Üzenetek:14
Chris Robinson
Neved: DC: adam_0619052, Chris Robinson
Adminisztrátor(ok) neve: Shefi
Panasz oka: Kitiltott a szerverről IRL baráti körben szerverszidás miatt
Panasz kifejtése: Kitiltott a szerverről IRL baráti körben szerverszidás miatt. Ketten voltunk barátommal, senki más nem volt ott. Azért szidtam a szervert, mert kezdésként Shefi admin a kedvenc rally autómra azt mondta hogy ez használhatatlan, mert nincs benne több pontos öv. ( Ha lenne a játékba ilyen tuning lehetőség, még értelme is lenne ennek ) Aztán mondtam az IRL barátomnak hogy lépjünk ki, mert szar ez a játék.
Bizonyíték (kép, log, videó): Csatoltam a képet
Megjegyzés: Értem hogy nem szép dolog szidni a szervert, de nem tetszhet mindenkinek minden egy játékon, meg senkinek nem ment el miattam a kedve a játéktól. Wayne King volt velem akkor, és ő ugyan úgy játszaná a szervert, csak nélkülem nem, mert együtt szoktunk mindig. Nagyon sokat költöttem a játékra, nem szeretném hogy így végződjön, szerintem ez nem a helyes megoldás.