Járműkereskedésekben lévő limit eltörlése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bentarol

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Bentarol

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lori Yukiko / beni1032 «

Ötleted leírása

»
Elég sokszor megfogalmazódott bennem már ez az ötlet, de akár több játékos nevében is beszélhetek szerintem, amikor arról zajlik a csevej, hogy miért vannak limitelve a járművek a kereskedésben. Hiszen a való életben sincs olyan, hogy nem vehetsz többet egy bizonyos típusú autóból, ha éppen az előtted lévő teszem azt 3 nő és 2 férfi gyorsabb volt. Lehetne felhozni példának akár más szervert is, ahol nincsenek limitálva a járművek és nagyon kevés olyan illető van, aki felhalmozza a garázsába az autókat. Ezen a szerveren nem tudom miért alakulhatott ki, de számomra rontja az összképet, hogy nem 1-2 játékosnál, sokkal inkább ennek a tízszeresénél állnak olyan autók, melyeket nem feltétlen tudna megengedni magának az illető karaktere.
Persze félre értés ne essék nem azzal a céllal fogalmazódott meg bennem ez a topic, hogy nagyon bosszankodnék amiatt, mert nem tudok én is 10-20 autókat gyűjteni a garázsomba, sokkal inkább jobb lenne e téren változtatni a szerver életében véleményem szerint.
Tudom, hogy minden éremnek két oldala van, mint ahogy ennek is megvan a maga negatív és pozitív oldala. Valószínűnek tartom, hogy ha törlésre kerülnének a limitek, mindenki megrohamozná az autókereskedést és annyi autót venne amennyit nem szégyellne. Ellenben ez vezetne ahhoz is, hogy az autók árai esetlegesen normalizálódjanak és a garázsokban porosodó 20-70 autók végre napvilágot lássanak, akár gazdát is cserélhessenek.
Talán egy jó példa lenne a földtől elrugaszkodott gazdaságot szemléltetni azzal, hogy a legutóbb aukciós házba került CometS2 tizen valahány millióért talált gazdára? - Nem is tudom pontosan, de ez a típusú autó a kereskedésben 1 millió körül mozog, ha jól tudom.
Ezen felül megszüntetném azt a fajta "limitet" is, hogy egy bizonyos kategóriájú autóból nem vehet egy player többet, mint egy.
«


Csatolmányok

» - «
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Pár óra alatt elkészültem többedmagammal egy ajánlattal.
Linkecske a doksihoz

A linken elérhető egy bárki által olvasható google táblázat, csak olyan autókat és motorokat néztünk át, amik RL is simán járkálnának nagyobb számban, volt, ahol még az árába is erősen belenyúltunk, mert valamilyen úton-módon az elképesztő gazdasági helyzethez voltak igazítva.

Hálásan köszönöm nekik a segítséget:
@Gorel , @hungaricus , @Kirazu84

Természetesen ezt az ötlethez való hozzászólásként készítettük, ahol nem muszáj, a limit nem is kell..
A vezetőségnek meg köszönöm, ha átnézik. <3
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:219
bolondmike
Pár óra alatt elkészültem többedmagammal egy ajánlattal.
Linkecske a doksihoz

A linken elérhető egy bárki által olvasható google táblázat, csak olyan autókat és motorokat néztünk át, amik RL is simán járkálnának nagyobb számban, volt, ahol még az árába is erősen belenyúltunk, mert valamilyen úton-módon az elképesztő gazdasági helyzethez voltak igazítva.

Hálásan köszönöm nekik a segítséget:
@Gorel , @hungaricus , @Kirazu84

Természetesen ezt az ötlethez való hozzászólásként készítettük, ahol nem muszáj, a limit nem is kell..
A vezetőségnek meg köszönöm, ha átnézik. <3
Szép is jó hogy egy ilyet össze dobtatok, de aki kifizette a mostani árat érte, vagy magának PP-zte, annak teljesen mínuszos lenne az egész ha most ez így megváltozna, teljesen felrúgja az egész gazdaságot az is hogy most az "Amerika" autók limitje fel lesz toldva.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Szép is jó hogy egy ilyet össze dobtatok, de aki kifizette a mostani árat érte, vagy magának PP-zte, annak teljesen mínuszos lenne az egész ha most ez így megváltozna, teljesen felrúgja az egész gazdaságot az is hogy most az "Amerika" autók limitje fel lesz toldva.
Nem.
Nem rúgja fel, a PPs árak nem lettek cserélve, nem a kereskedelemért kell játszani a szerveren véleményem szerint, hanem hogy RPzzen az ember :)
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Szép is jó hogy egy ilyet össze dobtatok, de aki kifizette a mostani árat érte, vagy magának PP-zte, annak teljesen mínuszos lenne az egész ha most ez így megváltozna, teljesen felrúgja az egész gazdaságot az is hogy most az "Amerika" autók limitje fel lesz toldva.

Egyrészt milyen gazdaságot? A gazdagRP gazdaságot? Pont ellenkezőleg.. Elértéktelenítődne az autópiac, és hátha jutna kicsit több idő is az RP-re. A PP pedig mindenkinek szíve joga, ez egy nem visszatérítendő szolgáltatás. Megvetted a PP-t, a szerver fenntartása örül neki, te pedig az ÁSZF elolvasásával tudomásul vetted az esetleges következményeket.

Érzek ebben egy kis olyan szagot, mint ami ellen éppen küzdünk.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Szép is jó hogy egy ilyet össze dobtatok, de aki kifizette a mostani árat érte, vagy magának PP-zte, annak teljesen mínuszos lenne az egész ha most ez így megváltozna, teljesen felrúgja az egész gazdaságot az is hogy most az "Amerika" autók limitje fel lesz toldva.
Ha egy semmilyen jármű eladható 10x-es áron az rendben van. Ha ez a doksi netán el lenne fogadva, akkor az már nem pálya, hogy hozzájut mezei autókhoz több játékos reálisabb áron? Nagyon fair gondolkodásmód. :)
 

Alina

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Yesenia Cantu
Pörögjön a PP! És a doksi is tök jó.
Nekem van egy surge-öm , de örülnék neki, ha nem lenne limites ,mert irl is több olcsó elektronyos maszkál.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Én jómagam se támogatom magának a PP limitnek az eltörlését, jómagam már kampányoltam a fórumon magáért az "Amerikai" autók limitjéért ami szerintem egészen jó ötlet és reális is.... Szerintem maga a PP Limit eltörlése egyenlő lenne azzal hogy kb minden második player Zentornoval, Jugularral, Comet S2, Entity XF-el járna... Szerintem maga a sport / szupersport / klasszikus kategóriára kötelező maga a limit.. IRL ezek a nagyobb brandek mint a Ferrari, Rolls Royce vagy tételezzük fel bármelyik ilyen nagyobb luxus cég alapból is IRL Megrendelésre készít autókat és jó esetben egy adott darabot...

Őszintén szólva nem szeretnék haragot gerjeszteni.. De ha már Amerikát RP-zünk szerintem sokkal reálisabb lenne ha Amerikai autókkal lenne tele az út és PL nem minden 17 éves vagy kezdő orvos járna Zentornoval vagy egyéb szupersport kocsival vagy tételezzük fel egy rommá tuningolt Japán JDM-el.... A limit szükséges és kell is... Az már kérdés hogy MILYEN autóra kell a LIMIT maga...... Tudom-tudom a szerver Európai közösség, de ha Amerikát rpzünk ezek a sportkocsik legyenek korlátozva meg külföldi import autók.... Meg tényleg sajnálom hogy a szerveren nincs meg mindenkinek az álom szuper sport autója.. De az életben sincs mindenkinek Ferrari a garázsában.... Tudom-tudom játék... De ha egy játékos nem tudja elfogadni azt a tényt hogy ha akar egy ritka sportkocsit azért tennie is kell nem csak "bosszankodnia".
Erőhozzáadás nélkül célt senki se fog elérni.... Tenni kell azért hogy PL Jóska Pista megtudja venni a legritkább legmenőbb autót az "életben". Meg ha nem lenne limit minden autó kommersz lenne.... És tudjuk jól hogy a szuper sport autók még Amerikában se kommersz termékek.....
 
Utoljára szerkesztve:

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Pár óra alatt elkészültem többedmagammal egy ajánlattal.
Linkecske a doksihoz

A linken elérhető egy bárki által olvasható google táblázat, csak olyan autókat és motorokat néztünk át, amik RL is simán járkálnának nagyobb számban, volt, ahol még az árába is erősen belenyúltunk, mert valamilyen úton-módon az elképesztő gazdasági helyzethez voltak igazítva.

Hálásan köszönöm nekik a segítséget:
@Gorel , @hungaricus , @Kirazu84

Természetesen ezt az ötlethez való hozzászólásként készítettük, ahol nem muszáj, a limit nem is kell..
A vezetőségnek meg köszönöm, ha átnézik. <3
Ezt a fajta módosítást még el is tudom képzelni és jó is lehetne. (az árakat nem néztem át csak a limiteket) viszont maga az alapból felvetett ötlet létjogosultságáról továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy jó lenne.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Mindenki Zentornoval meg Jugulárral mászkálna, persze. Így meg vannak ezek a kocsik 2-3 darabszámmal, csak nem tudjuk minek?!
Ja, de. Többnyire porosodni a garázsba, maximum 1-1 kép vagy barát meghívásának erejéig flexelni a rezidencián. Mert mászkálni alig, eladni szintén alig, ha még ez utóbbira mégis sor kerül akkor a kincseskalendáriumban sem olvasható annyi nulla az első szám után, amennyi az eladási árában szerepel...
Ami megintcsak oda vezet, hogy ész nélkül félre rakja az ember az rp-t és grindel, ha már szembe jön vele egy hasonló hirdetés...
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Mindenki Zentornoval meg Jugulárral mászkálna, persze. Így meg vannak ezek a kocsik 2-3 darabszámmal, csak nem tudjuk minek?!
Ja, de. Többnyire porosodni a garázsba, maximum 1-1 kép vagy barát meghívásának erejéig flexelni a rezidencián. Mert mászkálni alig, eladni szintén alig, ha még ez utóbbira mégis sor kerül akkor a kincseskalendáriumban sem olvasható annyi nulla az első szám után, amennyi az eladási árában szerepel...
Ami megintcsak oda vezet, hogy ész nélkül félre rakja az ember az rp-t és grindel, ha már szembe jön vele egy hasonló hirdetés...
Én a szerver nyitása óta vártam, hogy bejöjjön az Entity XF és megvehessem, de sajnos nem tudtam és mégse problémázok rajta, hogy pls legyen magasabb a limit. Az egyetlen szupersportom pedig kb 1.5 éve másnál van kölcsön adva és nem is kell vissza, mert nem illik az RP-mbe.
Inkább legyen garázsban a 2-3 darabszámos szupersport, mint 85/100 player azokkal halálosirambanozzon az utcán.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Én a szerver nyitása óta vártam, hogy bejöjjön az Entity XF és megvehessem, de sajnos nem tudtam és mégse problémázok rajta, hogy pls legyen magasabb a limit. Az egyetlen szupersportom pedig kb 1.5 éve másnál van kölcsön adva és nem is kell vissza, mert nem illik az RP-mbe.
Inkább legyen garázsban a 2-3 darabszámos szupersport, mint 85/100 player azokkal halálosirambanozzon az utcán.
Ezt mondod úgy és like'oljátok úgy, hogy jelenleg, ha nem is szupersporttal, de "gagyibb" besorolású autóval is nem ezt csinálnák a játékosok, ami a halálosirambanozást illeti. Kereszteződésekben kipörgések, driftelések, stb. Nem hinném, hogy a kategória besorolással van e téren a probléma, kicsit sem, hanem valami mással, ami a felfogást képviseli a vezetést illetően (autóvezetés, mielőtt valaki "terror"támadásnak titulálná..)

Up.: Mikor a végsebesség ugyanaz szinte tuningolást követően.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Ezt mondod úgy és like'oljátok úgy, hogy jelenleg, ha nem is szupersporttal, de "gagyibb" besorolású autóval is nem ezt csinálnák a játékosok, ami a halálosirambanozást illeti. Kereszteződésekben kipörgések, driftelések, stb. Nem hinném, hogy a kategória besorolással van e téren a probléma, kicsit sem, hanem valami mással, ami a felfogást képviseli a vezetést illetően (autóvezetés, mielőtt valaki "terror"támadásnak titulálná..)

Up.: Mikor a végsebesség ugyanaz szinte tuningolást követően.
Van különbség a vezetési stílusokban még akkor is, ha csak a szabálytalankodókat nézzük. De egyébként ezzel a végsebességes felfogásoddal valahogy nem tudok azonosulni. A gyorsulást meg kérlek fel se hozd.
Azzal tisztában vannak egyesek amúgy, hogy a szerveren több olyan kocsi is van, amit nem tudsz csak úgy megvenni a legelső autókerben, amit meglátsz az út szélén, hanem rendelésre gyártják?
 

Olajos

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Oliver Banks
Értéketlen a pénz a szerveren, mégis sok mindenki azt farmolja hogy legyen 30 kocsi a garázsában mivel az kézzel fogható értéktárgy, így van mivel menőzni. Más ésszerű magyarázatot nem látok erre hogy miért van ennyi kocsija feleslegesen az embereknek.
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Értéketlen a pénz a szerveren, mégis sok mindenki azt farmolja hogy legyen 30 kocsi a garázsában mivel az kézzel fogható értéktárgy, így van mivel menőzni. Más ésszerű magyarázatot nem látok erre hogy miért van ennyi kocsija feleslegesen az embereknek.
plusz a kereskedés miatt mert ugye megvesszük utolsót limitről 700k ért, majd kitesszük kerbe csont gyáriba 3 millióért.(mert hogy az ritka)
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Van különbség a vezetési stílusokban még akkor is, ha csak a szabálytalankodókat nézzük. De egyébként ezzel a végsebességes felfogásoddal valahogy nem tudok azonosulni. A gyorsulást meg kérlek fel se hozd.
Azzal tisztában vannak egyesek amúgy, hogy a szerveren több olyan kocsi is van, amit nem tudsz csak úgy megvenni a legelső autókerben, amit meglátsz az út szélén, hanem rendelésre gyártják?
Ezzel a rendelésre gyártják dologgal már nagyon túl megyünk az innenen meglátásom szerint, eddig azon autókról volt szó melyek a szalonban is megtalálhatóak.
Másrészt, felfogásommal? Ne személyeskedj kérlek! Viszont, ha nem tudsz vele azonosulni, meglehet, hogy én fogalmaztam rosszul, s emiatt nem érted. Ennek fényében nagyon szívesen kifejtem, noha nagyon nincs mit, de arra szerettem volna ki lyukadni, ha már "halálosirambanoztunk", hogy ezen az alapon mindegy milyen autóval tesszük azt, ha ugyanazzal az értékkel bír az autó, sebesség, stb csak a kategóriájának neve más. Ne száguldozzanak szupersportok. Sima sportok tehetik? Elvégre kinezétükön és nevükön kívűl szinte (a hangsúly a szinte szón van) mindenben megegyeznek! Ellenben úgyérzem ezzel el kanyarodtunk résznyileg az adott témától, emiatt elnézést kérek!

Ne csak szupersportok száguldozzanak a városba. Ezzel teljesen egyetértek amúgy. Viszont, ha eddig sem csak azok mászkáltak a városba, mert a nagyja játékos aki osztja a véleményed -és amit tiszteletben tartok Én is- az esetleges PP limit eltörlését követően is ezen értékképet követve játszanának, akkor miért annyira aggodalmas ennek az ötletnek a megvalósítása?
Nem reális? Részben ezt is elfogadhatónak tartom, részben viszont nem, ha már szőrözni szeretne az ember. Miért? A játéktér ugye Los Angeles/Los Santos. Beverly Hills/Vinewood Hills. Mi játékosok a magunk számával, ha a realitás talaján szeretnénk maradni egy bizonyos részét tesszük ki a képzelt városnak. Miért ne lehetne több esetleg szupersport (megjegyzem az ötlet nem kizárólag csak erre a fajta kocsira él, hisz limit más kategórián belül is van!!) az utakon? Los Angelesben nem mindennapi a rengeteg hasonló jármű? Hm.
Viszont részemről itt, ha már a realitásról beszélünk ellenpéldaként jön képbe egy szösszenet a szabályzatból, mégpedig:
"A szervernek nem szándéka a valóság pontos másolása. Ennek oka, hogy ez egy játék és az elsődleges irány a maximális játékélmény nyújtása."
Ha a realitást nézzük akkor is jó példát nyújt az ötlet megvalósítása, ha pedig a szabályzat ezen részét, akkor meg pláne, mert miért ne lehetne olyan jármű, amiért még esetleg pénzt is költök IRL?!
Nyilván öregmotorosok közt nagyobb az egyetértés, mint egy újonnan jött tagnak, aki esetleg "lázadóbbra" fogja emiatt a hozzáállását, pedig nagyon nem erről van szó. Személyszerint mégha az ellenkezőjét is mutatom vagy gondolom, de mindig is tiszteletben tartottam a vezetők, tőlem magasabb poz.-ban tartózkodók véleményét a konfliktus kerülés miatt.
Viszont, ha már pont egy új játékos, vagy nem oly régen játszó játékos is a karakteréhez mérten fontosnak tartja, vagy csak az élménye kedvéért, de szeretne egy jobb minőségű autóra szert tenni, ne kelljen már félredobnia az RP-t azért, hogy irreálisan pofátlan és nevetséges összeget összefarmoljon azért, hogy vegyen egy SUV, SPORT, vagy igen szupersport (de nem ez a nívó) kategóriás limites autót olyantól, akinek csak van, nem használja, vagy ritkán és ezzel visszaélve elég kér egy pofátlan összeget a LIMITRE hivatkozva. Azért na...
Az meg, hogy az úton el húz egy sz.sport 170-el mellettem, vagy egy sima sport vagy más kategóriás ugyanekkorával vág be elém driftelve a kereszteződésbe egy kutya részemről, ezért kár a kiemelés csak az sz.sportra.
Mindegy is. Őszintén részben bánom, hogy belementem ennyire részletesen ebbe, mert az egyetértés nyilván már megvan erről. Lehet persze törölni, akármi.. a célom nem a viszály, se a hangulatkeltés volt, csak egy vélemény kifejtés az ötlethez, amit ésszerű keretek között továbbra is TÁMOGATOK!
Elnézést a hosszúság miatt!

plusz a kereskedés miatt mert ugye megvesszük utolsót limitről 700k ért, majd kitesszük kerbe csont gyáriba 3 millióért.(mert hogy az ritka)
Erről van szó!
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Ezzel a rendelésre gyártják dologgal már nagyon túl megyünk az innenen meglátásom szerint, eddig azon autókról volt szó melyek a szalonban is megtalálhatóak.
Nem megyünk messze, hiába van minden egyes kocsi a szerón ugyan abban a kereskedésben, ha utána nézel, akkor IRL rengeteg olyan jármű létezik, amit általában csak előre megrendelve gyártanak le.

Másrészt, felfogásommal? Ne személyeskedj kérlek!
Nem hiszem, hogy ebben személyeskedés lett volna, szimplán azt akartam kifejezni, hogy ez a hozzáállás szerintem nem jó.

ugyanazzal az értékkel bír az autó, sebesség, stb csak a kategóriájának neve más
Személyeskedés nélkül, itt látszik meg a rossz felfogás. A mostani karimnak vettem kb 300.000-ért egy Khamelion-t, az előző kettőnek pedig egy Torrence-t. Tudod, hiába van rá lehetőség, egyikben sincs tuning. Tudom, hogy egyeseknek ez meglepő, de tudtommal az emberek nem úgy vesznek kocsit, hogy "hmmm ez tetszik, megveszem és kitépem az egész belsejét és kiépítem versenyre" emiatt akármilyen meglepő, az én kocsijaim nem mennek 198-al, nem gyorsulnak a legjobban. Megvettem, elvittem kicserélni a festéket metálra, választottam egy új színt és kész a nagy tuningolás.

akkor miért annyira aggodalmas ennek az ötletnek a megvalósítása?
Azért, mert, ha az emberek 90%-a mindenhova a szerver leggyorsabb kocsijával járnának, mert kifarmolták rá a pénzt és az menő, akkor eret vágnék. Nekem nincs bajom azzal, ha valaki azt RPzi, hogy van xy millió pénze, szép kocsija, háza, stb, de akkor legyen megalapozva valamivel. Egy fejben kitalált sztorira gondolok, nem mondom, hogy karitörténetet vezessen fórumon.

Los Angelesben nem mindennapi a rengeteg hasonló jármű?
Igen, IRL is lehet látni szép, drága kocsikat. De kérlek, ezt gondold már át újra. A mostani limitekkel is tippre minimum 80 ilyen szupersport kocsi van a playereknél. Átlagosan van jobb esetben 140-160 aktív player. Ez alapján több, mint minden 2. kocsi szupersport lenne LA utcáin? Hiába látsz még itthon is sportkocsikat, azért az arányokat gondold át kérlek.

ne kelljen már félredobnia az RP-t azért, hogy irreálisan pofátlan és nevetséges összeget összefarmoljon azért, hogy vegyen egy SUV, SPORT, vagy igen szupersport (de nem ez a nívó) kategóriás limites autót
Igen. Ezt én is mondtam, hogy nem jó. De erre nem az a megoldás, hogy ne legyen limit a kocsikon. Az valóban jó megoldás, ha a könnyebben beszerezhető, "Amcsibb" kocsik limitje emelve legyen. Például úgy, ahogy Elisz kidolgozta fentebb. De minden limitet törölni/megemelni borzasztóan rossz lenne. Hidd el, szeretnék én is egy Hakuchou Drag és egy Entity XF tulajdonosa lenni, de nem ilyen áron.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Nem megyünk messze, hiába van minden egyes kocsi a szerón ugyan abban a kereskedésben, ha utána nézel, akkor IRL rengeteg olyan jármű létezik, amit általában csak előre megrendelve gyártanak le.


Nem hiszem, hogy ebben személyeskedés lett volna, szimplán azt akartam kifejezni, hogy ez a hozzáállás szerintem nem jó.


Személyeskedés nélkül, itt látszik meg a rossz felfogás. A mostani karimnak vettem kb 300.000-ért egy Khamelion-t, az előző kettőnek pedig egy Torrence-t. Tudod, hiába van rá lehetőség, egyikben sincs tuning. Tudom, hogy egyeseknek ez meglepő, de tudtommal az emberek nem úgy vesznek kocsit, hogy "hmmm ez tetszik, megveszem és kitépem az egész belsejét és kiépítem versenyre" emiatt akármilyen meglepő, az én kocsijaim nem mennek 198-al, nem gyorsulnak a legjobban. Megvettem, elvittem kicserélni a festéket metálra, választottam egy új színt és kész a nagy tuningolás.


Azért, mert, ha az emberek 90%-a mindenhova a szerver leggyorsabb kocsijával járnának, mert kifarmolták rá a pénzt és az menő, akkor eret vágnék. Nekem nincs bajom azzal, ha valaki azt RPzi, hogy van xy millió pénze, szép kocsija, háza, stb, de akkor legyen megalapozva valamivel. Egy fejben kitalált sztorira gondolok, nem mondom, hogy karitörténetet vezessen fórumon.


Igen, IRL is lehet látni szép, drága kocsikat. De kérlek, ezt gondold már át újra. A mostani limitekkel is tippre minimum 80 ilyen szupersport kocsi van a playereknél. Átlagosan van jobb esetben 140-160 aktív player. Ez alapján több, mint minden 2. kocsi szupersport lenne LA utcáin? Hiába látsz még itthon is sportkocsikat, azért az arányokat gondold át kérlek.


Igen. Ezt én is mondtam, hogy nem jó. De erre nem az a megoldás, hogy ne legyen limit a kocsikon. Az valóban jó megoldás, ha a könnyebben beszerezhető, "Amcsibb" kocsik limitje emelve legyen. Például úgy, ahogy Elisz kidolgozta fentebb. De minden limitet törölni/megemelni borzasztóan rossz lenne. Hidd el, szeretnék én is egy Hakuchou Drag és egy Entity XF tulajdonosa lenni, de nem ilyen áron.
Én részemről rövidre zárom a diszkurzusunk annyival, hogy tiszteletben tartom a Te meglátásaid, véleményed. Te is fel tudsz hozni annyi érvet ellene, mint amennyit Én mellette, s így akár reggelig is el ülhetnénk ezzel. Noha nem mondom, volt olyan részlete az írásodnak amellyel mondjuk teljesen egyet is értek!
 

Pinguuuu

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Azért hozták be az aukciós házat, hogy ha szerencséd van csíphetsz egy jobb ritkább autót. Direkt ezért van ha el lenne törölve a dolgo felesleges kb a script és ha törlik is a limitet lehalna a gazdaság és semmi pénz nem menne ki a szerverről ezéltal mert ha megtetszik valakinek valami csak tölt pp-t azt csucsu van.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Azért hozták be az aukciós házat, hogy ha szerencséd van csíphetsz egy jobb ritkább autót. Direkt ezért van ha el lenne törölve a dolgo felesleges kb a script és ha törlik is a limitet lehalna a gazdaság és semmi pénz nem menne ki a szerverről ezéltal mert ha megtetszik valakinek valami csak tölt pp-t azt csucsu van.
A pénz így sem megy ki sehova, hova menne, őszintén? Egymás zsebébe pakolgatják át a játékosok a többmilliókat, de semmi több nem történik.
Az aukciós ház pedig nem arra lett szerintem kitalálva, hogy teljesen hétköznapi autókat ne tudjon egy átlag amerikai város polgára megvenni, lévén, hogy eléggé hosszú ideje játszó játékosok tudják ott elpasszolni az egyes és kettes limiten lévő szuperautókat akár nagyon nagy pénzekért, nem azért, hogy az emberek berakjanak oda egy ford explorert és akarjanak érte 5milliót kapni licit útján :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó