Lövöldözés / Verekedés reálissá tétele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» tiiskiid#3189 / Daemon Malone «

Ötleted leírása

» Szerintem alapvetően rossz a jelenlegi hitbox rendszer, fejes sincs a szerveren és van olyan fegyver aminek az erőssége egy vizipisztollyal ér fel, plusz a Macheténél is erősebb a boxer jelenleg.
Ezért arra gondoltam, bent lehetne egy mod. Ez a mod az Euphoria mod, ami sokkal reálisabbá tenne egy lövöldözést, egy gázolást, vagy akár egy verekedést. «


Csatolmányok

»
«

 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
A mellényt is figyelembe kell venni. Egy 9-es golyótól nem fogsz elesni, ahogy az 5.56-tól sem. Mellényben hagy egy pár foltot neked, meg egy baromira fájó mellkast. Sajnos ezeket senki se rpzi, hiszen nem jár kórház rpvel.

Ha jól tudom jelenleg is van ilyen. Példának a hétfői fegyverhajót tudnám felhozni, ahol romra lőttek engem. A vérnyomásom esett lefelé, amit az infoboxba ki is írt. Ha jól tudom a vérveszteséget is jelzi, de ebben már nem vagyok teljesen biztos.
Azért ezt nem mondanám. Nyilván mellénytől függ, de egy 5.56 ha olyan helyen talál el simán eltori a bordádat, de egy csomó mellény van, amit át is üt. Ezek leginkább a kis kaliberű ellen hatékonyak, mint pl. a 9mm vagy a .45 acp.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szerintem továbbra is a régi rendszer lenne a legjobb. Fejre egyhiteljen a fegyver, így -mint a valóságban is- a jó célzóképesség megjutalmaz, de van esélyed akkor is, ha nem vagy profi lövész. Azt már nem tudnám támogatni, hogy folyamatosan összeessen a karaktered, mert sok értelme nem lenne.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Szerintem továbbra is a régi rendszer lenne a legjobb. Fejre egyhiteljen a fegyver, így -mint a valóságban is- a jó célzóképesség megjutalmaz, de van esélyed akkor is, ha nem vagy profi lövész. Azt már nem tudnám támogatni, hogy folyamatosan összeessen a karaktered, mert sok értelme nem lenne.
Akkor nem lesz PD-s megint és a rendvédelmisek RP élménye menne tönkre. :(
 

diabolo

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Bravon Hayes
Akkor nem lesz PD-s megint és a rendvédelmisek RP élménye menne tönkre. :(
Így meg az illegális oldal issza meg a levét az egésznek. Pár napja volt is erre példa. Betörés után rendőrök jelentek meg és hiába lőttem bele Colt Scampből kb 10-12 golyót a fejébe mivel lazán megfordult és mintha semmi nem történt volna kettő golyóból agyonlőtt. Amúgy a rendőrök is tudnának érvényesülni. Elég egyszerű példát tudok erre felhozni. Áll a rendőr és az egyik személy fegyvert ránt. Szimplán annyi a dolga, hogy Q betűvel fedezékbe húzódjon és reagáljon ő is fegyverelővétellel. Lényegében sok féle képpen ki lehet védeni azt, hogy ne az a fél nyerjen aki fegyvert rántott. A fejlövéses rendszert ebből a szempontból támogatom. Nem tartom fairnek, hogy akin van kevlár megölhetetlen egy olyan számára akin nincs.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Akkor nem lesz PD-s megint és a rendvédelmisek RP élménye menne tönkre. :(
Miért? Tudtommal a rendvédelemben továbbra is fullos kevlárja van mindenkinek és nagyobb a létszám, az illegálban pedig sokkal szegényesebb a felhozatal kevlár terén. Ez azt jelenti, hogy az átlag testlövéses harcban több esélyük van, akik meg jól lőnek fejre azok mindkét frakcióban ugyan úgy benne lehetnek.
Arról nem is beszélve, hogy ha egy rablás vagy ilyesmi történik, akkor ott már nem nagyon van RP, hanem lövöldözés van. (kivétel persze a túszejtés meg ilyenek, de ott meg nincs lövöldözés általában, szóval ne menjünk bele, mert csak felesleges eltérés lenne az alapötlettől) Az utóRP meg mindkét fél számára változatlan maradna.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
vissza a régi rendszert, egy fejes 50% HP. Figyelmeztető jelnek. Ha a tag észbekap, hogy hova lett 50% hp, talàn megbújik. Akkor megvan az egyenlőség. A PD kevója fejre ne hasson, így is durvább kevojuk van, mint az átlag playernek.

Az autók már nem ide tartoznak, de marhaérdekes, hogy nemtudom otthagyni őket SEMMIVEL, konkrétan 🤷🏼‍♂️ Lehet nekik van téli gumijuk ? Vagy beírták az nosforeverever paracsot ? (NFS Carbon)

Persze, kell a PD. De nem én vagyok az, akinek csak a win létezik. Jelenleg verhetetlen. A sebességhatárt már ide sem hozom. Ha meg anyósról rájuk lőnek, akkor az a gond. Pedig csak kerékre megy, hogy legalább esélye legyen elmenekülni.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Akkor nem lesz PD-s megint és a rendvédelmisek RP élménye menne tönkre. :(
Egyébként sosem értettem hogy a PD-miért rendelkezik kevesebb eséllyel az illegál ellen fejlövés terén... főként hogy a bevetési egységek milyen sisakokkal vannak felszerelve. Hogy ha rendesen lenne HS akkor is a PD-nek lenne előnye, mivel a PD-vel ellentétben az illegálnak nincs golyóálló sisak bankrabláson, fegyverraktáron STB...
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Fejre egyhiteljen a fegyver, így -mint a valóságban is- a jó célzóképesség megjutalmaz
Vissza kell hozni a fejest.
AHHH HELL NAW. Könyörgöm ne! Abból megint a tetőzések meg a bukfencezésközben tec9el fejen lövő ákombákomozások lennének. Sokkal érdekesebb.. ja nem. Inkább gondolják át a fegyverek dmg-ét és amit kell azt húzzák fel. Van nem egy videó frutyubon méghozzá a Onerp-ről, hogy mi "fasza" is a HS rendszer.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
A 1hit hs-t én se támgatom. Közelharcban nagyon egyszerű ezzel a PVP rendszerrel fejest lőni, viszont ha lenne 3-4 az már tökéletes lenne imo.
szerk: sniperrel legyen viszont 1hit hs, ott még jó is lenne.
 

Philips John

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:201
Ha valaki tud
AHHH HELL NAW. Könyörgöm ne! Abból megint a tetőzések meg a bukfencezésközben tec9el fejen lövő ákombákomozások lennének. Sokkal érdekesebb.. ja nem. Inkább gondolják át a fegyverek dmg-ét és amit kell azt húzzák fel. Van nem egy videó frutyubon méghozzá a Onerp-ről, hogy mi "fasza" is a HS rendszer.
Ha valaki tud lőni azzal mi a baj?
Sokkal jobb tényleg hogy 3 tár kell fejbe mellé még a fegyver is úgy rángat, hogy 5 golyót nem lehet ellőni úgy, hogy ne álljon égnek.
Ez a tetőzéses dologgal meg nem értem, hogy mi a baj megint. Taktikáznak és nem egymásnak szaladnak mert hogy 3 tár kell ja meg rángat a fegyver tehát messziről sem tudod lelőni a célpontot.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Ha valaki tud lőni azzal mi a baj?
Sokkal jobb tényleg hogy 3 tár kell fejbe mellé még a fegyver is úgy rángat, hogy 5 golyót nem lehet ellőni úgy, hogy ne álljon égnek.
Ez a tetőzéses dologgal meg nem értem, hogy mi a baj megint. Taktikáznak és nem egymásnak szaladnak mert hogy 3 tár kell ja meg rángat a fegyver tehát messziről sem tudod lelőni a célpontot.
Értem.. szóval taktikázás az, hogy tetőn ugrálunk majd tigris bukfenc közepén a seggünkből lövünk valakit fejen. Értem. És itt nem azzal van a baj, hogy tud lőni valaki. Itt az a kérdés, hogy a karaktere amúgy képes lenne ilyenekre?
A HS-el pedig pont az a baj, hogy 0-24 tetőn álldogálnának az emberek, keresve azt a szöget ahol ők nem látszanak ki lövés közben. GTA SA időket előidézve lövöldözni szerintem hülyeség. Jobbkéz

A többire kár reagálnom.. azért írtam, hogy fel kell húzni néhány fegyver dmg-ét. Főleg pisztolyokra gondolok. És akkor nem kell 3 tár senki fejébe.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Ha valaki tud
Ha valaki tud lőni azzal mi a baj?
Sokkal jobb tényleg hogy 3 tár kell fejbe mellé még a fegyver is úgy rángat, hogy 5 golyót nem lehet ellőni úgy, hogy ne álljon égnek.
Ez a tetőzéses dologgal meg nem értem, hogy mi a baj megint. Taktikáznak és nem egymásnak szaladnak mert hogy 3 tár kell ja meg rángat a fegyver tehát messziről sem tudod lelőni a célpontot.
Látom a szemem előtt, ahogy két Bécike a tetőn "taktikázva" nevetgélnek discordon.
"Ihihi uhuhu ott jön a pédés háháhá lődd ki áháhá." -megadni a lehetőséget a reagálásra. Ezért nem kell hedi rendszer. Attesz is leírta fent. Ennél egyértelműbben nem tudjuk elmagyarázni. 😂
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Ha az 1 hit HS rendszert visszahoznánk, a célkereszt teljes egészében kikerülhetne a szerverről. Ezzel megnehezítve a célzást is.
 

Carlito

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Szükség van egy realisztikusabb rendszerre, nélkülözhetetlen.
Valahol a kettő között kellene megtalálni a megoldást. Lehet hogy régebben volt vissza élés ezekkel, de azóta rengeteget javult a színvonal én úgy látom. A frakciók sokat formálódtak, legtöbb illegális frakció a roleplay felé irányul. Alá kell írni azt, hogy a jelenlegi rendszer igen is NEM jó. Rettentően eltudja rontani a játékélményt az, hogy ha lövöldözésre is kerül a sor 20% esélyed van minden helyzetben. Szerintem itt egyesek túlzásokba vannak esve, jó lenne ha ezt is észrevennénk. Ahogy nézem a kommentszekciót kicsivel több mint a fele negatív véleménnyel van a jelenlegi rendszerről, ezen pedig valamiért nem tudok csodálkozni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó