még egyszer mondom, észre se vettem, hogy ott vagytok, nem rátok koncentráltam, hanem az Sg4-re meg a másik Crossra.
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Akkor beírod előre, vagy a barátod amíg odajöttök, ha megvolt a terv, hogy mit akartok. A lényeg, simán leírhatáttok volna, hogy állj.
Mint említettem, hirtelen történt a dolog. Hirtelen mentünk oda. Nem volt előre megbeszélve.
nem rátok koncentráltam, hanem az Sg4-re meg a másik Crossra.
Itt bukott is a PK. Leleplezted hogy a szándékod mi is volt pontosan, ami érintett volna minket. Rakjuk össze a telefonelvételt, és ezt az idézetett.

Engedjük bírálni a bírálót. Nincs mit továbbtárgyalni.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Mint említettem, hirtelen történt a dolog. Hirtelen mentünk oda. Nem volt előre megbeszélve.

Előbb még azt mondtátok meg volt beszélve előre. Itt most valaki nagyon ellentmond, nem jön ki a matek.

Itt bukott is a PK. Leleplezted hogy a szándékod mi is volt pontosan, ami érintett volna minket. Rakjuk össze a telefonelvételt, és ezt az idézetett.

Nem lepleztem le semmit. Arra koncentráltam, hogy ne jöjjenek utánam. A videóban is látszik, hogy nem hívtam a 911-et, hanem az SMS-eket nyitottam meg.

Tényleg engedjük el és bírálja el Luxie, mert már hihetetlen milyen zagyvaságokat hordasz össze, főleg log nélkül.
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Előbb még azt mondtátok meg volt beszélve előre. Itt most valaki nagyon ellentmond, nem jön ki a matek.
A jelenléted volt említve, nem az, hogy megvárjuk míg megállsz előttünk, odamegyünk és kirabolunk.
Függetlenül attól, hogy említve voltál történt a videóban látható, még mindig.
Nem lepleztem le semmit. Arra koncentráltam, hogy ne jöjjenek utánam. A videóban is látszik, hogy nem hívtam a 911-et, hanem az SMS-eket nyitottam meg.
Továbbá sem tudhattam, hogy te mit akarsz. Az én fejemben annyit képzelj el, hogy te abból az irányból érkeztél, ahol voltak még társaink. Feltételeztem hogy rendőrt akarsz hívni, és kész.
Tényleg engedjük el és bírálja el Luxie, mert már hihetetlen milyen zagyvaságokat hordasz össze, főleg log nélkül.
Nem zagyvaság, leírom ami volt. Te beszélsz maganak ellent. Logot meg nem tudom mire kérsz, mivel "még mindig" hirtelen történt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó