Illegál RP lehetősége civileknek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Phoenix Holloway / Shaddy «

Ötleted leírása

» Ez az ötlet azoknak kedvezne, akik nincsenek illegális scriptben, viszont szeretnének valamilyen szinten illegálozni, mert beleillene a karakterük életébe. Amire gondoltunk, hogy civilként is végezhető legyen: Autó feltörés és betörés /Ingatlan/, boltrablás /Ha bekerül az átdolgozott rendszer ötlet!/ Ezek az események között lehetne cooldown, elkerülve a láncrablást. Példaként: Rövidebb időn belül 3 kocsi feltörése után 120 perc minimum, globális szinten.
Ezen felül, @Doctor Juan ötletével kiegészíteném, hogy amennyiben civil kezdeményez betörést / autólopást, stb., minden esetben kötelező kellene, hogy legyen a placedo, illetve legalább egy AS / A értesítése arról, hogy mire készülnek. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» @Loco @Tukan «



 
Utoljára szerkesztve:

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Van egy szabályzat módosítási vázlatunk, felírtam hozzájuk ezeket is.

Egyszer se éreztem egyébként úgy, hogy a szabályok fojtogattak volna bármilyen formában, van pár dolog amivel nem értek egyet, ez tény. VISZONT, mivel nem 500-700 játékos van a szerveren, lehetetlen mindent megoldani IC, és igenis szükség van egy ilyen játékosbázisú ( és mentalitású ) szerverre az olyan szabályokra amit az adminok figyelnek. Káosz lenne? Természetesen. Talán 1, vagy maximum 2 hétig. Utána beállna a rend.

Az meg, hogy mindenkinek ennyire figyelünk a lelki világára, szép dolog, de már kezdünk nagyon elszállni vele. A szerveren jelenleg nincsen semmi rizikó, ez is tényleg egy nagyon minimális dolog lenne, hogy el kell menni a járművért.. :D
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
/placedo 1 A helyszínről elhajt egy fekete crossmotorral egy fekete ruhát, fekete bukósisakot, fekete kesztyűt hordó páros. Nagy segítség mi?
Civilnél látszik a rendszám. 12XYZ234 rendszámú crossmotor. Mert ugye civilekről beszélgetünk, nem mindenki rendelkezik illegál kapcsolattal.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
/placedo 1 A helyszínről elhajt egy fekete crossmotorral egy fekete ruhát, fekete bukósisakot, fekete kesztyűt hordó páros. Nagy segítség mi?
Hát de ha így nézz ki akkor mit írjon?

/placedo 1 Az illetőnek akit keresnek kicsit szemtengelyferdülése van, de a bukósisak alatt nem látszik, néha 15 fokot bedől ha pislant, fekete ruhában van de nem annyira fekete inkább szürke, amúgy ezen kívűl van rajta kesztyű, de elég vaskoss keze van. Ezt a hihetetlen 4k-s csúcsszuper kamera felvételből simán kiderül amit a városi alapkamerák mindegyike biztosít. A fényben visszacsillant bukósisak plexijéből kiderült kék szeme van és vaskos szemöldöke miatt valószínűleg férfi, vagy transzi.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Hát de ha így nézz ki akkor mit írjon?

/placedo 1 Az illetőnek akit keresnek kicsit szemtengelyferdülése van, de a bukósisak alatt nem látszik, néha 15 fokot bedől ha pislant, fekete ruhában van de nem annyira fekete inkább szürke, amúgy ezen kívűl van rajta kesztyű, de elég vaskoss keze van. Ezt a hihetetlen 4k-s csúcsszuper kamera felvételből simán kiderül amit a városi alapkamerák mindegyike biztosít. A fényben visszacsillant bukósisak plexijéből kiderült kék szeme van és vaskos szemöldöke miatt valószínűleg férfi, vagy transzi.
Ha-ha jót nevettünk.

Lehet ehelyett a hatalmas faszság helyett például:
  • az getaway car-on van-e custom felni vagy bármi olyan, ami segíthet leszűkíteni a kört
  • van-e a ruházaton bármi olyan, ami a heist felszerelés ellenére kirívó/különleges lehet
  • Fegyver típus vagy bármi...
Nem is olyan nehéz az.
mindenkinek ennyire figyelünk a lelki világára, szép dolog, de már kezdünk nagyon elszállni vele.
Annyira igaza van. Picsogunk mindenkiért és mindenkinek, senkit nem akarunk megsérteni ezért inkább nem csinálunk semmit, gyártjuk a kifogásokat.

Ez pedig nem ellened szól Tiis, ne gondolj bele többet, de még mindig textrp szerveren vagyunk. Én elhiszem azt, hogy jóindulatból és építő jelleggel fogalmazod meg ezeket az ötleteket/hozzászólásokat, de ezek a dolgok, amiket leírsz néha egy VV Soma kategóriájú voicerp szerveren férnének el talán esetleg. Én elhiszem, hogy neked vannak szép emlékeid a voicerp szervereken, de tartsuk már szem előtt, hogy nem GTA:O típusú voicerp szerveren szeretnének játszani az emberek.

Mert senki ne mondja nekem, hogy ezt szeretnék az emberek - mivel kontra ötletek nem igazán születnek. Szemmel láthatóan csak az egyik oldal ötletel.
 

EyezOfAPsycho

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Na de most tulajdonképpen hogyan nézne ki a folyamat? Azzal érveltek, hogy meg van kötve az emberek keze. Tehát, ha jól értem, akkor a civilek mindenféle előzmény nélkül törhetnének be házakba, vagy törhetnének fel autókat? Mert ha a válasz nem, akkor ugyan úgy szabályokhoz kötjük az egészet, és akkor mindösszesen annyit tettünk, hogy seggbe raktuk saját magunkat. Szerintem aki olyan karaktert RP -zik, amihez hozzáillik, vagy egyenesen eggyé válik vele a betörés, feltörések, kirablás, elrablás, megrablás cselekménye, az megoldja magának a dolgokat. Hogy random civilek, akik két órával korábban cickós, meg segges képeket tettek ki az internetre, eldzsaljanak Kiss Jánossal rabolni, mert Ők másodállásban a tolvajtempóban érzik magukat? Ne, inkább ne.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Annyira igaza van. Picsogunk mindenkiért és mindenkinek, senkit nem akarunk megsérteni ezért inkább nem csinálunk semmit, gyártjuk a kifogásokat.

Ez pedig nem ellened szól Tiis, ne gondolj bele többet, de még mindig textrp szerveren vagyunk. Én elhiszem azt, hogy jóindulatból és építő jelleggel fogalmazod meg ezeket az ötleteket/hozzászólásokat, de ezek a dolgok, amiket leírsz néha egy VV Soma kategóriájú voicerp szerveren férnének el talán esetleg. Én elhiszem, hogy neked vannak szép emlékeid a voicerp szervereken, de tartsuk már szem előtt, hogy nem GTA:O típusú voicerp szerveren szeretnének játszani az emberek.
Egyszer se gondoltam arra, hogy voice alapú stílust kellene hozni egy text rpre és támogatom a legtöbb ötletet is kivéve ha valamit szarnak gondolok, arról leírom a saját véleményemet, csak néha feleslegesen, meg néha ironizálok csak komolyan veszik néhányan most már odaírom hogy irónia.

De szerencsére néhányan jobban tudják, hogy más hogyan szeretne játszani, mert ez jön le de ezt nem bántásból mondom. Én értem a HCRP fanokat és sosem volt probléma az én RP tudásommal a szerveren bárkit meglehet kérdezni én mindig profin RP-ztem mindent, még akkor is ha AJ-be raktak akkor is a karakteremhez hűen RP-ztem.
A probléma az, hogy míg én nagyjából két oldalról tekintek egy ötletre, HCRP és Casual roleplay emberek felől is megközelítve, mert két csoport létezik a szerveren és hát bármennyire is de az egyik a másik nélkül nem tud létezni, mert egy HCRP-s sokat tanít RP-ben egy Casual Roleplay játékosnak, addig a Casual Roleplay játékos miatt vannak többen egy szerveren hiszen ők vannak többségben és ha ők nincsenek nincs kivel RP-zni és a HCRP-s fanok se fognak tudni kivel RP-zni majd lelépnek és meghal a szerver. Míg mondjuk ha többen vannak sokan kiválnak az alap Casual játékosokból és ők is erősebb szintet fognak képviselni. Ezért is nézem mindig két szemszögből a dolgokat, mert egyik a másik nélkül nem fog létezni és sok embernek pont ezt kellene megérteni.

Én nem keverem ide a voice RP-t, mert más. És mai napig hiszem, hogy kb mindenben akár rablás lehetőségekben is más kell textre mint egy voice szerverre. Igen, játszottam voice szervereken vannak ott jó dolgok, sok olyan is ami nem jó. Azóta viszont értem azokat akik csak úgy el akarnak lenni a szerveren és nem akarják halálra maxolni a roleplayt, ezeken nem tudsz változtatni te se, én se, ezen senki se fog változtatni. Ha rá erőszakolunk valami olyat a játékosokra amit nem akarnak akkor nem jönnek fel és nem 30-an nem leszünk hanem a szervernek vége is lesz. Mert a roleplayhez is közösség kell. Az a baj, hogy míg régebben egy PD-Illegál OOC harag volt, most ott tartunk lenézzük egymást amiatt mert másképp RP-zik valaki és ilyen gyűlölet van mind a két fél csoport felől.

Szóval ha én nem csak poénkodva szólok hozzá valamihez, mert igazából abszurd, meg előttem már megfogalmazták, hanem részletesen leírom miért, akkor általában azért mert a két fél dolgaiba gondolok bele, itt is támogattam ezt az ötletet mert jó, meg is írtam mi az ami esetleg baj lehet a későbbiekben és ötletet is adtam nem egy ötlet alatt, hogy mi az amit esetleg ha változtatnak rajta akkor valószínűleg mind a két csoportnak megfelelő lesz.

Szóval jelenleg arra kellene fókuszálni szerintem, hogy egy olyan közös pontot hozni létre minden egyes ötletnél ami a másik fél számára is megfelelő és nem a saját igazunkat mondani folyton mert nem csak a mi gondolkodásunk és a mi közösségünk építi a szervert és ezért nem rá forceolni a másik félre a saját akaratunkat, hanem egy több fajta réteg létezik akiknek egy megfelelő koncepciót kell találni, hogy mindenki jól érezze magát.
 

Csuba

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Hát de ha így nézz ki akkor mit írjon?

/placedo 1 Az illetőnek akit keresnek kicsit szemtengelyferdülése van, de a bukósisak alatt nem látszik, néha 15 fokot bedől ha pislant, fekete ruhában van de nem annyira fekete inkább szürke, amúgy ezen kívűl van rajta kesztyű, de elég vaskoss keze van. Ezt a hihetetlen 4k-s csúcsszuper kamera felvételből simán kiderül amit a városi alapkamerák mindegyike biztosít. A fényben visszacsillant bukósisak plexijéből kiderült kék szeme van és vaskos szemöldöke miatt valószínűleg férfi, vagy transzi.
Te nem vagy okos, mi? Ha elolvastad volna, hogy mire írtam akkor tudnád itt nem az volt a lényeg, hogy mit ír - hanem, hogy ilyen információk tudatába próbáljuk azt kijelenteni, hogy a PD op.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Az autófeltörés és ingatlan betörés marad a frakcióknál. Boltrablást pedig már legalább 1 éve civil is tud.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó