Jaylen Foster - ArT

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
panaszkonyv.png

Neved: Jaylen Foster
Adminisztrátor(ok) neve: ART
Panasz oka: Megkérdőjelezhető ban
Panasz kifejtése: Az lenne a panaszom oka hogy én ART-t admin urat felhívtam 1 dc beszélgetésre mivel szerintem IC fun történt,  majd feljöttek a kedves srácok ők ki fejtették hogy szerintük nem volt fun . Én ekkor mondtam hogy akkor legyen és nemes egyszerűséggel fogtam és le léptem DC-ről mivel gondoltam az "AÜGY" ilyenkor már feleslegessé vált . De akkor ART barátunk konkrétan Discordon kötelezett hogy azonnal lépjek vissza a DC beszélgetésbe  mondjuk most se értem miért  kötelez mikor szerintem lehetett volna kedvesen is kérni hogy KÉRLEK SZÉPEN vagy valami hasonlót írhatott volna ha már a ONERP-t képviseli elvileg de ő inkább bunkó módon ilyet írt most azonnal gyere vissza és hasonló társai én erre vissza írtam hogy szerintem már nem vagyok szükséges az ügyhöz mert már ők akkor túltárgyalták ezt az egész témát . Szerintem egyszerűen ART csak azért baszta rám a DC bant mert én nemes egyszerűséggel fogtam és le léptem DC-ről mert már nekem is hajnali 2-3 óra környékén szép szóval de már csak az tartotta bennem a lelket hogy ne aludjak be hogy kávét ittam ! Továbbá az Arrogáns viselkedést  se értem ban indoknál mivel én nem érzem magam felsőbbrendűnek másoktól és nem is viselkedtem így :D Szerintem mielőtt ezt rámrakta el is olvashatta volna magát a jelentését az egésznek ! 
Bizonyíték (kép, log, videó): Nemtudok ez ellen bizonyítékot mutatni mert részben DC beszélgetés volt másik részben pedig írtam neki pár szót de utánna már töröltem én is inkább DC_n mérgembe !
Megjegyzés:  Bízok az igazságban és abban hogy szerintem csak nemes egyszerűséggel 1 DC beszélgetésből egyszerűen túlkapás történt ART részéről pedig szerintem én 1 rossz szóval se illetem őt vagy mást ami miatt ténylegen hogyan mondjam jogos lett volna maga a kitiltás amivel jutalmazott


[globmod=zos.]Szerkesztettem a téma nevét a mintának megfelelően, valamint örülnék, ha képes volnál értelmes felnőtt ember módjára leírni a gondolataidat. [/globmod]
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
UI  : A panasz okánál valami szerkesztési hibát csinálta, ha valaki ki tudná javítani megköszönném ! Köszönöm szépen

UI : többet nem szólnék a PK-hoz mivel szerintem érződik az egészen hogy nekem lényegében mi is a gondom jelenleg hogy 1 DC beszélgetés után szerverről ki tilt örökre ami szerintem 1 kicsikét megmosolyogtató élmény az tény hogy sokszor 1 bunkó  állat voltam de szerintem 1 DC beszélgetés után nem érdemeltem volna ilyet :D
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
Helló, a tegnapi ban amit tőlem kaptál ma hajnal folyamán egy egyszerű "FUN RP-t csináltak az RPd-ből" ezért beszéltünk Discordon ketten, majd ezután feljött a három személy aki érintett volt a témában.
Az RP FUN-ról itt a log:
[01:05:34] Jaylen Foster mondja: Nem vagyok már fiatal.
[01:05:54] Lila Stern mondja: Mi? Maga volt a britteknél, guard?
[01:05:59] Jaylen Foster mondja: Royal Guard.
[01:06:10] Jaylen Foster mondja: Buckhingam palotát öriztem 30 éven keresztül.
[01:06:26] Davina Michelle Drake mondja: Én meg a királynő unokája vagyok.
[01:06:28] Jaylen Foster mondja: Tudja a piros ruhás , nagy fekete sapkás férfiak.
[01:06:29] Davina Michelle Drake mondja: (())
[01:06:35] Daniel T Payne mondja: Én meg a királynő.
[01:06:36] Jaylen Foster mondja: Akik örzik a palotát kívül , és belül is.
[01:06:37] Daniel T Payne mondja: (())
Majd egy leadernek elküldted és "szép szavakkal" ellátva közölted a jelenlegi problémádat.
PILTIGe.jpg

LCoxFKA.jpg
unknown.png
A discord beszélgetés teljes egésze itt van, amit igy állitottál be "De akkor ART barátunk konkrétan Discordon kötelezett hogy azonnal lépjek vissza a DC beszélgetésbe", Szerintem normálisan szóltam háromszor neked, majd utána negyedjére kicsit már sokalltam hogy könyörögni kell neked, hogy gyere vissza és beszéljük meg ezt az egészet, azt nem mondhatod hogy, nem adtam esélyt, hogy megbeszéljük ezt az egész viselkedésedet amit discordon irásban műveltél, illetve szóban is ezeket mondtad el..
[1:49] ArT: Gyere vissza discordra!
[1:49] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: Kihagyom , az én részem tisztázva lett
[1:49] ArT: Más ügyről lenne szó.
[1:49] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: Miről?
[1:49] ArT: Nem erről szeretnék beszélni veled.
[1:49] ArT: Gyere be és elmondom!
[1:50] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: A rákos rp?
[1:50] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: vagy mi?
[1:50] ArT: nem
[1:50] ArT: gyere be
[1:50] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: Nem szeretnék
[1:50] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: Elvileg érvelhetek ilyet
[1:51] ArT: Most mondtam el utoljára hogy gyere vissza és nem szeretnék könyörögni.
[1:52] Mr ɨsmeretleɴ ◢ ◤: Nem kell könyörögni mert nem megyek fel :smile:
Mind három fél szerette volna megbeszélni veled ezt az egész stílust/viselkedést, de te nem voltál erre vevő.
Én azt gondolom, hogy utolsó esélyesként füled-farkad behúzva mindenre odafigyelve kéne játszanod a szerveren.
UI: Várom Dani birálását.
 
G

Gofli

Vendég
Vendég
Mint "érintett" írok az ügyben, valamint ArT engedélyével.

1. NEM tagadtuk a funt, most se tagadjuk. Arról ment a diskurzus, hogy maga az egész ügy nem érdemel akkora felhajtást, mint amekkorát kapott. 2 mondatot váltottunk egymás között amit utána ki OOC-ztunk, ez neked nem tetszett, megértettük, elfogadtuk, abbahagytuk, kimentünk és békén hagytunk titeket, bár hozzád nem szóltunk egy szóval sem.

A DC beszélgetésre te köteleztél minket hajnali 2-3 óra környékén. És még milyen jó, mert akkor soha nem derült volna ki, hogy azt állítottad az adminnak, hogy mi olyat írtunk OOC chaten, hogy "hajnali 1 óra van, minek RP-zni?". Jó dolog ha az embernek van fantáziája, kreativitása... De az ilyen mondatok kiszínezése nem éppen jó dolog...

A nemes egyszerűséggel való kilépésedet 600 szitokszó előzte meg, majd fogtad magad és 1 fél mondat benyögése után amiben kinyilvánítottad, hogy lekakilod az egészet leléptél.

Az egész ügyet meg tudtuk volna beszélni normális, érett felnőttek módjára, te erre nem voltál vevő, erre bizonyíték a GSA DC-n található beszélgetésünk, ahol kifejtettem a véleményemet és BOCSÁNATOT kértünk. Ezt te ismét olyan stílusban reagáltad le amiért rád kellett szólni, hogy moderáld magad, mert ez a nyelvezet nem épp a legmegfelelőbb.
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Szintén mint "érintett", írok ArT engedélyével, illetve mivel nekem semmi közöm a dologhoz, mégis többször kiemeltél engem is, hogy hozzászóltam az RPdhez és tönkretettem azt.

Kezdve azzal, hogy nem igazságot akarsz, hanem megtorlást, miután a szerveren megtörtént a funolás, te beléptél hozzánk discord voicera, hogy "jó lenne ha nem funolnátok IC, OOC, köszi" és ezzel a lendülettel le is léptél. Ez volt a második alkalom( az első a szerveren lett volna, de miután ez megtörtént úgy felbosszantottad magad, hogy kiléptél), hogy ezt megtudtuk volna beszélni, de nem éltél a lehetőséggel.

Harmadik alkalom, amikor GSA discordon (ahogy ArT is bemutatta a bizonyítékot) nem megfelelő hangvétellel emeltél ki minket, én személy szerint elmondtam, hogy semmi közöm a dologhoz IC se OOC attól még, hogy jelen voltam, a többiek bocsánatot kértek tőled, majd amikor egy külsős személy megkért rá, hogy moderáld magad, onnan is kiléptél.

Eközben nem elég, hogy az alleadernek is írtál, még adminhoz is mentél. (pedig lett volna lehetőség megbeszélni többször is). Hajnal kettő körül megkeresett minket ArT, hogy fáradjunk fel dc voicera, aminek mi eleget is tettünk. Azzal ferdítetted az igazságot, hogy mind a hárman funoltunk és a Marvin által említett fél egyes mondatot is kiszínezted. Bár ez lett volna a legkevesebb, mert ezt megbeszéltük volna, illetve logból is tisztán látszhat, hogy én továbbra se szóltam hozzá az ügyhöz, főleg nem funoltam el az RPdet.

A discord beszélgetés vége pedig úgy nézett ki, hogy miután Marvin elmondta, hogy szerinte ez nem volt akkora kaliberű dolog, hogy adminügyet kelljen belőle csinálni, ArT megkérdezte tőled, hogy ha bocsánatot kértek tőled a srácok, akkor mit szeretnél elérni, a te válaszod az volt, hogy: "Jó én leszarom, inkább lépek." Ezután még legalább negyed óráig fent voltunk mind a négyen, hogy ha esetleg visszajössz oda, ahova felrángattál mindenkit, akkor még mindig meg tudjuk beszélni. Bár nem árulok el nagy titkot azzal, hogy nem éltél ezzel a lehetőséggel se.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó