Illegál védett frekvencia törlése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Kimiko Sato / Hevele#6541 «

Ötleted leírása

» Sziasztok, az ötletem az illegális frakciók védett frekvenciájának törlése lenne. Szerintem megoldható enélkül is simán az RP mind bandának mind Maffiának, valamint ez segítene a PDnek is, ha valakit lekapcsolnak akkor belehallgat a rádióba. Illegál jobban kellene figyeljen, esetleg váltogatni fogják a frekvenciát időközönként. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Illegálba vagyok, szóval nem azért nyitom hogy az illegált szivassam vele, hanem azért mert szerintem RPsebb lenne. «



 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
ez biztos hogy pozitív irányba fogja vinni a játékosok játékélményét? ha igen hogy?
Nem dehogy fog, csak valaki megint unatkozott és valamivel kell szivatni a népet, mert minden ilyen "bugyuta" ötlet végül be jön és aztán rá jövünk jah amúgy ez még se jó.

Nem támogatom, az hogy most így a PD jobban rá tud állni egy illegálra, azon kívül más hatása nincs. Ilyet szeretnél? Akkor ne menj a védett frekvenciára a bandáddal hanem menjetek egy sima frekvenciára és ennyi. De, hogy ezért mindenkit szivatni az nevetséges.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Ezzel most lehet, hogy magam ellen beszélek, de szerintem az lenne a reális, ha maradna mindkét részen rádió. Viszont az illegálról kerüljön le a védettség, azaz bele lehet hallgatni. Ez semmit nem folyásol be elvileg, mivel ha valamelyik ember nem válaszol stb... akkor felthetően elkapták vagy hasonló. Ekkor kell azt csinálni, hogy frekvencia módosítás és le van zárva a dolog. Ha valaki hanyag és nem tereli át a tagjait egy másik frekvenciára, az meg is érdemli, hogy lehallgassák őket.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Ezt nem tudom támogatni. Maximum úgy lehetne ezt kivitelezni, hogyha elveszed egy adott játékos rádióját, és 15 perc múlva ledob a védett frekvenciájáról. Hülyeségnek tartom, hogy a pd csatlakozzon a mi frekvenciánkra, vagy mi a pd frekijére. Megnéznék így egy bankrablást, mikor túsztárgyalás is folyik.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok! Nem fogunk se a PD-nek se a BCSO-nak a kezébe adni egy ilyen lehetőséget. Nektek ott a lehetőség - mint illegálnak - hogy éltek-e azzal, hogy használjátok a rádiót vagy sem. Ez egy opció, nem pedig kötelező dolog. Ti döntitek el, hogy walkie-talkie-ztok, vagy sem.

PS: véleményem szerint se illik egy bandába a rádiózás
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó