Illegál védett frekvencia törlése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Kimiko Sato / Hevele#6541 «

Ötleted leírása

» Sziasztok, az ötletem az illegális frakciók védett frekvenciájának törlése lenne. Szerintem megoldható enélkül is simán az RP mind bandának mind Maffiának, valamint ez segítene a PDnek is, ha valakit lekapcsolnak akkor belehallgat a rádióba. Illegál jobban kellene figyeljen, esetleg váltogatni fogják a frekvenciát időközönként. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Illegálba vagyok, szóval nem azért nyitom hogy az illegált szivassam vele, hanem azért mert szerintem RPsebb lenne. «



 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Akkor ha így nézzük senkinek se legyen védett frekije, mivel bárkit el lehet rabolni és bárkitől meglehet szerezni bárkinek a frekvenciáját.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Támogatom. Ha nagyon nem bírjátok ki nélküle, legalább a bandának legyen törölve. Semmi valóság alapja nincs a walkie-talkiezó bangereknek.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Félreértés ne essék én is támogatom, csak akkor legál frakciónak mitől lenne védett?
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Tudtommal IRL a rendőrségi talkie-k folyamatos kapcsolatban vannak a központtal és úgy védik
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Nem támogatom, ennyi esélyt adjunk már az illegálnak és a legálnak is, hogy szabadon cselekedjenek. Így is bucira vannak húzva, folyamatosan, a PD ellen szinte semmi nem védi őket.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
No de mivan ha elveszem a PDs talkieját?
Központilag kikapcsolhatóak amerikában ezek az eszközök

Nem támogatom, ennyi esélyt adjunk már az illegálnak és a legálnak is, hogy szabadon cselekedjenek. Így is bucira vannak húzva, folyamatosan, a PD ellen szinte semmi nem védi őket.
Szerintem ez sok jó RPt szülne, emellett ott az SMS, telefonhívás, Facenetwork ahol még lehet kommunikálni
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
No de mivan ha elveszem a PDs talkieját?
Ha elveszitek egymástól a walkie-talkie-kat, attól még nem fogtok tudni az ő védett frekvenciájukon kommunikálni, mert frakcióhoz vannak kötve. Ergo ha nem vagy a frakiban, akkor fel se tudsz rá csatlakozni. Ez ugyanúgy igaz minden védett frekire.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Ha elveszitek egymástól a walkie-talkie-kat, attól még nem fogtok tudni az ő védett frekvenciájukon kommunikálni, mert frakcióhoz vannak kötve. Ergo ha nem vagy a frakiban, akkor fel se tudsz rá csatlakozni. Ez ugyanúgy igaz minden védett frekire.
Ezzel én tisztában is vagyok, itt amellett próbáltam érvelni, hogy akkor nem feltétlen kellene védettnek lennie a pd frekvenciának, mivel van azaz RP, ami folytán igenis beletud hallgatni akár rövid ideig is az adott illegál játékos.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Ha jol tudom Magyarorszagon pl vedett frekvenciaval dolgoznak, mig amerikaban legalis (allamoktol fuggo, hogy milyen minimalis szabolyazas vonatkozik rajuk) az, hogy az emberek polce scanner-t hallgassanak.

Habar szerintem megszokott mindegyik szerveren az, hogy a bandak is radion beszelgetnek helyette akkor inkabb a darkneten kene, egy chatfeluleten pl., nem pedig radioban.
Szoval tudom tamogatni az otletet, viszont akkor egy alternativat kene gondolom talalni az illegalnak, hogy fair legyen(en sem azt mondom, hogx a PD-nek mindenbe konnyeden bele tudnia kene hallgatnia, felre ne essek)

Viszont ha kivesszuk a vedett radiot az illegalnak, akkor azt is eltufom kepzelni, hogx 2 naponta ravagtok a billentyuzetre egy uj frekvencia miatt, suoval nem egy hatalmas valtozas, csak a trukkozeshez ad hozza szerintem.

Edit.: Maffiaknal maradjon szerintem a radio nyugodtan, a banfaknal viszont nagyon illuzio rombolo, arra tenyleg ott van az sms, a darknetwork, vagy a facenetwork.

(Telorol irtam)
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Alapból hülyeség bandáknak a RÁDIÓ irl se ott kommunikálnak a legtöbb ilyen. Oldják meg más platformon pl ott a FaceNetwork
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Az is benne van, hogy jópár MG gyanús adminügyintézés kerekedne belőle ha lekerül a védelem róla.
Alapból hülyeség bandáknak a RÁDIÓ irl se ott kommunikálnak a legtöbb ilyen. Oldják meg más platformon pl ott a FaceNetwork
Ez egy játék és nem irl. Valami akciót hajtok végre facenetworkon fogok irogatni a többieknek hogy mizuvan?
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Alapból hülyeség bandáknak a RÁDIÓ irl se ott kommunikálnak a legtöbb ilyen. Oldják meg más platformon pl ott a FaceNetwork
Ennyi. A legál maradjon meg szépen. Illegáltól vegyétek el. Legyen második, titkos telefonotok, eldobható. Ha mi kipréseljük magunkból azt az 5000 dolcsi feltöltőkártyát, másnak se legyen probléma. Az elkényelmesedéssel van itt a probléma, nem azzal van-e frekvencia. Egyszerűbb lenyomni egy gombot és elérni bárkit bárhol, mint telefonálgatni. Kockázat nélkül,mert úgysem bukunk le vele. 🥴 És inkább lentebb adunk a színvonalból, csak mert félünk a nehézségektől és az ooc lebukástól. Mi IG naponta kattogunk azon, mi van ha Busta barátunk kiüt minket egy sikátorban, elveszi a telónkat és mindent megtud. Ettől félnek sokan OOC - tisztelet a kivételnek! Legyünk kicsit bevállalósak és engedjünk az újnak. 1 szó,mint 100: bandától mindenképp (!!!) elvenni. A maffiákat csak bátorítom! A legált hagyjuk ahogy van.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
ez biztos hogy pozitív irányba fogja vinni a játékosok játékélményét? ha igen hogy?
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Aki MGzni akar az MGzni fog ígyis-úgyis.
Akarunk a már meglévők mellé mégtöbbet ? Én nem kockáztatnám be ezt. Ellenben a döntés nem az enyém lesz. Vannak remek ötleteid, ez is az. Mindaddig, amíg a realitás talaján maradva nem feledjük, hogy ez egy JÁTÉK, a valósággal való egyezése a véletlen és a szerverszabályzat műve lehet csak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó