Lövöldözés / Verekedés reálissá tétele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» tiiskiid#3189 / Daemon Malone «

Ötleted leírása

» Szerintem alapvetően rossz a jelenlegi hitbox rendszer, fejes sincs a szerveren és van olyan fegyver aminek az erőssége egy vizipisztollyal ér fel, plusz a Macheténél is erősebb a boxer jelenleg.
Ezért arra gondoltam, bent lehetne egy mod. Ez a mod az Euphoria mod, ami sokkal reálisabbá tenne egy lövöldözést, egy gázolást, vagy akár egy verekedést. «


Csatolmányok

»
«

 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Az nekem is fura, hogy bizonyos kisebb fegyverekkel kell 5-7 töltény a fejbe, de késsel elég egyet vágni és halott az illető.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Minden találatnál elessen az ellenfél hogy aztán szét lehessen a földön darálni? Köszönöm nem.
Mert a jelenlegi rendszer tökéletes, hogy colt scampből 3 tár kell és akkor se hal meg, vagy amikor CKzol és 2 tárat kell bele engedni a fejébe hogy meghaljon az jobb. Hogy machetével 15 ütéstől se hal meg az illető csak fél hpra megy. Tökéletes a mostani rendszer. Amúgy meg ha olyan helyen esel el akkor nem tud szét lőni, de ha szerinted ez a terminátor fless kell hát jó.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Mert a jelenlegi rendszer tökéletes, hogy colt scampből 3 tár kell és akkor se hal meg, vagy amikor CKzol és 2 tárat kell bele engedni a fejébe hogy meghaljon az jobb. Hogy machetével 15 ütéstől se hal meg az illető csak fél hpra megy. Tökéletes a mostani rendszer. Amúgy meg ha olyan helyen esel el akkor nem tud szét lőni, de ha szerinted ez a terminátor fless kell hát jó.
Minden fegyvernek kell a sebzését módosítani nem megoldás hogy x% esélyed van minden találatnál hogy elessen a másik.
Így csak az agresszornak kedvez nem annak aki RP-ni akar.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
A jelenlegi rendszerrel az egyetlen bajom az, hogy ha valakit elkezdek lőni 5-6 golyó után még ugrál mint egy felpörgött duracel nyuszi. Viszont a folyamatos elesés szerintem nem éppen a megoldás lenne a problémára, igaz reálisabb lenne a mostani dolgoknál.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Valami változtatás mindenképp kell a fegyverek terén. Jelen esetben a Fire rate > Damage diktál a szerveren. Egy SMG-vel többre lehet vinni, mint akármilyen AR-el. Emiatt nem is tudom, hogy mikor használtam utoljára AR-t.

A ragdolt szerintem kaliberhez/fegyverhez kellene viszonítani. Azért valljuk be, egy 9 millis, és egy 5.56 között van különbség.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
nem nagy cucc balanszolni pár fegyvert, minden fegyvernek kell egy célzott hely ahova azt viszi. Egy AK legyen erős de legyen irtózatos nagy recoilra. Egy Sniper legyen lassú, nagy penalty ha tévesztes. Egy SMG legyen tényleges SMG. Veszélyes közelharcba de távolról tényleg vizipisztoly legyen. Ha ezek megvannak és ezeket az alapelveket követjük nem kell kivenni se a headshotot se semmit.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Valami változtatás mindenképp kell a fegyverek terén. Jelen esetben a Fire rate > Damage diktál a szerveren. Egy SMG-vel többre lehet vinni, mint akármilyen AR-el. Emiatt nem is tudom, hogy mikor használtam utoljára AR-t.

A ragdolt szerintem kaliberhez/fegyverhez kellene viszonítani. Azért valljuk be, egy 9 millis, és egy 5.56 között van különbség.
Én értem hogy realizmus és satöbbi, de viszont ez egy játék és ha meglőnek nagy kaliberrel és vergődsz a földön mint egy kölyök egér nem fun csak az aki eltalálta az illetőt az pedig konfliktushoz fog vezetni sok esetben.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Én értem hogy realizmus és satöbbi, de viszont ez egy játék és ha meglőnek nagy kaliberrel és vergődsz a földön mint egy kölyök egér nem fun csak az aki eltalálta az illetőt az pedig konfliktushoz fog vezetni sok esetben.
persze, nem is azon van a hangsúly, hogy kötelező lenne berakni. tudtommal most is van ragdol a szerveren ilyen esetekben, csak sérülésekhez van kötve.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Ezt a kaliberhez kötést még támogatom, de nem azzal hogy ragdollba esik a karakter. Ha a karakteremet gyomron lövik egy AWF-el akkor menjen le a HP-m írtózatos kicsire, de ne legyen 1 hit bodyra, ebben szerintem megegyezhetünk. Amit kabu ír tökre jogos, ez egy játék és hagyni kell valamit a másik félnek is. Aki támad lesből annak nagy muri az biztos, de csak földre rogyni mint egy rongy nem biztos, hogy mindenkinek a szive csúcsa. Az ötlet hogy ha sniper golóval lőnek meg, legyen valami effekt. Menjen a HP-d csöppet 20 felé hogy épp ne kerülj animba de legyen valami effekt hogy tényleg kibaszott szarul vagy. A többinél ezt el lehet hanyagolni. Értem hogy az 556 pöppet nagyobb mint a .45 de AR-el többet fogsz találkozni mint egy sniperrel.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Ezt a kaliberhez kötést még támogatom, de nem azzal hogy ragdollba esik a karakter. Ha a karakteremet gyomron lövik egy AWF-el akkor menjen le a HP-m írtózatos kicsire, de ne legyen 1 hit bodyra, ebben szerintem megegyezhetünk. Amit kabu ír tökre jogos, ez egy játék és hagyni kell valamit a másik félnek is. Aki támad lesből annak nagy muri az biztos, de csak földre rogyni mint egy rongy nem biztos, hogy mindenkinek a szive csúcsa. Az ötlet hogy ha sniper golóval lőnek meg, legyen valami effekt. Menjen a HP-d csöppet 20 felé hogy épp ne kerülj animba de legyen valami effekt hogy tényleg kibaszott szarul vagy. A többinél ezt el lehet hanyagolni. Értem hogy az 556 pöppet nagyobb mint a .45 de AR-el többet fogsz találkozni mint egy sniperrel.
ilyen formában én is tudom támogatni.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Vizuális piros jelzés illetve camera shake tökéletes lenne.
Ez egy tökéletesen diszorientáló effekt ami azért jutalmazza a lesben lévő játékost de nem venné el minden esélyét a támadott félnek. (balansz)
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Komoly volt, mikor 1,5 méterről beletúrtam a srác fejébe egy tárat ,mire hajlandó volt meghalni, de ez túlzás. Szerintem csak finomhangolni kell a fegyvereket és ennyi. Semmi több.
A videóban nagyon menő ez a sok elesés, de annyi hiszti lenne belőle, hogy 1 hét után kiszednék. 😂

Ui: A végén úgyis az nyer, aki előbb lőtt vagy kevésbé laggol.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
A mellényt is figyelembe kell venni. Egy 9-es golyótól nem fogsz elesni, ahogy az 5.56-tól sem. Mellényben hagy egy pár foltot neked, meg egy baromira fájó mellkast. Sajnos ezeket senki se rpzi, hiszen nem jár kórház rpvel.
Valami visszajelzés jó lenne a vérzésről is akár /do formában ahogy gyengül a karaktered ha esetleg túlélté volna a lövöldözést.
Ha jól tudom jelenleg is van ilyen. Példának a hétfői fegyverhajót tudnám felhozni, ahol romra lőttek engem. A vérnyomásom esett lefelé, amit az infoboxba ki is írt. Ha jól tudom a vérveszteséget is jelzi, de ebben már nem vagyok teljesen biztos.
 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Szerintem a jelenlegi rendszerben leginkább a pisztolyokra fér rá az erősítés, ugyanis azok jelenleg olyan gyengék, hogy jobban megéri párezer dolláros kést tartani magadnál, mint 50.000$-os pisztolyt. A 9mm/.45 ACP-ből jelenleg testbe 10-15 lövés, hogy valaki eszméletét veszítse/meghaljon, és desert eagleel is vagy 8. Nyilván egy szerepjáték szerverről beszélünk, nem pedig egy hardcore fps-ről, így meg kell találni az arany középútat a realizmus és az élvezhetőség között. A probléma csak az, hogy a jelenlegi rendszer a realizmustól olyan távol ál, amilyen távol csak lehet. Konkrétan a jelenlegi rendszerben a pisztolyok tűzharcra használhatatlanok, az egyetlen dolog amire jók, hogy lehessen vele megfélemlíteni másokat, de arra egy kés is tökéletesen megfelel. Jelenleg egy mini uzi alatt nem is érdemes lövöldözni, viszont nem túl rp-s, hogy minden 2. ember uzival a kabátja alatt sétál, viszont a jelenlegi rendszer sajnos erre kényszeríti az embereket, hiszen a pisztolyok egy airsofttal egyenértékűek. Szerintem a pisztolyok damage-ét kéne mindenképpen feljebb vinni, én személyszerint ezt az elesősdit nem nagyon kívánom, de azon mindenképpen változtatni kellene, hogy a pisztolyok egyetlen funkciója, hogy lehet vele menőzni a #média szobában.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó