Lando Kardashian PK - MAXI

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved: Lando Kardashian
Adminisztrátor(ok) neve: MAXI
Panasz oka: Bizonyíték nélküli elítélés.
Panasz kifejtése: Bementem egy állítólagosan égő épületbe vízért. Csak nálam egy apró tűz se volt. Az egész épület körül sem volt semmi, csak el volt kerítve kordonnal. Tény hogy mondtam az ott RPzőknek hogy ne RPzzék hogy bemegyek vízért. (mert mondjuk IRL egy városban nem csak egy helyen lehet vizet venni meg telót tölteni, de ez most mellékes) Viszont nem volt már tűz mikor oda értem ezt jeleztem az adminnak is. Maxinak nem volt semmi bizonyítéka arról, hogy tényleg úgy követtem-e el a "kihágást" ahogy azt mondták neki. Maxi azt mondta volt elég szemtanú, de videót még csak nem is kért az esetről vagy képet. Egészen addig meg össze is beszélhettek, hogy mit mondjanak.Ugyanis az eljárás bő 10-15 perccel később történt mint ahogy én befutottam. Miután Maxi vázolta a szituációt az lett a sorsom hogy elteleportált a kútra és megölt. Mivel az égő épületbe futottam be, amiről még egyszer semmi bizonyítékot nem kapott.

Bizonyíték(Kép, log, videó):
rZHTxrv.png


Megjegyzés:A lebaszás jogos az RP elhanyagolás részéről. Viszont ha kérhetem végezze egy admin körültekintőbben a dolgát és kérjen ki bizonyítékot. Ugyanis még itt is kell képet feltölteni az esetről. És ha nekünk mint playereknek ez a kötelességünk egy PK-hoz akkor neki is legyen kötelessége bizonyítékkal alátámasztani amit tettem. Illetve más adminnak is. Mert mondás alapján bárki mondhat bármit legyen az AS vagy akárki.Mindezek ellenére mindenkinek további jó játékot kívánok. :D
 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
[adminisztrator]
Szia kedves Lando.
Az egész eset egy Adminmeeting-en történt, mikor közös megyegyezésre szabtuk ki rád ezt a büntetést.
egy AdminSegéd szava (Jelen esetben @David Thompson ) számomra elegendő ok volt, hogy szankciót osszak ki - főleg hogy egy eléggé egyértelmű
OOC kijelentést is küldött ami tőled származott, miszerint "Lando Kardashian: ((nem fogok más városba menni vízért :D))"

Ha feltételezzük, hogy valóban nem volt tűz - akkor is tele volt parázzsal az épület egy tűzeset után.
Valamint akkor IRL nem lenne biztosan boltos bent, nem is beszélve arról hogy mennyire lenne biztonságos. Ezért úgygondolom hogy akár volt tűz, akár nem ez az eset nonRP-nek számít.

Közös megegyezésre úgy döntöttünk a többiekkel, hogy így járunk el az admincsapattal és ezek mellett megbízunk a Staff bármelyík tagjában.
[/adminisztrator]
 

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Magyarul ha admin staff tag az illető nem kell bizonyíték? :D Ellenben playernek igen. Mitől szavahihetőbb a másik? Illetve hol az a határ amit már egy staff tag sem tehet meg ezek után? Csupán kérdezek, mert nem tudtam, hogy staff tagnak lenni ilyen előnyökkel jár.

Az IRL idekeverést meg szerintem hagyjuk. Mert mint mondtam IRL nem csak egy boltba lehet ezeket beszerezni amiért én is bementem.

 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
[adminisztrator]
Az AdminSegédek feladata pontosan ez, hogy tájékoztassanak minket. Megtudjuk válogatni azokat azt embereket, akikben ilyen téren meglehet bízni - ezért nem lehet bárki AS.
Azonban IRL is tudok neked mondani olyat falut, ami ilyen nagy kb mint paleto és nincs csak 1 bolt. Lásd: Vajdaság, ahonnét származom, kb minden második falu ilyen egyke kisboltal büszkélkethet. Valamint Amerikában is ugyanígy vannak.
[/adminisztrator]
 

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
IRL oda megyek a csaphoz és iszok belőle ha nagyon szomjas vagyok, vagy egy applikáció segítségével feltöltöm a telefonom. Ezért mondtam, hogy az IRL-t most hagyjuk mert teljesen irreleváns. De rendben van, megértettem legközelebb nem "rondítom el" mások játékát pláne nem ha AS az illető.
 

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Szia, én vagyok az az adminsegéd, aki szólt a többieknek, hogy mit láttam. Ugyanis az történt, hogy le volt zárva a környék a BCSO által, mivel úgy szokták csinálni, hogy ha a BCSO észrevesz egy tűzesetet, akkor biztosítja a körynéket és éppen még a füstös épületben voltunk, ezért volt rajtunk maszk és ezért nem rohant be a BCSO emberei utánad. Láttam, hogy OOC chatben megírtad, amit már Maxi is mondott, mivel én szóltam a többi adminnak, arról, amit mondtál. Szóval egyszerűen csak berontottál át a BCSO kordonjain keresztül, egy füstös épületben voltál, amit még a BCFD helyszínelt és vettél vizet, kijelentetted azt, amit OOC chatben láttünk és kirohantál csak úgy. Ez volt az én szemszögemből az események.
 

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Pontosan, de még előtte írtam, hogy ne RPzzétek hogy bemegyek. Mivel mint írtam IRL más módokon is meg lehet oldani hogy feltöltsem a telefont és igyak. Simán lehet hogy én már mielőtt bementem volna lerpztem hogy iszok egy csapból és feltöltöm egy appal a telóm és csak az IG miatt futok be. Igaz ez nem történt meg, de senki nem kérdezett rá. Sőt senki nem is tudott bizonyítékkal szolgálni arról hogy égő épületbe futottam be. És ahogy most hallom az elmondásod alapján már nem volt égő az épület csak füstös. Ez azért megkérdőjelezi azt hogy ki mennyire szava hihető. Ez nem ellened szól, vagy nem csak ellened, mert Maxi nekem azt mondta hogy mindenki azt mondta neki hogy MÉG ÉGETT az épület amikor befutottam. Most meg már csak füstös volt. Nem mintha sokat nyomna a lantba, valószínűleg ugyan úgy megdöglöttem volna ha egy ilyen épületbe futok be, de ami tény az tény. Azt mondtátok hogy még égett amikor már nem. Én szemszögemből meg nem tudhatom hogy füstös a hely és kormos, veszélyes bemenni ha nincs egy darab place do se erről. Már pedig az nem volt. 
 

roli20020509

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:104
Hali, én voltam ott az egyik nyomozó aki lezárta a területet. Ugyan azt tudom leírni, mint az előző válaszokban. Te csak berohantál egy tűzforró és füsttel teli épületbe, és telibe tojtad mind a lezárást, a tűzoltók és BCSO jelenlétét és mind az ooc figyelmezetésemet, hogy ez egyáltalán nem rp-s. Fel kell hogy világosítsalak, hogy ez egy RP szerver és pont, nincs olyan, hogy ,,most berohanok vízért, ezt ne rpzzétek".
 

roli20020509

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:104
Pontosan az ilyen félreértések elkerülése végett kéne IC-zni és megszólalni. A te szemszögedből nem tudhatod, hogy beszaladhatsz-e? Áh... vicc kategória. Akkor a te szemszöged láthatatlanná tette a kordonokat a tűzoltókat és a tűzoltóautót? Ha nem tudod mi a helyzet kérdezd meg IC vagy /do-ban. De az alap probléma még mindig nem a csodálatos szemszögözésről bontakozik ki, hanem abból, hogy CSAK ÚGY SEMMI RP-vel BESZALADTÁL és OOC ÍRTAD, hogy NE RP-zük. NINCS olyan hogy NE RP-zük, itt mindent RP-ni kell. Ha lett volna placedo akkor is ugyan ezt tetted volna.
 

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Oh értem, bocsánat gondolom te mindent le RPzel, ürítést, minden egyes evést és ivást, minden apró ruha lecserélést. Egyszer megnézném, ha tényleg ilyen részletesen játszol. :) És azzal amit most mondasz saját magad logikájának mondasz ellent. Mert mint írtam simán lehet hogy ÉN MÁR LERPZTEM  hogy ittam egy csapnál és csak az IG hatás miatt mentem be. (hogy ne dögöljön szomjan a karim) Ez esetben pedig az RP megtörtént. Viszont senki sem kérdezett rá arra, hogy miért futok be. Sőt senki sem tudott bizonyítani Maxinak semmit. És ahogy FenderBender írta ti azt mondtátok, hogy égett az épület amikor már nem. És most szintén magam fogom ismételni, valószínűleg ugyan olyan rosszul jár a karim ha füstös és éget épületbe megy be. De ez akkor sem indokolja a place do elhagyását. Ez egy nagyon jó alkalom arra, hogy az adminok lássák, hogy bizonyíték nélkül ne higgyenek el AS-eknek és senkinek semmit.
 

roli20020509

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:104
Itt már csak a saját és más szavának kiforgatását és sanyargatását látom, úgyhogy véleményem szerint én ennyit akartam összességében a panaszhoz hozzászólni.
 

Blacktears

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Ez mások mulasztásáról szól. Én is mulasztottam, de ti is és Maxi is. Kérlek erre legközelebb jobban figyelj/figyeljetek. További szép napot. :)
 

Sziloczy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
[globmod]Úgy érzem, hogy már mindenki elmondta azt amit szeretett volna, a téma kezd átmenni egymás hergelésébe/idegesítésébe. Illetékes bírálásáig/hozzászólásáig a témát zárom. További feszültségkeltés elkerülése végett.[/globmod]
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
[admincontroller]Nincs olyan, hogy "ne RP-zétek, hogy bemegyek". Ez nem IRL. Ez egy játék. Egy helyen szerezhetsz vizet, a boltban. Nem tudom, hogy egy lezárt területből, ahol kint vannak tűzoltók és rendőrök miből nem gondolod, hogy veszélyes bemenned. Túl lazán úsztad meg azzal a pár perc AJ-val.

Jogtalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó