Johnny Jade - Limonium

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
panaszkonyv.png

Neved: Johnny Jade
Adminisztrátor(ok) neve: Limonium
Panasz oka: AJ Rendes indok nélkül
Panasz kifejtése: Szolgálatba indultam FD-re majd megláttam a laktanyával szemben egy villogó rendőrautót ami mellett két hulla feküdt. Senki mást nem láttam a helyszínen, így járműben ülve közös rádión akartam jelenteni az esetet a BCSO felé, eközben egy lövés érte a kocsim első lámpáját. Igy rádióban jelentettem, hogy ez történt és abban a pillanatban kaptam az adminjailt. Megkérdeztem Limoniumot miért kaptam admin jail-t azt a választ kaptam, hogy Üljem le szépen a jailt. Majd ismét megkérdeztem annyi választ kaptam, hogy FearRP.. nem tartom jogosnak mivel a való életben is ezt teszem ha azt se tudom milyen irányból történt bármi és pont rádiózok akkor nem azt fogom elsőnek mondani a rádióba hogy találtam két holttestet, hanem hogy rálőttek a kocsimra. 
Bizonyíték (kép, log, videó):
[16:32:34] [BCFD] [Firefighter] Johnny Jade: BCFD to BCSO itt Johnny Jade Firefighter. Jelentem Paleto Bay procopion tüzet nyitottak a kocsimra!
[16:32:51] [oneAdmin] Limonium berakott adminjailbe 60 percre a következő indokkal: FearRP

[16:33:29] PM: @Limonium [ID: 29]: Miért is kaptam FearRP-t? Mert menet közbe rámlöttek? és azt se tudom honnan?

[16:33:38] [Felhívás] [BCSO] Johann M Wilshere: Tisztelt Lakosság! Paleto Bay-ben a fegyverraktár és környéke lezárásra került. Megközelíteni a helyszínt TILOS!

[16:33:42] PM: Limonium [ID: 29]: Üld le csendben a jailed.

[16:34:04] PM: @Limonium [ID: 29]: Mit tettem rosszul?

[16:34:23] PM: Limonium [ID: 29]: Olvasd át a szabályzat FearRP szabálypontját!

[16:35:03] PM: @Limonium [ID: 29]: Menet közben meglötték egy lámpánm azt se tudom milyen irányból. nem jelenthetem be?
[16:35:50] PM: Limonium [ID: 29]: Én csak a jailt intéztem. A FearRP-re figyelj legközelebb oda.

Videó a chatemről mielött bárki meg gyanusitana log hamisitással...
 

David Hennessy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Hello!

Mint a szituacioban jelenlevo hozzaszolnek.
Megalltal a 2 hulla mellett a 8F Draftereddel (akar teged is siman lelohettelek volna amugy, olyan kozel alltal) , majd burnoutoztal egy par mpig, aztan melledlottunk es elindultal.

Velemenyem szerint ha latsz egy BCSO-s hullat, akkor te is konnyen arra a sorsra juthatsz, de meg egy burnoutot is betoltal.
 

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Ne haragudj de addig forogtam vissza a másik irányba amig megláttam a két hullát. először alapból csak a rendőr autót láttam.

Én azt az infót kaptam hogy felszólítás volt.. hát nem nagyon volt felszólítás nálam.

A Másik HOGY EMBERT nemláttam a környéken, igazából nem tudom milyen mellém lövésről beszélsz egyébként?
Egyetlen lövés történt az is a jármű lámpáját találta el.

De egyébként a chatemről itt a videó visszamenőleg még mielőtt chat log hamisitással vádolnának..
[youtube]AgND0n1UQFY[/youtube]





 

David Hennessy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
A mellelovest a radios elhangzas alapjan mondtam, ezert elnezest. Attol fuggetlenul, hogy nem lattal embert a kornyeken, meg ott voltunk. A felszolitasrol nem tudok mit mondani, en nem lattam. A korbeforgas kocsival pedig nalam egyhelyben valo burnoutkent mutatkozott meg.
 

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Nem rosszbol, azért fordultam vissza te általad nevezett "burnout" módon mert elöször nekem csak rendöri jármű jelent meg. a hullákat először be sem töltötte.. nem  azonnal  láttam, amikor észleltem akkor fordultam meg. a rádiózást már elkezdtem hogy jelentsem a két hullát majd lövést kaptam igy a rádiózásban egyből a lövésről jelentettem. de senkit se láttam a környéken. csak a lövést észleltem
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
Szia!

Én kértem meg Limoniumot, hogy rakjon aj-ba, elfelejtette odaírni indok mellé, hogy by Viki. Először is, frakció társam jelezte, hogy a kocsiddal a raktár mellett driftelsz stb. Szóltam nekik lőjjenek melléd és ijesszenek el. Még folyamatban voltak a tűzharcok és ha befut/beautókázik/megáll egy civil a közepébe nem a legjobb nekünk és neked se. Számunkra DM, számodra pedig FearRP. Arravaló tekintettel, hogy tűzharc közben és figyelmeztető lövések után se hagytad el a környéket kaptad az aj-t. Legközelebb ne az épp rabolt raktár és a tűzharc közben kezdj el rádiózni. Vonulj fedezékbe és utána. Ahogy látom van videód az eset után, talán az előtte lévőről is van? Szívesen megnézném.
 

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Leirtam előző hozzászólásban semmiféle "drift"-ről nem volt szó, a rendőr autó volt csak ott először nekem. Két hulla akkor jelent meg amikor hátra néztem [ NPC ] HULLA . Több lövés akkor sem történt, csak egy amikor már elmentem a helyszinről. Egyébként Fedezékbe vonultam a Banknál voltam amikor szóltam a rádión, és ott helyben kaptam az AJ-t is.
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Idézet tőle: VisionEx:
Egyébként Fedezékbe vonultam a Banknál voltam amikor szóltam a rádión, és ott helyben kaptam az AJ-t is.
Még kanyarodtál egy pár alkalommal oda és vissza mikor az FD előtt tűnt el neved. Azt nem magyarázod be nekem, hogy a bank előtt kaptad a jailt.
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
Idézet tőle: VisionEx:
Senki mást nem láttam a helyszínen, így járműben ülve közös rádión akartam jelenteni az esetet a BCSO felé

Idézet tőle: VisionEx:
amikor észleltem akkor fordultam meg. a rádiózást már elkezdtem hogy jelentsem a két hullát majd lövést kaptam igy a rádiózásban egyből a lövésről jelentettem

Eddig ezekben úgy írtad le, hogy a helyszínen jelentetted a rádiózást és ott kaptad a jailt.

Idézet tőle: VisionEx:
járműben ülve közös rádión akartam jelenteni az esetet a BCSO felé, eközben egy lövés érte a kocsim első lámpáját

Idézet tőle: VisionEx:
Több lövés akkor sem történt, csak egy amikor már elmentem a helyszinről.

Egyszer azt írod le, hogy a helyszínen érte a találat a kocsid, máskor pedig, hogy már mikor elhagytad a helyszínt.
 

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Te meg azt ne akard bemagyarázni hogy hol voltam... banknál írtam meg a VÉGLEGES rádiót ahogy elindultam jobbra a mentő fele,egyből AJ-t kaptam! nézd meg az időt a logon.
15 másodperc alatt nem érek a fegyver raktárhoz miközben még rádiózok.



[16:32:34] [BCFD] [Firefighter] Johnny Jade: BCFD to BCSO itt Johnny Jade Firefighter. Jelentem Paleto Bay procopion tüzet nyitottak a kocsimra!
[16:32:51] [oneAdmin] Limonium berakott adminjailbe 60 percre a következő indokkal: FearRP


Igen, azt akartam jelenteni hogy láttam a két hullát amikor megjelentek.
Miközben a bank felé gurultam, EKKOR OC MONDOM Töröltem  az előzőt ( CTRL A + CTRL X ) és egyből a lövést rádióztam le NEM Azt hogy két hullát láttam. ÉS ekkor már a banknál voltam. Nem tudom mi ezen ami nem világos. Mindegy legyen nektek igazatok : )
Flegmázásról már nem is beszélek amikor normálisan megkérdezem az indokot

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó